Keylor Navas

Archívum
Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Jim » 2017. március 1., szerda 23:01

jönni fog nyáron sztárkapus biztos vagyok benne

kérdés hogy Courtois vagy de Gea lesz az :hmmm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 1., szerda 22:57

Aztán meg egy kapus is tehet akármit, védeni nem lehet mindent
Mindent nem, de a kötelezőt illene, meg az is illő volna, hogy nem fut el a labda mellett :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. március 1., szerda 22:55

Nem rosszabb, mint az összes többi játékos a csapatban. Igen hibázott, de úgy sokkal könnyebb is hibázni és bekapni a gólokat, amikor az előtted lévő játékosok méginkább csak hulla szarok. Semmi támadás, semmi gól. Emberhátrány és stb.

Nem védem, mert benne volt egyértelmű a két gólban, de ha nem engednénk, hogy egy Las Palmas alázzon minket, nem is jutottunk volna el idáig. Aztán meg egy kapus is tehet akármit, védeni nem lehet mindent.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. március 1., szerda 22:51

Kercsó írta:Amputált lábbal is lehozom ezt tesó.
Na húzd el a csíkot a nyáron.
Köszi.
Azert tulzasba sem kellene esni

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3912
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2017. március 1., szerda 22:50

Amputált lábbal is lehozom ezt tesó.
Na húzd el a csíkot a nyáron.
Köszi.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 1., szerda 22:48

Szép volt Navas, háromból kettő a tiéd. Le a kalappal.

Top3. :lol: :lol: inkább Fos3
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. február 27., hétfő 17:43

Egyértelmű, hogy Neuer, Courtois és De Gea a top3. Utánuk jöhet Oblak, Navas, Buffon, Lloris stb formától függően. Tavalyi szezon miatt sajnálnám ha eladnánk Navast, de lehet, hogy benne is annyi volt, mint Lopezben, csak utóbbi szarabb helyzetben volt nálunk Iker miatt.
Ha lehet hozni Courtois-t vagy De Geat normális áron, akkor jöjjenek.
Donnarummát nem láttam túl sokszor, de nem tudom ő mennyire bírná el a nyomást ennyire fiatalon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 27., hétfő 17:14

Ha már Neuer itt le volt nézve kicsit:

Manuel Neuer in the Bundesliga for Bayern
Games 183
Clean sheets 100

És a német kis csapatok semmivel nem rosszabbak, mint a spanyolok, ez a szám meg több, mint beszédes. Egy részét lehet fogni a védelemre, meg a gyengébb(?) bajnokságra, de a meccseinek több, mint a felét kapott gól nélkül hozza le.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. február 25., szombat 21:36

Én már az olaszt próbálnám elhozni, nem a belgát vagy a spanyolt. Mindkettő rohadt drága lenne. Navasban még 2 év benne van, meg is érdemli. Utána jöhet a kicsi olasz. Ha már így is úgy is sok pénzt kell áldozni majd kapusra.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. február 25., szombat 20:57

R.M.C.F írta: A fejlesztésben benne vagyok, de csak ha tényleg minőség lesz
Nálam a fejlesztés az előrelépést jelent a pillanatnyi álláshoz nyilván a real madridba csak a minőségi embereket kéne igazolni az, hogy ez nem így történik az már túlmutat az egyszerű szurkolón. Nyilván (és megjegyzem szerintem is) a többi csapategységben is elférnek személyi változások DE ha most lesz lehetőség "top top" kapust igazolni akkor azt most kell meglépni a többi poszttól függetlenül.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. február 25., szombat 20:55

A kerdes az, hogy a jelenlegi visszaeses csak egy kis hullamvolgy vagy egyszeruen kiegett. Ha szezon vegeig nem javul fel a teljesitmenye mindenkepp hoznek egy uj embert.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. február 25., szombat 20:51

Ahogy te is írtad volt. Márpedig a kapus ne "volt" legyen. Természetesen akkor sincs egetrengető probléma, ha Ő marad a kapuban, amennyiben viszont van lehetőség a csapat minőségi fejlesztésére úgy igenis meg kell lépni. Azért csak 30 éves múlt nem hosszútávú kapus de 1-2 év még lehet benne, viszont a szegényes felhozatal és piaci viszonyok miatt, ha lehetőség van egy 6-8 évig top kapus megszerzésére azt meg kell lépni és Navas nyugodtan lehet másodikszámú.
Azért írtam, hogy volt, mert idén visszaesett kissé, és már nem ő a csapat legbiztosabb tagja, eddig az volt, azért írtam azt, akkor írom, hogy ő a legjobb ha tényleg ő az, ha nem ő, akkor nem írom. Ez egyszerű.

A fejlesztésben benne vagyok, de csak ha tényleg minőség lesz, és a real madridra jellemző, hogy pillanatnyi forma alapján rossz igazolást hoz tető alá. Illetve vannak a kapus posztnál sokkal...sokkal fontosabb posztjaink ahol elkél a megoldás.
Kiszálltam.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2017. február 25., szombat 20:49

Nem arrol van szo, h rosszul vedett, mert ahogy irtatok is abban a felevben kituno volt, ragyogott, de ez amilyen hirtelen jott ugy el mult. Ezert nem volt szamomra o sem top, ahogy Navas sem.
Vegyuk peldaul De Geat mar Atleticos kora ota hozza folyamatosan a pluszt, amivel pontot pontokat hozott csapatanak, ugyan ugy Courtois, vagy Neuer. Buffonrol mar nem is beszelve aki mar lassan 20 eve hozza ezt, vagy Iker aki barmilyen szar is volt a vedelem, mert ennen a mostaninal joval kutyautobbek voltak, de o folyamatosan hozta az extrat.
Lopez egy fel evig volt kepes hozni ezt, utana visszaesett nem kicsit. Navas eddig hozott 2 szezont, az idei nalam mar nem az.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Yazid » 2017. február 25., szombat 20:48

Muszaj vagyok megvedeni en is. Amiket kapott gólokat azt borzasztó védelmi hibák miatt kapta, többseget. Nincs olyan kapus aki ne hibázna, az egész csapat szar formában van, akkor mit csodálkozunk rajta? Sokan itt a fórumon nem csípik mert nem egy felnyálazott de gea vagy courtois, hanem egy '"neve senki" costa ricai akarki. Tevedes ne essek nagyon orulnek pl a belganak a jövőben. World class szint, de szerintem fog még kellemes meglepetéseket okozni keylor, zidane is bízik benne, nem véletlenül. A lényeg, hogy kar lenne leírni az emberünket maris.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. február 25., szombat 20:46

Szerintem senki sem kisebbíti az itteni teljesítményét elsősorban a tavalyi évet amikor első számú volt igazi extra extra teljesítmény volt. De és a nagy de az az hogy ezt nem tartotta meg. A levantéban is voltak extra meccsei és teljesen átlagos meccsei. A Vb-n egy teljesen felspanolt Costa Rica nagyon szépen menetelt de az is ha úgy vesszük egy "időszak" volt, ami persze nem csökkenti az értékét.
R.M.C.F írta:de akkor is a csapatunk egyik hanem a legjobbja volt , legbiztosabb pontja volt
Ahogy te is írtad volt. Márpedig a kapus ne "volt" legyen. Természetesen akkor sincs egetrengető probléma, ha Ő marad a kapuban, amennyiben viszont van lehetőség a csapat minőségi fejlesztésére úgy igenis meg kell lépni. Azért csak 30 éves múlt nem hosszútávú kapus de 1-2 év még lehet benne, viszont a szegényes felhozatal és piaci viszonyok miatt, ha lehetőség van egy 6-8 évig top kapus megszerzésére azt meg kell lépni és Navas nyugodtan lehet másodikszámú.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. február 25., szombat 20:23

besteve7 írta:RMCF nek Diego Lopez is top 3 kapus volt, mikor itt vedett. Aztan lathatjuk, h most is hol van.
es ezert nalam sosem lesz, az elitben, csak egy bravurkapus.

D Lopez amikor itt volt, kitűnően védett, abszolút elégedettek lehettünk vele, Nagyon magas szinten védett, vagy úgy gondolod amit leírok, azt nem átgondoltan teszem? Lehet próbálkozni összekaparni pár véleményt hátha leesik valami porszem és lehet belémkötni......de azért ha olvastál 10 éven át, gondolom tisztában vagy vele, hogy nem szokásom mellébeszélni, hülyeségeket írni. Ha nem így tapasztaltad, akkor vagy nem olvastál, vagy nem mondasz igazat.

A navasos részt zárjuk le, nekem ő az elmúlt évek egyik legjobbja, lehet bravúrkapusozni, lehet leszólni, lejjebb minősíteni,de akkor is a csapatunk egyik hanem a legjobbja volt , legbiztosabb pontja volt, a levantei évében ritkaságszámba menő teljesítményt adott le, a vb-n is, csodálkoztam is hogy a real madrid ezt észrevette.....nem szokta.
Van akinek nem top kapus, nekem igen, ez van.....ez a fajta ellenkedés 10000x történt már itt meg különböző témákban......hagyjuk. :lol: :lol: :lol:

Röhögtettek, megtettétek kismilliószor, aztán amikor idővel szóba hoztam ment a kummogás.....meg a leszólás.
Pffff.

Szálljuk már ki, inkább elfogadom, hogy nem extra amit itt mutatott, csak hagyjuk már.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 25., szombat 20:21

Akkor abban az évben a top3ban Lopez es Navas melle nem sokan fértek be :lol: :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: ferni » 2017. február 25., szombat 20:16

Már bocsánat, de amit Diego Lopez nálunk idepakolt az első fél êvben az olyan volt, amit kb azóta se láttam. Akkor röhögve Top1 volt az emberünk, viszont nem rövid ideig nagy dolog ott lenni a legjobbak között, hanem hosszabb távon és ez a kérdés most Keylornál, hogy mennyire fog ez menni neki.

Én azt mondom, hogy addig nem lesz gond a Realnál, amíg Keylort látjuk az egyik legrosszabbnak ezzel a teljesítménnyel :)

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2017. február 25., szombat 20:09

RMCF nek Diego Lopez is top 3 kapus volt, mikor itt vedett. Aztan lathatjuk, h most is hol van.
Az meg h a vedelem ossze vissza van az nagyreszben a kapus hibaja is, hatulrol o latja at a jatekot, o neki kellene vezenyelni a vedelmet. De ezt Navasnal sosem lattam, es ezert nalam sosem lesz, az elitben, csak egy bravurkapus.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 25., szombat 19:54

Dehogy volt Pepenel az a csúcs...es igen mas top kapus is hibázik, nem irtam hogy nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 71 regisztrált és 0 vendég