James Rodríguez - 16

Archívum

Ki tartanál a csapatnál?

A szavazás 2017. május 28., vasárnap 8:17-kor befejeződött.

Bale-t
40
44%
Jamest
50
56%
 
Szavazatok száma: 90

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 25., szombat 21:04

jelenleg egy ember ekézi, de nem veszi észre magát, menjél örüljél a győzelemnek, mert kicsit bicskanyitogatóak már az érveid, két teljesen más játékos között húzol párhuzamot, de ráció nélkül fikázod a kolumbiait
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. október 25., szombat 21:00

numberone, hagyd el a topikot! :mrgreen:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. október 25., szombat 20:59

primrose írta:
Ozillel kapcsolatban is igaza volt azoknak akik ekeztek, es vele is az lesz. Most szep es jo mert mi vagyunk toppon, a posztokon vilagklasszisok es csapatkent is jol ossze allt. A gyerek jokor van jo helyen, de Bale es James lesz a kovi nagy bevetelunk.
nem lesz. James nagyon alázatos, ez már most látszik rajta. Özilnek egy jó éve volt, a többit kb. átbulizta Madridban. nem érdemes a két embert összehasonlítani.
neki is az elso eve volt jo. :kacsint:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: primrose » 2014. október 25., szombat 20:58

Ozillel kapcsolatban is igaza volt azoknak akik ekeztek, es vele is az lesz. Most szep es jo mert mi vagyunk toppon, a posztokon vilagklasszisok es csapatkent is jol ossze allt. A gyerek jokor van jo helyen, de Bale es James lesz a kovi nagy bevetelunk.
nem lesz. James nagyon alázatos, ez már most látszik rajta. Özilnek egy jó éve volt, a többit kb. átbulizta Madridban. nem érdemes a két embert összehasonlítani.
But he is a good boy...

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Marky » 2014. október 25., szombat 20:53

ma nagyot játszott, megmutatta, hogy nem hiába lett leigazolva, lesz helye a jövő madridjában.

ami feltűnt, hogy mennyire ügyesen adogat kicsiben és a szélen mennyivel többet tud tenni a csapatvédekezéshez. középen nagyon eltűnt néha, a szélen pedig jól visszazár, segít a labdakihozatalban és megy fel a támadásokkal. kicsit még idegen testként mozgott néhány kontránál, nem igazán értette, mire megy ki a figura, de ezt nem lehet felróni neki, ezeket a kontrákat amiket tolunk benzemaék már lassan 5 éve tolják, már előre tudják, hogy kire fog kijönni a lövés. james még nem tart itt persze, 1-2 kontránknál ezért is lett volna jobb, ha bale van a helyén, mert ő pusztán a sebességéből előbb odaér és azok a becsúszó lábak hasztalanok lettek volna a lövéseinél.

a szememben a jobbszél lesz az ő posztja, egy kis taktikai variációnk is van legalább, egy játékosabb szélsővel és egy góllövővel. hosszú a szezon, fog ő is eleget játszani és bale is, nem szabad a tavaszra kizsigerelni senkit. lassan majd jöhetnek azok a meccsek is, ahol cr lesz a csere, mert már ő is 29.

jó lesz, nagyon jó. látszik rajta az alázat, nem piszkos neki a munka, özilhez még hasonlítani is hülyeség.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. október 25., szombat 20:52

Kerlon írta: Jól van, persze, még írjál pár olyan dolgot le, ami közel sem biztos és valószínűleg meg se látjuk. Talán nem kéne zsigerből utálni pár embert...
Ozillel kapcsolatban is igaza volt azoknak akik ekeztek, es vele is az lesz. Most szep es jo mert mi vagyunk toppon, a posztokon vilagklasszisok es csapatkent is jol ossze allt. A gyerek jokor van jo helyen, de Bale es James lesz a kovi nagy bevetelunk.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: primrose » 2014. október 25., szombat 20:52

Kár egy ilyen meccs után ekézni. Nem volt rossz, de várható volt, hogy nem ő kapja hátára a csapatot ezen a meccsen. Ennek ellenére állítom, hogy nagyon is kellett a győzelemhez. Talán egy Bale-el minden simább lett volna, talán nem. Valóban nem egy szélvész a gyerek, így pedig szélen talán sosem vesszük akkora hasznát, mint Bale-nek, de elég okosan tartja a labdát, jól is ad be, és remek ütempasszai vannak. Védekezésben nem gondoltam volna, hogy hozni fogja DM szintjét, de úgy tűnik, hogy ezzel nem lesz gond, ráadásul kevés a bugyután elszórt labdája. És még mindig nagyon fiatal... Fog fejlődni, a legjobbaktól tanulhat. Abszolút nem lógott ki negatív irányba, a szíve a helyén van és van ott tudás is bőven.

Hosszú a szezon, lehet cserélgetni, variálni... idén Balenek egy jó meccse nem volt még. És bár tudom, hogy ez nem tart örökké, de Jamessel nagy harcot vívhatnak a kezdőért. Isco is mozdítható.
But he is a good boy...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 25., szombat 20:49

nem tudom ki utálja itt zsigerből, én egyáltalán nem, csak azt nem látom, hogy hol lesz neki a helye. a kp 3. helyére Isco jobban passzol, a támadósor jobb oldalára meg Bale passzol jobban. ez nem türelem kérdése, hanem a csapatszerkezeté. a képességeivel nincsenek bajok, sőt én bírom is a játékát, de ér ő annyit hogy miatta változtatgassunk?
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 25., szombat 20:45

numberone1 írta:
Mike írta:azért hámeszre azt mondani hogy cselleng... legalább annyit melózik mind DM, és mindezt okosabban is teszi

jó volt ma, na
Ozil is akart az elso eveben. Ha most betennenk kozepre Jamest, akkor nem vedekezne annyit..csapat meg nem birna el annyira. Legalabbis a Modric-Kroos kettos megdoglene mogotte.
Jól van, persze, még írjál pár olyan dolgot le, ami közel sem biztos és valószínűleg meg se látjuk. Talán nem kéne zsigerből utálni pár embert...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. október 25., szombat 20:44

Ha nem hozzuk, akkor ma pl. ki lett volna a jobb oldalon?
Lesz egy rakat meccsünk ezután, vannak sérülések, fáradunk, stb.
Lassan jön Jesé, többet variálhatunk, jó ez így, csak nagyobb sérülések ne legyenek.
A passza Benyának szép volt. :)
Love football, hate antifa.

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2014. október 25., szombat 20:42

Nem vészes a gyerek, van benne potenciál, de nem szélsőként. Idővel még jobban be fog épülni a csapatba, és hasznosabb lesz mint a mai meccsen. Jelenleg, ha visszatér Bale, én Jamest tenném ki, és Iscot benthagynám.

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. október 25., szombat 20:39

kiakaszt a gyerek, nem tudom hova tenni, de örülök, hogy itt van :D
mindig amikor már betelik a pohár, csinál egy olyat, ami eldönt egy meccset, stb..

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. október 25., szombat 20:37

na mind1, engem leginkább az idegesít, hogy egy PL legjobbja Bale folyamatosan védve volt, meg kellett adni neki az időt, nem is keveset, és vki még most is bízik benne és várja az áttörést, de egy James semmi időt nem kap...
Száz százalékig adom. Viszont megértem ezeket a szurkolókat is,hiszen mindenki egy bitang középpályást várt,erre elhoztuk a VB gólkirályt 80+ milláért. De igazad van abszolút,idő idő és idő,türelem gyerekek..
:goat:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. október 25., szombat 20:31

jópárszor nyomtuk már úgy h középen volt, csak 433-ban, nem 4231-ben. Melózott ott is

na mind1, engem leginkább az idegesít, hogy egy PL legjobbja Bale folyamatosan védve volt, meg kellett adni neki az időt, nem is keveset, és vki még most is bízik benne és várja az áttörést, de egy James semmi időt nem kap...
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. október 25., szombat 20:25

Mike írta:azért hámeszre azt mondani hogy cselleng... legalább annyit melózik mind DM, és mindezt okosabban is teszi

jó volt ma, na
Ozil is akart az elso eveben. Ha most betennenk kozepre Jamest, akkor nem vedekezne annyit..csapat meg nem birna el annyira. Legalabbis a Modric-Kroos kettos megdoglene mogotte.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. október 25., szombat 20:21

azért hámeszre azt mondani hogy cselleng... legalább annyit melózik mind DM, és mindezt okosabban is teszi

jó volt ma, na
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. október 25., szombat 20:18

ziro4vr írta:akkor én mást láttam. fasza játékos, középen a csatár mögött kumma jó lehetne az ütempasszaival meg a pályán való látásával de szélen nem az igazi.
egy Portoban lehet, h jo lenne kozepen.... de nem kell meg egy Ozil, aki csak cselleng kozepen es neha kioszt 1-2 utempaszt. Van egy rakas jobb jatekos akivel elobbre lehetnenk.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 25., szombat 20:14

akkor én mást láttam. fasza játékos, középen a csatár mögött kumma jó lehetne az ütempasszaival meg a pályán való látásával de szélen nem az igazi.
Nem illik.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. október 25., szombat 20:13

Sebességben kell javulnia
Nem tudom felnőtt korban mennyit lehet ezen még fejleszteni, de ha egy kicsit is sikerül akkor nagy játékos lehet belőle

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. október 25., szombat 20:13

Sokan kritizálják,de én nagyon szeretem a játékát. Lehet,hogy egylábas,de hatalmasat melózik,és fokozatosan egyre jobb és jobb lesz,meccsről meccsre javul... ezért kell vele türelmesnek lenni. Bravó!
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég