Mateo Kovačić - 23

Archívum
Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. augusztus 7., hétfő 12:30

Azért nehéz megszokni,hogy mostantól mindenki aki tud egy egyeneset rúgni a labdába az 100 milliónál kezdődik...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. augusztus 7., hétfő 12:07

szeretné viselni példaképe számát. Master Daniloét :mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. augusztus 7., hétfő 11:37

wZoLee7 írta:Lemaradtam, miert valtott mezszamot? 23-asnak irjak a hivatalos oldalon
Mert a 16 szar, de csak tipp :mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. augusztus 7., hétfő 10:22

Lemaradtam, miert valtott mezszamot? 23-asnak irjak a hivatalos oldalon

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2017. augusztus 1., kedd 14:01

Nagyon bízok Zizuban, hogy nem hagyja, hogy eladják, nagyon sajnálnám. Rég vettem Real mezt, idén tervben van egy Kovacic-os :salute: :salute:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mateo Kovačić - 1o eenx

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. augusztus 1., kedd 4:49

Kerlon írta: Nem tudom, hogy így volt-e, de pl Casemiro sokszor Modric és Kroos előtt helyezkedik és szerencsétlenkedik a pályán.
Ez valoszinuleg azert lehet, mert Case nem a legjobb a labda elosztasaban es ezert lep hatra Modrics, Kroos vagy sokszor Isco, ilyenkor Case feljebb lep, h ne legyen minden kp egy vonalban...de csak talalgatni tudok en is. Azert en is elneznek nala egy jobbat(Khediranal legalabb jobb), de azt tartom, h Kovanak b-to-b-nek kell lenni.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mateo Kovačić - 1o eenx

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. július 31., hétfő 19:11

numberone1 írta:
Berti írta: A múlt szezonban is az esetek nagy részében gyamoltalan volt a pályán, amit nem lehet figyelmen kívül hagyni.
ateeemadrid írta:Nem a Barca elleni teljesítménye miatt, de már amúgyis régen rászolgált arra szerintem, hogy kezdő legyen. Casemiro teljesítményét Ő is hozta, amikor a brazil sérült volt, szerintem bőven elfért volna Modric és Kroos mellett harmadikként.

De továbbra is azt mondom, hogy a BBC-t kéne elfelejteni, 442-t nyomatni, egy Kova Modric Kroos Isco.
Szerintem meg kar lenne lekorlatozni. Azert is tunt gyamoltalannak, mert o volt a leghatso ember a kp-n, gondolom megvolt szabva mennyit mehet elore. En nem ott szeretnem latni, nem tudnank kamatoztani a tudasat ott.
Nem tudom, hogy így volt-e, de pl Casemiro sokszor Modric és Kroos előtt helyezkedik és szerencsétlenkedik a pályán. Labdajáratáskor pont oda léphetne fel vagy ő vagy Modric. Amúgy már erről álmodozunk egy éve, de még köszönő viszonyban sem kaptuk ezt meg.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mateo Kovačić - 1o eenx

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. július 31., hétfő 18:23

Berti írta: A múlt szezonban is az esetek nagy részében gyamoltalan volt a pályán, amit nem lehet figyelmen kívül hagyni.
ateeemadrid írta:Nem a Barca elleni teljesítménye miatt, de már amúgyis régen rászolgált arra szerintem, hogy kezdő legyen. Casemiro teljesítményét Ő is hozta, amikor a brazil sérült volt, szerintem bőven elfért volna Modric és Kroos mellett harmadikként.

De továbbra is azt mondom, hogy a BBC-t kéne elfelejteni, 442-t nyomatni, egy Kova Modric Kroos Isco.
Szerintem meg kar lenne lekorlatozni. Azert is tunt gyamoltalannak, mert o volt a leghatso ember a kp-n, gondolom megvolt szabva mennyit mehet elore. En nem ott szeretnem latni, nem tudnank kamatoztani a tudasat ott.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2017. július 31., hétfő 14:22

Nem a Barca elleni teljesítménye miatt, de már amúgyis régen rászolgált arra szerintem, hogy kezdő legyen. Casemiro teljesítményét Ő is hozta, amikor a brazil sérült volt, szerintem bőven elfért volna Modric és Kroos mellett harmadikként.

De továbbra is azt mondom, hogy a BBC-t kéne elfelejteni, 442-t nyomatni, egy Kova Modric Kroos Isco kp-val. Remélem ZZ kipróbálja majd ezt a 4est együtt, nem nagyon rémlik, hogy így nyomtuk volna.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. július 31., hétfő 13:37

Berti írta:Ha profinak gondolod, akkor el kell fogadd, hogy profi döntés az, hogy még mindig nem került Kovacic alap kezdő közelébe.
Én nem az alap kezdő tagságát várom. Míg Modric nem robban le, meg amíg Casemiro ilyen statokat hoz védekezésben, addig úgysem lesz kezdő. Csak arra reagáltam, hogy kell ő nekünk, mert vele meg Asensioval van meg a sebesség a k.pályán. Így egészítik ki egymást 8an, vagy hányan vannak. :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. július 31., hétfő 13:32

M1Ö írta:Azért profi Zidane, akármennyi kritikát kap. Ezt a k.pályát így, hogy van mindenféle stílus köztük, valami durván össze rakta.
Ha profinak gondolod, akkor el kell fogadd, hogy profi döntés az, hogy még mindig nem került Kovacic alap kezdő közelébe.
Félreértés elkerülése érekében, plusz bullnak is válaszolva nekem is tetszett tegnap a játéka és abszolút a legjobb volt a csapatban, én csak arra tértem ki, hogy ennyitől nem kell isteníteni, meg kezdőbe rakni.
A múlt szezonban is az esetek nagy részében gyamoltalan volt a pályán, amit nem lehet figyelmen kívül hagyni.
Ja, és nagyobb potenciált látok benne, mint Ceballosban.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. július 31., hétfő 13:26

TheBull6 írta:Kova is és Asensio is KELL egy ilyen kaliberű csapat ellen, mint a Barca (szinte teljesen feltolt védelem) mert az ilyen Piké féle arcokat szarráfutják és forgatják kedvük szerint.
Papíron Vidal és Alba is elvileg gyorsabb, mint Kova és Asensio, aztán mégis láthattuk mi lett a kontrából amit a két csikó vitt végig.
Így van. Mert sajnos nélkülük nincs meg a dinamika. Én oda-vissza vagyok Modricért meg Iscoért, jobbak is szerintem. De velük nincs meg a sebesség. Azért profi Zidane, akármennyi kritikát kap. Ezt a k.pályát így, hogy van mindenféle stílus köztük, valami durván össze rakta.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2017. július 31., hétfő 13:12

Berti írta:Jó volt Kova, bár azért figyelmetlen is volt párszor, ami kimaradt a videóból. 2:23-nál péládul ahelyett, hogy Benzemanak adja aztán Asensioval mehetett volna a kontra, úgy hogy Ramos és Bale is lép fel, ahelyett visszafordul..
A gólja és pár megindulása tényleg szép volt.

De Modrichoz ne legyen még hasonlítva :lol: távol van még ő attól.
Azért egy ilyen performance után, amit lerakott ő meg Asensio, egy ilyenbe belekötni, hogy visszafordult a labdával. :lol: Én se adtam volna Benzemának, látva hogy mit csinált addig a meccsen, főleg h lépett ki rá Umtiti, kb esélye nem lett volna megjátszani a labdát a Benzemának, de mind1 is igazából.

Kova is és Asensio is KELL egy ilyen kaliberű csapat ellen, mint a Barca (szinte teljesen feltolt védelem) mert az ilyen Piké féle arcokat szarráfutják és forgatják kedvük szerint.
Papíron Vidal és Alba is elvileg gyorsabb, mint Kova és Asensio, aztán mégis láthattuk mi lett a kontrából amit a két csikó vitt végig.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. július 31., hétfő 11:21

Jó volt Kova, bár azért figyelmetlen is volt párszor, ami kimaradt a videóból. 2:23-nál péládul ahelyett, hogy Benzemanak adja aztán Asensioval mehetett volna a kontra, úgy hogy Ramos és Bale is lép fel, ahelyett visszafordul..
A gólja és pár megindulása tényleg szép volt.

De Modrichoz ne legyen még hasonlítva :lol: távol van még ő attól.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. július 31., hétfő 9:17

Hát a tegnapi Kova köntörbe verte. Nekem pont az kéne, hogy az ilyen lövések benne legyen Modric és Kroos játékában is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2249
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: chronic » 2017. július 31., hétfő 9:08

Kerlon írta:Mondjuk Tonit nem áldoznám be, de Modric már veszélyeztetve érezhetné magát.
Mondjuk pont Modric hoz eddig elfogadhatót a felkészülés során, persze őt már rotálni kellesz az egész szezonban, de még mindig ő a legzseniálisabb itt. :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. július 31., hétfő 7:10

Nem is értem azokat, akik lehúzzák. Tavaly is teljesen megbízhatóan és jól játszott a fontos meccseken, amikor Casemiro vagy Kroos nem játszhatott. Mondjuk Tonit nem áldoznám be, de Modric már veszélyeztetve érezhetné magát. A két játékos ritmus váltásai pont hasonlóak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. július 31., hétfő 2:50

Mateo Kovačić vs Barcelona

Tobb bizalmat is kaphatna, mert meg ennel is lehet feljebb.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2017. július 20., csütörtök 10:45

M1Ö írta:Minden Zidane mellett szól, mert tavaszra brutál mód összeállt a csapat. De valaki az ő kopasz fejére is rákoppinthatna, hogy hééé, ha már azt megteszed, hogy keret nagy részét rotálod, még egy CR-t meg Modric-ot is, akkor tedd már le néha Casemiro-t is. Mert sérülése után szinte alig hagyott ki meccsett, amiket kihagyott, azok is olyanok voltak amiket a C csapat is lehozott volna.
Ha már újra szóba került az a bizonyos játékidő:

Case a visszatérése után (december6) 6 darab meccset kezdett a padon, abból egyetlen egyszer végig is ülte. A többin beállt, hol a 60. perc körül, hol csak a 70.nél. És játszott majdnem 2700 percet (2677), ami ugye 30 meccs. Ezeken 4szer cserélték le. A maradék 27et végigjátszotta.

Kova meg szép és jó hogy játszott vagy 30meccsen, vagy mennyi volt a cikkben írva, de annak 85%-át az ősszel játszotta. Case visszatérése után 880 perc a pályán (amiből 2 meccset játszott csak végig) és 1943 perc a padon, meg még a lelátón is ült 3-at.

Hat hónap alatt nem jött össze neki 10 meccsnyi játékidő... :/ Pedig nem egy Castillas srácról beszélünk, hanem egy olyanról, aki ősszel k*rva jól és megbízhatóan játszott, amikor a gálakezdő tagjai közül sérült volt valaki.

Azzal hogy jött két még középpályás, még szarabb helyzetbe került. Szerintem ha értelmes ajánlatot kap, nem pedig ilyen Inter kategóriába esőt, akkor elmegy. Jövőre VB, a padról örülhet ha a keretbe bekerül.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 16

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. július 20., csütörtök 10:09

Amit eddig összehoztak Zizuék (Morata, James, Danilo?), azt egy csapással tönkretennék azzal, ha elengedik. Nagy kincs a gyerek, nem szabad elengedni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 45 regisztrált és 0 vendég