Keylor Navas

Archívum
Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. január 27., péntek 15:10

MesQueUnClub írta:Tavaly majdnem ugyan annyit játszott Navas/DDG/Neuer.
Mindig ezekkel a statisztikákkal jössz. :) Nézz folymatosan MU meccseket és meglátod, hogy milyen szinten van és hogy mennyit jelent. Abszolút nem panaszkodok Navasra, de De Gea egy szinttel jobb kapus. Már csak azért is, mert mindenben kiemelkedő, meg a jelleme miatt. Ez statisztikában nem feltétlen jön ki, de ha megnézel egy meccset, akkor látszik.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. január 27., péntek 15:02

M1Ö írta:
MesQueUnClub írta:Ki ne találd már nekem, hogy DDG attól a 7 centitől annyival magabiztosabb lenne szögleteknél.
De Gea ebben a legjobb kapussá nőtte ki magát. Mikor oda ment szenvedett ezekkel egy fél évig kb. De mára mentálisan Neuer mellett a legerősebb, nagyon magabiztos és nyugodt minden szituban. 1 az 1ben egyértelműen a legjobb és a reflexeit sem mondanám rosszabbaknak, mint amilyen Navasé. Csak úgy árad belőle az önbizalom, ami a védőknek is sokat jelent, 10ből 8szor emberhez rúgja ki. Nálam a világ legjobb kapusa. Én össze tenném a 2 kezem, ha ő váltaná egyszer majd Navast.
Tavaly majdnem ugyan annyit játszott Navas/DDG/Neuer.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. január 27., péntek 14:54

MesQueUnClub írta:Ki ne találd már nekem, hogy DDG attól a 7 centitől annyival magabiztosabb lenne szögleteknél.
De Gea ebben a legjobb kapussá nőtte ki magát. Mikor oda ment szenvedett ezekkel egy fél évig kb. De mára mentálisan Neuer mellett a legerősebb, nagyon magabiztos és nyugodt minden szituban. 1 az 1ben egyértelműen a legjobb és a reflexeit sem mondanám rosszabbaknak, mint amilyen Navasé. Csak úgy árad belőle az önbizalom, ami a védőknek is sokat jelent, 10ből 8szor emberhez rúgja ki. Nálam a világ legjobb kapusa. Én össze tenném a 2 kezem, ha ő váltaná egyszer majd Navast.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. január 27., péntek 14:46

Egyedül a Belgára cserélném le, de rá is csak azért, mert abban a korban van, ahol a reflexkapusok nagyon hirtelen nagyon durván visszaesnek.
ZIDANE

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2017. január 27., péntek 14:43

MesQueUnClub írta:
markmadrid írta: Navas elég alacsony kapus. Ezáltal közel sem olyan magabiztos szögleteknél se szabadrúgásoknál. Ő igazi reflexkapus... De Gea azért majd mindenben erősebb csak úgy mint Coutrois és még fiatalabbak is.
Ki ne találd már nekem, hogy DDG attól a 7 centitől annyival magabiztosabb lenne szögleteknél.. Oblak pl összesen 1 centivel magasabb. Szabadrúgásokhoz pedig pont, hogy kell a reflex.


Azért 7 centi nem kicsit számít...Kérdezz nőket :D Amúgy Oblakra azt hittem termetesebb. De pl. Neuer 193cm vagy Courtois 199cm.
Amúgy meg igazából mindegy tény,hogy nem ezen múlik. Nem vagyok Navas ellen de attól még tartom ,hogy a fent említettek mást szintet képviselnek. De nem égető ez a kérdés jelenleg. Szélső védők és ritmusváltó ember szerintem sokkal fontosabb lenne. Meg úgy önmagában frissíteni a keretet.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. január 27., péntek 14:32

markmadrid írta: Navas elég alacsony kapus. Ezáltal közel sem olyan magabiztos szögleteknél se szabadrúgásoknál. Ő igazi reflexkapus... De Gea azért majd mindenben erősebb csak úgy mint Coutrois és még fiatalabbak is.
Ki ne találd már nekem, hogy DDG attól a 7 centitől annyival magabiztosabb lenne szögleteknél.. Oblak pl összesen 1 centivel magasabb. Szabadrúgásokhoz pedig pont, hogy kell a reflex.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2017. január 27., péntek 14:29

MesQueUnClub írta:
markmadrid írta: Hát ha nem is 9 jobb de vannak szerintem páran akik egy szinttel feljebb vannak.
-Neuer
-De Gea
-Courtois
-Oblak (szerintem valamelyest még ő is alul van értékelve pedig nagyon jó portás és még fiatal)


És utánuk jön zsúfolt mezőnyben pl. Lloris,Navas stb...
Dehogy jobb egyik sem a 4 közül, max 1-2 tulajdonságban mondjuk Neuer lábbal, de a védési képessége nem jobb. Ahogy DDG és Courtois sem, Oblak pedig a világ egyik legjobban védekező csapatában véd, az rengeteget segít neki is, hogy nem jut el minden arra kószáló lövésig.

