James Rodríguez - 16

Archívum

Ki tartanál a csapatnál?

A szavazás 2017. május 28., vasárnap 8:17-kor befejeződött.

Bale-t
40
44%
Jamest
50
56%
 
Szavazatok száma: 90

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. július 8., szombat 20:20

Realista24 írta:A Ceballos hír utan James felhívta Mendest hogy azonnal menekitse ki Madridból. Amcsiba mar nem akar a csapattal menni.
Ez nagyobb hír, mint a Ceballosos. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 8., szombat 20:18

A Ceballos hír utan James felhívta Mendest hogy azonnal menekitse ki Madridból. Amcsiba mar nem akar a csapattal menni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. május 23., kedd 11:27

wZoLee7 írta: valószínűleg a bl döntőben már nem fog játszani, ha csak nem lesz nagyon meleg a pite és ZZ nem akar beadásokra játszani a végén, egy CR-Benzema-Bale hármasra, feltolt Ramossal és Varane-al, ilyent is eltudok képzelni, hogy akkor James bemegy ívelgetni, de amúgy nem hiszem hogy lehetőséget kapna már
Se ő nem fog, se Morata. Bale biztos beáll, Lucas/Asensio is, Kovacic vagy egy védő ha kell.
Nem illik.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. május 23., kedd 10:59

Realista24 írta:OFF: furcsa is lett volna, ha a Barca ívelgetett volna :mrgreen:
De akkor mi se ívelgessünk. :mrgreen: Ha már bevált egyszer ez a recept. Jó, ha van, mint taktikai fegyver, de most remélem nem lesz.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 23., kedd 10:52

OFF: furcsa is lett volna, ha a Barca ívelgetett volna :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. május 23., kedd 10:48

wZoLee7 írta:
hala real írta:facebookon mar le is cserelte a profil es boritokepet a valogatottra...
valószínűleg a bl döntőben már nem fog játszani, ha csak nem lesz nagyon meleg a pite és ZZ nem akar beadásokra játszani a végén, egy CR-Benzema-Bale hármasra, feltolt Ramossal és Varane-al, ilyent is eltudok képzelni, hogy akkor James bemegy ívelgetni, de amúgy nem hiszem hogy lehetőséget kapna már
Remélem hogy elfelejtük az ívelgetéseket a döntőben. Akkor nem sok esélyünk lesz sztem. BOnucci-Chiellini párossal szemben vajmi kevés esélyünk lesz a levegőben. Nekem az rémlik, hogy 15-ben is a földön lettek megverve.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. május 23., kedd 10:38

hala real írta:facebookon mar le is cserelte a profil es boritokepet a valogatottra...
valószínűleg a bl döntőben már nem fog játszani, ha csak nem lesz nagyon meleg a pite és ZZ nem akar beadásokra játszani a végén, egy CR-Benzema-Bale hármasra, feltolt Ramossal és Varane-al, ilyent is eltudok képzelni, hogy akkor James bemegy ívelgetni, de amúgy nem hiszem hogy lehetőséget kapna már

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. május 23., kedd 10:33

Hamarosan akkor a fejlecrol is lekerulhet majd. :shifty:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: hala real » 2017. május 23., kedd 10:17

facebookon mar le is cserelte a profil es boritokepet a valogatottra...
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2017. május 17., szerda 14:16

H.E.H.E. írta:nagyon nagy kavarodások vannak itt fejben :)

tökmindegy mi a felállás, a taktika és felfogás az, ami fontos.
letámadás mennyire és mikor, labdabirtoklás, támadásépítés, stb.
ezt mindet lehet csinálni tökéletesen bármilyen felállásban, a játékosállomány minőségétől függ.
A taktikának és a felfogásnak alá van rendelve a felállás. Van olyan felállás, ami egyes taktikáknak kedvezhet. De ott kezdődik az egész, hogy itt különböző képességű játékosokról van szó. Van, aki sehol máshol nem tud jól játszani csak a vonal mellett. Innentől kezdve pedig szükség van egy adott felállásra (ami a keretre van szabva), amit a játékos is tisztán lát. És itt én pontosan erről beszélek. A keretre szabott legjobb felállásról. Onnantól kezdve, hogy mi a taktika az részben ezen is múlik.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. május 17., szerda 13:54

füst írta:CR-Isco-Bale kezdővel pótolnám Benzemát a jelenlegi keretből, Mbappe nélkül. A
Sztem Cr-Bale csatárkettős a legrosszabb kombó ami számításba jöhet. Nah ott lenne aztán lesipuskás kiugrás. :mrgreen: De azon kívül semmi más. Sztem.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. május 17., szerda 13:52

nagyon nagy kavarodások vannak itt fejben :)

tökmindegy mi a felállás, a taktika és felfogás az, ami fontos.
letámadás mennyire és mikor, labdabirtoklás, támadásépítés, stb.
ezt mindet lehet csinálni tökéletesen bármilyen felállásban, a játékosállomány minőségétől függ.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2017. május 17., szerda 13:49

H.E.H.E. írta:állandóan mindenki ezzel a felállásokkal jön, hogy 433 meg 4231, teljesen kurvára mindegy ma már, mindenki ugyanúgy focizik, a játékosok egyéni képességei alapján ki jobb, ki rosszabb.
de a koncepció és felfogás mindenütt nagyjából ugyanaz.
felejtsük már el ezt hogy kétcsatáros meg 1 vkps játék....
Nem értek egyet, főleg a védekezés miatt, de ennek már itt annyira nincs helye, mint James jobb lábának Madridban. :mrgreen:
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. május 17., szerda 13:47

állandóan mindenki ezzel a felállásokkal jön, hogy 433 meg 4231, teljesen kurvára mindegy ma már, mindenki ugyanúgy focizik, a játékosok egyéni képességei alapján ki jobb, ki rosszabb.
de a koncepció és felfogás mindenütt nagyjából ugyanaz.
felejtsük már el ezt hogy kétcsatáros meg 1 vkps játék....
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: füst » 2017. május 17., szerda 13:42

füst írta:Assensióról
Hehh, bocsi :)

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2017. május 17., szerda 13:31

Istivel teljesen egyet értek.

Toky, a többségnél azért szükséges Mbappé leigazolása, mert nem 4-3-3-ban gondolkodunk elsősorban, vagy ha igen, akkor Ronaldo már inkább csatár kéne, hogy legyen. Morata meg James szinte biztos megy, előbbit nem is lehetne szerintem maradásra bírni. Normál esetben én inkább Baletől válnék meg, mint Jamestől, de ez Perez miatt nem valószínű. Jövőre pedig 4-3-1-2-nek örülnék, ahol Ronaldo/Mbappé/Benzema/Asensio(/Bale) oldja meg a két csatár helyét úgy, hogy az egyik befejezőcsatár (Ronaldo), a másik pedig visszalépeget a labdákért, mögöttük Isco/Bale-lel. Ha pedig védekezőbb felállásra van szükség egy adott meccsen, akkor vissza lehet állni 4-4-2-re vagy 4-4-1-1-re.

Egyébként még mindig előbb adnám el Benzemát, mint Moratát. :D
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: füst » 2017. május 17., szerda 13:29

Toky írta:Előre leszögezem, sosem láttam az emberünket játszani, nem tudom milyen.
De nem igazán értem, miért ne lenne létszükséglet Mbappe leigazolása, ha tényleg olyan jó?!
Tudom, hogy ez James topicja, és nem a taktikai, de sokan itt csak azzal számolnak, hogy elmegy James, és akkor jön Mbappe. Nem. Elmegy Morata, és jön Mbappe. Hányszor volt az, hogy Morata góljaira volt szükség az idényben, hogy pontot mentsen? Idény elején, mikor Benzem sérült volt, vagy pihentetni kellett, kit raknál be akkor, ha nincs Morata? Benzemát/Ronaldot nem lehet egy Castillából felrángatott "suhanccal" pihentetni. Plusz az sem mellékes, hogy így még kisebb lenne rajta a teher, mint ha későőb egyértelmű kezdőnek érkezne. Van ideje nyelvet tanulnia, beilleszkednie, hogy később átvegye pl Benzema helyét.
Továbbá Asensio. Én bírom a srácot, de nagyon sokat kell fejlődnie. De ha fejlődik is, nem lesz egy Ronaldo. Nincs meg benne az a góllövési vágy,mint Ronaldoban. Így ő nem képes igazán pótolni őt. (Bale-t ne is említsük.)
Ha James elmegy, Mbappe nem az ő helyére fog jönni. James helyére a kölcsönben lévő középpályásunk jön vissza, akinek nem jut eszembe a neve. Igen, teljesen más poszt, de ha felírom az alábbi ábrát érthető lesz egyből.
Navas/Casilla
Carvajal/Danilo __ Varane/Pepe __ Ramos/Nacho __ Marcelo/Coentrao
Modric/Isco ___ Casemiro/??? ___ Kroos/Kovacic
Bale/L.Vázquez ___ Benzema/Morata ___ Ronaldo/Asensio
+ James.
Az alapfelállás az hogy mindenki egészséges, nem szerencsés -1 játékossal számolni kiindulásként. Lehet, csak nincs értelme, mert akkor ezen logika mentén minden posztra 2 top játékos kellen, kezdve a kapussal de akár Marcelót is lehetne venni.

Amennyiben Benzema nem képes játékra és Morata nem a keret tagja, úgy CR-Isco-Bale kezdővel pótolnám Benzemát a jelenlegi keretből, Mbappe nélkül. Assensióról eltér a véleményünk, én nagyon meg vagyok vele elégedve, és bármikor számítanék rá. Nem lesz Ronaldo, ez így van, de azért Ronaldo nem egy léc amit meg kell ugrani hanem egy csúcs amit meg lehet próbálni megközelíteni. :)
Ronaldo nem fogja sokkal lejjebb adni, Isco kifejezetten több játékpercet akar, Bale szintén kezdőjátékos, Benzemától esetleg lehet elvenni játékidőt, de ő sem fog repdesni a boldogságtól, és mellette még két fiatalunk van az esetleges sérülések miatt. Én elégedett vagyok ezzel a támadórészleggel. :)

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. május 17., szerda 13:26

istimester írta:
Realista24 írta:Részben. Szerintem muszáj megvennünk.
Csak meghalni és adózni muszáj. Egyébként egyetértek R24-el.

Többen kicsit túl rózsaszín szemüvegen keresztül szemlélik a keretet.

Bármi is lesz az utolsó három összecsapás vége, nyáron egy (fél)generációváltást kell megalapozni a keretben. Ha elhisszük, hogy ugyanebben a formában versenyképesek maradunk, akkor csúnyán koppanhatunk jövőre és az azt követő idényben. Megkapnánk a „tipikus” nagy győzelem utáni visszaesést.

Szerintem ebben a generációban nagyjából ennyi volt. Most mindenki odateszi magát, de látszik, hogy ugyan többféle okból, de néhány játékosnak nagyjából le is zárul a Királyi karrier (vagy le kellene zárulnia).
A bajnokságról (ha győzünk) egész egyszerűen kijelenthetjük, hogy a keret második vonala nyerte meg. A BBC fémjelezte gálakezdő görcsösen és nehézkesen játszott szinte az egész bajnokságban. Ehhez hozzájön, hogy CR-t újra kell pozícionálni, Benzt az Atléti ellen mutatottak ellenére már nem bírja el a csapat hosszútávon, Bale pedig ki tudja mikor vethető be legközelebb? A keret szükséges minőségi bőségét adó Morata távozni szeretne, James a betöltött szerepe ellenére is magasan piacképes játékos maradt. Vérbeli balhátvédünk nincs, Casemiro önmagában nem elég képzett ehhez a focihoz, Lucas pedig erősen visszaesett a korábbi hasznos önmagához képest.

Egy csatár biztosan távozik, egy pedig a meccsek felén használhatatlan. Modric és Ronaldo a kiöregedés szélen, egyik sem bírja a heti kétmeccses iramot. Navas túlzóan le van húzva a fórumon, de a teljesítménye őt sem teszi beton biztos csapattaggá.

Nyilván kérdéses, hogy a vezetőség milyen irányban mozdul el a csapat átalakítását illetően, de nem legyenek illúzióink: van mit frissíteni kereten. Bőven van.
Minden egyes pontjával egyetértek. Inkább legyen pár év átmenet, amíg az új emberek beépülnek és ismét a legjobbak között lehetünk, minthogy nézünk mint borjú az új kapura, hogy pl. Modric már csak tolószékkel közlekedik. Isco-Kova-Asensio hármast minél többször kell játszatni. Tudom, hogy ez nem fog egyszerre megvalósulni, vagy egyáltalán, de (FM ON):

- Bale-nek számomra nincs maradása (túl sokat sérült, kicsit idegen neki a spanyol közeg). 90 milla
- Case helyett/mellett kell LLorrente, nem tudom hogy milyen poszton szokott játszani.
- Danilo-t én elengedném, felőlem Kínába is mehetne. 5 milla
- Coentrao-t csipázom, de ő is sajnos sokat sérült. 0-5 milla
- Pepe-t én még marasztalnám egy évre és inkább Varane-t adnám el. 50 milla
- James el. Jó pénzt kapnánk érte, sztem felesleges. 70 milla
- Morata-ban csíptem azt hogy felszántja a pályát, de ezen kívül egy átalgosnál jobb focista. Ő is mehet jó pénzért. 60 milla

Helyükre kellene embert találni.

Bale helyére nem tudok embert mondani, sok játékost nem láttam.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. május 17., szerda 13:23

istimester írta: Csak meghalni és adózni muszáj. Egyébként egyetértek R24-el.
Erről a barcas fiuk kicsit másképp vélekednek. :lol: :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 17., szerda 13:17

istimester írta:
Realista24 írta:Részben. Szerintem muszáj megvennünk.
Csak meghalni és adózni muszáj. Egyébként egyetértek R24-el.
Hát, az adózni sem muszáj csak javasolt :mrgreen: Jajj de szétoffoltuk James fiú topicját.

On: abból is látszik, hogy James fölösleges a csapatba, hogy igazolás nélkül megvan oldva a pótlása, az érte kapott lóvét meg úgy szórhatjuk, ahogy akarjuk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 72 regisztrált és 0 vendég