Keylor Navas

Archívum
Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2015. december 15., kedd 10:07

Isten éltesse :salute: :zoldsalas:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. november 4., szerda 18:56

NAVAS ÁTÍRJA A REKORDLISTÁT - Az előbbi megállapítás elsősorban a madridi védőknek és a kapusnak, Keylor Navasnak köszönhető. Ő ugyanis az első kapus, aki nem kapott gólt élete első hat Bajnokok Ligája-mérkőzésén. Az ilyesmihez persze szerencse is kell, kedden néhányszor csak a PSG-támadókon múlt a sorozat megszakadása – kétszer a kapufa is segített.
Mindazonáltal le a kalappal Navas előtt, a Bernabéuban immár 854 perce nem kapott gólt, ilyesmivel Real-kapus még nem dicsekedhetett. Az utána következő Juan Alonso 703-ig jutott még 1959-ben...
:salute: :salute: :salute: gyakorlatilag minden kapusrekordot megdönthet egy év alatt a Realnál kivéve az ilyen pályáralépési meg legtöbb kupa stb. rekordot.
gyerünk Keylor :coffee:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Rasta » 2015. november 1., vasárnap 13:32

Eddig fantasztikus a pali, örülünk. Viszont én igazából akkor leszek nagyon kíváncsi a teljesítményére, amikor a hypewagon már kigurult a Bernabeu környékéről és valódi nyomás alatt lesz (na nem arra gondolok, amit Iker kapott x hónapon keresztül, azt senkinek sem kívánom, max a Barcának egy jóképű Clasicón)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62777
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 30., péntek 17:27

Mivel nem láttál több meccset, így minden amit leírsz csak feltételezés.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. október 30., péntek 17:15

Egy meccs alapján ítélni nem túl okos gondolat.
ez most wat? évekig ezért fogtuk a fejünket szögleteknél ha iker állt a kapuban. nem egy meccs alapján mondom ezt. egyszerűen nem tud mit kezdeni a rögzített szituációknál. és nem hiszem hogy most a portoban rájött volna mikor kell kijönni és mikor kell maradni én meg pont azt az egy meccset láttam ahol ugyancsak balett volt.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62777
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 30., péntek 17:10

BBeno írta:
2. Idén szerintem annyi Porto meccset néztél, mint én Fradit.
egyet. a chelsea ellen. ott pont ez az ominózus jelenet volt cahill fejesénél amitől a falramászok. és ezzel nem azt mondtam hogy nem voltak szép védései azon a meccsen.
Egy meccs alapján ítélni nem túl okos gondolat.
Érdekes, hogy ettől falra mászol, de Navasnál lábmunkája a labdával nem zavar.

Ja, és nincs bajom Navasszal, sőt. Örülök, hogy ő áll a kapuban, sok pontot köszönhetünk neki idén.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. október 30., péntek 17:00

2. Idén szerintem annyi Porto meccset néztél, mint én Fradit.
egyet. a chelsea ellen. ott pont ez az ominózus jelenet volt cahill fejesénél amitől a falramászok. és ezzel nem azt mondtam hogy nem voltak szép védései azon a meccsen.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. október 30., péntek 12:24

Pipita írta:De Gea az első MU-s évében rengeteg pontot szórt el a csapatának, a szurkolók tüntettek ellene hogy tegyék már ki a csapatból, aztán az lett a megoldás, hogy felváltva védtek, mint itt Iker meg López Carlóval, csak Dávidunk volt a kettes számú egy ideig.
Rengetegnek nem mondanám, de igen... volt egy gyengébb időszaka. Át kellett szokjon az angol bajnoksághoz, de nem tartott neki sokáig. Ettől még szerintem igaz amit írtam, 4-5 éve magas szinten teljesít.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. október 30., péntek 12:20

De Gea az első MU-s évében rengeteg pontot szórt el a csapatának, a szurkolók tüntettek ellene hogy tegyék már ki a csapatból, aztán az lett a megoldás, hogy felváltva védtek, mint itt Iker meg López Carlóval, csak Dávidunk volt a kettes számú egy ideig.

A többi történelem, azóta a top 3 tagja stabilan.

Keylor jó úton jár, de én ericcoval értek egyet, túl fiatal még az ő karrerje egy top csapatban. Nem biztos hogy jó ötlet így felszopkodni csak azért, mert a mi kutyánk kölyke. Özil is hogy bekezdett a Madridban, aztán belőle is mi lett, és van még számtalan ilyen példa. Várjuk meg hogy hogy dolgozza fel az első lelkén száradó pontokat, meg úgy egyáltalán hogy fogja viselni a madridi sajtót, miután nem istenként, hanem épp közellenségként tekintenek rá. Meg hogy egyáltalán meddig fog kitartani ez a tűz, ami nyilvánvalóan hajtja a lehetetlen teljesítménybe. Ez előbb-utóbb alább fog hagyni...akárcsak Diego Lópeznél.
Ha ezeket is sikerrel veszi, és hosszú távon képes lesz arra, amit most csinál, akkor tényleg lehet a legnagyobbak közé emelni, de most még csak egy 29 éves tehetség.

Szerintem.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. október 30., péntek 12:07

Nem klasszis, top. :) De Gea 19 évesen az ELben meg a bajnokságban is úgy védett, hogy csak lestem, hogy ki ez a srác? :agree:
Courtouis is egyből berobbant, szerintem b*szott jól védett Ő is már az első Atléticos évében is.
főleg, hogy ddg-nak az első éve igencsak messze volt a toptól. lightosan fogalmazva.
Már az első évében EL győztes lett, úgy, hogy végig Ő védett. Az azért nem volt messze a toptól....
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. október 30., péntek 11:56

M1Ö írta: De Geahoz azt írtam, hogy ez a 6. éve top szinten. Most kezdte a 4. évét a United-nél, előtte meg 2 évig védett folyamatosan az Atmába, már 19 évesen. Cortouis-nak is ez a 2. éve a Chelsea-nél, előtte 2 év Atma. Neuert meg nem kell magyarázni, évek óta alap a Bayernben, de még a Schalkeban is top volt. Tehát benne van mind a 3 kapus abban a 4-5 évben. Mert annyit írtam, nem hatot. :)
Azért az a top forma szerintem akkor is elég erős kifejezés a 4-5 évvel ez előtti DDG/TC-ra.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. október 30., péntek 11:47

MesQueUnClub írta:Azért ne essünk át a ló túloldalára egy 24 és egy 23 éves kapusról beszélsz éppen (DDG és TC) személyében, egyik 6 éve még az Atma B-ben, másik pedig a Genk-ben szerepelt. Hármuk közöl Neuer az aki régebb óta top formában játszik (ő pedig megosztó kapus). Tehát a realitás talaján maradva, max 3 éve kezdett emelkedni a csillaguk, de hogy top formában egyik sincs a 2 közül 6 éve, na ez tuti ziher. 4-5 év pedig Ikerhez és Buffonhoz viszonyítva, kanyarban sincs a hosszú évekkel.
De Geahoz azt írtam, hogy ez a 6. éve top szinten. Most kezdte a 4. évét a United-nél, előtte meg 2 évig védett folyamatosan az Atmába, már 19 évesen. Cortouis-nak is ez a 2. éve a Chelsea-nél, előtte 2 év Atma. Neuert meg nem kell magyarázni, évek óta alap a Bayernben, de még a Schalkeban is top volt. Tehát benne van mind a 3 kapus abban a 4-5 évben. Mert annyit írtam, nem hatot. :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. október 30., péntek 11:38

ericco írta:Nálam elég egy-két egész szezon is a legmagasabb szinten.
A Levantes korszakhoz pedig csak annyit, hogy igaz, a védelem gyengébb volt előtte, de maga a csapat védekezőbb felfogású volt, a csatárok is hajlandóak egy-egy helyzetet elszórakozni gyengébb ellenfél ellen, főleg többgólos vezetésnél. A heti két meccset és a BL-t még meg sem említettük. A VB pedig más kávéház.
Ezen érvelésed alapján, igenis ott a helye az elitben, lehet, hogy a Levante védekezőbb felfogású, de szerintem egyértelmű, hogy a játékoskerete annyira ótvar a RM-hoz képest, hogy nem releváns erre fogni.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. október 30., péntek 11:38

Mondjuk ha +6 év a szűk elit "mérője", akkor egy kezdőnyi szűk elit játékost is nehéz lenne összehozni Európa szerte.. :hmmm:
MesQueUnClub írta:Mellesleg sokkal nagyobb kihívás szvsz egy Levantéban védeni a hálót és a vb-n ahol azért nem top 3 védők állnak előtte.
De azt is nézni kell, hogy ott nem szedi le a fejét a sajtó, meg a drukkerek, ha hibázik egyet. A Realnal meg ezek nem férnek bele, sokkal nagyobb a nyomás rajta, nagyobb a teljesítménykényszer, mint egy Levantéban. Nem véletlen, hogy a kisebb csapatokból érkező játékosok sokszor fele annyit se nyújtanak egy nagyobb klubban.

Ezzel nem a képességeit vagy a formáját akarom megkérdőjelezni, de szerintem nem nagyobb kihívás a Levantéban jól védeni, csak szimplán más fajta.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. október 30., péntek 11:34

Nálam elég egy-két egész szezon is a legmagasabb szinten.
A Levantes korszakhoz pedig csak annyit, hogy igaz, a védelem gyengébb volt előtte, de maga a csapat védekezőbb felfogású volt, a csatárok is hajlandóak egy-egy helyzetet elszórakozni gyengébb ellenfél ellen, főleg többgólos vezetésnél. A heti két meccset és a BL-t még meg sem említettük. A VB pedig más kávéház.
Merci Zizou!

