James Rodríguez - 16

Archívum

Ki tartanál a csapatnál?

A szavazás 2017. május 28., vasárnap 8:17-kor befejeződött.

Bale-t
40
44%
Jamest
50
56%
 
Szavazatok száma: 90

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. május 8., hétfő 8:37

primrose írta:Nem. Az első éve jó volt, 22 gól körül termelt, Bl döntő gól, Bartra elleni elfutása, amivel szintén kupát hoztunk el stb...
A második évében merült fel, hogy eladjuk, mert elképesztően visszaesett a teljesítménye.
Az első éve statisztikában teljesen rendben van, csak ugye focizni nem focizott. A 2. úgy ahogy van, kuka. A 3. az jó volt. Ha olyan szintet hozna, akkor senki egy szót nem szólna rá. Ez a 4. meg....
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: primrose » 2017. május 7., vasárnap 14:27

Nem inkább a második éves Bale?
Nem. Az első éve jó volt, 22 gól körül termelt, Bl döntő gól, Bartra elleni elfutása, amivel szintén kupát hoztunk el stb...
A második évében merült fel, hogy eladjuk, mert elképesztően visszaesett a teljesítménye.
But he is a good boy...

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2017. május 7., vasárnap 14:21

Nem találhatod el rosszul a labdát jobbal, ha hozzá sem érsz.




nézzétek el, roll safe meme függő vagyok
Love football, hate antifa.

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Simi » 2017. május 7., vasárnap 14:21

primrose írta:Az első éves Bale páratlan, azzal James nem versenyezhet, de azóta annyiszor lesérült a walesi, és annyira belassult, hogy mondhatni kicsi az esély, hogy valaha is visszatérvén terrorba tartsa majd a széleket a gyorsaságával. Cselezni meg eddig sem tudott igazán, szóval én kicsit baljós képet jósolok a walesinek ennyi sérülés után.
Nem inkább a második éves Bale? Én arra emlékszem, hogy ideigazolása utáni bemutatkozó évben olyan kuka volt Bale, hogy postafordultával küldte volna vissza szinte mindenki, aki Realnak szurkol. A második évében sokat erősödött, ez tény, de az első évében gyenge volt. Így utólag a két döntőben szerzett gólja írja felül ezt az emléket, de visszakereshető, hogy mekkora csalódás volt (főleg a túloldalon Neymarhoz képest, aki ugyan nem nyert első évében sokat, de parádésan játszott ott is, és nagyon hamar beilleszkedett a walesivel ellentétben).

(Bár a BL döntős góljáról nekem megint az ugrik csak be, hogy ha Ramos nem egyenlít, akkor Bale lett volna az egyik Casillas mellett, akit meglincselnek, mert Bale szórakozta el még a rendes játékidőben a legnagyobb helyzeteinket is. Minimum volt, hogy valamit ebből "visszaadjon".)

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Chris » 2017. május 7., vasárnap 13:38

Jó mostanában James, de szerintem tempóban így sem elég egy stabil kezdőhöz, pedig ennél ő többet nem fog tudni nyújtani. Megvan az esze a játékhoz, parádés a bal lába, de a sebessége, körülményessége az még mindig ott van a listán. Egy az egyeknél is kevés ő. Szerintem szimpatikus a hozzáállása, tőle tényleg úgy lehet elbúcsúzni, hogy találja meg máshol a számításait, az mindenkinek jobb lenne mindenkinek. Simán meghatározó lehet szinte bárhol máshol.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: primrose » 2017. május 7., vasárnap 13:35

pheco írta:Tegnap a ket goljaval el is dolt a meccs. Utana meg nagyon nagy labdakat osztogatott, tenyleg kedvvel, felszabadultan jatszott.
Viszont o es Bale egyszerre nem lepnek, de a ketto kozul egyertelmuen Jamest tartanam itt. Neki nincs berelt helye a kezdoben es cserekent is hozzateszi amit tud.
Ha eligazol, remelem normalis csapatba kerul. :-(
Szerintem James sem egy padról beálló típus, biztos kezdőtagságot szeretne ő is magának. Egyrészről mert bárhol máshol kezdő tudna lenni, másrészről meg pont most van abban a korban amikor csapatni kell a játékperceket, neki visszalépés lenne, ha itt maradna padon, alkalomadtán beállva, amikor más bajnokságokban húzónév, brand lehetne. Az egy dolog, hogy most viszi a csapatot, de emlékszem olyan meccseire is, amikor beállt és semmit nem tett hozzá a dologhoz. Most csinálnia kell, ő is tudja, hogy a fejét vennék, ha a célegyenesben nem közreműködik, valamint gondolom még nem teljesen vetette el azt az álmát, hogy aktívan a Realban játsszon. Talán Zidaneval is javul a viszony.

Amúgy azt hiszem én is őt választanám Baleel szemben, de igazából jó pénzért talán mindkettőt értékesíteném. Az első éves Bale páratlan, azzal James nem versenyezhet, de azóta annyiszor lesérült a walesi, és annyira belassult, hogy mondhatni kicsi az esély, hogy valaha is visszatérvén terrorba tartsa majd a széleket a gyorsaságával. Cselezni meg eddig sem tudott igazán, szóval én kicsit baljós képet jósolok a walesinek ennyi sérülés után. Jamesra jobban lehet számítani.
But he is a good boy...

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. május 7., vasárnap 11:26

Tegnap a ket goljaval el is dolt a meccs. Utana meg nagyon nagy labdakat osztogatott, tenyleg kedvvel, felszabadultan jatszott.
Viszont o es Bale egyszerre nem lepnek, de a ketto kozul egyertelmuen Jamest tartanam itt. Neki nincs berelt helye a kezdoben es cserekent is hozzateszi amit tud.
Ha eligazol, remelem normalis csapatba kerul. :-(

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2017. május 7., vasárnap 0:27

Azért legyünk őszinték, bármennyire is lassú, körülményes, egylábas, azért amikor ott van, akkor általában teljesít. Gólerős volt mindig. Minőségi játékos, és biztos vagyok benne, h erősítés is lesz bárhova is megy.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. április 27., csütörtök 10:25

Nem szimpi ez a nyilatkozat tőle.
Olyan mintha kettő nagy csoportra lenne szakadva megint az öltöző. :roll:
ZIDANE

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2017. április 27., csütörtök 10:17

Tegnapi remélem kicsit megnyomta az árát... :)

Eredményes volt, viszont a fasza megoldásaira mindig jutott nem egy, ami nagyon amatőr volt, rossz felé fordult, megakasztotta a támadásokat(nem az ellenfélét), elcseszte az építkezés ritmusát, stb. Ha egy csereáron lévő játékos lenne, aki szívesen maradna, akkor nem lenne vele semmi gond, nagy előny lehetne, hogy ilyen játékos van a padunkon. De a körülményeket figyelembe véve nem kérdés, hogy el kell adni, az ő érdekében is. (Bale ugyanez az eset, minden résztvevő jól járna az eladásával)

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. április 27., csütörtök 10:12

Mickey írta:Tegnap sajnos elég sok gól ment el azon, hogy ezen a szinten alap megoldást nem tudtak gólra váltani.
igen moratánál meg lucasnál.
de ha belövik, nem írod be hogy klaszis megoldás mert elrakta 4méterre a kaputól. :D

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Mickey » 2017. április 27., csütörtök 9:57

Galacticos írta:Most en nem kotekedni szeretnek de azon mi klasszos megoldas hogy 7meterre a kaputol bepofozza? Nem mellesleg total jobb labra jott, be belsozi valamelyik sarokba es kesz.
A masodik golja meg ha klasszis megoldas, akkor isco megoldasa vagy moratae mi? Ezen a szinten alap h 10meterre az ures kaputol, (egy atvetel utan) bepasszolja..


Tegnap sajnos elég sok gól ment el azon, hogy ezen a szinten alap megoldást nem tudtak gólra váltani. :lol:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2017. április 27., csütörtök 9:54

Azért a tegnapi meccsen ismét látszott, hogy nem olyan rossz játékos ő, de csak egy ilyen játszó csapatban van létjogosultsága a játékának. A statikus BBC mellett ő is csak szenved, ahogy az egész csapat. Este rengeteg támadásban benne volt, osztogatott, több szerelést is bemutatott.

Ettől függetlenül még most is értetlenül állok a tény előtt, hogy hogyan lehet profi labdarúgó ennyire egylábas. Hogy nem zavarta ez soha egyik edzőjét sem? Miért nem tanították meg használni a másik lábát? Hihetetlen nagy fék ez neki, sokkal jobb játékos lehetne, ha a gyengébb lábát is használná. Apró dolgok hiányoznak ahhoz, hogy elég legyen nekünk. Így viszont elengedném a nyáron.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. április 27., csütörtök 9:51

Most en nem kotekedni szeretnek de azon mi klasszos megoldas hogy 7meterre a kaputol bepofozza? Nem mellesleg total jobb labra jott, be belsozi valamelyik sarokba es kesz.
A masodik golja meg ha klasszis megoldas, akkor isco megoldasa vagy moratae mi? Ezen a szinten alap h 10meterre az ures kaputol, (egy atvetel utan) bepasszolja..

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Sastre » 2017. április 27., csütörtök 9:16

Jó játékos, olvassa a játékot, van egy jó bal lába, és tud küzdeni. Viszont hiányzik belőle a dinamika, amivel meg tudna verni 1v1-ben egy védőt. Egy ilyen játékosnak esélye sincs kitűnni a mezőnyből, ha egy ilyen Isco, és egy ilyen Kovacic játszik mellette, akik képesek bármikor megverni az ellenfelet egy pillanat alatt.

Egy jól összerakott gépezetben hasznos fogaskerék lehetne James, de nálunk az egyéniségeké a főszerep. Mennie kellene a saját, és a csapat érdekében is.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. április 27., csütörtök 9:00

Sztem egész jó volt este, de ettől függetlenül mennie kell. Ahogy Realista mondta, ezek a toporgások, meg nem tudom mik belefértek itt, de egy Barca, Atleti vagy Juve ellen nem. Ott odaléptek volna rendesen.

Jönne érte egy 60-70 milla én elengedném. Többet tudna játszani Isco-Asensio. Viszont ha megy, és Bale nem megy, akkor valakit kell még venni a szélre, mert Bale akkor tuti hogy ugyanennyit lesz sérült. Én vennék még valakit középre, vagy valami fiatalt oda.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 27., csütörtök 8:54

Klasszis megoldás? Eszem megáll :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. április 27., csütörtök 8:43

Realista24 írta:Pedig igenis bele lehet kötni. A két gólja mindent elmond róla. Az egyiknél kitörte a lábát, hogy ballal rúghassa, a másiknál meg topog, állítgat, és úgy lő. Ezek olyan értékes pillanatok, amik beleférnek egy Depor ellen, de máshol nem.
Egy az egyet nem vállal fel, ellenben nézd meg Kovát meg Iscót, valósággal nekirontottak a "Depor-falnak". Közben színezték a játékot, figyeltem, hogy szinte mindig mindenki mozgásban volt, ő volt aki többször is sétálgatott.


:agree:


Pedig tényleg így van.
A két gólja ellenére még ezen a szinten se tudott villogni mezőnyben úgy, hogy az egész csapat sziporkázott.
ZIDANE

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2017. április 27., csütörtök 8:26

Realista24 írta:Pedig igenis bele lehet kötni.
Mert bele akarsz kötni :) Mert, ahogy korábban is mondtam csinálhat ő már itt akármit, mindig lesznek károgók, akik úgy is csak a hibát keresik, még egy olyan meccs után is, ahol aztán tényleg értelmetlen, mert a mezőny egyik legjobbja volt(jó Isco más szinten mozgott, az a tegnapi világklasszis játék volt), de utána szorosan a Kova,James, Asensio a legjobbak voltak.
Nem tudom mi kellene még tőle, aktív volt, elől hátul is, látszott, h amiért sokan szidják h büdös neki a munka, az teljesen alaptalan, gólokat lőtt, emellett nem egy két olyan labdát is kiosztott, amiből könnyen gól is lehetett volna(mit nem adnék, ha BB dou is ilyen játékkal rukkolna elő hetente)
Realista24 írta:Az egyiknél kitörte a lábát, hogy ballal rúghassa, a másiknál meg topog, állítgat, és úgy lő. Ezek olyan értékes pillanatok,
Szerinted kitörte, mások szerint klasszis megoldás volt, erről ennyit.
Engem meg abszolút nem zavar, ha topog, átveszi, a lényeg, h gól. Hány helyzetünk maradt ki az elmult meccseken, ahol lehet egy plusz átvétel "egy topogás" gólhoz jutatta volna a csapatot, lást Bale a Barca ellen, de sorolhatnám.
Realista24 írta:Egy az egyet nem vállal fel, ellenben nézd meg Kovát meg Iscót, valósággal nekirontottak a "Depor-falnak". Közben színezték a játékot, figyeltem, hogy szinte mindig mindenki mozgásban volt, ő volt aki többször is sétálgatott.
Volt ott 1v1 is, sőt volt amikor két ember mellett is meghúzta :) Nézd újra nyugodtan.
Az meg tőle nem is várható, h olyan megindulásokat, vigyen véghez, mint a másik kettő. Nem az a típusú játékos,
Az meg h nem többször is sétálgatott igaz, csak ez a mezőny összes játékosára igaz volt, mert nincs olyan játékos aki 90 percen keresztül fel-alá robog. Voltak Isconak is üres járatok, mikor v a védekezésbe nem ért vissza. v épp olyan támadáshoz nem ért fel, ahol James ott volt. Szóval értelmetlen ilyenekbe belemenni.
Egy biztos, ő itt most az aktuális főellenség, pedig messze nem az ő játékával van a legnagyobb probléma, elég csak megemlíteni, h az elmúlt 110 perc alatt rúgott anyi gólt, mint a BB kb 2017 ben, ami azért mindent elmond.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 27., csütörtök 7:22

Pedig igenis bele lehet kötni. A két gólja mindent elmond róla. Az egyiknél kitörte a lábát, hogy ballal rúghassa, a másiknál meg topog, állítgat, és úgy lő. Ezek olyan értékes pillanatok, amik beleférnek egy Depor ellen, de máshol nem.
Egy az egyet nem vállal fel, ellenben nézd meg Kovát meg Iscót, valósággal nekirontottak a "Depor-falnak". Közben színezték a játékot, figyeltem, hogy szinte mindig mindenki mozgásban volt, ő volt aki többször is sétálgatott.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég