Keylor Navas

Archívum
markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2017. január 27., péntek 12:01

Realista24 írta:Top10? Ezek szerint van nála 9 jobb akkor.
Ide top3as kapus kell.


Hát ha nem is 9 jobb de vannak szerintem páran akik egy szinttel feljebb vannak.
-Neuer
-De Gea
-Courtois
-Oblak (szerintem valamelyest még ő is alul van értékelve pedig nagyon jó portás és még fiatal)


És utánuk jön zsúfolt mezőnyben pl. Lloris,Navas stb...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. január 27., péntek 11:56

2018-tól Donnarumma. :shifty:

Nekem DDG mindig is jobbnak tűnt mint a belga, utóbbi az atma óta kevésbé meggyőző szerintem.
Nem illik.

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2017. január 27., péntek 11:53

kodo írta:1-2 ev es bizony Buffon visszavonul ami automatikusan azt fogja jelenteni, hogy a Juve ramozdul Gigiora.

Vagy le kell simazni vele nekünk egy eloszerzodest, vagy a Courtois-de Gea párosbol hozni egyet. Egyébként en a belgat preferálom kettejük közül.


Hát igen ez elég valószínű. Buffon tökéletes utódja lehet.. Én viszont Courtois-val valahogy nem vagyok kibékülve. Jó kapus az tény. De De Gea mellett szól nálam,hogy spanyol és könnyebben mozdítható szerintem. Chelsea nem hiszem,hogy elengedné. Régóta pátyolgatják,egyengetik a karrierjét. Mondjuk lehet Mourinho sem adná ezüst tálcán a spanyolt :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62622
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 27., péntek 11:48

Top10? Ezek szerint van nála 9 jobb akkor.
Ide top3as kapus kell.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: kodo » 2017. január 27., péntek 11:46

1-2 ev es bizony Buffon visszavonul ami automatikusan azt fogja jelenteni, hogy a Juve ramozdul Gigiora.

Vagy le kell simazni vele nekünk egy eloszerzodest, vagy a Courtois-de Gea párosbol hozni egyet. Egyébként en a belgat preferálom kettejük közül.

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2017. január 27., péntek 11:41

Lehet nem leszek ezzel túl népszerű de én nyáron elgondolkodnék egy De Gea cserén. Sőt igazából én szeretném. Navas nagyon jó kis kapus. Talán top10 a posztján. korban is még rendben van. Reflexei elég jók nagyon nem is hibázik,szerény és mentes mindenféle sztáralüröktöl.. Viszont De Gea szerintem más szint. Spanyol,fiatal és pl edzett. Lényegesen magasabb is. Jó pár évre le lenne tudva ez a poszt az ő érkezésével. Persze talán ez az a poszt ami a legkevésbé égető de szerintem megkellene lépni. Ha 1-2 éven belül nem történik meg akkor elengedném De Geat és Navas hosszabb távon már az olasz Donnarummába fektetnék.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2017. január 18., szerda 12:40

Áldott legyen a kéz, amelyik a faxkészüléket annak idején elrontotta !
Jó, hogy Navas velünk lehet.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2017. január 17., kedd 23:11

ToniKroos írta:Ettől a mostani hibájától elvonatkoztatva, már korábban kialakult bennem az, hogy nem tetszik Navas a kapuba. Tudom sokak szemébe ő a legjobb, meg top3, de én úgy érzem, hogy nincs a szűk elitbe, tehát ha onnan szerezhető valaki, akkor én cserélném. Nagyon nem tetszik, hogy mindent kiüt, emellett a játékba se lehet úgy bevonni, mint Casillat és a kijövetelei se tökéletesek (az a néhány amikor hajlandó erre, mert eléggé vonal kapus). Szóval ja, nekem jobban tetszett Casilla a kupameccsen a kapuba. Ja és semmiféle utálat nincs Keylor felé, csak egyszerűen szerintem ott tudnánk még fejlődni minőségileg.
Azért azt ne felejtsük el, hogy emberekről beszélünk, nem gépekről. Ugyan úgy a többi kapusnak is vannak hátrányai, csak úgy érzem Keylornak ebből elég kevés van. A játékba nem lehet bevonni elég erős túlzás, és nem is biztos, hogy egészséges ha valaki Neuer szerepkört játszik, ugyan is benne van a folyamatosan hiba lehetőség (lásd Ter Stegen). A kijöveteleket viszont adom, egyértelmű ez a gyengesége, több gólt is ebből a bizonytalansági faktorából kaptunk. Ezt viszont nem tudom, hogy vajon ösztönből nem megy neki, vagy ezt a "kockázatmentes profilt" betanították?

Az a baj, hogy a realitások talaján nagyon maximum De Gea lenne hozható, illetve csak az ő cseréje lenne optimális megoldás, de ez sem egy kockázatmentes dolog. Gondoljunk bele, hogy mekkora teherrel játszanak nap mint nap, 40 veretlen meccs etc., mi arra a garancia, hogy pl. egy De Gea a spanyol válogatott formáját hozná folyamatosan(!)? Én továbbra sem felejtem el Navasnak a földöntúli bravúrjait, sok sok pontot köszönhetünk neki, bőven többet, mint amennyire gondolnánk. Ha a vezetőség esetleg eladná, vagy elcserélné, én személy szerint borzasztóan csalódott lennék, hiszen Navas god mode-ja címeket érhet még nekünk.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2017. január 17., kedd 22:30

Ettől a mostani hibájától elvonatkoztatva, már korábban kialakult bennem az, hogy nem tetszik Navas a kapuba. Tudom sokak szemébe ő a legjobb, meg top3, de én úgy érzem, hogy nincs a szűk elitbe, tehát ha onnan szerezhető valaki, akkor én cserélném. Nagyon nem tetszik, hogy mindent kiüt, emellett a játékba se lehet úgy bevonni, mint Casillat és a kijövetelei se tökéletesek (az a néhány amikor hajlandó erre, mert eléggé vonal kapus). Szóval ja, nekem jobban tetszett Casilla a kupameccsen a kapuba. Ja és semmiféle utálat nincs Keylor felé, csak egyszerűen szerintem ott tudnánk még fejlődni minőségileg.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. január 15., vasárnap 22:56

Az elso hiba az volt, hogy elbasztuk a sajat bedobasunkat es sajat terfelen labdat veszitettunk. Navasnak ez volt Madridban az elso helyezkedesi hibaja, szerintem nem erezte magamogott a kaput, Jovetic gyorsan lovohelyzetbe kerult.
:goat:

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Rasta » 2017. január 15., vasárnap 22:55

Nem tudom, valószínűleg az lehetett, mert ha itt zárja a szöget rendesen, akkor ezt a lövést ölbe húzta volna.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. január 15., vasárnap 22:54

Ott sztem rosszul érezte, hogy hol van mögötte a kapu. Így hiába ment középre a labda, nem érte el.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2017. január 15., vasárnap 22:46

Hát konkrétan az a lövés középre ment. Nagyon nagy helyezkedési hibát csinált itt. Én első sorban neki írnám, utána Benzemának, aki visszajött levenni az ellenfélnek. Szomorú, de már egy ideje érett a vereség.

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Rasta » 2017. január 15., vasárnap 22:40

Numberone Megy a meccs topikban kérdezte, hogy Navas nem állt-e nagyon kinnt. Erre annyit reagálnék, hogy de, és nem is (csak) ez volt a probléma, hanem konkrétan nem zárta a szöget, ott ugrált a rövid oldal kapufájának a vonalában, és felkínálta a teljes hosszú oldalt a támadónak. Persze a labdát sem kéne elhagyni a 92.-ben saját térfeles dobásnál, de ettől függetlenül ebben bizony benne volt Navas :/

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. december 7., szerda 21:34

Ku*va nagy mázlink, hogy volt végre a sok féleszű között valaki aki észrevett és leigazolt, a világ legjobb kapusa vagy. 124444 ilyen játékost tudtam volna hozni ebbe a csapatban ha nem küklöpszok döntik el kit igazoljunk le......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
terry76
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:59
Kedvenc csapatod: RM
Tartózkodási hely: Nyugat Magyarország

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: terry76 » 2016. november 19., szombat 22:30

Formában újra!!!!

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2016. november 7., hétfő 1:02

:D :D
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

G. V.tinho
Hozzászólások: 804
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2016. október 23., vasárnap 22:47

igencsak jár a pacsi.. óriásit védett 2:1 -nél.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. szeptember 24., szombat 22:38

jó lenne már ha iparkodna vissza

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. szeptember 6., kedd 20:35

Realista24 írta:Navas fiam már edzésben.
Respect neki. Továbbra sem vagyok nyugodt valamiért, hogy ő van a kapuban, de elnyerte a teljes szimpátiám. Minden a klub, alárendeli magát, a Real az első. Ahogy kellett, műtette magát, hogy szezon elejére rendben legyen.
Pedig a legbiztosabb pont a csapatunkban,ha ő ott van,ott a probléma a létező legminimálisabb,vagyis ő az akin tényleg nem múlik a sikerünk. Ő hozza azt amit tudunk róla. Sima top3. Formára meg a legjobb talán már évek óta.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 30 regisztrált és 0 vendég