Navas elég alacsony kapus. Ezáltal közel sem olyan magabiztos szögleteknél se szabadrúgásoknál. Ő igazi reflexkapus... De Gea azért majd mindenben erősebb csak úgy mint Coutrois és még fiatalabbak is.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. január 27., péntek 14:21

Realista24 írta: Én a mostani helyzetről írom. Nem véletlen, hogy folyamatosan az atom középpályáért sírok és írom, hogy kb mindegy, hogy ki van elől meg hátul a keretből.
Kova, Modric, Kroos, Casemiro. Ez a négyes legyilkolna mindenkit. Igen, Casemiróval együtt.
Csak hát itt van a BBC, James, Isco, Morata, Lucas..
Igazából szerintem azon lenne a legnagyobb hangsúly, hogy a csapat együtt védekezzen, nem feltételen a 4 kp-s a lényeg, viszont ehhez Cé-nek kéne egy 180 fokos fordulat elkezdeni a többiek alá játszani, mert azért ha kedve támad ő is éppen oda rakja akinek akarja.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 27., péntek 14:10

MesQueUnClub írta:
Realista24 írta: Ha anno VV le tudott hozni néhány kapott góllal egy szezont úgy, hogy a Barcának mindig is a védelem volt a leggyengébb pontja, akkor én bizony elvárom tőlünk is.
Viszont, azt ne felejtsd el, hogy az a Barca a labdatartásra volt kihegyezve, hogy a meccs 70-80-90%ában birtokolja a labdát, míg nálatok többnyire a kontra játék ment akkor is és szvsz abban jobban benne van a bekapott gól is, mert az ellenfélnél többet van a laszti, persze ez csak az én nézőpontom.
Én a mostani helyzetről írom. Nem véletlen, hogy folyamatosan az atom középpályáért sírok és írom, hogy kb mindegy, hogy ki van elől meg hátul a keretből.
Kova, Modric, Kroos, Casemiro. Ez a négyes legyilkolna mindenkit. Igen, Casemiróval együtt.
Csak hát itt van a BBC, James, Isco, Morata, Lucas...stb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
koax
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2016. november 26., szombat 18:01
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: koax » 2017. január 27., péntek 14:06

Mondjuk szerintem ez max kb 60%ban mulik a kapuson..

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. január 27., péntek 14:04

Realista24 írta: Ha anno VV le tudott hozni néhány kapott góllal egy szezont úgy, hogy a Barcának mindig is a védelem volt a leggyengébb pontja, akkor én bizony elvárom tőlünk is.
Viszont, azt ne felejtsd el, hogy az a Barca a labdatartásra volt kihegyezve, hogy a meccs 70-80-90%ában birtokolja a labdát, míg nálatok többnyire a kontra játék ment akkor is és szvsz abban jobban benne van a bekapott gól is, mert az ellenfélnél többet van a laszti, persze ez csak az én nézőpontom.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 27., péntek 13:57

ericco írta:
Realista24 írta:Másfél hete: Iker Casillas has now kept 11 clean sheets in his last 13 games in P.Liga.
Na de ez már nagyon off. Mindenesetre egy ilyet Navastól is elfogadnék.
A Real mindenkori kapusának nehezebb egy ilyet lehoznia. Támadóbb csapat, erősebb liga, motiváltabb ellenfelek... Buta védelmi hibák :roll:
Ha anno VV le tudott hozni néhány kapott góllal egy szezont úgy, hogy a Barcának mindig is a védelem volt a leggyengébb pontja, akkor én bizony elvárom tőlünk is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. január 27., péntek 13:49

Realista24 írta:Másfél hete: Iker Casillas has now kept 11 clean sheets in his last 13 games in P.Liga.
Na de ez már nagyon off. Mindenesetre egy ilyet Navastól is elfogadnék.
A Real mindenkori kapusának nehezebb egy ilyet lehoznia. Támadóbb csapat, erősebb liga, motiváltabb ellenfelek... Buta védelmi hibák :roll:
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 27., péntek 13:29

Másfél hete: Iker Casillas has now kept 11 clean sheets in his last 13 games in P.Liga.
Na de ez már nagyon off. Mindenesetre egy ilyet Navastól is elfogadnék.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. január 27., péntek 13:26

Realista24 írta:
ericco írta: El tudom képzelni...
De tudod, mi volt a reneszánsz előtt? Sötét középkor és pestisjárvány :mrgreen:
Pedig nagyon adja neki Iker, annyi clean sheetet hoz le, amivel mi bajnokságot nyernénk.
Bevallom, mostanában nem figyelem a teljesítményét, viszont az ottani karrierje nagyon nem így indult.
Örülök neki, hogy kezdenek bejönni a számításai.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 27., péntek 13:14

ericco írta: El tudom képzelni...
De tudod, mi volt a reneszánsz előtt? Sötét középkor és pestisjárvány :mrgreen:
Pedig nagyon adja neki Iker, annyi clean sheetet hoz le, amivel mi bajnokságot nyernénk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. január 27., péntek 13:12

istimester írta:
kodo írta:Buffon is bőven benne van az elitben jelenleg. Reneszánszát éli az öreg.
Casillas is Portóban :mrgreen:
El tudom képzelni...
De tudod, mi volt a reneszánsz előtt? Sötét középkor és pestisjárvány :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: istimester » 2017. január 27., péntek 13:00

kodo írta:Buffon is bőven benne van az elitben jelenleg. Reneszánszát éli az öreg.
Casillas is Portóban :mrgreen:

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. január 27., péntek 12:55

markmadrid írta: Hát ha nem is 9 jobb de vannak szerintem páran akik egy szinttel feljebb vannak.
-Neuer
-De Gea
-Courtois
-Oblak (szerintem valamelyest még ő is alul van értékelve pedig nagyon jó portás és még fiatal)


És utánuk jön zsúfolt mezőnyben pl. Lloris,Navas stb...
Dehogy jobb egyik sem a 4 közül, max 1-2 tulajdonságban mondjuk Neuer lábbal, de a védési képessége nem jobb. Ahogy DDG és Courtois sem, Oblak pedig a világ egyik legjobban védekező csapatában véd, az rengeteget segít neki is, hogy nem jut el minden arra kószáló lövésig.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: kodo » 2017. január 27., péntek 12:16

Buffon is bőven benne van az elitben jelenleg. Reneszánszát éli az öreg.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég