Mateo Kovačić - 23

Archívum
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 22., csütörtök 10:12

M1Ö írta:
___Samy___ írta:Ha nincs a sérülése, akkor sztem már rég nem ennyi percnél járna, hanem beton kezdő lenne. De sajnos ez benne van.
Ezt miből szűrted le? Mert inkább az van, hogy ha valaki nem sérül meg a CKM-ből, akkor perceket sem kap.

Amúgy tényleg szerencse, hogy itt az idolja. Viszont így is nehéz lesz harmadjára is megdumálni ugyanazzal a szöveggel, hogy majd jövőre...
Ha évente győzködni kell, akkor nem kell itt maradnia. Áldozatot kell hoznia, ha nem képes rá, akkor ez van. Majd veszünk egy Pogbát helyette.

De mivel értelmes srác, és a meccseken is látszik, ahogy játszik, hogy nincs semmi baja, ez megint csak egy generált hülyeség, ami már rettentő unalmas.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. február 22., csütörtök 10:10

___Samy___ írta:Ha nincs a sérülése, akkor sztem már rég nem ennyi percnél járna, hanem beton kezdő lenne. De sajnos ez benne van.
Ezt miből szűrted le? Mert inkább az van, hogy ha valaki nem sérül meg a CKM-ből, akkor perceket sem kap.

Amúgy tényleg szerencse, hogy itt az idolja. Viszont így is nehéz lesz harmadjára is megdumálni ugyanazzal a szöveggel, hogy majd jövőre...
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 22., csütörtök 10:07

donor írta:Sérülése utáni játék lehetőség (a bajnokságot írom, nem a 4-ed osztályú kupa meccseket, mert aszerint Llorrente is ZZ alapembere):

Malaga: csere, pad (sérülésből visszatérve, megérthető)
Bilbao: csere, 8 perc
Sevilla: csere, pad
Barca: kezdő, 72 perc, 0 kilóméteresen fogjad Messit...
Celta: csere, 13 perc
Villareal: csere, pad
Depor: csere, 14 perc
Valencia: csere, 2 perc
Levante: csere, pad
Soci: csere, 27 perc (ugye ez a meccs már rég le volt futva)
Betis, Leganes: kezdő, 90-90 perc, Nincs se Kroos, se Modric, nincs más kp-s.

Ennyi! Ez nekem nagyon nem tűnik beépítésnek sajnos :-(
Ha van a csapatban egy Kroosom és Modricom, én sem szívesen teszem ki őket a csapatból. Kovaé a jövő, Modric ideje lassan lejár, Jövőre sokkal több lehetőséget kell kapnia.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. február 22., csütörtök 10:05

Sérülése utáni játék lehetőség (a bajnokságot írom, nem a 4-ed osztályú kupa meccseket, mert aszerint Llorrente is ZZ alapembere):

Malaga: csere, pad (sérülésből visszatérve, megérthető)
Bilbao: csere, 8 perc
Sevilla: csere, pad
Barca: kezdő, 72 perc, 0 kilóméteresen fogjad Messit...
Celta: csere, 13 perc
Villareal: csere, pad
Depor: csere, 14 perc
Valencia: csere, 2 perc
Levante: csere, pad
Soci: csere, 27 perc (ugye ez a meccs már rég le volt futva)
Betis, Leganes: kezdő, 90-90 perc, Nincs se Kroos, se Modric, nincs más kp-s.

Ennyi! Ez nekem nagyon nem tűnik beépítésnek sajnos :-(

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. február 22., csütörtök 9:44

Miatta nem aggodom, Modric ott van mellette, ha valoban szamitunk ra a jovoben akkor mar o is megertette vele, elobb utobb leteszi a lantot es ove a palya

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. február 22., csütörtök 8:47

Ha nincs a sérülése, akkor sztem már rég nem ennyi percnél járna, hanem beton kezdő lenne. De sajnos ez benne van.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2018. február 22., csütörtök 6:58

Lerakhat bármilyen teljesítményt, érdemleges mérkőzésen be se fogják cserélni. Egy "fontos" meccsen lesz kezdő majd, bár akkor se biztos, ha Messi nem játszik. Szerintem a nyáron menni fog. Két éve hallgatja hogy majd jövőre szépen elkezdjük beépíteni, erre... Szép és jó az évi talán 1500perc, meg hogy a Realban focizhat, de máshol ez a szám lehetne olyan mint Caseé. Fejlődés szempontjából meg szerintem mondani sem kell, hogy melyik lenne a jobb neki.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2018. január 24., szerda 23:45

Az igaz, h tobbet vallalhatna, de... ahhoz, h a gyorsasagat kitudja hasznalni tobb mozgas kell a tarsaktol, h az ellenfel kp-ja fellazuljon, vagy egy esetleges labdaszerzesel tudna felgyorsulni ahol a kp vedekezes megcsuszik labdaveztesnel, ezek bizonyos szitukbol adodnak. Nem futhat leszegett fejjel olyan Dombi Tibisen kozepen, mert akkor o veszitene el a labdakat.
En biztos nem hasznalnam vkp-t, de biztatnam sot utasitanam a ritmus valtasokra, csak akkor kell moge egy Kante.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: Zidane » 2018. január 24., szerda 23:42

Ne zavarjon titeket h az egyik értékelhető teljesítmény. Epizód szerepet kap, látszik h nem tud formába kerülni, de még így is hoz egy szintet....az hogy az ő képességei nincsenek kihasználva Zidane talán legnagyobb hibája.. (najó Theo játszatása után).

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. január 24., szerda 23:41

Nem hiszem h leépült volna, tudjuk mire képes. De hát ebből a foskupacból nehéz kitűnni. Meg hát valszeg elment a kedve a focitól is.

el magico
Hozzászólások: 861
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: el magico » 2018. január 24., szerda 23:40

ToniKroos írta:A játékosnak magának is kéne valamit mutatni.
Nem egyszer bizonyított már, akár hónapokon keresztül mikor Casemiro sérült volt, és nem csak kis csapatok ellen. Aztán a fején is táncolhatott volna, akkor sem tette volna be. 2,5 év padozás, ígérgetés után már talán én sem hinnék az edzőmben...

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: shoota » 2018. január 24., szerda 23:39

ToniKroos írta:Mindig ezzel jönni, hogy azért mert a padon ücsörög. Ez is vicces, egy ilyen teljesítmény után, hogy tegye be Zidane a csapatba? Nem csak egy ember kell ám ahhoz, hogy valaki kezdő lehessen. A játékosnak magának is kéne valamit mutatni.
Amikor jól játszott utána akkor is a csoda casemirokroosmodric középpálya játszott, szóval a helyében én sem lennék túl motivált.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2018. január 24., szerda 23:37

Akkora alibit játszik, hogy rossz nézni. Nincs egy támadást építő passza. Csak a legközelebbi üresen lévőnek leadja, majd megáll. Ezt így nem lehet, az ő sebességével folyamatos veszélyt kéne, hogy jelentsen az ellenfélre. Pont az hagyta el, ami a legnagyobb erőssége volt.
shoota írta:Nem csoda, hogy leépült, ha folyton a padon ücsörög és a teljesítményétől teljesen függetlenül kapja a meccseket. Sajnálom a srácot, de talán az lenne a legjobb számára, ha lelépne :(
Mindig ezzel jönni, hogy azért mert a padon ücsörög. Ez is vicces, egy ilyen teljesítmény után, hogy tegye be Zidane a csapatba? Nem csak egy ember kell ám ahhoz, hogy valaki kezdő lehessen. A játékosnak magának is kéne valamit mutatni.

el magico
Hozzászólások: 861
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: el magico » 2018. január 24., szerda 23:36

shoota írta:Nem csoda, hogy leépült, ha folyton a padon ücsörög és a teljesítményétől teljesen függetlenül kapja a meccseket. Sajnálom a srácot, de talán az lenne a legjobb számára, ha lelépne
Teljesen egyetértek, itt sosem lesz (főleg Zidane keze alatt) megbecsült, stabil kezdőjátékos. Majd miután kiöregszik Modric visszasírjuk :/

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: shoota » 2018. január 24., szerda 23:33

Nem csoda, hogy leépült, ha folyton a padon ücsörög és a teljesítményétől teljesen függetlenül kapja a meccseket. Sajnálom a srácot, de talán az lenne a legjobb számára, ha lelépne :(

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. január 24., szerda 23:29

hogy leépült ez a srác is .... hihetetlen
egy jó megoldása sem volt az x kupameccsen
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 5., péntek 8:00

Berti írta: Itt soha nem szidtam senkit, de amit te meg navamiro vagyki nyomtok az már kezd idegesítő lenni.
Az a gáz, hogy nem tudom eldönteni, hogy trollok vagytok vagy tényleg ilyen kbszott ostobák. :hmmm: Mintha csak hergelni járnátok ide a sok faszsággal.
Már nem sokáig.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. január 5., péntek 7:17

wZoLee7 írta:
MorataMartin írta:Fiam kapd össze magad mert ez az alibi amit lenyomsz nagyon nem kell.
Egyre jobbakat olvasok, mayoral jobb mint Benzema, Kova gyenge...nezitek ezeket a meccseket? Szintet lepett a kp mikor Kova beallt, de legalabb harmat
Mi lett volna ha tarsak is vannak mellette?
Itt soha nem szidtam senkit, de amit te meg navamiro vagyki nyomtok az már kezd idegesítő lenni.
Az a gáz, hogy nem tudom eldönteni, hogy trollok vagytok vagy tényleg ilyen kbszott ostobák. :hmmm: Mintha csak hergelni járnátok ide a sok faszsággal.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 4., csütörtök 23:27

MorataMartin írta:Fiam kapd össze magad mert ez az alibi amit lenyomsz nagyon nem kell.
Nem tudom eldönteni, hogy direkt nyomod ezeket a hülyeségeket vagy csak ennyire vak vagy... :lol: :mrgreen: :lol: De tudom, jöjjön vissza Morata mert ő az Isten... :lol: :lol:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. január 4., csütörtök 23:21

Kovacic beállása után lett valami kicsi játékunk, lendületet hozott a megindulásaival..


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 29 regisztrált és 0 vendég