Mateo Kovačić - 23

Archívum
Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. június 7., kedd 18:39

Kerlon írta:M viszont gondolkozás nélkül, ösztönből ment előre, Kovacic meg gondolkozik is.
Kovacic-nak is volt ilyenek miatt nem egy eladott labdája és tökéletes szlalom után elcseszett támadás. Utána jött a kaparás, hogy vissza szerezze, azt is amolyan di María-san. :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 7., kedd 18:32

M1Ö írta:
ziro4vr írta:Máshol írták, hogy tiszta DM. Ahha, max fifában.
Majd nézd csak meg jobban! :sly: Mozgásra meg stílusra is. DM-nek kicsit fürgébbek a cselei, de szerintem nagyon hasonló a játékuk. Legalább is, mikor Carlo egyel hátrébb tette és ugyanezen a poszton játszott mint most Mateo, akkor szerintem ugyanaz volt a 2 játékos játéka.
Ezzel nem értek egyet, de a dinamikájuk, fürgeségük tényleg hasonló. DM viszont gondolkozás nélkül, ösztönből ment előre, Kovacic meg gondolkozik is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. június 7., kedd 18:27

ziro4vr írta:Máshol írták, hogy tiszta DM. Ahha, max fifában.
Majd nézd csak meg jobban! :sly: Mozgásra meg stílusra is. DM-nek kicsit fürgébbek a cselei, de szerintem nagyon hasonló a játékuk. Legalább is, mikor Carlo egyel hátrébb tette és ugyanezen a poszton játszott mint most Mateo, akkor szerintem ugyanaz volt a 2 játékos játéka.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 7., kedd 15:39

ziro4vr írta:
El Maestro írta:Mint pl. hogy Ilkay a Realban köt ki? :shifty:
Azt sose mondtam, csak egy vágy volt amit így próbáltam bevonzani. Mint patot hehe. :(

És amúgy is, nem bírna el a csapat két, lusta, buta, esőt nem kedvelő pléjert if you know.... :mrgreen:
Angliában bajban lesz az esővel akkor :lol:
But, lehet Karim is csak ezért nem igazolt az Arsenalba eddig... :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. június 7., kedd 15:36

El Maestro írta:
ziro4vr írta:És amúgy is, nem bírna el a csapat két, lusta, buta, esőt nem kedvelő pléjert if you know....
Sokat nem nyomja akkor majd Manchesterben. Hamar megunja... :mrgreen:
Egyértelmű. 1 évet kiszenved aztán megy Madridba, Kovácsért 1-1be.
Nem illik.

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2016. június 7., kedd 15:32

ziro4vr írta:És amúgy is, nem bírna el a csapat két, lusta, buta, esőt nem kedvelő pléjert if you know....
Sokat nem nyomja akkor majd Manchesterben. Hamar megunja... :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. június 7., kedd 15:31

El Maestro írta:Mint pl. hogy Ilkay a Realban köt ki? :shifty:
Azt sose mondtam, csak egy vágy volt amit így próbáltam bevonzani. Mint patot hehe. :(

És amúgy is, nem bírna el a csapat két, lusta, buta, esőt nem kedvelő pléjert if you know.... :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2016. június 7., kedd 15:30

Realista24 írta:
El Maestro írta:Mint pl. hogy Ilkay a Realban köt ki? :shifty:
Még jöhet, mindig kell egy csökkentett munkaképességű, hogy kedvezőbb legyen az adózás.

Neki már vége. Shittyben csak leépül, mint az összes többi. 30 évesen visszavonul és elindít egy street food kitchent.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 7., kedd 15:28

El Maestro írta:Mint pl. hogy Ilkay a Realban köt ki? :shifty:
Még jöhet, mindig kell egy csökkentett munkaképességű, hogy kedvezőbb legyen az adózás.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2016. június 7., kedd 15:27

Mint pl. hogy Ilkay a Realban köt ki? :shifty:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. június 7., kedd 15:25

El Maestro írta: Bullshit. Irjad a bocsanat kerest es akkor maradhatsz forumozni. Kesobb talan meg admin is lehet beloled. :mrgreen:
Amúgy hazudtam, kérne elnézést a franc. :mrgreen: Meg amúgy is, mindig igazam van. :lol:
Nem illik.

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2016. június 7., kedd 15:21

ziro4vr írta:Én már leírtam, szerintem nem Madridba való a srác, ide vagy kellően alázatos vagy kellően, de inkább extrán tehetséges emberek kellenek. 1-2 kivétel van, de azok nem kerültek ennyibe és nem ennyire semlegesek mint ő. Máshol lehet húzóember, itt sose lesz. Ha rámcáfol majd jövök ide elnézést kérni.

Bullshit. Irjad a bocsanat kerest es akkor maradhatsz forumozni. Kesobb talan meg admin is lehet beloled. :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. június 7., kedd 15:17

Én már azt sem értem miért kell hozzá hasonlítgatni. Abba meg bele sem megyek, mert nem láttam a srácot, max kétszer, videók nem érdekelnek. De a BM vezetőinek elég jó szeme van az ilyen arcokhoz. Nyilván ők sem tévedhetetlenek mielőtt valaki felhoz egy ellenpéldát.

Máshol írták, hogy tiszta DM. Ahha, max fifában. :lol:

Én már leírtam, szerintem nem Madridba való a srác, ide vagy kellően alázatos vagy kellően, de inkább extrán tehetséges emberek kellenek. 1-2 kivétel van, de azok nem kerültek ennyibe és nem ennyire semlegesek mint ő. Máshol lehet húzóember, itt sose lesz. Ha rámcáfol majd jövök ide elnézést kérni.
Nem illik.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. június 7., kedd 15:13

Megneztem par Benfica meccset direkt miatta. Jo jo, de nem erzem hogy tenyleg 60 meg 70 milliokat erne, de meg 35-t sem, amennyiert vegul elvittek. Mondjuk Martialnal ugyanezt ereztem mikor Monacobol ment a MU-ba, aztan a gyengebb meccsei ellenere is eleg jol bevalt es nagy tehetsegnek tartom. Majd kiderul.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. június 7., kedd 15:08

Veidt írta: Nagyon jo ez a video. Oke hogy 3 evvel idosebb, de en tobbet latok benne mint Renato Sanchesbe pl.
(amugy 5:26, Kovacic megmutatja Jamesnek hogy kell az ellenfel utan futni :lol: )
Jutyub videók alapján megmondod ki a jobb? Tenyérjóslást vállalsz? Vagy lehetnél te az új polip aki megtippelte a meccseket. No offense, de ezt nem bírom. :lol:
Nem illik.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. június 7., kedd 14:45

Ezek után a videók után is azt mondom, hogy nekem 1 az 1ben tiszta DM. Robbanékony, nagy munkabírású, jól cselez és még szeme is van a játékhoz. Írtam már korábban, hogy a hibái nem a meccshiány miatt jöttek, hanem mert ilyen a stílusa. Szerintem abszolút nem Modric utód, de hogy rohadtul nem passzolnám el, az tuti. Aranyat érhet még nekünk, remélem az Ő esze is megjön, hogy egy Real Madridban játszik. :agree:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2016. június 7., kedd 13:26

Itt egy másik videó paleszéhez pluszba. Sok minden azonos a videókban, a kettőből kéne egyet gyúrni, az lenne az igazi. :lol: Remélem fasza EB-t hoz le a srác, általában jól szokott mozogni a nemzeti csapatban, szerintem most se lesz ezzel gond. :salute:

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. június 7., kedd 13:21

palesz77 írta:Ha már Kova. Szezon összefoglaló róla, eszméletlen, hogy milyen sebességgel indul meg. Az meg látszik, hogy szme is van azért, tényleg fejben hiányzik csak nála valami, kérdés, hogy csak egyelőre, vagy teljesen. A heyletekben én sem engedném el opció nélkül, ha fejben sikerül magát összerakni, akkor nagyon sokra viheti még.
Nagyon jo ez a video. Oke hogy 3 evvel idosebb, de en tobbet latok benne mint Renato Sanchesbe pl.
(amugy 5:26, Kovacic megmutatja Jamesnek hogy kell az ellenfel utan futni :lol: )
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 7., kedd 12:44

Aki ilyen fiatalon, egy év után feladja egy Real Madridban, az minek jött ide?
Meg hát ki a facom, hogy ilyeneket nyilatkozzon? Nála nagyobbak nem mernek így beszélni egy felemás év után...felkúr agyilag, pedig csípném, ha maradna.

Aki meg elmenne egy Milanba most a Realból, az menjen is inkább.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. június 7., kedd 12:39

Ha már Kova. Szezon összefoglaló róla, eszméletlen, hogy milyen sebességgel indul meg. Az meg látszik, hogy szme is van azért, tényleg fejben hiányzik csak nála valami, kérdés, hogy csak egyelőre, vagy teljesen. A heyletekben én sem engedném el opció nélkül, ha fejben sikerül magát összerakni, akkor nagyon sokra viheti még.

Azt viszont remélem, hogy nem a Milanba megy, ha megy, fejben csak mégjobban leépülne ott a sok kiégett sztár mellett..


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég