Marco Asensio

Archívum
Hege
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2016. április 6., szerda 21:24

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Hege » 2021. március 17., szerda 2:45

ToniKroos írta:
Hege írta: Sok embert elvakit a gyűlölete, és minden mozdulataba azt látják bele, amit akarnak.
Pont annyira, mint téged a Vini utálat. Azon azért gondolkodj el, ha 10ből 9 ember szerint semmit nem ér, akkor lehet, hogy nem ők a hülyék és látják rosszul a dolgokat.
Először is. Többször leírtam már, hogy szerintem sincs helye a kezdoben, de ez meg nem ad rá okot, hogy minden egyes mozdulataba a rosszat lássam, és kotekedjek.

Másodszor, Vinicius legalább annyira hátrány, mint amennyire előny. Számomra az nem magyarázat, hogy lendületes, és lehetőségeket teremt. Annak az embernek vannak meccsek amikor egy passz, vagy egy átvétel se megy. Nem hogy egy kapuraloves. Ha egy döntőben rá, vagy Marcora jönne ki a befejezés, kiváncsi lennék hányan akarnak a kis brazilt a kapu előtt látni. Emlékszem én meg, amikor sokan Öt akartak a kezdobe itt par évvel ezelőtt. Amikor hálát adtak annak a balosnak a kupadontokben.

Soha nem mondtam, hogy akik kritizálják azoknak nincs igazuk.
Aki nem akarja megérteni, hogy engem mi zavar, annak nem fogom egyfolytában magyarázni.

Egy normál világban egyiknek se kene a keretbe lenni.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2021. március 17., szerda 2:02

Hege írta: Sok embert elvakit a gyűlölete, és minden mozdulataba azt látják bele, amit akarnak.
Pont annyira, mint téged a Vini utálat. Azon azért gondolkodj el, ha 10ből 9 ember szerint semmit nem ér, akkor lehet, hogy nem ők a hülyék és látják rosszul a dolgokat.

Hege
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2016. április 6., szerda 21:24

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Hege » 2021. március 17., szerda 1:36

füst írta: Örülni mert a góljának? A nemjóját mennyire durva! :mrgreen:
Inkább a Ramos-Vazquez duót elemezze ki nekem valaki, mert elég bizarrnak hatott, szívesen megnéztem volna, ahogy edzésen kitalálják és begyakorolják.

Sok embert elvakit a gyűlölete, és minden mozdulataba azt látják bele, amit akarnak.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: füst » 2021. március 17., szerda 0:20

Örülni mert a góljának? A nemjóját mennyire durva! :mrgreen:
Inkább a Ramos-Vazquez duót elemezze ki nekem valaki, mert elég bizarrnak hatott, szívesen megnéztem volna, ahogy edzésen kitalálják és begyakorolják.

Hege
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2016. április 6., szerda 21:24

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Hege » 2021. március 16., kedd 23:10

flori írta:
de számomra ez a gólöröm nem volt nagyképű.
Maga az egész művelet nem, de nálam azok nyomnak ilyen extra gólörömöt, akik letesznek valamit az asztalra. Ha jönnek a gólok, akkor lehet jópofáskodni meg játszani a bogyónkat, ha meg a kaput nem láttuk hat meccse, akkor rázok kettőt az öklömön és sprint vissza.
"mi van károgók, há' itt a gólom, mit ugattok"
Konkrétan. Jó, hogy nem a füléhez tartotta a kezét. :lol: Az kellett volna még.
Hat nem tudom. Vinit utálom de ha végre összejönne neki, akkor ugyan így unnepelne, és megértenem. Nekem a saját sportoló múltam jut eszembe, amikor volt egy rosszabb és gyengébb időszak, utána leesett a teher, és magától jött.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: flori » 2021. március 16., kedd 23:01

de számomra ez a gólöröm nem volt nagyképű.
Maga az egész művelet nem, de nálam azok nyomnak ilyen extra gólörömöt, akik letesznek valamit az asztalra. Ha jönnek a gólok, akkor lehet jópofáskodni meg játszani a bogyónkat, ha meg a kaput nem láttuk hat meccse, akkor rázok kettőt az öklömön és sprint vissza.
"mi van károgók, há' itt a gólom, mit ugattok"
Konkrétan. Jó, hogy nem a füléhez tartotta a kezét. :lol: Az kellett volna még.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. március 16., kedd 22:58

flori írta: Szép volt a gól!

Pont ez a baja sokunknak, hogy jön egy villanás és már megy az arcoskodás. Hat meccse nem lőtt gólt, ahelyett, hogy normálisan örülne és pucolna vissza megy a figurázás. Nem azzal van a baj, hogy ünnepel... aki érti, érti. Amúgy ő pont erre jó, építeni nem lehet rá 90 percig, mert akkor 0-0-val fordulunk. Nem akkora a rohanás, a tét, lő egyet néha és boldog mindenki.
Pontosan, ez a problémám vele. Arcoskodik, mert belőtt egy gólt? Mire fel? Hónapok óta egy nagy rakás szar, nincs értelmes megmozdulása. Aztán bejön csereként, belövi a gólt és szinte sértődöttként "mi van károgók, há' itt a gólom, mit ugattok" fejjel flegmázik. :coffee:

Hege
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2016. április 6., szerda 21:24

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Hege » 2021. március 16., kedd 22:58

flori írta: Szép volt a gól!

Pont ez a baja sokunknak, hogy jön egy villanás és már megy az arcoskodás. Hat meccse nem lőtt gólt, ahelyett, hogy normálisan örülne és pucolna vissza megy a figurázás. Nem azzal van a baj, hogy ünnepel... aki érti, érti. Amúgy ő pont erre jó, építeni nem lehet rá 90 percig, mert akkor 0-0-val fordulunk. Nem akkora a rohanás, a tét, lő egyet néha és boldog mindenki.
Kell neki a terület. Semmit nem ér a végig védekező csapatok ellen. Nem véletlen hogy anno mennyivel hasznosabb tudott lenni a játszó csapatok közül.

Emlékszem a Sevilla ellen végig gyalogolt a pályán és beverte. Ennyivel tud többet mint Vini, de számomra ez a gólöröm nem volt nagyképű. A jobb lábat, sőt inkább valamit a medence csontja körül mutatott.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: flori » 2021. március 16., kedd 22:55

Szép volt a gól!

Pont ez a baja sokunknak, hogy jön egy villanás és már megy az arcoskodás. Hat meccse nem lőtt kapura, ahelyett, hogy normálisan örülne és pucolna vissza megy a figurázás. Nem azzal van a baj, hogy ünnepel... aki érti, érti. Amúgy ő pont erre jó, építeni nem lehet rá 90 percig, mert akkor 0-0-val fordulunk. Nem akkora a rohanás, a tét, lő egyet néha és boldog mindenki.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára flori 2021. március 16., kedd 22:58-kor.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 12., péntek 15:31

___Samy___ írta: Legalább már burkoltan elismeri az öreg, hogy ez kevés tőle.
Amikor nem volt sok serult, akkor is volt, hogy padoztatta mar. De jelenleg nincs mas...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. március 12., péntek 15:29

Legalább már burkoltan elismeri az öreg, hogy ez kevés tőle.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. március 12., péntek 13:36

Még jó, hogy nincs a sérülésre fogva. Előtte is lehozott egy pazar 1 gólos szezont a bajnokságban.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: flori » 2021. március 12., péntek 13:21

Zidane: "Asensio's bad form? This has nothing to do with his confidence, his past injury hasn't disturbed him but we'll always ask more from a player like Marco and we're very happy with him at the club."

Zidane: "Asensio's problem is not his injury. We always expect more from our players. He has to keep working."
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1408
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2021. március 11., csütörtök 6:51

Én nem tudom, hogy lehet ezt az embert még védeni...

Impotens a támadójátékunk és ő -1 ember a pályán a leszaromságával. Ezzel minimum egy bajnoki cím elmegy most az idén. Benzema szarja a gólokat, Vinícius meg Rodrygo is összehozott nekünk pár pontot, Asensio meg kb. 1 meccsen volt jó idén, se előtte, se utána nem nyújtott jó teljesítményt és stabil kezdő, a majdnem 0 kanadai pontjával. Az, hogy nincs jobbszélsőnk kurva sokba fáj nekünk.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2021. március 10., szerda 22:48

h3x0r írta:
177 meccs, 32 gol. A 40-tol ő baromi messze van.
Akkor már csak egy olyan 3-4 szezon és meg is lesz a 40 gól neki :mrgreen:
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. március 10., szerda 22:06

Hege írta:
kiserik írta:
Közel ugyan az? Az egyik 25 éves, 1900 perc 2 gól 2 gp, a másik 20 éves, 1600 perc 4 gól 4 gp. Ez legalább a duplája, az meg nagyon nem ugyan az :kalapos:
Remelem ezt nem gondolod komolyan. Az egyik 40 gólos a Madridban, másfél év kihagyassal, a másik meg akkor rúg gólt ha valakiről bepattan. Megnézném egy normális rendszerben használva, nem pedig egy ilyen semmibe amit a csapat két éve játszik.
177 meccs, 32 gol. A 40-tol ő baromi messze van.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7230
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. március 10., szerda 22:04

Jim írta:
Professore írta: Röviden életemben nem láttam még ilyen gyenge jobbszélsőt a csapatban aki huzamosabb ideig alapkezelő volt.
milyen alapot kezel? :mrgreen:
abba nem fektetnék jelenleg :kivagyhe:
:lol: :lol: :lol:

Ha már te se fektetnél az Asensio alapba, azt az embert rögtön el kell adni. Perez Vini legnagyobb fanja, de Asensiónak meg minimum a nagyfaterja kell legyen. Nincs más ötletem, ami magyarázná mi az istenért játszik ennyit
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. március 10., szerda 21:50

Professore írta: Röviden életemben nem láttam még ilyen gyenge jobbszélsőt a csapatban aki huzamosabb ideig alapkezelő volt.
milyen alapot kezel? :mrgreen:
abba nem fektetnék jelenleg :kivagyhe:

Hege
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2016. április 6., szerda 21:24

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Hege » 2021. március 10., szerda 21:49

ateeemadrid írta: Nem ez volt a lényege a mondandómnak, de Bale legalább tett is le valamit az asztalra. Na de kiszálltam, gondolom drága volt a pink Marcos mezed.
Nem, csak egyik szavaddal utod a másikat.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. március 10., szerda 21:26

Nem ez volt a lényege a mondandómnak, de Bale legalább tett is le valamit az asztalra. Na de kiszálltam, gondolom drága volt a pink Marcos mezed.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég