Marco Asensio

Archívum
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. január 24., vasárnap 18:35

raul 4 ever írta:
Kerlon írta:

CR-hez senkit nem szabad viszonyítani, mert csak Messi volt pariba vele...
csak szeretett vna :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
de látszik mi van ha nem klasszis játékos van a szélen..
pusztán képességeket nézve nálam a sorrend: klasszis > DM >= Bale > Jesé/Rodry > Ase > LV..
és ez iszonyú nagy baj, h szemre a leggyengébb játékossal ér mégis vmit a játékunk, pusztán csak mert lelkes.. (Rodry még kicsi, de ha beérne, összképben Bale szintjét elérhetné)
Oké, akkor mondj jobb jobb szélsőket az elmúlt 10 évből, mint Di Maria.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. január 24., vasárnap 18:32

Kerlon írta:
raul 4 ever írta:

szó szerint ezt írtam :D (csak az a baj, h ahol CR a másik oldali szint, azt bottal sem üti)
CR-hez senkit nem szabad viszonyítani, mert csak Messi volt pariba vele...
csak szeretett vna :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
de látszik mi van ha nem klasszis játékos van a szélen..
pusztán képességeket nézve nálam a sorrend: klasszis > DM >= Bale > Jesé/Rodry > Ase > LV..
és ez iszonyú nagy baj, h szemre a leggyengébb játékossal ér mégis vmit a játékunk, pusztán csak mert lelkes.. (Rodry még kicsi, de ha beérne, összképben Bale szintjét elérhetné)
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. január 24., vasárnap 17:15

raul 4 ever írta:
Kerlon írta: Jó, akkor vesd össze azt, hogy DM valahol Jesé szint és amúgy az elmúlt 10 év legjobb jobb szélsőnk volt.
szó szerint ezt írtam :D (csak az a baj, h ahol CR a másik oldali szint, azt bottal sem üti)
CR-hez senkit nem szabad viszonyítani, mert csak Messi volt pariba vele...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. január 24., vasárnap 15:37

Nem hiszem hogy Rodrygo visszatérése bármilyen hatással is lesz majd Asensio perceire főleg úgy, hogy a hajrára épül fel a brazil.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. január 24., vasárnap 15:11

Kerlon írta: Jó, akkor vesd össze azt, hogy DM valahol Jesé szint és amúgy az elmúlt 10 év legjobb jobb szélsőnk volt.
szó szerint ezt írtam :D (csak az a baj, h ahol CR a másik oldali szint, azt bottal sem üti)

am. Rodry remélem visszatér minél hamarabb (tegnap Csabi febr. végét ír, tm márc. végét mutat) és Ázár is egészséges marad most már május végéig, aztán mehet a Haz-Benz-Rodry előre és nem kell se LV-t se Ase semmi produktumát nézni.. a 3 lehetőség közül a Rodry-Carvajal jobbosban érzem a legtöbb kakaót, bármennyire is szűzkislány testtartással játszik néha a brazil, nem büdös neki visszafutni és át tudja venni a labdát, meg passzolni is tud.. (LV meg csak futni, meg néha embert talál 1-2 beadás)
Ase-nak amint van Rodry csak az Hazardot pihentető percek járnak, semmi más.. (a meccseink felén kezdett, a lehetséges percek majdnem felét megkapta és 1 gól, 2 assziszt a mérleg..) kevés.. a csereként villogás ment mindig is
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. január 24., vasárnap 15:03

DM gyakran leult 2-3 honapra, halvany es ertekelhetetlen volt, de aztan mindig durrantott egy nagyon eros tavaszt, ahol heteken at huzta a csapatot magaval. Tudott lenduletet adni, melysegi beindulasaiban mindig nagyon sok lehetoseg volt, kesobb amikor Ozil helyet atvette, akkor pedig kiderult, hogy taktikailag sem szar, a vedekezesben is legalabb annyira hasznos, mint tamadasban. Kiemelkedo box-to-box kozeppalyas is lehetett volna belole.

Asensio es Vini nagyjabol Jese szintjen vannak es ott is lesznek, amikor megunja a vezetoseg a szerencsetlenkedest es lelepnek.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. január 24., vasárnap 14:23

Sierra írta:
Kerlon írta: Jó, akkor vesd össze azt, hogy DM valahol Jesé szint és amúgy az elmúlt 10 év legjobb jobb szélsőnk volt.
Jobb volt nála kb. Messi, Robben, de nagyjából senki más.
Nekem is inkább az idegesítő éne maradt meg, meg hogy mennyit szidtuk anno. Bár a decima évében már mindenki imádta az új pozijában.

Viszont megnéztem most, durva statokat hozott amúgy minden évében, kb ott volt a top assziszterek között.
10/11: Liga 16, kupa 7, BL 3
11/12: Liga 16, BL 1 (itt mondjuk gyengusz volt)
12/13: Liga 11, kupa 1, BL 4
13/14: Liga 18 (na ez kemény azért ha az elmúlt 5-6 évet nézzük), kupa 2, BL 5.

Szal jah, összességében sikeres időszaka volt a csapatnál, de sokszor csinált hülyeséget a meccseken. belevezette fölöslegesen a védőkbe, amikor passzolnia kellett volna lőtt, amikor lőni kellett volna passzolt és így tovább... de adta a gólpasszokat szép számmal. KKP-ként meg tényleg nagyon hasznos volt.
Igen, sokat volt emlegetve DM, és nem feltétlen pozitív hangnemben...."agya" is terítéken volt.
Számomra is inkább a "nem szélsős" időszaka maradt meg, pozitívban.De már nem most volt...
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. január 24., vasárnap 14:16

Kerlon írta: Jó, akkor vesd össze azt, hogy DM valahol Jesé szint és amúgy az elmúlt 10 év legjobb jobb szélsőnk volt.
Jobb volt nála kb. Messi, Robben, de nagyjából senki más.
Nekem is inkább az idegesítő éne maradt meg, meg hogy mennyit szidtuk anno. Bár a decima évében már mindenki imádta az új pozijában.

Viszont megnéztem most, durva statokat hozott amúgy minden évében, kb ott volt a top assziszterek között.
10/11: Liga 16, kupa 7, BL 3
11/12: Liga 16, BL 1 (itt mondjuk gyengusz volt)
12/13: Liga 11, kupa 1, BL 4
13/14: Liga 18 (na ez kemény azért ha az elmúlt 5-6 évet nézzük), kupa 2, BL 5.

Szal jah, összességében sikeres időszaka volt a csapatnál, de sokszor csinált hülyeséget a meccseken. belevezette fölöslegesen a védőkbe, amikor passzolnia kellett volna lőtt, amikor lőni kellett volna passzolt és így tovább... de adta a gólpasszokat szép számmal. KKP-ként meg tényleg nagyon hasznos volt.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. január 24., vasárnap 13:48

Jó, akkor vesd össze azt, hogy DM valahol Jesé szint és amúgy az elmúlt 10 év legjobb jobb szélsőnk volt.
Jobb volt nála kb. Messi, Robben, de nagyjából senki más.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. január 24., vasárnap 13:29

Kerlon írta: DM játéka egyszerű? Szerintem kicsit fogalom zavarban vagy. Pont, hogy DM csinálta azt, amit itt sokan Vinibe akarnak bele látni, azzal a különbséggel, hogy DM tud focizni. Aztán Angelnak még a munka sem volt büdös és, ha felhúzták, akkor hatalmasat játszott. Én sem voltam anno megbékélve vele, de talán az egyetlen, akit tényleg bántam, hogy elment és lett volna haszna a csapatban. Arról nem is beszélve, hogy 2014-ben a VBn ő volt Argentína legjobbja és nem Messi.

Értelmileg biztos nem kiemelkedő, de akkor sem lehet egy lapon emlegetni egy Jesével. A 10-ben is elvitathatatlan érdemei voltak és még lehetne sorolni...

DM a szélen: nálam voltak hibái/hiányosságai. voltak nála jobb játékosok itt előtte, viszont 1 real szint minimum vele kezdődik. ne érts félre, LV, Ase < DM, nem vitás. viszont aki nálam igazán besza-behu, az jobb játékos mint DM. (viszont az utóbbi 10 évünk egyértelmű legjobb jobbszélsője (mivel Balet utálom/megutáltam, így DM, Bale a sorrend))

DM Carlo alatt középen: Xabi-Modric-DM -> ott/onnan viszont igazán sajnálom h elment. valóban iszonyú melót tett le az asztalra, rengeteg faltot-lapot kaptunk róla. -> én EZT a DM-t "sírom vissza".. a szélső DM-t nem..
ahogy Zolee is írja
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. január 24., vasárnap 13:19

A szelso DM sokszor volt kiakaszto, na de amikor behuztak kozepre, akkor volt melo es lendulet rendesen. Hasonlot varnek el Valverdetol is, az a baj h a csapar most szar, es ő is nagyon leult.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. január 24., vasárnap 12:42

raul 4 ever írta:
Kerlon írta: Di Maria sosem volt hülye, főleg nem Jesével egy lapon említve :lol:
hányszor vitte bele az is neki 5 embernek.. sose felejtem el pl a lyon elleni gólját, meg amikor Carlo berakta Modric mellé, hihetetlen melót rakott le az ember.. de nálam ő fejben bukta, persze ez szubjektív.
bár sztem Jesé inkább pályán kívül volt amőba, DMnek meg a játéka volt egyszerű, de mind1..
az fix, h ha lesz Carvajal, beljebb leszünk LV-vel,mint Ase-val.. és ez szomorú..
DM játéka egyszerű? Szerintem kicsit fogalom zavarban vagy. Pont, hogy DM csinálta azt, amit itt sokan Vinibe akarnak bele látni, azzal a különbséggel, hogy DM tud focizni. Aztán Angelnak még a munka sem volt büdös és, ha felhúzták, akkor hatalmasat játszott. Én sem voltam anno megbékélve vele, de talán az egyetlen, akit tényleg bántam, hogy elment és lett volna haszna a csapatban. Arról nem is beszélve, hogy 2014-ben a VBn ő volt Argentína legjobbja és nem Messi.

Értelmileg biztos nem kiemelkedő, de akkor sem lehet egy lapon emlegetni egy Jesével. A 10-ben is elvitathatatlan érdemei voltak és még lehetne sorolni...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. január 24., vasárnap 12:02

Kerlon írta: Di Maria sosem volt hülye, főleg nem Jesével egy lapon említve :lol:
hányszor vitte bele az is neki 5 embernek.. sose felejtem el pl a lyon elleni gólját, meg amikor Carlo berakta Modric mellé, hihetetlen melót rakott le az ember.. de nálam ő fejben bukta, persze ez szubjektív.
bár sztem Jesé inkább pályán kívül volt amőba, DMnek meg a játéka volt egyszerű, de mind1..
az fix, h ha lesz Carvajal, beljebb leszünk LV-vel,mint Ase-val.. és ez szomorú..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. január 24., vasárnap 11:57

raul 4 ever írta:
Steve írta: *kérem vissza a régi Real Madridomat.

Régen is volt sokszor szar védekezés stb..De pl Higuain volt a legnagyobb bajunk..Mit meg nem adnék egy akkor Higuainért a mostani Asensio helyett. Most CR-t,Ronaldot,Raúlt,Gutit,Zidanet, Robbent..vagy a sokak szerint ide nem passzoló Backhemet*
ja, mindig ez volt a baj, ha jók a képességei, agyban hülye (DM, Jesé), ha meg jó a hozzáállása, egyszerűen focizni nem azon a szinten tud, ahogy kéne (Bex, LV..)..
ha Asenak fele akkora kötelességtudata lenne mint Beckhamnek volt.. Istenem..
de nincs.. ami nagy kár..
Di Maria sosem volt hülye, főleg nem Jesével egy lapon említve :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. január 24., vasárnap 11:56

Steve írta: *kérem vissza a régi Real Madridomat.

Régen is volt sokszor szar védekezés stb..De pl Higuain volt a legnagyobb bajunk..Mit meg nem adnék egy akkor Higuainért a mostani Asensio helyett. Most CR-t,Ronaldot,Raúlt,Gutit,Zidanet, Robbent..vagy a sokak szerint ide nem passzoló Backhemet*
ja, mindig ez volt a baj, ha jók a képességei, agyban hülye (DM, Jesé), ha meg jó a hozzáállása, egyszerűen focizni nem azon a szinten tud, ahogy kéne (Bex, LV..)..
ha Asenak fele akkora kötelességtudata lenne mint Beckhamnek volt.. Istenem..
de nincs.. ami nagy kár..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. január 24., vasárnap 11:47

Kerlon írta:
Torquemada írta: Tegnap azért mindenki csipkedte magát rendesen, volt is eredménye. Viszont ez a LV-Asensio páros egészen botrányos volt. Főleg utóbbi. Csatlakozva az előttem szólókhoz, emberhátrány volt. Nekem az tűnt fel, hogy amikor mehetett volna, akkor sem vállalta fel a versenyfutást, hanem mindig visszafordult és ment a hátrapassz. Régen legalább meghúzta néha a szélen. Értékelhetetlen. Nem értem, mire a töretlen bizalom, mert ezt sem a számok, sem a játék képe nem igazolja. Kvótaspanyol lehet.
LV tegnap is pörgött, mint a csincsók, volt vagy 6 beadási kísérlete is, igaz mind hasznavehetetlen, de legalább ő próbálja nyomni, amihez ért. Asensio teljesen semmi. Mintha edzésen a bólyák ellen kell betanulni a mozgásokat és ennyi.
Amúgy én ezért fogadom el LV-t. Messze nem ő a legnagyobb bajunk. A kvalitásaihoz képest darál minden meccsen. Többször haszno, néha meg katasztrófa.De én ezt elfogafom, senki sem tökéletes. Ilyen fazonok kellenek a csapatba.

Viszont Asensionak mi a haszna? Megérteni nem tudom miért van játszatva minden meccsen. Sétálgat, vagy áll egy helyben, néha rárúg a kapura, hogy valami azért legyen.Ezeknek az embereknek helyük nem kellene lenni egy normális Real Madridban.Én az ilyen fazonok miatt érzem azt, hogy kérem vissza a régi Real Madridomat.

Régen is volt sokszor szar védekezés stb..De pl Higuain volt a legnagyobb bajunk..Mit meg nem adnék egy akkor Higuainért a mostani Asensio helyett. Most CR-t,Ronaldot,Raúlt,Gutit,Zidanet, Robbent..vagy a sokak szerint ide nem passzoló Backhemet, RVN-t nem is említem példaként(hogy csak a közelmúltat említsük) mert elsírja magát az ember ha utána Asensio játékát látja..Real Madrid kezdő..spanyol fiatsl tehetség..az persze.

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2021. január 24., vasárnap 11:35

Az a baj, hogy lassan kvótaspanyol csak tényleg.
Real Madrid, uh kellenek a spanyolok a kezdőbe, de azért nem bármi áron.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. január 24., vasárnap 9:51

Torquemada írta: Tegnap azért mindenki csipkedte magát rendesen, volt is eredménye. Viszont ez a LV-Asensio páros egészen botrányos volt. Főleg utóbbi. Csatlakozva az előttem szólókhoz, emberhátrány volt. Nekem az tűnt fel, hogy amikor mehetett volna, akkor sem vállalta fel a versenyfutást, hanem mindig visszafordult és ment a hátrapassz. Régen legalább meghúzta néha a szélen. Értékelhetetlen. Nem értem, mire a töretlen bizalom, mert ezt sem a számok, sem a játék képe nem igazolja. Kvótaspanyol lehet.
LV tegnap is pörgött, mint a csincsók, volt vagy 6 beadási kísérlete is, igaz mind hasznavehetetlen, de legalább ő próbálja nyomni, amihez ért. Asensio teljesen semmi. Mintha edzésen a bólyák ellen kell betanulni a mozgásokat és ennyi.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. január 24., vasárnap 9:34

chronic írta: Carvajal visszatértével megy egy sorral feljebb LV, ami szintén nem megoldás, de ennél az Asensio gyereknél komolyan mondom sokkal jobb még ő is.
13/14-es szezonban volt egy jó jobbszélünk,Bale első szezonjában korrekt teljesítményt rakott le ott, illetve ha sérült volt akkor Di Maria játszott ott általában jól.
Na azóta nincs normális jobb oldalunk, bár most legalább bal szélünk sincs. :D
Ebbe már bele se akartam kezdeni, de kb ezt "várom" én is.. akkor lesz elöl 2 ember aki tud focizni, meg vki aki fut sokat.. az lv-ase szél semmi, annál a dani-lv duó annyiból jobb, h stabil..
Am a job szél Figo óta likas.. dm sztem hülye volt, robben sérült, beckham meg 1 vicc (időben visszafelé)
De most ase-t kell szidni 😀😀
Nem ő a megoldás, az bebizonyosodott..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: chronic » 2021. január 24., vasárnap 9:28

Carvajal visszatértével megy egy sorral feljebb LV, ami szintén nem megoldás, de ennél az Asensio gyereknél komolyan mondom sokkal jobb még ő is.
13/14-es szezonban volt egy jó jobbszélünk,Bale első szezonjában korrekt teljesítményt rakott le ott, illetve ha sérült volt akkor Di Maria játszott ott általában jól.
Na azóta nincs normális jobb oldalunk, bár most legalább bal szélünk sincs. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 0 regisztrált és 0 vendég