Marco Asensio - 20

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 13., csütörtök 6:42

Meg csak tegnap? Ez a lekorlatozas pont olyan kifogás, mint Karim kapu előtti teljesítményre hogy de mezőnyben jo.
Mondjuk azt legalabb öröm nezni.

Ja es egy fuszaltol megsérül...no komment.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. április 13., csütörtök 6:39

Sokakkal ellentétben én ide írok. Lehet csorgatjuk a nyalunk Mbappekra, Dembelere, de nekünk is van egy kis kincsünk. Hihetetlen nyugodt, rendkívül okos, harcos, és spanyoloaqn technikás. Alig játszik, de beteszik egy Bayern ellen es tobbet csinált, mint Bale két hónap alatt.

Bale meg tegnap megváltotta nalam az eladó céduláját. Bármennyire is van lekorlqtozva, ugye majdnem masodik jobbvedo volt, de a vedekezesen kívül egy kalap szar. Ha Ennyi kell csak, akkor van nala jobb is. Igaz, hogy a bal oldalon Szerintem tobb haszna lehet, de ez gáz voltbazert.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

numberone1
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. április 8., szombat 14:29

rb_lint írta:Sokan hoznának 2 fiatalt is jövőre, de Őt nem vesszük számításba? Szerintem helye lehetne a jövő csapatában, meg van benne a potenciál. Szerintetek?

Szerintem is lehetne helye a jovo madridjaban. A 2 fital kozul csak az egyik lenne szelso tamado Dembele, a masik Mpappe kozepso ember.
Casillas-Cafu,Hierro,Desally,RC-Davids,Redondo,Seedorf-Ronaldinho,Ronaldo,Zidane

Kepa-Carvajal,Varane,Ramos,Marcelo-Kova,Kroos,Isco-?,?,Asensio

2016-2017: 33. Liga, 12. BL :coffee:
Merci Zizou :salute:

rb_lint
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Kroos, Isco, James, Zidane, Lampard

HozzászólásSzerző: rb_lint » 2017. április 8., szombat 14:07

Sokan hoznának 2 fiatalt is jövőre, de Őt nem vesszük számításba? Szerintem helye lehetne a jövő csapatában, meg van benne a potenciál. Szerintetek?

reeed_ati
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, FrancIsco

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2017. április 7., péntek 22:44

Egy kis Marco :)

ToniKroos

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2017. április 7., péntek 22:27

Meglepődve látom, hogy ide nem írt senki, pedig szerintem eddigi legjobb meccsét játszotta real mezben. Örülök neki, ősszel úgy láttam kicsit el van veszve és nincs elég önbizalma, de a Leganes ellen, mintha egy teljesen másik Asensiot láttam volna a pályán. Megmerte csinálni 1v1be, nem kapkodott és nem volt ideges, ami egyből jó megoldásokhoz vezetett. Én egyszer már leírtam őt, hogy nem ide való, de most meglepett. Csak így tovább!

Veidt
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

HozzászólásSzerző: Veidt » 2017. március 11., szombat 23:57

Remy írta:Instán milyen díjjal pózol?

legígéretesebb spanyol fiatalok egyike
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. március 11., szombat 19:05

Remy írta:Instán milyen díjjal pózol?

Megnyerttel. :Đ
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. március 11., szombat 19:03

Instán milyen díjjal pózol?
Tarantino ● Nolan ● Eastwood ● Cronenberg ● Kubrick ● Cameron ● Spielberg ● Scorsese ● Villeneuve

2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou! :sziv:

Juanito
Kedvenc játékosaid: Casillas, Isco, Modric, Ronaldo, Ramos, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: Juanito » 2017. március 4., szombat 17:21

Tetszik Asesio-ban, hogy nem esik el a büntetőterületen belül sem minden szellőre. Legalábbis a mai meccsen már többször megtehette volna. Sokat kell még fejlődnie, de én itt tartanám jövőre is.

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 25., szombat 17:47

Amúgy meg James 1150 percét kellett volna Asensionak adni. Ezt már a nyáron is mondtam. És amúgy a csávó az összesített góllövő listán még így is 7 góllal a 6. Ronaldo (22), Benzema (13), Morata (11), Ramos és Bale (8-8) mögött.
K

sentry

HozzászólásSzerző: sentry » 2017. február 25., szombat 17:41

MesQueUnClub írta:Ettől függetlenül a játékperce akkor is több, majd ha a szezon végére se kap lehetőséget kova és Case kb 1 meccset sem hagy ki, akkor nyilván jogos a dolog.

Most is teljesen jogos, ha nem a számokba merülve nézed, hanem a körülményeket is figyelembe veszed.

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 25., szombat 17:39

MesQueUnClub írta:
R.M.C.F írta:Nem a bő keret miatt nem játszik, hanem mert nem teszik be, kb a takarító nő is heteket volt sérült, alig lehetett 2x azt a kezdőt felrakni fél év alatt, egyszerűen nem teszi be ZZ.

Amúgy tényleg ő kapta a legkevesebb percet a 4kpás cseréből, de nem is gondoltam pl, hogy Case kevesebbet játszott a ligában mint Isco vagy kova.

Nem meglepő, sok volt a sérülés és némi eltiltás:
Casemiro 10, Kroos 4, Modric 9 meccset hagyott ki idén a bajnokságban. Ez a 23 meccs, ami eloszlott + ugye a csere idők.

Amúgy összes verseny kiírást tekintve Casemiro és Modric 5-600 perccel van Kova és Isco előt, Kroos pedig 1000+.
K

MesQueUnClub
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. február 25., szombat 17:33

Ettől függetlenül a játékperce akkor is több, majd ha a szezon végére se kap lehetőséget kova és Case kb 1 meccset sem hagy ki, akkor nyilván jogos a dolog.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

sentry

HozzászólásSzerző: sentry » 2017. február 25., szombat 17:30

MesQueUnClub írta:Amúgy ez kicsit ellentmondásos, hogy Kova hanyagolva van, Case meg folyamatosan nyomatva, mert:
Kova: 213Perc (BL) 1091Perc (Liga)
Case: 270 Perc (BL) 883Perc (Liga)

Kovacic akkor játszott sokat mikor Casemiro sérült volt. Amióta felépült Casemiro nem tudom hagyott-e ki meccset. Azt hiszem egyet. (nincs kedvem utánajárni)

BarçaNorbi
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2017. február 25., szombat 17:29

MesQueUnClub írta:
R.M.C.F írta:Kova mellőzése óriási szakmai hiba, casemiro állandó játszatása szintén, asensiot is sokkal többet kellett volna betenni, így nyáron akár ha el is igazolhat a több játék és fejlődés reményében, vannak itt problémák......

Amúgy ez kicsit ellentmondásos, hogy Kova hanyagolva van, Case meg folyamatosan nyomatva, mert:

Viszont Asensio játékpercei tényleg elenyészőek:
495Perc (Liga)
125Perc (BL)

Szépek a számok, de ha megnézed azt, hogy milyen meccseken, és milyen sérültek függvényében játszik a két játékos, akkor RMFC-nek adok igazat.

MesQueUnClub

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. február 25., szombat 17:25

R.M.C.F írta:Kova mellőzése óriási szakmai hiba, casemiro állandó játszatása szintén, asensiot is sokkal többet kellett volna betenni, így nyáron akár ha el is igazolhat a több játék és fejlődés reményében, vannak itt problémák......

Amúgy ez kicsit ellentmondásos, hogy Kova hanyagolva van, Case meg folyamatosan nyomatva, mert:

Viszont Asensio játékpercei tényleg elenyészőek:
495Perc (Liga)
125Perc (BL)

R.M.C.F
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. február 25., szombat 17:18

MesQueUnClub írta:
R.M.C.F írta:Nem a bő keret miatt nem játszik, hanem mert nem teszik be, kb a takarító nő is heteket volt sérült, alig lehetett 2x azt a kezdőt felrakni fél év alatt, egyszerűen nem teszi be ZZ.

Amúgy tényleg ő kapta a legkevesebb percet a 4kpás cseréből, de nem is gondoltam pl, hogy Case kevesebbet játszott a ligában mint Isco vagy kova.

Kova mellőzése óriási szakmai hiba, casemiro állandó játszatása szintén, asensiot is sokkal többet kellett volna betenni, így nyáron akár ha el is igazolhat a több játék és fejlődés reményében, vannak itt problémák......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

MesQueUnClub

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. február 25., szombat 17:11

R.M.C.F
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. február 25., szombat 17:02

Chris írta:Ez az ára a bő keretnek. Egyszerűen nincs helye, ami normális is a korában, tapasztalatival. Ugyanaz a helyet vele, mint Marianoval. Év elején lehetett tudni, hogy esélyük nincs pár meccsnél többet kapni. Pedig azt se lehet mondani, hogy nem volt sok sérülés és azt sem hogy Zidane nem rotál.

Nem a bő keret miatt nem játszik, hanem mert nem teszik be, kb a takarító nő is heteket volt sérült, alig lehetett 2x azt a kezdőt felrakni fél év alatt, egyszerűen nem teszi be ZZ.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Vissza: “Játékosok”