Keylor Navas

Archívum
Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. május 29., vasárnap 12:51

Nelkule nem sikerult volna megnyerni a BL-t... Ha eladjak, Perezt en magam fogom megbuktatni! :kivagyhe:

:mrgreen:
:goat:

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2016. május 29., vasárnap 12:48

BBeno írta:ilyen formában levő keylort nem szabad elengedni sehova. ha kopik majd akkor megtudjuk venni ddg-t. minden évben ott lesz a lehetőség hogy kivásároljuk de idén semmi ok sincs a kapuscserére. nem érdekel hogy spanyol. nem érdekel hogy fiatalabb. ezt a keylort nem szabad lecserélni senkire.
És mivel Zidane nem szenzációhajhász, remélem rákoppint Pérez homlokára, amikor felveti neki az ötltet hogy DDG, és ki Navas mellett!
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. május 29., vasárnap 12:46

ilyen formában levő keylort nem szabad elengedni sehova. ha kopik majd akkor megtudjuk venni ddg-t. minden évben ott lesz a lehetőség hogy kivásároljuk de idén semmi ok sincs a kapuscserére. nem érdekel hogy spanyol. nem érdekel hogy fiatalabb. ezt a keylort nem szabad lecserélni senkire.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: primrose » 2016. május 29., vasárnap 12:32

Ugyan a döntőben nem fogott 11-est, de nálam ő az idény embere. Nagyon jó érzés olyan játékost látni a kapuban, aki tűzben ég, akinek a szája nem lekonyul, akinél nem kell tartani, hogy az öltözőben botrányt csinál. Aki csak van... és egyszerűen teszi a dolgát. Hangtalanul, csendben, szorgosan, nem visszaélve a teljesítményével.

Anno egy fokkal jobbnak tartottam De Geat, de amit ez a pali a lelkesedésével és az elkötelezettségével tud adni a csapatnak és a szurkolóknak, arra semelyik ú kapus nem lenne képes. Maradnia kell.
But he is a good boy...

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2016. május 29., vasárnap 4:44

Végig imádkozta ismét a meccset + a büntetőpárbajban is meghallgatásra kerültek az imái - nem mehet sehová, és ide sem jöhet senki a posztra. :salute:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. május 28., szombat 23:47

Láttam, hogy a szemével tolta a kapufára... :shifty:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. május 28., szombat 23:29

Eljött az időd, itt az ideje, hogy feltedd a pontot az i-re.
Lehozott egy szinte hibátlan szezont, mutasd meg a sok köcsögnek ki is vagy meg felejtsék el de Geát a picsába.
Gyerünk Navas

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. május 19., csütörtök 16:53

Keylor Navas makes history at Real Madrid
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. május 17., kedd 15:54

Navas idén 0.68-as mérkőzésenkénti gólátlagot teljesített, ami jobb Iker Casillas legjobb szezonjánál (0.74)

ez is pipa. :coffee:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. május 5., csütörtök 12:55

Keylor achillesével gondolk vannak a legfrissebb hírek szerint.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. május 2., hétfő 22:18

rashidm írta: spártaival nem tudom
Mintha olyat hallottam volna, hogy szögre akasztja... :-(
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. május 2., hétfő 21:56

dzsi91 írta:Én amondó vagyok,hogy ez a Navas-De Gea ügy dönti majd el,hogy a klub Zidane irányítása alatt elmozdul-e valamerre vagy maradunk ugyanabban a trutymóban mint amióta évek óta újra és újra beleültet minket Perez...

De Gea top3as kapus nagy jövő előtt áll,a megfelelő hype és spanyol.Minden esetben támogattam volna,hogy ő legyen Iker (méltó) utódja.

DE!!! Jött ez a faszi, egy fullos vb után idejött és csendben ült a padon és nézte ahogy Casillas bohóckodik a kezdőben.Maj amikor 1 év padozás után megnyílik előtte a lehetőség Iker távozásával(ami szintén megér egy misét) akkor szépen jól arcon csapják egy manchesteri repjeggyel, majd amikor már elzavartuk kiderül,hogy valami technikai hiba" miatt mégis marad.És ő ezek után lehoz egy ilyen szezont...


Hát őszintén, ha most Zidane alatt(aki Perez utolsó dobása) is véghez viszünk egy ilyen egyértelműen marketing alapú döntést akkor biztos,hogy reménytelen a klub hosszútávú sikeressége Perez irányítása alatt.

Egyrészt a csávó emberfeletti szezont hozott,kapusposzthoz képest nem öreg, simán lehet még benne 4-5 év.Sokan elfelejtik,hogy Iker 19-20 éves kora óta volt a legmagasabb szinten,nem csoda higy a 30as éveinek elejére kifingott.De a legtöbb kapus vígan epvan 36-8 éves koráig... Szóval én még jó sokáig számolnék vele.

Nincs bajom De Geaval,de ilyen körülnébyek között nekem nem kell. Gondolom lesznek fiatal tehetséges kapusok 5 év múlva is...

Kicsit már unalmas ,hogy mindig kihajítjuk azokat akik odatestik magukat egy picivel jobb opcióra aztán a végén meg jól pofára esünk.

Most casemiro hoz egy jó szezont,de majd nyáron hozunk oda valami celebet, aki hiába jobb képességű,de az a tűz nem lesz meg benne.Így kb ugyanott tartunk csak cserébe jól kivaszunk valakivel aki már letett itt valamit.

A casemiros dolog mondjuk egy kicsit más.Navas világklasszis teljesítményt hoz.Casemiro meg jólt teljesít,fiatal és fejlődőképes.A posztja meg nehéz, nen ilyen fiatalon szoktak ott nagyot alakítani.
Dzsi,
ez a real madrid...itt nem a sportszakmai döntés a lényeg,hanem a marketing. jelenleg Navas a világ legjobbja,bárki bármit is mond.......és ha DDG idővel jobb is"lehet"...talán....most nem jobb......(nem biztos hogy valaha is jobb lesz),akkor az jó döntés lehet.......jelenleg,semmi de semmi ok lecserélni a kapusunkat,a csapatunk legbiztosabb és legjobban teljesítő alakja. Aki lecseréli az árt,nem használ.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. május 2., hétfő 21:51

dzsi91 írta:Én amondó vagyok,hogy ez a Navas-De Gea ügy dönti majd el,hogy a klub Zidane irányítása alatt elmozdul-e valamerre vagy maradunk ugyanabban a trutymóban mint amióta évek óta újra és újra beleültet minket Perez...

De Gea top3as kapus nagy jövő előtt áll,a megfelelő hype és spanyol.Minden esetben támogattam volna,hogy ő legyen Iker (méltó) utódja.

DE!!! Jött ez a faszi, egy fullos vb után idejött és csendben ült a padon és nézte ahogy Casillas bohóckodik a kezdőben.Maj amikor 1 év padozás után megnyílik előtte a lehetőség Iker távozásával(ami szintén megér egy misét) akkor szépen jól arcon csapják egy manchesteri repjeggyel, majd amikor már elzavartuk kiderül,hogy valami technikai hiba" miatt mégis marad.És ő ezek után lehoz egy ilyen szezont...


Hát őszintén, ha most Zidane alatt(aki Perez utolsó dobása) is véghez viszünk egy ilyen egyértelműen marketing alapú döntést akkor biztos,hogy reménytelen a klub hosszútávú sikeressége Perez irányítása alatt.

Egyrészt a csávó emberfeletti szezont hozott,kapusposzthoz képest nem öreg, simán lehet még benne 4-5 év.Sokan elfelejtik,hogy Iker 19-20 éves kora óta volt a legmagasabb szinten,nem csoda higy a 30as éveinek elejére kifingott.De a legtöbb kapus vígan epvan 36-8 éves koráig... Szóval én még jó sokáig számolnék vele.

Nincs bajom De Geaval,de ilyen körülnébyek között nekem nem kell. Gondolom lesznek fiatal tehetséges kapusok 5 év múlva is...

Kicsit már unalmas ,hogy mindig kihajítjuk azokat akik odatestik magukat egy picivel jobb opcióra aztán a végén meg jól pofára esünk.

Most casemiro hoz egy jó szezont,de majd nyáron hozunk oda valami celebet, aki hiába jobb képességű,de az a tűz nem lesz meg benne.Így kb ugyanott tartunk csak cserébe jól kivaszunk valakivel aki már letett itt valamit.

A casemiros dolog mondjuk egy kicsit más.Navas világklasszis teljesítményt hoz.Casemiro meg jólt teljesít,fiatal és fejlődőképes.A posztja meg nehéz, nen ilyen fiatalon szoktak ott nagyot alakítani.
Nagy +1.

Lehet De Gea jobb választás hosszútávon, de amit Keylor produkál mind emberileg, mind sportszakmailag, az minden felett áll. És 3 meg 5 év múlva is jönnek még fiatal kapusok, akiket meg majd De Gea helyett akarunk hozni. Ideje lenne már leállni a világválogatottakkal, és többnyire olyan embereket alkalmazni, akiknek jelent is valamit ez a mez és ez a címer. És nem csak azért mert épp itt vannak.

Casemiro meg engem teljesen megvett. Kilóra. De komolyan, olyan produkciót rak le, hogy már komolyan elgondolkoznék azon is, hogy elé igazolja-e valakit. Nagyon egyben van ez a Casemiro-Kroos-Modric hármas.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. május 2., hétfő 20:53

Arbeloa nem kap uj szerzodest.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. május 2., hétfő 20:48

dzsi91 írta:Én amondó vagyok,hogy ez a Navas-De Gea ügy dönti majd el,hogy a klub Zidane irányítása alatt elmozdul-e valamerre vagy maradunk ugyanabban a trutymóban mint amióta évek óta újra és újra beleültet minket Perez...

De Gea top3as kapus nagy jövő előtt áll,a megfelelő hype és spanyol.Minden esetben támogattam volna,hogy ő legyen Iker (méltó) utódja.

DE!!! Jött ez a faszi, egy fullos vb után idejött és csendben ült a padon és nézte ahogy Casillas bohóckodik a kezdőben.Maj amikor 1 év padozás után megnyílik előtte a lehetőség Iker távozásával(ami szintén megér egy misét) akkor szépen jól arcon csapják egy manchesteri repjeggyel, majd amikor már elzavartuk kiderül,hogy valami technikai hiba" miatt mégis marad.És ő ezek után lehoz egy ilyen szezont...


Hát őszintén, ha most Zidane alatt(aki Perez utolsó dobása) is véghez viszünk egy ilyen egyértelműen marketing alapú döntést akkor biztos,hogy reménytelen a klub hosszútávú sikeressége Perez irányítása alatt.

Egyrészt a csávó emberfeletti szezont hozott,kapusposzthoz képest nem öreg, simán lehet még benne 4-5 év.Sokan elfelejtik,hogy Iker 19-20 éves kora óta volt a legmagasabb szinten,nem csoda higy a 30as éveinek elejére kifingott.De a legtöbb kapus vígan epvan 36-8 éves koráig... Szóval én még jó sokáig számolnék vele.

Nincs bajom De Geaval,de ilyen körülnébyek között nekem nem kell. Gondolom lesznek fiatal tehetséges kapusok 5 év múlva is...

Kicsit már unalmas ,hogy mindig kihajítjuk azokat akik odatestik magukat egy picivel jobb opcióra aztán a végén meg jól pofára esünk.

Most casemiro hoz egy jó szezont,de majd nyáron hozunk oda valami celebet, aki hiába jobb képességű,de az a tűz nem lesz meg benne.Így kb ugyanott tartunk csak cserébe jól kivaszunk valakivel aki már letett itt valamit.

A casemiros dolog mondjuk egy kicsit más.Navas világklasszis teljesítményt hoz.Casemiro meg jólt teljesít,fiatal és fejlődőképes.A posztja meg nehéz, nen ilyen fiatalon szoktak ott nagyot alakítani.
Én megtartanám mindegyiket (Keylor meg Case), kellenek ilyen emberek a csapatba. James és/vagy Isco (a spártaival nem tudom mi van, kap-e új szerződést) el, többieket meghagynám. Jöhetne egy cserecsatár Benzin helyére (bár lehet hogy az a Mariano jön fel cserének), egy balhátvéd és ennyi.

Illetve talán nem. Kova-val nem tudom mi lesz, én bírtam egy-két megindulását, hogy volt dinamikája, volt mersze megindulni (és jól)amikor másnak nem. Csak hát Zizu nem bízik benne úgy tűnik (Illara-szindróma? :mrgreen: ). Én a középpályán kipróbálnék a nyáron 2-3 fiatalt a középpályára a Castillaból, hogy mit tudnak. Igazság szerint nem nagyon tudnék a középpályára olyan embert mondani aki tudná pótolni/helyettesíteni habi meccseken a Modric-Kroos kettőst. :hmmm:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. május 2., hétfő 20:32

Én amondó vagyok,hogy ez a Navas-De Gea ügy dönti majd el,hogy a klub Zidane irányítása alatt elmozdul-e valamerre vagy maradunk ugyanabban a trutymóban mint amióta évek óta újra és újra beleültet minket Perez...

De Gea top3as kapus nagy jövő előtt áll,a megfelelő hype és spanyol.Minden esetben támogattam volna,hogy ő legyen Iker (méltó) utódja.

DE!!! Jött ez a faszi, egy fullos vb után idejött és csendben ült a padon és nézte ahogy Casillas bohóckodik a kezdőben.Maj amikor 1 év padozás után megnyílik előtte a lehetőség Iker távozásával(ami szintén megér egy misét) akkor szépen jól arcon csapják egy manchesteri repjeggyel, majd amikor már elzavartuk kiderül,hogy valami technikai hiba" miatt mégis marad.És ő ezek után lehoz egy ilyen szezont...


Hát őszintén, ha most Zidane alatt(aki Perez utolsó dobása) is véghez viszünk egy ilyen egyértelműen marketing alapú döntést akkor biztos,hogy reménytelen a klub hosszútávú sikeressége Perez irányítása alatt.

Egyrészt a csávó emberfeletti szezont hozott,kapusposzthoz képest nem öreg, simán lehet még benne 4-5 év.Sokan elfelejtik,hogy Iker 19-20 éves kora óta volt a legmagasabb szinten,nem csoda higy a 30as éveinek elejére kifingott.De a legtöbb kapus vígan epvan 36-8 éves koráig... Szóval én még jó sokáig számolnék vele.

Nincs bajom De Geaval,de ilyen körülnébyek között nekem nem kell. Gondolom lesznek fiatal tehetséges kapusok 5 év múlva is...

Kicsit már unalmas ,hogy mindig kihajítjuk azokat akik odatestik magukat egy picivel jobb opcióra aztán a végén meg jól pofára esünk.

Most casemiro hoz egy jó szezont,de majd nyáron hozunk oda valami celebet, aki hiába jobb képességű,de az a tűz nem lesz meg benne.Így kb ugyanott tartunk csak cserébe jól kivaszunk valakivel aki már letett itt valamit.

A casemiros dolog mondjuk egy kicsit más.Navas világklasszis teljesítményt hoz.Casemiro meg jólt teljesít,fiatal és fejlődőképes.A posztja meg nehéz, nen ilyen fiatalon szoktak ott nagyot alakítani.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. május 1., vasárnap 14:26

év elején azt írtam ide hogy minden Casillas rekordot megfog dönteni amit egy szezon alatt ellehet érni. van erről valami statisztika hogy ki milyen kapusrekordot tart a csapatban?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: torjack » 2016. április 30., szombat 19:39

Kapuskérdés legyen a legnagyobb gondunk. Szurkolok Navasnak, de ha úgy alakul, egy De Geát vagy akár egy Courtoist is elviselek. Hosszabb távon a spanyol vagy a belga talán jobb megoldás, de jelenleg rendben vagyunk.

Sajnálnám valahol hősünket, de abban amúgy biztos vagyok, hogy ha úgy alakul, nem egy Levantéhoz kell visszamennie, lesznek komoly kérői. Mert hogy padozni nem fog, az tuti.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. április 30., szombat 18:38

Nekem veszélyesnek tűnt. Nem tudom, csak egyszer láttam. Online közvetítettem :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. április 30., szombat 18:33

Ne mar gyerekek. Azt a fejest lábbal levettem volna. Itt meg úgy van beállítva mint valami olyan védés amire mas nem képes.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég