Keylor Navas

Archívum
Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. május 11., csütörtök 12:41

perse hogy nem veszik el mert egyik gólban sem volt ludas.

nem mellesleg van egy cikk hogy griezmann kétszer ért hozzá a labdához a tizinél. amikor megcsúszott akkor jobbal rácsúszott a lasztira majd ballal ellőtte.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. május 11., csütörtök 12:37

Én sok helyen olvasgatok, de Navast sehol se veszik elő. Tény hozhatna több bravúrt, de attól még magas szinten véd. Kapus kirugas meg szar az osszese, nem véletlenül passzoltatjak ki az első védőnek jobb helyeken.

Most is valakik eloveszik egy 11es miatt,ahol Griezman megcsuszott és totál szerencsésen ért bele. Kiszámított volna ilyen roppalyara??? Komolyan? Ha rendesen a balra lőtte volna, akkor Keylor ki is szedte volna.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2017. május 11., csütörtök 12:20

Kezdek egyedül maradni a véleményemmel, de kell a tökömnek De Gea, főleg ennyi pénzért. Tény, nem top3 :mrgreen: kapus, de bőven az elitbe tartozik, ha formában van akkor azért elég komoly minőséget képvisel. Ráadásul a párharcban 2 kulcsfontosságú védése is volt.

Amúgyis tartozik neki a Real, komolytalan volt ahogy bántunk vele.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. május 11., csütörtök 12:17

Oda passzolta, mert elcsúszott nem tudom hányszor.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. május 11., csütörtök 12:15

pheco írta:
peti_madrid írta:Nagyot ment Navas báttya is tegnap, le a cilinderrel. :salute: :salute:
Második félidőben tényleg extra volt, de a két gólból állítom legalább egyet védett volna De Gea, de lehet mindkettőt.
Illetve ami rohadt zavaró, hogy a hazaadott labdák 90%-a egyenlő az elveszített labdával. Amikor zavartalanul kapja, akkor is képes kirúgni a pályáról.
Nagyon szimpi csávó, de remélem nyáron jön DDG, függetlenül a hátralévő pár meccstől.
A kirúgásai valóban gyatrák, volt, hogy csak odapasszolta az atletisnek is, ha jól emlékszem...Én is nagyon csípem, remélem, hogy az elkövetkezendő 4 meccset lehozza valami klasszis szinten, de nyáron kell egy 2 méteres spanyol ördög a kapuba.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. május 11., csütörtök 12:09

peti_madrid írta:Nagyot ment Navas báttya is tegnap, le a cilinderrel. :salute: :salute:
Második félidőben tényleg extra volt, de a két gólból állítom legalább egyet védett volna De Gea, de lehet mindkettőt.
Illetve ami rohadt zavaró, hogy a hazaadott labdák 90%-a egyenlő az elveszített labdával. Amikor zavartalanul kapja, akkor is képes kirúgni a pályáról.
Nagyon szimpi csávó, de remélem nyáron jön DDG, függetlenül a hátralévő pár meccstől.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2017. május 11., csütörtök 12:01

Nagyot ment Navas báttya is tegnap, le a cilinderrel. :salute: :salute:

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2017. május 10., szerda 21:42

Istenem, ha egy top kapusunk lenne hátul...remélem nem ezen megy el a szezon...

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. május 3., szerda 11:41

kijövetelek jók voltak amit Gameiro lábáról leszedett az nagyon kellett. nem kaptunk gólt. a labdái olyanok amilyenek de ami a fontos volt azt lehozta. reméljük kitart a szezon végéig.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. május 2., kedd 22:49

Legjobbkor jött a clean sheet is. Remélem ez mentálisan is visszateszi a legfelső polcra, aztán idénre már kitart a forma. Igaz ma nem sok dolga volt, de az a kijövetel nagyon kellett.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: hala real » 2017. május 2., kedd 22:48

gameiro (?) elol amikor elutotte a labdat, az nagyon kellett ehhez a vegeredmenyhez. jar a pacsi.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. április 24., hétfő 19:22

ferni írta:
Realista24 írta: Az a hülyeség hogy mert kapus voltál vagy vagy azt hiszed jobban tudsz mindent. Láttuk De Geat meg Neuert védeni, es látjuk mit hoz Navas.
Egyértelmű, hogy kell valaki, Navas kifújt, de annyira apróságokon múlnak a dolgok, hogy ilyenek, hogy egy 7 centivel magasabb az megfogja az vicc, ez nem így működik.
Nekem csak ennyi bajom volt a történettel semmi más.

Valakiért bankot kell robbantani, remélhetőleg sikerülni fog.
Akkor fogalmazzunk ugy, hogy ha nem is mindegyik 7 centivel magasabb kapus, de vannak kozuluk paran, akik ezt megfogjak. Talan a tavalyi Navas is pont kitolta volna, nem ugy, mint a mostani, akinek inkabb csak felvillanasai vannak.

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Rasta » 2017. április 24., hétfő 17:46

A tegnapi meccsen hatalmasat játszott, de ettől függetlenül én is hoznék egy top kapust helyette. Az El Clásico is "csak" egy meccs, bármilyen fontos, előtte meg láttuk tavasszal, hogy mennyire bizonytalan tud lenni. Ez az egyik, ami miatt nálam nem top tier az emberünk. Ezen kívül még a védelem irányítását hiányolom nagyon, illetve egy Real Madrid kapus ha elmozdul a vonalról 5-10 métert, érezze már, hogy hol van mögötte a kapu. Nem egy gólt kapott tavasszal csont középre, mert abszolút nem érezte, hol a kapu, és beállt a rövid oldalt, a rövid kapufát, meg a rövid kapufa melletti 3 méteres üres gyepet védeni.

A tegnapiét meg változatlanul :salute:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. április 24., hétfő 10:45

végre nem rajta múltak a dolgok, amit tudott fogta, voltak nagy védései, nem is kell elővenni, de ez nem változtat a korlátain sajnos. nyáron érkezik egy valóban top kapus és kell is. függetlenül attól hogy most jó meccset hozott és tartotta a házat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 24., hétfő 9:40

hogy egy 7 centivel magasabb az megfogja az vicc, ez nem így működik.
Pedig ziro Veszprém bérletét rá merném tenni, hogy igen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: ferni » 2017. április 24., hétfő 9:37

Realista24 írta: Az a hülyeség hogy mert kapus voltál vagy vagy azt hiszed jobban tudsz mindent. Láttuk De Geat meg Neuert védeni, es látjuk mit hoz Navas.
Egyértelmű, hogy kell valaki, Navas kifújt, de annyira apróságokon múlnak a dolgok, hogy ilyenek, hogy egy 7 centivel magasabb az megfogja az vicc, ez nem így működik.
Nekem csak ennyi bajom volt a történettel semmi más.

Valakiért bankot kell robbantani, remélhetőleg sikerülni fog.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Mickey » 2017. április 24., hétfő 9:12

Realista24 írta:
Mickey írta:Nem értem, miért nem lehet rendesen értékelni a teljesítményt.


Belekötünk a kapott gólokba.



Nem túl frankó dolog ez a fizikai méregetés sem. Casillas se volt óriás.

Igen, Navas nem Casillas, látom.
A kérdés, az, hogy mit írtam? Hibás a bekapott gólokban vagy azt, hogy a hiányzó néhány centin múlt a védés/ egy nagyobb kapus fogta volna?

Látom én mit írtál, Laci. :agree:

Szerintem te, én és más se fogja megmondani, hogy azt ott a fizikai paraméterek miatt nem tudta fogni, vagy adott esetben más fogta volna-e.

Nem is akarok ilyen szintű latolgatásba belemenni.


Én erre értettem, amit leírtam.
Nem a mondandód hangvételére.



Én úgy gondolom, tegnap több bravúros védése is volt, több mint az ellen oldalon a német hálóőrnek.
Más lehet nem így látja, van ez így. Szerencsére.


Mindezektől eltekintve, hozni kellene egy karizmatikusabb kapust. De engem nem érdekel, hogy magasabb vagy alacsonyabb kategória. Inkább a szellemisége meg persze a tudása legyen kiváló, Real Madrid szintű.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 24., hétfő 9:11

Kollégám ma reggel azt kérdezte, hogy Navas kinek az embere, meg ki hozta és miért? Alacsony, és semmi extra. Nem Realos, nem Barcás, de ért a focihoz.

Adom amit Fanatic ír. Ha nincs meg a magabiztosság, megette a fene az egészet. Elég csak megnézni, hogy nem lehet hátrapasszolni neki egy labdát. Rendesen a szívbaj kerülget, hogy vajon elmegy a lába alatt? Elcsúszik? Elcselezi magát? Luftot rúg? Kell kapus.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2017. április 24., hétfő 9:07

Lehet értékelni, szerintem jól védett tegnap, de nem hozott akkora extrát.

Nem is feltétlen a magasságával van bajom (bár számomra ideálisan egy kapus 190 körül, vagy a fölött van), hanem azzal, amit már említettek előttem, nem érzem rajta azt a magabiztosságot, amivel a komplett védelmet felhúzza. Megnézek egy Neuert, aki duzzad az önbizalomtól, még a tv-n keresztül is érezni, hogy hatással van az egész csapatra, hogy ilyen szintű kapus az utolsó védelmi vonal. Ez évek óta hiányzik nálunk. Nem hülyeség az elcsépelt mondás, hogy ha jó csapatot akarsz építeni, végy egy jó kapust. Annyival módosítanám, hogy ide extraklasszis kell, Navas meg szerintem simán egy jó reflex kapus.

Remélem nyáron behúzzuk De Geát vagy Courtoist.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 24., hétfő 9:05

Mickey írta:Nem értem, miért nem lehet rendesen értékelni a teljesítményt.


Belekötünk a kapott gólokba.



Nem túl frankó dolog ez a fizikai méregetés sem. Casillas se volt óriás.

Igen, Navas nem Casillas, látom.
A kérdés, az, hogy mit írtam? Hibás a bekapott gólokban vagy azt, hogy a hiányzó néhány centin múlt a védés/ egy nagyobb kapus fogta volna?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég