Keylor Navas

Archívum
Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Keylor Navas - 13

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. november 9., vasárnap 18:49

Nem nagyon van jelenleg jobb kapus De Geanál akire esély is van.
Eleve szerintem max Neuer és Courtois vele egy szint.
Love football, hate antifa.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 13

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 9., vasárnap 18:32

Matt009 írta:Egyetértek a kritikusokkal, Navas eddig engem sem nyűgözött le. Ikernél persze jobb opciónak tartom, de őszintén szólva, én nála jobb kapust szeretnék a kezdőnkben látni. De Gea jól véd a MU-ban, de azért engem nem nyugtat meg az, amit a MU-s karrierje elején művelt. Én körülnéznék egy jobb opció irányába.
Gyufaszál kis tutyimutyiként beleszokni a pl világába..ne az nyugtasson meg milyen volt anno, hanem hogy milyen most. De az is érdekel, kik lennének jobb opciók. És a BM-ből vagy a Chelsea-ből nem hinném, hogy hoznánk kapust.
Nem illik.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 13

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. november 9., vasárnap 18:26

Egyetértek a kritikusokkal, Navas eddig engem sem nyűgözött le. Ikernél persze jobb opciónak tartom, de őszintén szólva, én nála jobb kapust szeretnék a kezdőnkben látni. De Gea jól véd a MU-ban, de azért engem nem nyugtat meg az, amit a MU-s karrierje elején művelt. Én körülnéznék egy jobb opció irányába.

Navasnál nem arról van szó, hogy leépül, mert nem véd, hanem arról, hogy ő sosem volt top kapus. A mostani Iker egy két lábon járó életveszély, de eddig Navas sem bizonyította nagyon a magabiztosságát. A csapatunk pedig relatíve alacsony, csak a 2 kh magas, és jó a fejelésben meg CR, és nagyon nagy szükség lenne egy levegőben magabiztos kapusra, mert szerintem egy Chelsea/Atma féle tömörülős, pontrúgásból erős csapat azért móresre tud minket tanítani (Ugye Khedira, Xabi, Arbeloa helyén is alacsonyabb és fejjátékban gyengébb ember játszik az elmúlt évekhez képest, és korábban is sebezhetőek voltunk szögletekből, pláne most). De Navas is alacsony és Iker is alacsony az átlag kapusokhoz képest. Őszintén megmondom, nálam kapna Navas néhány meccset, de ha nem lenne látható előrelépés, akkor a rutin miatt lehet én is Casillasnak adnám a kezdőpozíciót. A szomorú persze az, hogy Navas eddig meg sem kapta a lehetőséget.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 13

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 9., vasárnap 18:06

Lábbal valo védésre gondoltam. Az a korábbi emlékeim szerint jo volt nala.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Keylor Navas - 13

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 9., vasárnap 17:48

Iker most hogy 3-4 meccse hozta az elvártat,maradna 40 ig.... :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Keylor Navas - 13

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 9., vasárnap 16:18

Reflex meg lábmunka ide vagy oda,
Mármint a lábmunka az pozitív nála? Mert tegnap nem ez jött le, rugdalta mindenfelé a labdát, amik csak véletlenül mentek esetleg madrid játékos közelébe.
úgyis csak hosszú távon jönne ki, hogy mit is tud, hogy jobb-e ikernél. ez sajnos nem fog megtörténni, úgyhogy kár is erről beszélni. a saját érdekében lépnék nyáron, bár nem tudom mit hitt, mikor jött vagy mit mondhattak neki. na mind1.
Én továbbra sem hiszem, hogy nagyon aggódni kéne miatta. Eddig szotyiért védett egy kis csapatban, most itt lehet a real madridban, 27-28 évesen. Azéárt nem olyan kapus, aki verheti az asztalt azért, hogy elsőszámú legyen egy top csapatban. Nem azt mondom, hogy nem lehet az, de nem hinném, hogy neki ez konkrétan elvárása.

Ha van rá lehetőség, akkor De Gea-t valóban jó lenne hozni, viszont Casillas itt 40 éves korról meg madridi visszavonulásról beszél. És most nem is véd lyan rosszul, hogy nagyon hajtani kellene a váltást.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Keylor Navas - 13

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 9., vasárnap 0:14

Nincs mese, a nyáron mozdulni kell De Gea-ra, mert ha nem lesz jövőre se BL-jük, akkor ő lesz a legjobb opció, aki mozdítható lesz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 13

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 8., szombat 23:52

Nem vagy Iker párti vagy éppen Navas ellenes. De ha nem elég jó, hogy kiszorítsa Ikert, akkor jobb ha megy.
Reflex meg lábmunka ide vagy oda, aki folyamat kiüti a labdát, ráadásul sokszor középre, az nekem nem kéne fix kezdőnek a kapuba.
Ma belefért, mert a kutya nem érkezett a labdára, de komoly meccsen ez végzetes lehet.

sajnálom, hogy ma nem volt több komolyabb dolga.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Keylor Navas - 13

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2014. november 8., szombat 23:45

Mondtam hogy mindig vannak neki ilyenek :D de azért ma bőven közre játszott az idő is, de ettől a reflexek, a mozgékonyság bőven a helyén van, de adom nmate gondolatát szerintem is megy a nyáron. :/ vagyis előbb lesz ő eltávolítva mint Iker.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 13

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 8., szombat 23:40

A válogatottban is ugyanez volt, csak ott megsépkelte a másik rossz szokásával, hogy középre üti ki a labdát.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Keylor Navas - 13

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2014. november 8., szombat 23:32

Realista24 írta:Lehet, hogy nincs meccsben, meg leépítjük, stb., de ami egy éve, egy hónapja nagy negatívum volt a neve mellett, az ma is meglátszott. Szinte nincs labda, amit egyből megfogna.
Azért ma nem egy kapusok által kedvelt időjárás volt, tény hogy mindig vannak ilyen védései, de azért ma ez ítéletidő volt, láthattuk a másik kapuson is.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Keylor Navas - 13

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. november 8., szombat 22:54

Ja kb. ez az egyetlen és legnagyobb negatívuma. Év eleje óta ha folyamatosan védene, szerintem nem lenne baj, de így már nincs meg a bizalom, nincsenek meg a játékpercek... év végén azt hiszem távozni fog. Jöhet a következő áldozat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 13

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 8., szombat 22:45

Lehet, hogy nincs meccsben, meg leépítjük, stb., de ami egy éve, egy hónapja nagy negatívum volt a neve mellett, az ma is meglátszott. Szinte nincs labda, amit egyből megfogna.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Keylor Navas - 13

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. október 19., vasárnap 20:23

Ezt írtam én is, hogy minden kapus bakizik, de attól még Neuer a legjobb ma.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Keylor Navas - 13

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 19., vasárnap 20:19

steve, aki játszik, abba benne van a hibalehetőség... Casillasnak viszont már túl sok a hibája.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 13

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2014. október 19., vasárnap 20:15

nmate írta:Minden kapus csinált ilyet akár évente 1x, benne van. Sőt minden focista, CR is botlott már bele a labdába, R9 is rúgta már mellé üres kapunak és Varanet is bekötényezték már.
Egy nagy lóf.... Nem akarom védeni Ikert, mert én is látom, és tudom, hogy elment felette az idő, csak azt is észre kellene venni, hogy a többi kapusban is megvan a hibalehetőség, Neuer is akkora bullshitetekt hoz össze akár egy meccsen többet is, de sorolhatnám, az isteni Diego Milanoban is szép potyákat gyűjtögetett már össze, itt meg úgy vannak számon tartva, mint akik god modban nyomnák az év 365 napjában, miközben Iker csak marhaságokat csinál.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Keylor Navas - 13

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. október 19., vasárnap 20:09

besteve7 írta:A szuper Neuer is képes olyanokra, mint amiért Casillas felnégyelték/nék sokan....
Tessék
Minden kapus csinált ilyet akár évente 1x, benne van. Sőt minden focista, CR is botlott már bele a labdába, R9 is rúgta már mellé üres kapunak és Varanet is bekötényezték már.

Iker kiégett, vége, ez a lényeg, át kéne már adnia a helyét, de neki kényelmes, Perez meg nem fogja kibaszni, mert akkor megsértene egy legendát. Matt helyzet.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 13

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2014. október 19., vasárnap 20:03

realistahuni írta:Vagy esetleg ha valahavoltlegjobb pep Neuer-el is összerúgná a port...

A szuper Neuer is képes olyanokra, mint amiért Casillas felnégyelték/nék sokan....
Tessék

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Keylor Navas - 13

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 18., szombat 14:45

Annyira szeretném tudni,hogy Navas milyen ígéretet kapott,amikor aláírt.

Hogy lesz esélyed bizonyítani......


...aztán ez nem jött be úgy tűnik. Sajnálom ezt az embert. Meg azt a huzavonát is furcsáltam az igazolása körül,már szinte ránk szólt a csapata hogy akkor mi van.....gondolom ment a hajcihő ikerrel és dl-el.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
kredenc
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2014. május 9., péntek 11:17
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Zidane

Re: Keylor Navas - 13

HozzászólásSzerző: kredenc » 2014. október 18., szombat 0:01

csabi* írta:
dzsi91 írta:Ha nyáron jönne De Gea ki mit szólna hozzá?

Iker Megy De Gea jön, Navas meg idejött padozni.Nyilván csóró Navast Sajnálnám de a spanyollal megint jó sokáig nem lenne gondunk a kapuban... Egyébkén ideje volt már ,hogy legyenek kapus "gondjaink" azért 12 évig nagyon el voltunk kényeztetve. :mrgreen:
én örülnék neki márcsak azért is, mert akkor végre teljesítmény alapján kerülne kezdőbe a kapus
Én meg nem. Pusztán csak azért,mert ki nem állhatom a képét.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég