Raphael Varane

Archívum
Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. december 10., szombat 14:38

Senki sem követi itt az fb oldalunkat? :( :mrgreen:
https://m.facebook.com/madridom#!/madri ... 05/?type=3
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. december 10., szombat 13:11

Ladislao írta:Ha a rendőrségre jelez be az a riasztó és ott vannak pár perc alatt akkor azért csak nem mindegy :)

Bár tényleg hülyeségnek hangzik mert ugyan honnan tudták, hogy Varane épp az nap elfelejtette bekapcsolni a cuccost...?
Hidd el, ezek nem csak sétálgattak at utcán, mikor meglattak, hogy nézd mar Varane haza, ned mar nincs bekapcsolva a riasztó.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Ladislao
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2016. október 18., kedd 17:57

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: Ladislao » 2016. december 10., szombat 13:06

Ha a rendőrségre jelez be az a riasztó és ott vannak pár perc alatt akkor azért csak nem mindegy :)

Bár tényleg hülyeségnek hangzik mert ugyan honnan tudták, hogy Varane épp az nap elfelejtette bekapcsolni a cuccost...?

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. december 10., szombat 12:52

szerintem akik ilyen fullos házakba törnek be azoknak mindegy hogy van-e riasztó vagy sem.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. december 10., szombat 12:51

Azt olvastam amúgy, hogy azért tudtak betörni hozzá, mert induláskor elfelejtett beriasztani. R24, jók az infók, vagy csak hülyeség ez a rész?

Avatar
Ladislao
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2016. október 18., kedd 17:57

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: Ladislao » 2016. december 10., szombat 12:49

Elvileg 1,2 millio euró nettót kap évente fizetésnek. Szerintem tudja pótolni a dolgokat...
Ezért a 22 millió ft-nyi összegért ő nem 8-10 évet dolgozott :) csak kb 3 hetet... kb akkora kár érte mintha én tőlem ellopnák a mobilom. :)

Tudom, érzéketlen tuskó vagyok.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6621
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. december 10., szombat 12:46

V. Mester 77 írta:Az megvan, h kirámolták a kecóját mialatt a Dortmunddal játszottunk?
Órák, ékszerek, kp.
Nagyjából 72k euró ( kb 22millio Ft) értékben?!
Az szep. Nem lehetett kellemes erzes amikor hazament es meglatta hogy kiraboltak. :(
:goat:

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2016. december 10., szombat 7:17

Az megvan, h kirámolták a kecóját mialatt a Dortmunddal játszottunk?
Órák, ékszerek, kp.
Nagyjából 72k euró ( kb 22millio Ft) értékben?!
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Karim the king
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2016. október 13., csütörtök 14:25
Kedvenc játékosaid: Karim
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: Karim the king » 2016. október 30., vasárnap 20:05

Nem most kell a csúcsforma. Tőle sem lehet elvárni, hogy mindig top formában legyen. Tavaszra vezér lesz. :shifty: :shifty:

G. V.tinho
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2016. október 30., vasárnap 19:21

wZoLee7 írta:
G. V.tinho írta:nem tudom mi van vele, de katasztrófa. hibát hibára halmoz. kész életveszély a helyzet, az ember visszasírja a Pepe-Ramos kettőst, mert Varane valahogy nem. még Nacho is jobban száll be, pedig az alaptehetség tekintetében fényév lenne a különbség Varane javára. megtorpant. visszaesett. amilyen ívű karriert láttak benne, láttunk benne sokan, az nagyon távol van. nem tudom mi van vele.
Mostanában nem szoktál meccset nézni ugye?
minden meccset nézek. Csak nem Varane szemüvegen keresztül. Elfogultság nélkül látható minden meccsen van egy-két érthetetlen, hajmeresztő hibája. És ez pont azért bosszantó, mert benne több van. Muszáj lesz ezt kezelnie.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. október 30., vasárnap 19:00

Csapatnak az a legjobb, aki a legjobb formaban van. Egyelore a Pepe-Ramos paros messze nem hozza azt amit igazan tudnak. Vedoink nincsenek a legjobb formaban, egyik sem...mondjuk az sem segit, h Danilo rendre nehez helyzetbe hozza a vedelmet amikor jatszik. En Varane mellett tennem le a voksomat most mar alapkezdokent, de veszint Danilot is hanyagolni kellene, ha jobb vedelmet szeretnenk.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. október 30., vasárnap 18:14

Szerintem is varanet egyre többet kell játszatni,de egyelőre még a pepe-ramos duo a stabilabb. Pepe egyre öregszik,így én eltudom képzelni,hogy varane fokozatosan átvegye a helyet.....azt nem,hogy fixen ő legyen,mert jelenleg még nem ez a jobb a csapatnak.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8383
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. október 30., vasárnap 18:07

Varanet be kell dobni kezdőbe fixen Ramos mellé és majd hosszabbtávon meg lehet ítélni.
Eredmények igazolják, hogy jó döntés volt megtartani a Pepe-Ramos duót, de biza majd meg kell nézni ezt a Varane-Ramos duót hosszabbtávon is, a kérdés csak az, hogy mikor, mert már régóta meg lehetett volna húzni.

Varanenak se lehet egyszerű, hogy tudja, hogy majd egyszer kezdő lesz, de ő se tudja 2-3 éve, hogy mikor, mert Pepe teljesít folyamatosan még.
33 évesen hozta le a legeredményesebb szezonját... :lol:


Tudjuk mi van a franciában igazából, emiatt nem aggódok érte, nagy kincs, hogy itt van nekünk.

Avatar
Ladislao
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2016. október 18., kedd 17:57

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: Ladislao » 2016. október 30., vasárnap 17:53

ericco írta:Mivan? Az elmúlt hetekben Varane volt az egyetlen megbízható pont a védelemben. Tegnap becsúszott egy-két hiba, de ilyen ez a hátvéd szakma. A következő bajnokit majd ismét lehozza szinte hiba nélkül, meglátjátok.
Bilbao ellen is becsúszott emlékeim szerint 1-2 igen komoly hiba.. Max megbízhatóbbnak lehet nevezni mint a többieket a védelemben. De ez nem Varane dicsérete lenne véletlenül sem hanem a többiek nagyon csúnya kritikája.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. október 30., vasárnap 15:43

Csabi írta:addig volt jó, ameddig nagy tehetség szintjén volt. padról beugorva hozott jó meccseket, tehetségesnek nézett ki, de igazából se pepe se ramos szintjén nincs. lehet majd 28 éves korára eléri azt a szintet, de egyelőre nem real madrid kezdőjébe való.
Ez nagyon útwengeres lett, ha már ez az avád... :D
Nem illik.

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. október 30., vasárnap 15:39

Volt pár kisebb-nagyobb hibája, de én sem értem hogy miért kéne most őt elővenni. Hoz magához képest egy jó közepes szintet. Majd tavasszal elég ha csúcsformába kerül.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3887
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2016. október 30., vasárnap 15:23

Ramos is hozott a szezon elején mindig egy gólt érő hibát.
gondolom akkor ő sem Real Madrid szint.

azt adom, hogy fejben nem olyan erős, mint mondjuk a debütálásakor. viszont azóta csak rutinosabb lett, látszik,hogy a legjobbaktól tanulhatott folyamatosan. a kezdősebességén még mindig csak pislogok. B-) jó spíler.
felpörgött a szezonkezdeti szunyokálásból (jelzem a csapat 50% még mindig takaréklángon kergetőzik a labdával...) szerintem a védelem legbiztosabb pontja, még akkor is ha vannak megingásai.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13116
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. október 30., vasárnap 14:29

G. V.tinho írta:nem tudom mi van vele, de katasztrófa. hibát hibára halmoz. kész életveszély a helyzet, az ember visszasírja a Pepe-Ramos kettőst, mert Varane valahogy nem. még Nacho is jobban száll be, pedig az alaptehetség tekintetében fényév lenne a különbség Varane javára. megtorpant. visszaesett. amilyen ívű karriert láttak benne, láttunk benne sokan, az nagyon távol van. nem tudom mi van vele.
Mostanában nem szoktál meccset nézni ugye?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. október 30., vasárnap 14:23

G. V.tinho írta:
nem a szabálytalanságok a lényeg. hanem a helyezkedési hibák. eladott labdák. azok a suta rövid hátrapasszok. minden meccsen van egy elképesztő valamelyikből.
Értelmezd hogy mit mire írtam, aztán fuss neki megint.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5120
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. október 30., vasárnap 13:40

ericco írta:Mivan? Az elmúlt hetekben Varane volt az egyetlen megbízható pont a védelemben. Tegnap becsúszott egy-két hiba, de ilyen ez a hátvéd szakma. A következő bajnokit majd ismét lehozza szinte hiba nélkül, meglátjátok.
Minden idők legjobb hátvédjeinek tartott játékosaival is megestek hajmeresztő dolgok. Sőt, némelyikkel gyakrabban, mint ahogy arra az emberek emlékeznek.
+1

Nálam az mindent elmond a szintjèről hogy anno Drogba azt mondta h a legjobb védő akivel találkozott...de ja nem real szint :roll:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég