Mateo Kovačić - 23

Archívum
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 26., csütörtök 13:39

Viszont én ahogy látom Casemiro lett Zizu nagy kedvence, kb. ő lesz az utolsó akit ki fog venni a kezdőből, csak azt nem értem, ha ennyire kell neki egy ilyen arc a kezdőbe, akkor miért nem hoztuk el Kantét?.
Van egy olyan furcsa rémképem, hogy Casemiróban látja a mostani csapat Makaleléjét. És nem akarja kitenni, mert ha nem jönnek az eredmények, azt ennek a hozományának azonosítaná be. De ez csak az én elméletem.

Casemiro sokat ad védekezésben, csak mellé lassú, dadog nála a labda, szépek a hosszú labdái néha, csak megelőzi azt 20 mp gondolkodás, és még lehetne sorolni reggelig. Ezt bárki lehozza, aki megüti a közepes szintet és mellette van egy Kroos-Modric páros.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2017. január 26., csütörtök 13:38

peti_madrid írta:Kurva jó a gyerek, akar, küzd, megy, mint a mérgezett egér. Iszonyat kellemetlen ellenfél lehet, én személy szerint nem szívesen kerülnék össze vele. Sokkal többet kéne játszatni, elképesztő jól tartja meg a labdákat, a megindulásaiban van fantázia, de ami még fontosabb, lendület is, nem az a tipikus felfutok az ellenfél tizenhatosáig, aztán visszaviszem a kezdőkörbe, ott meg 3-4 alibi passz és mehetek is a büfébe egy jaffáért. A tegnapi meccsről is kb ennyi maradt meg, hogy milyen agresszíven, lendületesen játszott. (meg persze Danilo tragikomédiája, de ahhoz már hozzászoktam)


Igen én is néztem ,hogy hihetetlen,hogy megy el az embere mellett, Mint kés a vajon... Viszont egyszerűen egyelőre kapura veszélytelennek tartom. Kulcspasszai sem igazán ülnek még. Nem nagyon emlékszem tőle forintos labdákra és tértölelő inditásokra. Persze megvan a maga feladata és emellett még nagyon fiatal is.
Nagyon jó a kezdősebessége és a becsúszásai is ott vannak. Kicsit lehetne még önzőbb bátrabb. Meg jó lenne megtalálni a valós helyét/szerepét a kpályán. Védelem előtt, támadóbb szerepkörben vagy pontosan én még nem látom,hogy hol van a helye. Veratti játékára hasonlít kissé nekem. Gyors labdabiztos pontos viszont nem képes komoly labdákra. Lehet jó lenne védelem előtt Casemiro helyén de ott meg nem nagyon kamatoztathatná a megindulásait. Előrébb meg nincs meg benne az az ösztönös kapura törés vagy ,hogy eltekeri 20-25-ről. Esetleg kiugrat. De az biztos,hogy játszatni kell mert van benne potenciál.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. január 26., csütörtök 13:38

reeed_ati írta:csak azt nem értem, ha ennyire kell neki egy ilyen arc a kezdőbe, akkor miért nem hoztuk el Kantét?.
Nagy valószínűséggel azért mert a PL-ben akart maradni, kétlem, hogy nem lett volna megvéve ha van rá mód. Egyébként szerintem Zizou, Makelele "utódját" vagy hogy fogalmazzak.. látja benne, és a saját múltja alapján érzi úgy, hogy ez kell Modricéknak, hogy szabadabban alkothassanak Kroosal.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2017. január 26., csütörtök 13:35

Nálam ő lenne a 3. ember Modric és Kroos mellett, nem pedig Casemiro. :)
Semmi bajom a brazillal, védekezésben tényleg sokat ad a csapatnak, de az előre-játék és a lendületesség legalább annyira fontos lenne, ezek meg hiányoznak Kázmérból.
Lehet védekezésben kevesebbet adna a horvát, bár ebben sem vagyok biztos, de szerintem a középső 3-asunk összességében jobban funkcionálna vele.
Ráadásul állandó bizalmat még nem is kapott, mert egyfolytában a brazil van nyomatva, szóval azt érzem, hogy még több lehetne a srácban.
Viszont én ahogy látom Casemiro lett Zizu nagy kedvence, kb. ő lesz az utolsó akit ki fog venni a kezdőből, csak azt nem értem, ha ennyire kell neki egy ilyen arc a kezdőbe, akkor miért nem hoztuk el Kantét?.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2017. január 26., csütörtök 13:29

Realista24 írta:Kovaciccsal egy gond van, de az nagy.

Hogy Zidane Casemirót erőlteti.
Így igaz. Már csak azt remélem, hogy Kovacic türelmes gyerek és elégedett (legalább részben) a jelenlegi szituval. 1-2 éven belül eljön az ő ideje, aztán szánthatja a középpályát minden meccsen, csak addig ne kótyavetyéljük el.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 26., csütörtök 13:26

Kovaciccsal egy gond van, de az nagy.

Hogy Zidane Casemirót erőlteti.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2017. január 26., csütörtök 13:25

Kurva jó a gyerek, akar, küzd, megy, mint a mérgezett egér. Iszonyat kellemetlen ellenfél lehet, én személy szerint nem szívesen kerülnék össze vele. Sokkal többet kéne játszatni, elképesztő jól tartja meg a labdákat, a megindulásaiban van fantázia, de ami még fontosabb, lendület is, nem az a tipikus felfutok az ellenfél tizenhatosáig, aztán visszaviszem a kezdőkörbe, ott meg 3-4 alibi passz és mehetek is a büfébe egy jaffáért. A tegnapi meccsről is kb ennyi maradt meg, hogy milyen agresszíven, lendületesen játszott. (meg persze Danilo tragikomédiája, de ahhoz már hozzászoktam)

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. december 20., kedd 10:25

És a fizikai felépítésébööl adódóan fellölkni sem egyszerü. Szívesebben látnám többet Case kárára vagy akár az egyik támadó kárára amolyan 4-1-3-2 formátumban.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. december 20., kedd 9:38

Vele kapcsolatban egyre inkább azt a közhelyet érzem, mint amit a kedvenc focistáimmal: egyszerűen jó helyen van nála a labda, jó nézni amit csinál. Messze nincs még modrici magasságokban, ha hozzá hasonlítjuk, de nagy lehetőség rejlenek benne.
Ezek a megindulásai olyan egyszerűnek, természetesnek tűnnek, mint ahogy Kaká csinálta lassan 10 éve. Semmi erőlködés, úgy tűnik mintha a világ legegyszerűbb dolga lenne.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. december 19., hétfő 22:03

Nem. Modric más stílus, más a gondolkodása és a kivitelezése,más a ritmus amiben játszik. Kova egy gyorstüzelő gépfegyver ,aki alig hibázik annak ellenére amennyire kockáztat,ez teszi különlegessé, modric viszont átgondolja minden lépését de ezt olyan gyorsan és előretervezetten teszi, hogy fel sem tűnik senkinek sem, és nem ad okot a hibára. Kova ad okot rá de olyan tempó különbsége van az ellenféllel szemben hogy szó szerint állva hagyja őket egy szemtől szembeni párharcnál.
Kova érése....a korából és tapasztalatából adódó finomodása még kérdéses, hogy hová vezet. Ezt még látni kell. Az biztos, ha többet tesszük be, semmit sem veszítünk sőt...egy érdekes és különleges labdarúgót látunk. Remek alkat,gyors és bátor,nagyon labdabiztos, egy korszerű játékos,akik nekem nagyon tetszenek.....hogy ezt hogy fogja érvényesíteni a továbbiakban az kérdés....de az biztos, nagyon jó alapokkal megáldott játékos.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
koax
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2016. november 26., szombat 18:01
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: koax » 2016. december 19., hétfő 21:37

R.M.C.F írta: Luka higgadt,ez kihat a többiekre is, látható és "fogható" csapaton belül a kontrollja, ami a többieket nyugodtabbá magabiztosabbá teszi. Kova mellett ezt nem érzed. De ez nem rossz, csak a kettő alak merőben más karakter.
Ezt lehet meg annak a szamlajara irni hogy a ket jatekos kozott azert van par 100km a real madrid mezeben,nemde?

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. december 19., hétfő 21:21

El Unico írta:Szerintem ő fogja követni Modricot azon a poszton. Nincs egy szinten a két futballista (még), meg azért Modric tud olyan dolgokat, amit Mateo nem biztos hogy fog, de a potenciál ott van benne. Tanulhat Lukától, és ha így folytatja, a jövő KP alapja lesz Madridban. :) kedvelem a srácot. főleg azt bírom, amikor megindul a labdával... hihetetlen sebessége van, Kakát láttam így labdát vezetni, megindulni, fordulni... :ozil:
Luka higgadt,ez kihat a többiekre is, látható és "fogható" csapaton belül a kontrollja, ami a többieket nyugodtabbá magabiztosabbá teszi. Kova mellett ezt nem érzed. De ez nem rossz, csak a kettő alak merőben más karakter.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. december 19., hétfő 21:10

Szerintem ő fogja követni Modricot azon a poszton. Nincs egy szinten a két futballista (még), meg azért Modric tud olyan dolgokat, amit Mateo nem biztos hogy fog, de a potenciál ott van benne. Tanulhat Lukától, és ha így folytatja, a jövő KP alapja lesz Madridban. :) kedvelem a srácot. főleg azt bírom, amikor megindul a labdával... hihetetlen sebessége van, Kakát láttam így labdát vezetni, megindulni, fordulni... :ozil:
:goat:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. december 19., hétfő 20:45

koax írta:Oriasi tehetseg a srac.
Nagyot fogtunk vele,a legnagyobb hogy nem kellett neki kolcsonbe szerepelnie,hanem jatekpercek nelkul is folepitettek,majd bedobtak es tokeletesen jatszik.
Mennyi kpsrol volt itt szo,pogba,andre gomes,oriasi penzekert,vagy pl a city is hogy bebukott gundogannal,kiveszi a szokasos tappenzet.. :lol:

Nagy szerencsenk van a sraccal,most jon ki hogy milyen jo jatekos. :salute:

Igen nagy szerencse,ez igaz,főleg annak a távlatában, hogy a mi vezetőségünkre abszolut nem jellemző módon hozta ide ezt a különleges srácot,de azért még bőven van mit tanulnia, többet kell mutatnia magát,többet vállaljon, ehhez fejben érnie kell, ezt helyezkedéssel tudja majd jól kivitelezni, na meg persze koncentrációval,a labdaviszonya kit
nő, labdakezelés , tempó príma, a kihozatalai különlegesek, párharcai nagyon jók, a védekezése még fejlődjön, fejjátéka is.....nagyon jó lehet.....tényleg.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
koax
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2016. november 26., szombat 18:01
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: koax » 2016. december 19., hétfő 20:40

Oriasi tehetseg a srac.
Nagyot fogtunk vele,a legnagyobb hogy nem kellett neki kolcsonbe szerepelnie,hanem jatekpercek nelkul is folepitettek,majd bedobtak es tokeletesen jatszik.
Mennyi kpsrol volt itt szo,pogba,andre gomes,oriasi penzekert,vagy pl a city is hogy bebukott gundogannal,kiveszi a szokasos tappenzet.. :lol:

Nagy szerencsenk van a sraccal,most jon ki hogy milyen jo jatekos. :salute:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7347
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2016. december 4., vasárnap 11:43

Kercsó írta::salute: :salute: :salute:
ZZ megjósolta már a nyáron megjósolta.

Megérte a napi 20 emailem.
Love football, hate antifa.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. december 4., vasárnap 11:41

Most már azért láthatjuk, hogy az interesek miért sírtak, mikor megvettük tőlük a horvátot. :coffee:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2016. december 4., vasárnap 11:37

Nekem az első harmadban sincs vele bajom. Rengetegszer felteszi Ronaldora vagy Benzemara és megy tovább a kényszerítőre, de előbbi vagy nem adja vissza mindig, az utóbbi meg szarul. Tegnap ami labdát berakott a védők mögé ellentétesen Benzemának, abból illett volna gólt rúgni, csak ugye.... :-( :/

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. december 4., vasárnap 11:17

Nálam is bejátszotta magát a kezdőbe, pedig kételkedtem vele kapcsolatban. De az a dinamika és testfelépités kell Kroos és Luka mellé, plusz fejben és technikában is jó. Isco meg Casemiro meg jók mögéjük.
Nem illik.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1353
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: Buitre » 2016. december 4., vasárnap 11:08

Kerlon írta:zért azt ne várjuk már el, hogy 3 ellen mindig megoldja.
nem a lehetetlen helyzetet kell megoldja, arról van szó, hogy nem kell eljutni addig. Ezt Luka nagyon tudja, úgyhogy van kiről ráragadjon


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 16 regisztrált és 0 vendég