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. október 30., péntek 11:28

M1Ö írta:
MesQueUnClub írta:Ha hosszú éveket nézünk, akkor jelenleg nincs szűk elitben lévő kapus, márpedig van, tehát ez ebben a formában paradoxon.
Ezt nem értem, h-h érted. :hmmm: :mrgreen:
Hosszú évek alatt 4-5 évre gondol az ember a fociban. Legalábbis én így kalkulálok. :mrgreen:
De Gea meg már a 6. éve folyamatosan top formában van. Neuer is. De még Courtouis is ide vehető.
Azért ne essünk át a ló túloldalára egy 24 és egy 23 éves kapusról beszélsz éppen (DDG és TC) személyében, egyik 6 éve még az Atma B-ben, másik pedig a Genk-ben szerepelt. Hármuk közöl Neuer az aki régebb óta top formában játszik (ő pedig megosztó kapus). Tehát a realitás talaján maradva, max 3 éve kezdett emelkedni a csillaguk, de hogy top formában egyik sincs a 2 közül 6 éve, na ez tuti ziher. 4-5 év pedig Ikerhez és Buffonhoz viszonyítva, kanyarban sincs a hosszú évekkel.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. október 30., péntek 11:19

MesQueUnClub írta:Ha hosszú éveket nézünk, akkor jelenleg nincs szűk elitben lévő kapus, márpedig van, tehát ez ebben a formában paradoxon.
Ezt nem értem, h-h érted. :hmmm: :mrgreen:
Hosszú évek alatt 4-5 évre gondol az ember a fociban. Legalábbis én így kalkulálok. :mrgreen:
De Gea meg már a 6. éve folyamatosan top formában van. Neuer is. De még Courtouis is ide vehető.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. október 30., péntek 11:14

MesQueUnClub írta:
ericco írta: Nem mindet, de a nagyját láttam. A bravúrokat is. De nálam a legjobb formában lévő nem egyenlő a szűk elittel. A szűk elit az, aki hosszú évekig bástyája a csapatának, aki egy magas szintet hozz hosszú távon a legmagasabb szinten, a legmagasabb fizikai és lelki terhelés mellett.
Ha hosszú éveket nézünk, akkor jelenleg nincs szűk elitben lévő kapus, márpedig van, tehát ez ebben a formában paradoxon.

Mellesleg sokkal nagyobb kihívás szvsz egy Levantéban védeni a hálót (és lenni év kapusának) és a vb-n ahol azért nem top 3 védők állnak előtte.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. október 30., péntek 11:14

ericco írta: Nem mindet, de a nagyját láttam. A bravúrokat is. De nálam a legjobb formában lévő nem egyenlő a szűk elittel. A szűk elit az, aki hosszú évekig bástyája a csapatának, aki egy magas szintet hozz hosszú távon a legmagasabb szinten, a legmagasabb fizikai és lelki terhelés mellett.
Ha hosszú éveket nézünk, akkor jelenleg nincs szűk elitben lévő kapus, márpedig van, tehát ez ebben a formában paradoxon.

Mellesleg sokkal nagyobb kihívás szvsz egy Levantéban védeni a hálót és a vb-n ahol azért nem top 3 védők állnak előtte.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. október 30., péntek 11:01

___Samy___ írta:Milyen harom honap? Nehogy mar innen szamoljuk azt, hogy Navas elit vagy sem. A Levanteban meg a VB-n is elit szintet hozott.
Nem tudom. Véleményem szerint az a kapus, aki egy kiscsapatban véd, a mai fociban nem igazán lehet a "szűk elit tagja". Ha azt a szintet tudja hozni hosszabb ideig egy nagycsapatnál is, ahol mentálisan sokkal nagyobb a nyomás, akkor igen.
Navas ezen az úton lépked, és rohadt magabiztosan, csak szerintem még nem ért oda. Ha tavasszal is hozza ezt a szintet, rajta nem fog múlni semmi, nálam is TOP3 lesz Neuer és De Gea mellett.
lestat írta:ha valaki tud ész èrveket hajrá.
Nem tudom, mennyire érv, ez inkább egy szugjektív vélemény, de De Gea magabiztosabbnak tűnik. Keylor szerintem néha túlpörög. Ami teljesen normális, és idővel tuti lenyugszik. Csak ahhoz kell majd egy beton védelem, és az is, hogy ne csúszson be egy végzetes hiba, mert az megtörheti a lendületét. Ne feledjük, De Gea személyében ott lóg felette Demoklész kardja minden pillanatban. Ez nem lehet könnyű, bár idáig parádésan kezeli a helyzetet.
Te láttad a legutóbbi meccseket?:)Nem vállal senki,nagy kockázatot,aki azt mondja,hogy jelenleg a legjobb formában lévő kapus
Nem mindet, de a nagyját láttam. A bravúrokat is. De nálam a legjobb formában lévő nem egyenlő a szűk elittel. A szűk elit az, aki hosszú évekig bástyája a csapatának, aki egy magas szintet hozz hosszú távon a legmagasabb szinten, a legmagasabb fizikai és lelki terhelés mellett.
Merci Zizou!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 16 regisztrált és 0 vendég