Mateo Kovačić - 23

Archívum
Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. június 7., kedd 12:27

A magam részéről hatalmas csalódásként élném meg,ha opció nélkül eligazolna akár a Pogba üzlet keretein belül.A Juventus nem hülye.Nagyon nem.Eladnak nekünk egy szinte kész talentumot 100milláért(egyes hírek szerint 120ért),de visznek egy még be nem ért, hasonló kaliber másikat egy csalódáskeltő szezon után.Ha ezt a jobb megérthetés végett számokkal szeretném szemléltetni valahogy így nézne ki:Pogba kvalitásait tekintve nálam egy 10es szintű labdarugó.Ez az abszolút világklasszis szint,sőt korszakos focista.Jelenlegi szintje ahol most tart az 8.Kovacic tehetségét tekintve nálam 9-9.5.Ez kb Modric szintje mikor formában van(9,Kovacic szerintem több emberen át tudna jutni és gólerősebb lehetne idővel),viszont jelenleg Ő csak egy 5ös.Valamivel fiatalabb mint a francia és fejben kétségkívül gyengébb.Ennek ellenére szerintem óriási hiba lenne végleg elengedni.Ennek a 2zseninek(tartom,hogy Kovacic is az),együtt kellene szerepelni a jövő középpályáján.Zidane valamiért mellőzte,nyílván okkal,valószínűleg nagy volt az arc mint Jamesnél.Ezekre a mai kölykökre a körülöttük lévő felhajtás miatt jellemző sajnos.De szerintem helyre lett téve és nem kellene azt a hibát elkövetni,hogy meglátunk egy gyémántot a homokban és örömünkben kiejtjük azt ami már a kezünkben van.Én Zidaneban bízom,annak ellenére,hogy Ő tette parkolópályára,de neki látnia kell mi van a gyerekben.Nem hiszem,hogy megbocsáthatatlan hibát vétett volna és ha a Real Madrid érdekeit nézzük,maradnia kell

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. május 15., vasárnap 10:02

Upsz, átsiklottam fölötte :fpalm: :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. május 14., szombat 16:04

___Samy___ írta:Gündogan, meg a Sanitas....Szerintem ez nem jó páros lenne. Előbb ki kell ezeket innen paterolni Olmóval együtt, aztán majd ráérünk ilyen sérülékeny embereket igazolni.
Őőőő, nem ezt írtam? :lol:
Nem illik.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. május 14., szombat 15:59

Gündogan, meg a Sanitas....Szerintem ez nem jó páros lenne. Előbb ki kell ezeket innen paterolni Olmóval együtt, aztán majd ráérünk ilyen sérülékeny embereket igazolni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. május 14., szombat 14:41

Veidt írta:En nem adnam kolcsonbe. Szokja csak a tarsakat es a spanyol focit. Egyszeruen csak tobb lehetoseget kell adni neki, amit konnyen meg lehet tenni Modric rotalasaval.
Az a csapat viszont nem mutatna túl jól. Case-Kova-Kroos nem elég mobilis, főleg nem egy BBC mögé. Így is vannak már gondok, mert Modric kicsit hullámzó lett.

Ezért húznám be Gündit msot azonnal, lehetőség meglenne, City berosált a sérülések miatt. Perez intéz egy fasza stábot és berántjuk a németet, jövőre tripla. Csak mondom.
Nem illik.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. május 14., szombat 14:14

En nem adnam kolcsonbe. Szokja csak a tarsakat es a spanyol focit. Egyszeruen csak tobb lehetoseget kell adni neki, amit konnyen meg lehet tenni Modric rotalasaval.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. május 14., szombat 14:08

de mondjatok már legalább 3 meccset, amikor Kovacic tényleg jól teljesített.
Már leírták. Viszont mikor labdához ér, már azon látszik, hogy sok van benne. Lehet ezt idén nem mutatta meg sokszor, de tényleg nagy potenciál van benne, ilyen emberre lenne szükségünk a kp-n. Fiatal, rutintalan, de ugyanakkor még formázható a kora miatt.

Én szerintem bőven megérné a jövő évet, hogy összerakjuk őt. Aztán ha azután is szar, akkor ráérünk gondolkodni a jövőjén. Idén nem volt annyira szar, hogy ennek fel kellene merülnie.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. május 14., szombat 13:39

Liverpool, Dortmund, Juventus...de ide nem passzol. Sok van benne, de az erényei nem passzolnak Madridba. Vagy agresszívabb vagy technikásabb kéne hogy legyen. Kölcsön vagy eladnám, bár ha megy Isco meg James és csak egy ember jön, akkor helye lenne éppenséggel.
Nem illik.

poronty
Hozzászólások: 2710
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: poronty » 2016. május 14., szombat 13:13

Én támogatnám, hogy adjuk tovább opcióval, mert nagyon kell neki a játék. De elég körülményes feltételei lennének, versenyképes, lehetőleg BL csapat, jó edzői stábbal, illetve mindenképpen kéne a helyére valaki.
Dortmund nagyon adná magát, esetleg Tottenham. Kantét mindenképpen hoznám a nyári eladásoktól függetlenül, de, ha konkrétan a helyére kéne valaki, talán André Gomes.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. május 14., szombat 13:10

Én támogatnám, hogy adjuk tovább opcióval, mert nagyon kell neki a játék. De elég körülményes feltételei lennének, versenyképes, lehetőleg BL csapat, jó edzői stábbal, illetve mindenképpen kéne a helyére valaki.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. május 14., szombat 13:02

Nem is értem miért kéne Kovát eladni?
Fiatal, nincs baja a paddal, reálisan kezeli a helyzetét, és kumma nagy potenciál van benne. De adjuk el....közben meg fikázzátok Pérezt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2016. május 14., szombat 13:01

Mondok én négyet, nem csak hármat:
- Bilbao. (de ezt te is mondtad ugye)
- Malmo ellen a BL-ben, szerintem nincs miről beszélni, a támadó hármas után ő volt a legjobb azon a meccsen.
- Shaktar ellen szintén jó volt.
- Idegenben az Eibar ellen.

Ezeken túl meg volt minimum 5 meccse, amikor csak 10 perceket kapott, vagy kicsivel többet, esetleg kevesebbet és szintén jó volt. 21 éves, nem rég lett 22, nem fog éjjel-nappal élete formájában lenni, valamint nem lesz akkora önbizalma se, főleg hogy a legnagyobb részt jegelve volt. Ha annyi idős lenne, mint Kroos mondjuk és úgy lenne ilyen a játéka, akkor azt mondanám nincs miről beszélni, mert a gyerek kevés, de azért bőven mutatott már abból, amit tud, csak oda kell rá figyelni. Ha ehhez az kell, hogy kölcsönadjuk, akkor menjen, csak ne basszuk már el, amikor kéznél lenne Modric pótlása pár év múlva, fel kell építeni, mert bőven van mit.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. május 14., szombat 12:46

Bár sokkal kevesebbet játszott a horvát és Jamest én mindenképpen eladnám, de mondjatok már legalább 3 meccset, amikor Kovacic tényleg jól teljesített. Mindenki úgy ír róla, mint kb. amikor Modric kezdett itt beilleszkedni, pedig messze nem. Nekem konkrétan a Bilbao elleni meccse maradt meg Kovacicnak egyedül. Azonkívül meg csak pár jobb momentuma. Továbbra is tartom, hogy rendkívül tehetséges, robbanékony és kreatív játékos, de valahogy nem állt még össze a szememben. Ha annyira jó lenne, mint amennyire írjátok, akkor semmi gondja nem lenne kiszorítani Isco vagy Jamest, amikor mindegyik gyengélkedik.

Amúgy én a nyáron se engedném el Mateot. Maradjon csak a csapattal, szokja a közeget, jövőre meg Modric legjobb alternatívájának kell lennie. De az is benne van, hogy a kezdőig verekszi magát, mert a tehetsége meg van hozzá.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: kodo » 2016. május 14., szombat 12:46

___Samy___ írta:Úgy néz ki Zidane mégsem válna meg Jamestől, inkább egy normális előszezon után megnézné, hogy mit is tud. Ha ezek után Kovacic nem kap meg legalább ennyi esélyt, akkor az elég érdekes lesz, mert érzésem szerint többet mutatott idén a kolumbiaitól.
Nagyon remélem, hogy nem erőltetjük Jamest már, egyszerűen kevés az ember.
Kovát kéne felépíteni a következő szezonra, mert hatalmas benne a potenciál és nagyon egyszerűen húzhatunk vele nagyot.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. május 14., szombat 12:20

Úgy néz ki Zidane mégsem válna meg Jamestől, inkább egy normális előszezon után megnézné, hogy mit is tud. Ha ezek után Kovacic nem kap meg legalább ennyi esélyt, akkor az elég érdekes lesz, mert érzésem szerint többet mutatott idén a kolumbiaitól.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2016. május 13., péntek 9:36

___Samy___ írta:Én továbbra is tartanám, nagy potenciál van benne, ráadásul olyan stílusú játékos, amilyenre szükségünk van. Egy megfelelő előszezonnal és alapozással, mikor nem vagyunk ennyire eredménykényszerben, azért még megnézném mit produkál. Mert ebbe a lámpalázba, meg nem játszatásába biztos vagyok, hogy benne van az, hogy futunk az eredmények után.
+1
Benne látom azt a hatalmas pluszt amit Di Maria hozott a kpn. Kovacic is kiválóan bont védelmet akárcsak DM, igazi harcos mentalitás, addig hajtja a labdást ameddig csak tudja és emellett technikailag sem rossz. Viszont láthatóan a pontatlanságai önbizalomhiányból fakadnak, remélem jövőre megpróbáljuk kicsit jobban kiaknázni a benne rejlő lehetőséget.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. május 1., vasárnap 21:05

Én továbbra is tartanám, nagy potenciál van benne, ráadásul olyan stílusú játékos, amilyenre szükségünk van. Egy megfelelő előszezonnal és alapozással, mikor nem vagyunk ennyire eredménykényszerben, azért még megnézném mit produkál. Mert ebbe a lámpalázba, meg nem játszatásába biztos vagyok, hogy benne van az, hogy futunk az eredmények után.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. május 1., vasárnap 14:25

Ziroval értek egyet. Remeg a gyerek, ha felé tart a labda. Pedig én is láttam benne fantáziát, de nem érzem, hogy neki itt lesz keresnivalója.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. május 1., vasárnap 13:53

ziro4vr írta:Szerintem nem RM kompatibilis, el kell passzolni. Technikailag vagy mentálisan nem kiemelkedő, hatalmas akarást meg alázatot nem láttam. Ez a kicsit mindenben jó vagyok stílus nem való Madridba. A PL-ben vagy az olaszoknál sok mindenre elég.
Lehet ő még Madridba való, valamikor úgy 5 év múlva. Kell neki állandó lehetőség, komoly edző aki látja mi lehet belőle, és egy jó közeg.

Klopp helyében tapogatóznék.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. május 1., vasárnap 13:49

Szerintem nem RM kompatibilis, el kell passzolni. Technikailag vagy mentálisan nem kiemelkedő, hatalmas akarást meg alázatot nem láttam. Ez a kicsit mindenben jó vagyok stílus nem való Madridba. A PL-ben vagy az olaszoknál sok mindenre elég.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég