Marco Asensio

Archívum
Hege
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2016. április 6., szerda 21:24

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Hege » 2021. március 10., szerda 21:23

ateeemadrid írta: Szerintem amikor a nagy pofáról beszélünk, akkor inkább arra gondolunk, legalábbis én, hogy a pályán hogy viselkedik. Pont leszarom, hogy lehet egy atom kedves, shy srác a valóságban - amit amúgy kizártnak tartok - a meccseken mutatott hozzáállása gusztustalan. Pofázik, mutogat, színészkedik, egy Clasicon képes megengedni magának hátrányban, hogy sétálgat stb. stb... Lehet jönni a klisékkel, hogy saját játékosunkról nem lehet így beszélni, akkor is kurvára irritál, ha meglátom rosszul vagyok. Balet is előbb nézném, viccen kívül.

A Vini kérdésbe meg bele sem megyek, egyértelmű. VAK. :mrgreen:
Nálad valami nagyon felrement. Ertem amit mondasz, meg lenne is benne logika, aztán elhozod Balet. Az az ember háromszor annyit keres, fele annyira nem érdekli a csapat, az se, ha lelátón ül évekig és te nézned szívesebben. Aki egy válogatott meccsen figurazza ki a csapatot. Gratulalok.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. március 10., szerda 21:18

ateeemadrid írta: Szerintem amikor a nagy pofáról beszélünk, akkor inkább arra gondolunk, legalábbis én, hogy a pályán hogy viselkedik. Pont leszarom, hogy lehet egy atom kedves, shy srác a valóságban - amit amúgy kizártnak tartok - a meccseken mutatott hozzáállása gusztustalan. Pofázik, mutogat, színészkedik, egy Clasicon képes megengedni magának hátrányban, hogy sétálgat stb. stb... Lehet jönni a klisékkel, hogy saját játékosunkról nem lehet így beszélni, akkor is kurvára irritál, ha meglátom rosszul vagyok. Balet is előbb nézném, viccen kívül.

A Vini kérdésbe meg bele sem megyek, egyértelmű. VAK. :mrgreen:
+1
Az Ase vs. Vinyó kérdés kb. mint a Trabant vs Wartburg vita: vannak dolgok, amiben az egyik kevésbé rossz, mint a másik, de abszolút értékben mind2 sz@r.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. március 10., szerda 21:03

Szerintem amikor a nagy pofáról beszélünk, akkor inkább arra gondolunk, legalábbis én, hogy a pályán hogy viselkedik. Pont leszarom, hogy lehet egy atom kedves, shy srác a valóságban - amit amúgy kizártnak tartok - a meccseken mutatott hozzáállása gusztustalan. Pofázik, mutogat, színészkedik, egy Clasicon képes megengedni magának hátrányban, hogy sétálgat stb. stb... Lehet jönni a klisékkel, hogy saját játékosunkról nem lehet így beszélni, akkor is kurvára irritál, ha meglátom rosszul vagyok. Balet is előbb nézném, viccen kívül.

A Vini kérdésbe meg bele sem megyek, egyértelmű. VAK. :mrgreen:

Hege
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2016. április 6., szerda 21:24

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Hege » 2021. március 10., szerda 21:00

kiserik írta:
Fenoo írta: Vinicius akar de nem tud jobb lenni mert sok a hiányossága, Asensio tudna jobb lenni de nem akar. Az utóbbi eset engem sokkal jobban zavar, még akkor is ha a végeredmény közel ugyan az.
Közel ugyan az? Az egyik 25 éves, 1900 perc 2 gól 2 gp, a másik 20 éves, 1600 perc 4 gól 4 gp. Ez legalább a duplája, az meg nagyon nem ugyan az :kalapos:
Remelem ezt nem gondolod komolyan. Az egyik 40 gólos a Madridban, másfél év kihagyassal, a másik meg akkor rúg gólt ha valakiről bepattan. Megnézném egy normális rendszerben használva, nem pedig egy ilyen semmibe amit a csapat két éve játszik.

Professore
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. március 10., szerda 20:54

Kár a karrektert pazarolni rá. Röviden életemben nem láttam még ilyen gyenge jobbszélsőt a csapatban aki huzamosabb ideig alapkezelő volt. Ja és nem is lesz jobb (nálunk legalábbis). Tipik fgy

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. március 10., szerda 20:37

Fenoo írta: Vinicius akar de nem tud jobb lenni mert sok a hiányossága, Asensio tudna jobb lenni de nem akar. Az utóbbi eset engem sokkal jobban zavar, még akkor is ha a végeredmény közel ugyan az.
Közel ugyan az? Az egyik 25 éves, 1900 perc 2 gól 2 gp, a másik 20 éves, 1600 perc 4 gól 4 gp. Ez legalább a duplája, az meg nagyon nem ugyan az :kalapos:

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. március 10., szerda 19:34

Vinicius akar de nem tud jobb lenni mert sok a hiányossága, Asensio tudna jobb lenni de nem akar. Az utóbbi eset engem sokkal jobban zavar, még akkor is ha a végeredmény közel ugyan az.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9204
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. március 10., szerda 19:31

ziro4vr írta: Viniciust részfeladatokra tudod használni. Asensiot semmire. Ez a különbség.
Na meg Benzema es Casemiro után ő a csapat legeredményesebb játékosa 4(!) góllal :'(

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3402
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. március 10., szerda 19:20

Hege írta:
Kerlon írta:

Leírtad a lényeget, így is alapkezdő. Itt van 25 ? éves, látta a világverő csapatot, mellettük edzet, velük harcolt, neki kellene most éppen húzóemberré válnia, de egy gyáva szar és felteszi a kezét, amit a pályán is láthatunk. Az ilyen semmitérőket vágnám ki legelőször. Bár Vinit is egy kalapszarnak értékelem, de tényleg inkább ő futkosson a pályán, mint ez a vakegér. 2 év, aztán valami Elcheben fog játszani. Még egy Canales szintet se ér el.

Bárki mást írsz egyetértek. De futkosson az aki nem tud egy atvetelt, egy lövést, már egy cselt se megcsinalni. Az az ember egy nulla. Mindenhogy.
sajna ilyen helyzetben vagyunk hogy ezek közül lehet választani, hiába a fene nagy technikája ennek a kirakat spanyolnak, baszhatjuk ha egy töketlen impotens. inkább vini az legalább fut, küzd

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. március 10., szerda 19:20

Viniciust részfeladatokra tudod használni. Asensiot semmire. Ez a különbség.
Nem illik.

Hege
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2016. április 6., szerda 21:24

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Hege » 2021. március 10., szerda 19:10

Kerlon írta:
Jim írta: nem tudom :hmmm:
remélem nem hiszi el magáról, hogy tud, legalábbis az elmúlt 2 év után
lehet úgy gondolja - mint ahogy nyilatkozta is - ő nem húzóember, nem tőle kell
várni a megváltást, el van a langyos állóvízben, így is alapkezdő

itt azért komoly felelőssége van az edzői stábnak is :hmmm: (már írtam korábban többször)
miért nem ülnek le vele, és beszélik át a helyzetét?
Leírtad a lényeget, így is alapkezdő. Itt van 25 ? éves, látta a világverő csapatot, mellettük edzet, velük harcolt, neki kellene most éppen húzóemberré válnia, de egy gyáva szar és felteszi a kezét, amit a pályán is láthatunk. Az ilyen semmitérőket vágnám ki legelőször. Bár Vinit is egy kalapszarnak értékelem, de tényleg inkább ő futkosson a pályán, mint ez a vakegér. 2 év, aztán valami Elcheben fog játszani. Még egy Canales szintet se ér el.

Bárki mást írsz egyetértek. De futkosson az aki nem tud egy atvetelt, egy lövést, már egy cselt se megcsinalni. Az az ember egy nulla. Mindenhogy.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 10., szerda 18:46

Jim írta: nem tudom :hmmm:
remélem nem hiszi el magáról, hogy tud, legalábbis az elmúlt 2 év után
lehet úgy gondolja - mint ahogy nyilatkozta is - ő nem húzóember, nem tőle kell
várni a megváltást, el van a langyos állóvízben, így is alapkezdő

itt azért komoly felelőssége van az edzői stábnak is :hmmm: (már írtam korábban többször)
miért nem ülnek le vele, és beszélik át a helyzetét?
Leírtad a lényeget, így is alapkezdő. Itt van 25 ? éves, látta a világverő csapatot, mellettük edzet, velük harcolt, neki kellene most éppen húzóemberré válnia, de egy gyáva szar és felteszi a kezét, amit a pályán is láthatunk. Az ilyen semmitérőket vágnám ki legelőször. Bár Vinit is egy kalapszarnak értékelem, de tényleg inkább ő futkosson a pályán, mint ez a vakegér. 2 év, aztán valami Elcheben fog játszani. Még egy Canales szintet se ér el.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2021. március 10., szerda 18:34

Sierra írta:Vicces azert ez a regen se ert 2 forintot se szoveg
Ahogy Kerlon papa írja, a sérülés előtti évére gondoltam. Ott sem értünk vele semmit, pedig a tehetség megvolt. Minden mást látsz az előző hsz-omban, hogy nem tudom mi ment el nála...
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. március 10., szerda 18:07

nem tudom :hmmm:
remélem nem hiszi el magáról, hogy tud, legalábbis az elmúlt 2 év után
lehet úgy gondolja - mint ahogy nyilatkozta is - ő nem húzóember, nem tőle kell
várni a megváltást, el van a langyos állóvízben, így is alapkezdő

itt azért komoly felelőssége van az edzői stábnak is :hmmm: (már írtam korábban többször)
miért nem ülnek le vele, és beszélik át a helyzetét?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 10., szerda 17:28

Jim írta:
Kerlon írta: Szerintem bekepzelt, de kifele ezt nem igazan mutatja.
Top comment :lol:

Beképzelt, de nem látszik rajta :mrgreen:

Én azt nem tudom, miért nem akar focizni :hmmm:
Hát Jim, miért ne lehetne valaki beképzelt és ne mutassa ki ezt? Elhiszi magáról, hogy tud, neki nem kell bizonyítania a pályán... stb. Főleg, hogy ragaszkodunk hozzá, de minek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13160
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. március 10., szerda 14:00

Sierra írta: Valoban a serules elotte is szar volt mar, viszont az elso ket szezonjaban eltett 21 golt. Hol vannak mar azok az idok amikor Benzema vagy Ramos mellett eltesz vki 10 golt egy idenyben. Szoval meg az a regi Asensio is jobb lenne mint ez a mostani kula, legalabb a golok miatt, ha a jateka miatt nem is.

Nem is akarom vedeni, mert nem is kell, mindenki latja hogy egy rakasszar, de azert finoman szolva faszsag azt irni, hogy mindig is egy szar volt.
Casemiro iden hozza majd :mrgreen:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. március 10., szerda 13:59

Valoban a serules elotte is szar volt mar, viszont az elso ket szezonjaban eltett 21 golt. Hol vannak mar azok az idok amikor Benzema vagy Ramos mellett eltesz vki 10 golt egy idenyben. Szoval meg az a regi Asensio is jobb lenne mint ez a mostani kula, legalabb a golok miatt, ha a jateka miatt nem is.

Nem is akarom vedeni, mert nem is kell, mindenki latja hogy egy rakasszar, de azert finoman szolva faszsag azt irni, hogy mindig is egy szar volt.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13160
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. március 10., szerda 12:48

Majd ha látom megizzadni. Úgy sprintelni hátra ahogy Rodrygot. Vagy csak a képén azt, hogy igen, ma nem ment a játék, rossz vagyok, bocsi srácok. Minden rossz megoldásánál az unott képét látni, ahogy ballag jobbra-balra. Van az a játékos akinek jók a statjai de rossz nézni, van az akinek szarok a statjai de az ember látja rajta az igyekezetet, meg van Asensio. Nyilván a csapat hibája is, hogy mind1 mi történik Asensio kezd, nem is kell tőle közepes játék sem, elég a szar is. Nincs alternatíva, de amikor Vini nagyon szar volt kikerült, voltak hírek, hogy neki is jelezték ez így nem okés. Asensionál ilyen nincs. Zidane elvileg nagyon jó mentor, de ez idénre teljesen eltűnt. Nincs olyan személy jelenleg a csapatban aki megállna és elbeszélgetne néhány játékossal. Modric és Kroos nem az a típus, Ramos elvan foglalva a filmjével és a szerződésével. Marcelo sem ilyen, hisz vele is beszélgetni kellene mostanság. Benzema bármit mondana egyből megkövezné a nagy világ. Nincs CR típusú vezér jelenleg a csapatban, aki mellett ha szar vagyok inkább elbújok szégyenemben és legközelebb 2x annyi munkát teszek bele. Borzasztóan kellene a pályára vagy a padra egy igazi vezér, Ramos lenne a mi emberünk erre, de nála is elkattant valami a covid alatt

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9204
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. március 10., szerda 12:24

Hege írta: Ezt már sokadik helyen olvasom. Mondjatok már par dolgot, hogy mitől akkora az arc?
Mármint, hogy szerintetek.
https://www.youtube.com/watch?v=fmh4Ltq3k9U

A VB-n De Gea 7 lovesbol kapott 6 golt, vagy valami hasonlo remek statja volt, majd par hettel kesobb a MU-val jaszottunk az eloszezonban. Eleg nagy arc kell a Kariusozashoz, mikozben o is pont olyan szar volt a VB-n. Kozben meg nyilvan rohog is rajta. :kalapos:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: flori » 2021. március 10., szerda 12:16

Hagyjuk már ezt a jött a sérülés dumát!!! Nem igaz egyszerűen, nem amiatt szar. CR távozása után konkrétan végig kezdő volt 18/19-ben, 37 meccs 3 gól. (BL és Liga)

Jó játékos volt, én is bírtam, de sokkal több lett belelátva anno, mint ami. Nyilván a dugóhúzók mindenkit elvittek. Voltak fontos góljai, de akkor is mi volt? Kiegészítő ember, akit beküldesz a 114. percben és megfutja a Bayernt. Jobb a lába, mint Messinek. :lol: Az új Raúl..

Emlékszünk a nyilatkozatára?
"For me, I don't see Madrid in a crisis. And I don't think it's for me to carry the team - there are players who are much more experienced, have more years playing under their belts and more status than I have and they're the one who have to lead the team."
Ezután kellett volna szétrúgni a seggét. :lol: CRék kiszínesítették az önéletrajzát, nélkülük maximum két EL selejtezős gól lenne a legnagyobb achievementje.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 46 regisztrált és 0 vendég