Keylor Navas

Archívum
Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. november 12., hétfő 11:31

továbbra is tartom, hogy jól jött ki belőle mindenki.

igy történt:
perez megígérte valamikor a kurvafarkú malacon túl régen, hogy cékém megkapod a montenbájkt.
nyertünk keresztbekasul minden béellt, ahogy nem szégyelltük, erre cékém mondta, hogy flóri hol a gempa. nagy hiba, hogy nyilvánosan, és már nem először. (már akkor is undorítónak tartottam, amikor nem ünnepelte a gólt és mutogatott fel pereznek a páholyba. igazi alpári fasz viselkedés.)
perez próbálta nyugtatni, valszeg zidane is ott volt a szobában, meg is ígérték neki a 30at.
de akkor már mendes bekurvult és leléptek a juvéba, százmillió fölött.
onnantól perez meg csak nevetett egy nagyot, senki sem nagyobb a klubnál, látjuk, most sincs világ vége, jövőre sem lesz.
egyedül arra nem számított, hogy zidane kinyomja az exitgombot, de hát ezzel a teherrel együtt kell élnie annak, aki egy bélát ennyire szeret és egy kejlort ennyire gyűlöl.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. november 12., hétfő 11:27

kiserik írta:Tényleg elhiszi valaki, hogy CR a BL döntőn kitalálta, hogy most mindenki előtt bezsarolja Perezt.
Szerintem csak szimplán elakart búcsúzni aztán elég szarul jött ki az egész.Béla ámokfutása sokkal gusztustalanabb volt a sajtószobában.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. november 12., hétfő 11:20

H.E.H.E. írta:sztem elég egyértelmű, hogy mi történt perez és céronaldo közt.
Azért a :

- CRnek a világ összes pénze nem volt elég és ezt Perez nem hagyta
- Perez az első adandó alkalommal kirakta, mondván, hogy öreg, ezért CR minden Juventus meccsen pörög, mint egy 20 éves

vélemények között elég sok ""egyértelmű"" létezik :D

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. november 12., hétfő 11:14

sztem elég egyértelmű, hogy mi történt perez és céronaldo közt.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. november 12., hétfő 11:14

dzsi91 írta:Azt is adom,hogy CR problémás alapjáraton és ezt a juve is tapasztalja majd, amikor nem megy a szekér.Viszont ott a másik oldal, az öltöző. Akik annyit látnak,hogy a klub történelmének legeredményesebb játékosán viszonylag könnyedén túladtunk akkor ők mire is számítsanak.Megértem ha Marcelo vagy Modric nem akar erre a sorsra jutni.
Vagy lehet úgy is, hogy időben befejezi, mielőtt a saját szobrát döntené le.

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. november 12., hétfő 11:10

Ha már feljött. Tényleg elhiszi valaki, hogy CR a BL döntőn kitalálta, hogy most mindenki előtt bezsarolja Perezt. Az öreg ennek nem ült fel, majd Mendes 2 hét alatt gyorsba leboltolt mindent a Juvéval, csak hogy nagyot tudjanak még kaszálni?

Keylor: persze itt minden játékos nyáron találja ki, hogy menne, nincs idő bulit szervezni. Ennek a szerencsétlen kapusnak se lehet adni pár meccset, csak 3ad osztályú lötyögésen. Érdekes, a Barca meg tudta pl oldani, mikor megvették Ter Stegent. Nálunk ez nem divat. Itt nincs helye érzelmeknek. Ha top 5 vagy a világon, akkor is kívánunk, mint a macskát, mert csak. Mert semmi rosszat nem tettél, csak valakinek nem tetszik a pofád. Ezzel aztán vonzóak leszünk minden top játékosnak...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 12., hétfő 10:47

BBeno írta:iniesta japanba adta el magat nem kinaba..
Ja igen, oda Cassasco ment.










:smile:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. november 12., hétfő 10:46

Iniestaval és Simalábbal kár példálózni. Szezon közben szóltak,hogy itt a vége így volt idő és egyáltalán alkalom elbúcsúztatni őket, míg iker Cé és Raúl egyáltalán nem jelezték távozási szándékukat szezon végéig. Nyár közepén amikor eb-vb vagy éppen nyári szünet van nem csődítheted vissza az egész keretet nem szervezhetsz le egy másik csapatot és a bernabeut se töltöd meg egyik napról a másikra egy búcsúmeccs miatt.

Abban biztos vagyok,hogy ha bárki főleg Céronaldo jelzi minimum az utolsó meccs előtt amit a bernabeuban rendeznek olyan giccsparádét kap amit még a barsza is megirigyelne.Nem így történt, bl döntő után mondta,hogy kösz srácok majd madridba még visszament azért,hogy 80ezren könyörögjenek neki a maradásért.(ott is mondhatta volna,hogy akkor én most elköszönök,de inkább címert csókolgatott)

Én eltudom fogadni a másik oldalt is akkor is ha én nem így csinálnám.Csak az a baj,hogy egyelőre perez nem azt csinálta,hogy rideg üzletemberként a régi ferrarit egy újra cserélte,hanem simán eladta a régit és most bringával jár... Továbbra sem baj,hogy eladtuk hanem,hogy nem pótoltuk senkivel.Nyáron javíthat.

Azt is adom,hogy CR problémás alapjáraton és ezt a juve is tapasztalja majd, amikor nem megy a szekér.Viszont ott a másik oldal, az öltöző. Akik annyit látnak,hogy a klub történelmének legeredményesebb játékosán viszonylag könnyedén túladtunk akkor ők mire is számítsanak.Megértem ha Marcelo vagy Modric nem akar erre a sorsra jutni.

Több tényezős a dolog mert egy játékosnak is észlelnie kell,hogy mikor van vége az érdemi pályafutásnak és mikortól kell lentebb adni az igényeket a kezdőtagságot illetően.Mondjuk CR pont nem ez az eset volt de Iker és Raul igen.

A lényeg,hogy nem mindenki rideg üzletemberként gondolkozik és egy Marcelo vagy Modric vagy hasonló fizimiskájú emberekből kinézem,hogy nem nagyon tetszik nekik,hogy megbomlik a család.Ancelottinál is hasonló volt a helyzet, senki nem akarta,hogy menjen és még 1 bl-t biztos összefociztak volna a srácok Carloért.Mák,hogy benitez után ZZ jött, de már akkor óriási szarba tenyerelt a vezetőség Carlo menesztésével és a pincér kinevezésével.

Perez ha egy rideg üzletember akkor legyen én örülnék neki,de akkor adja el Cr-t és hozza Hazardot-Bappét.Egy szezon türelmi idő bőven jár a részemről de nyáron robbantani kell különben csak annyi történt,hogy perez eladta azt akivel nem jött ki és egyáltalán nem a klub érdekeit képviselte, szimplán személyes okokból történt Céronaldo eladása.

Összetett dolog ez, mindenki sáros és mindenki álláspontja védheő is valamilyen szinten de egyelőre elnökünk nem mutatott rá jelet,hogy ő tényleg egy korszakváltást akar levezényelni.Reméljük nyáron ezt pótolja.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. november 12., hétfő 10:43

iniesta japanba adta el magat nem kinaba..
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 12., hétfő 10:27

kiserik írta:Ez eléggé meddő vita. Én nem hiszek vakon Perezben. Én nem hiszem, hogy Cét egyedül az anyagi haszonszerzés vezérelte, mikor eligazolt. Én nem hiszem, hogy Dudeken kívül azért nem tudtunk senkit elbúcsúztatni, mert minden játékos egy faszkalap volt. És azt sem hiszem, hogy Courtois annyival jobb Navasnál, hogy utóbbit megalázva kidobjuk a szemétbe.
De azt elhiszed, hogy mindet Pérez dobta el.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. november 12., hétfő 10:22

Ez eléggé meddő vita. Én nem hiszek vakon Perezben. Én nem hiszem, hogy Cét egyedül az anyagi haszonszerzés vezérelte, mikor eligazolt. Én nem hiszem, hogy Dudeken kívül azért nem tudtunk senkit elbúcsúztatni, mert minden játékos egy faszkalap volt. És azt sem hiszem, hogy Courtois annyival jobb Navasnál, hogy utóbbit megalázva kidobjuk a szemétbe.

kierkegaard
Hozzászólások: 1692
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2018. november 12., hétfő 9:38

Realista24 írta:
Ha az lett volna, akkor Wenger nincs ott ennyi indokolatlan évig.
vagy épp ezért volt addig.
Átlagos játékosokkal mindig elérte a 4. helyet, csoportkörből is kijutottak, elbohóckodtak valameddig. A legjobbakat közben elpasszolták. Kroenkéék nem igazán áldoztak sokat a csapatra.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 12., hétfő 9:37

Gaborone1 írta:
Pereznek gátlástalan üzletembernek kell lennie, mert ha elviszik az érzelmei, akkor egy Arsenal szintjére kerülünk. A világ legnagyobb klubjánál nincs helye a szentimentalizmusnak. Mindamellett rossz döntéseket ő is hozhat, de tényleg olyan rossz dolog, hogy idejött a belga?
Vagy, hogy eladtuk James-t és társait, amiért a végletekig volt ekézve Pérez és az egész vezetőség?

Az, hogy most miként kezelik Navast, az egyelőre csak mendemonda, de valószínű van alapja. Viszont semmi nem szól Courtois ellen, mert ha Casilla védene helyette, akkor oké, de így, azon felül, hogy baromira sajnálom Navast, el tudom fogadni a döntést.

Navason kívül kit vágott még ki egyébként?
OKé amit írsz, de Pl: Casillas vagy Raul nem érdemelt volna többet mint a hátsó ajtón távozni, és most a Real- Shalke meccs számomra nem az.?
Én olyan "felhajtást"szerettem volna Cé-nek, Raulnak, vagy Casillasnak mint amit Iniesta kapott.
Iniesta Kínába adta el magát a borászatával együtt, a másik három úriember pedig elment még évekre más európai csapatba.
Casillas nem kért a búcsúból, Raúl kapott, mondjuk én örülök neki, hogy nem olyan mesterkéltet mint Iniestáé volt. Cé távozását meg hagyjuk, BL döntő ünnepléskor már üzenget, majd a Bernabéus ünnepléskor 81ezeren egy emberként éltetjük, imádjuk, olyan ujjongást kapott, amit senki más. Aztán mutatta a fukkot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. november 12., hétfő 9:36

Gaborone1 írta:
Pereznek gátlástalan üzletembernek kell lennie, mert ha elviszik az érzelmei, akkor egy Arsenal szintjére kerülünk. A világ legnagyobb klubjánál nincs helye a szentimentalizmusnak. Mindamellett rossz döntéseket ő is hozhat, de tényleg olyan rossz dolog, hogy idejött a belga?
Vagy, hogy eladtuk James-t és társait, amiért a végletekig volt ekézve Pérez és az egész vezetőség?

Az, hogy most miként kezelik Navast, az egyelőre csak mendemonda, de valószínű van alapja. Viszont semmi nem szól Courtois ellen, mert ha Casilla védene helyette, akkor oké, de így, azon felül, hogy baromira sajnálom Navast, el tudom fogadni a döntést.

Navason kívül kit vágott még ki egyébként?
OKé amit írsz, de Pl: Casillas vagy Raul nem érdemelt volna többet mint a hátsó ajtón távozni, és most a Real- Shalke meccs számomra nem az.?
Én olyan "felhajtást"szerettem volna Cé-nek, Raulnak, vagy Casillasnak mint amit Iniesta kapott.
Azért azt tudni kell, hogy ezek a helyzetek két felrol szólnak. Nem csak Perez sara az, hogy a hátsó ajtón távoznak a legendák.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2018. november 12., hétfő 9:33

Pereznek gátlástalan üzletembernek kell lennie, mert ha elviszik az érzelmei, akkor egy Arsenal szintjére kerülünk. A világ legnagyobb klubjánál nincs helye a szentimentalizmusnak. Mindamellett rossz döntéseket ő is hozhat, de tényleg olyan rossz dolog, hogy idejött a belga?
Vagy, hogy eladtuk James-t és társait, amiért a végletekig volt ekézve Pérez és az egész vezetőség?

Az, hogy most miként kezelik Navast, az egyelőre csak mendemonda, de valószínű van alapja. Viszont semmi nem szól Courtois ellen, mert ha Casilla védene helyette, akkor oké, de így, azon felül, hogy baromira sajnálom Navast, el tudom fogadni a döntést.

Navason kívül kit vágott még ki egyébként?
OKé amit írsz, de Pl: Casillas vagy Raul nem érdemelt volna többet mint a hátsó ajtón távozni, és most a Real- Shalke meccs számomra nem az.?
Én olyan "felhajtást"szerettem volna Cé-nek, Raulnak, vagy Casillasnak mint amit Iniesta kapott.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 12., hétfő 9:27

kierkegaard írta:
Realista24 írta: Pereznek gátlástalan üzletembernek kell lennie, mert ha elviszik az érzelmei, akkor egy Arsenal szintjére kerülünk. A világ legnagyobb klubjánál nincs helye a szentimentalizmusnak. Mindamellett rossz döntéseket ő is hozhat, de tényleg olyan rossz dolog, hogy idejött a belga?
Vagy, hogy eladtuk James-t és társait, amiért a végletekig volt ekézve Pérez és az egész vezetőség?
pedig az arsenal problémája pont az, hogy gátlástalan üzletember a tulaja.:D
Ha az lett volna, akkor Wenger nincs ott ennyi indokolatlan évig.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kierkegaard
Hozzászólások: 1692
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2018. november 12., hétfő 9:27

Realista24 írta: Pereznek gátlástalan üzletembernek kell lennie, mert ha elviszik az érzelmei, akkor egy Arsenal szintjére kerülünk. A világ legnagyobb klubjánál nincs helye a szentimentalizmusnak. Mindamellett rossz döntéseket ő is hozhat, de tényleg olyan rossz dolog, hogy idejött a belga?
Vagy, hogy eladtuk James-t és társait, amiért a végletekig volt ekézve Pérez és az egész vezetőség?
pedig az arsenal problémája pont az, hogy gátlástalan üzletember a tulaja.:D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 12., hétfő 9:25

kiserik írta:Most kicsit elbeszélünk egymás mellett. Cén kívül senkire nem lehetett ráfogni, hogy nagyobb akart lenni, mint a klub (nálam ő sem, de ez egyéni problem), még sincs egy játékosunk sem, akit normálisan búcsúztattunk. Ebben az aspektusban Perez egy gátlástalan üzleti emberként intézi a dolgokat és egyszerűen lélek nélkül kivágja azt, akire neki nincs már szüksége. Jó példa erre Keylor. Megvette bagóért második számú kapusnak, majd minden évben felsült, hogy első számú kapust igazoljon. Emberünk folyamatosan bizonyította, hogy simán első számú kapus, a világ egyik legjobbja, erre amint sikerült egy nevesebb kapust szerezni, máris Perez leírta és mehet amerre akar. Itt már neki nem terem babér, bármit is tett, bármit is tesz. Nice... :-(
Pereznek gátlástalan üzletembernek kell lennie, mert ha elviszik az érzelmei, akkor egy Arsenal szintjére kerülünk. A világ legnagyobb klubjánál nincs helye a szentimentalizmusnak. Mindamellett rossz döntéseket ő is hozhat, de tényleg olyan rossz dolog, hogy idejött a belga?
Vagy, hogy eladtuk James-t és társait, amiért a végletekig volt ekézve Pérez és az egész vezetőség?

Az, hogy most miként kezelik Navast, az egyelőre csak mendemonda, de valószínű van alapja. Viszont semmi nem szól Courtois ellen, mert ha Casilla védene helyette, akkor oké, de így, azon felül, hogy baromira sajnálom Navast, el tudom fogadni a döntést.

Navason kívül kit vágott még ki egyébként?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. november 12., hétfő 9:17

Most kicsit elbeszélünk egymás mellett. Cén kívül senkire nem lehetett ráfogni, hogy nagyobb akart lenni, mint a klub (nálam ő sem, de ez egyéni problem), még sincs egy játékosunk sem, akit normálisan búcsúztattunk. Ebben az aspektusban Perez egy gátlástalan üzleti emberként intézi a dolgokat és egyszerűen lélek nélkül kivágja azt, akire neki nincs már szüksége. Jó példa erre Keylor. Megvette bagóért második számú kapusnak, majd minden évben felsült, hogy első számú kapust igazoljon. Emberünk folyamatosan bizonyította, hogy simán első számú kapus, a világ egyik legjobbja, erre amint sikerült egy nevesebb kapust szerezni, máris Perez leírta és mehet amerre akar. Itt már neki nem terem babér, bármit is tett, bármit is tesz. Nice... :-(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 12., hétfő 9:05

kiserik írta:
Realista24 írta:De Pérez az elnök, aki a klubot képviseli.
Tehát a klub álláspontja, hogy minden legendánkat el kell zavarni a csapattól (kivéve Dudek mestert :D ), minden megbecsülés nélkül. Értem :-(
Nem, a klub álláspontja, hogy klub>játékos.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 142 regisztrált és 0 vendég