Mateo Kovačić - 23

Archívum
Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. október 30., vasárnap 16:43

Megkapta a játékperceket, csakis erre volt szüksége. Ezután már minden jön magától, magabiztosság, stb. Már tavaly is látszott, hogy csak a percei hiányoznak, az alapanyag az nagyon jó.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. október 30., vasárnap 15:47

Szerintem annyi történt, hogy beilleszkedett, magabiztosabb lett, ez az amit eddig hiányoltam belőle. Gondolom az is megnyugtatta, hogy nem adtak túl rajta, megkapta a bizalmat. Amióta idejött, úgy érezem, hogy sokra viheti itt. Tulajdonképp minden megvan benne, ami kell az érvényesüléshez, mentálisan kell ott lennie, a sérülésekkel eddig nem volt problémája (konkrétan a transfermarkt szerint profi pályafutása során egyszer volt sérült 2014 elején egy hétig... bíztató).

ui. mindig Kaká jut eszembe, amikor lendületből megindul (mozgáskoordináció, testtartás),

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3912
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2016. október 30., vasárnap 15:35

Meccsről meccsre bizonyít és adja fel a leckét Zidanenak. qrvára szimpatikus a hozzáállása.
és még mindig pimaszul fiatal; ha a kitartása töretlen, méltó utódja lehet majd Modricnak.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2016. október 30., vasárnap 14:25

Idén eddig nagyon jól nyomja. :salute: Meghálálta a bizalmat. Kiváncsi leszek ha Modric és Casemiro visszatérnek mennyi szerephez jut.
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. október 15., szombat 23:16

Chris írta:A mai volt szerintem a legjobb meccse a Realban. Ha ezen az úton halad bőven lesz neki itt keresni valója. Most megvolt a rámenőssége, vállalkozókedve, a képességeit meg eddig is ismertük.

Csak így tovább! :agree:
Egyetertek! Bátor, harcos, elore- es hatrajarekban is sokat tett hozza. Elso számú csere a középpályára.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. október 15., szombat 23:13

A mai volt szerintem a legjobb meccse a Realban. Ha ezen az úton halad bőven lesz neki itt keresni valója. Most megvolt a rámenőssége, vállalkozókedve, a képességeit meg eddig is ismertük.

Csak így tovább! :agree:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. június 17., péntek 14:01

Hát nem tudom, jó, de akik érkezhetnek a kp-ra is jók. Az a baj, hogy amikor beállt teljesen eszetlen volt. Felesleges faltok, pontatlanság. Nagyon keveset játszott, de ami után ZZ átvette a csapatot már nem lehetett variálni meg próbálgatni. Zidane ha akar vele kezdeni valamit marad, ha abszolút nem számol vele akkor feleslegesen fog a padon ücsörögni, mert annál sokkal több van benne. Én csak kölcsön adnám, de nem az olasz bajnokságba. Viszont ha Madridban nem tanul semmit Modric és Kroos mellett, ZZ irányítása alatt akkor ott már vele van gond

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. június 17., péntek 13:25

Ronaldo09 írta:Azok a megindulások,nem adhatjuk el!!! :vivo:

https://m.youtube.com/watch?v=nlAJil2F41A
Sajnos 1 évvel korábban érkezett, mint optimális lett volna. Állítom, ha idén még az Interben lett volna (és jobban szerepelt volna az Inter), akkor Pogbai magaslatokban beszélne most róla mindenki. Remélem nem tékozoljuk el.

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. június 17., péntek 11:57

Azok a megindulások,nem adhatjuk el!!! :vivo:

https://m.youtube.com/watch?v=nlAJil2F41A

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. június 8., szerda 10:13

ZZ-nek Pogba kell, szóval ő ebben a kérdésben elfogult :lol:

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: eReMA » 2016. június 8., szerda 8:59

Részben egyetértek. Azt nem gondolnám, hogy egy nagy klubnál (bármilyen amatőr is legyen a sportszakmai gárda), egy távozásban lévő játékos pótlására ne lenne előre megtervezett koncepció.
Szerintem jó esetben ezek már előre le vannak zsírozva, de minimum leegyeztetve, már a hivatalos megkeresések előtt.

miVida írta:huje
Azért ez fály. :D
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: miVida » 2016. június 8., szerda 2:08

KAG írta:
zunak van egy terve ami ha vegbemegy akkor minden rendben lesz...
Jaja, nekem is említette ma vacsinál :lol:
erdekes :coffee:
en csak azt mondom h itt fosunk mert nem tudjuk mi lesz holott mi sokkal kevesebbet latunk a kepbol mint Zidane aki nem huje mint benitez es nem fogja csakugy elbaltazni kovacicot es urt hagyni a helyen
that's it
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. június 8., szerda 0:02

zunak van egy terve ami ha vegbemegy akkor minden rendben lesz...
Jaja, nekem is említette ma vacsinál :lol:
ZIDANE

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: miVida » 2016. június 7., kedd 23:29

Zizunak van egy terve ami ha vegbemegy akkor minden rendben lesz... Csak akkor fog Kovacic elmenni ha jon helyette egy Verratti vagy Pogba - ezek pedig szep lassan elfeledtetik kovacicot meg azokkal is akik most biznak benne. En nem aggodok a Madrid miatt miota Zidane a padon van. Every little thing gonna be alright B-)
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. június 7., kedd 19:15

Meg van beszélve, mától Angel-nek is fogom becézni. :lol: :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. június 7., kedd 19:12

Szerintem maradjunk abban, hogy neked az jut eszedbe róla. :lol:
Nem illik.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. június 7., kedd 19:10

Kerlon írta:mert hozzákerült a bogyó és minél előbb el akart jutni a kapuig.
Értem, hogy mit írsz, de ez is túl lett fújva egy kicsit. Sokszor nagyon szépen tette-vette Xabival meg Modriccsal és nem direktbe támadta a kaput.
Kerlon írta:Kovacic sokkal okosabb és fegyelmezettebb. Mondjuk alapjáraton a szélső-kkp felfogásbeli különbség is adja, hogy nagyobb felelősséget igényel a pálya közepén játszani, amit DM nem fog átérezni ott sohasem, mert nem odanevelték.
Pedig kkp ként DM is volt ilyen fegyelmezett. Ugyanez a gyors játék és védelem megbontás volt a feledata, mint Kovacicnek. Persze nem full-full DM klón (azt az egy az egyben DM kijelentést túl toltam :D ) de nekem ő jut róla eszembe. :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. június 7., kedd 19:09

M1Ö írta: Majd nézd csak meg jobban! :sly: Mozgásra meg stílusra is. DM-nek kicsit fürgébbek a cselei, de szerintem nagyon hasonló a játékuk. Legalább is, mikor Carlo egyel hátrébb tette és ugyanezen a poszton játszott mint most Mateo, akkor szerintem ugyanaz volt a 2 játékos játéka.
Dehogy volt ugyanaz. DM egy híd volt a csapatrészek között, Kova meg ahhoz képest max egy felvonóhíd.
Nem illik.

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. június 7., kedd 19:04

Kerlon írta:Az, hogy valakinek valami benne van a játékában nem azt jelenti, hogy a stílusa is arra épül. DM megkapja/szerzi a labdát és mást sem lát szinte, mint a kaput. Ezért is szerette annyira Mourinho, mert hozzákerült a bogyó és minél előbb el akart jutni a kapuig.

Kovacic sokkal okosabb és fegyelmezettebb. Mondjuk alapjáraton a szélső-kkp felfogásbeli különbség is adja, hogy nagyobb felelősséget igényel a pálya közepén játszani, amit DM nem fog átérezni ott sohasem, mert nem odanevelték.

Biztos van pár hasonló vonás, dehogy összehasonlítani nem lehet őket, az szerintem fix.
Ott a pont..

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 7., kedd 18:49

Az, hogy valakinek valami benne van a játékában nem azt jelenti, hogy a stílusa is arra épül. DM megkapja/szerzi a labdát és mást sem lát szinte, mint a kaput. Ezért is szerette annyira Mourinho, mert hozzákerült a bogyó és minél előbb el akart jutni a kapuig.

Kovacic sokkal okosabb és fegyelmezettebb. Mondjuk alapjáraton a szélső-kkp felfogásbeli különbség is adja, hogy nagyobb felelősséget igényel a pálya közepén játszani, amit DM nem fog átérezni ott sohasem, mert nem odanevelték.

Biztos van pár hasonló vonás, dehogy összehasonlítani nem lehet őket, az szerintem fix.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 101 regisztrált és 0 vendég