Lucas Vázquez - 17

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 28., vasárnap 20:32

babaking írta:
Realista24 írta: Három évet és 15% emelest akar.
Három évet és - 10%ot ajánlanak.
Na ez már nem leküzdhetetlen szakadék - egyik oldalról sem. Jó lenne ha megegyeznének. Nem vele kellene kezdeni a takarítást.
Ez szted nem nagy szakadék? Sztem óriási.

Amúgy márciusig várja a választ.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. február 28., vasárnap 20:26

ateeemadrid írta: Hat ha utánpótlásbol lucas fele arcokat sem tudunk kinevelni, akkor meg is szuntethetjuk az egészet :lol:
így van
voltak ilyen szintű játékosok, de vagy nem kaptak szerepet, vagy menni akartak a játéklehetőség miatt

a 3 éves ajánlatot a helyében elfogadnám, nem járna vele rosszul
nem biztos, hogy még 3 évre szükségünk van rá :hmmm:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. február 28., vasárnap 20:18

Brahim nekem nem kéne, szerintem megtalálta a szintjét, a Milanba stabil 12-13. játékos. Ügyes játékos, de szerintem összességében kevés, gyenge alkat, lassú, stb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. február 28., vasárnap 20:02

Odri, Lucas out
Hakimi, Brahim in
De ehhez hasonló csere az Isco-Ödegaard is.

Itt sportszakmai és gazdasági kockázat nélkül lehet megújulni. Ha az újak mégsem jönnek be, lehet tovább gondolkodni, de Odri, Lucas, Isco már zsákutca.

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. február 28., vasárnap 20:00

Pad'em írta: 6 millió felett keres jelenleg, azt nem nevezném olcsónak. Pláne, hogy még emelést akar. Valverde meg Mendy a felét kapja pl. Nem kell pénzt szórni mert a helyére kapásból vannak embereink. Szerintem itt tartani van 0 értelme, kidobott pénz.
Ha jól rémlik az ő 6 milliója bruttó...

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7224
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. február 28., vasárnap 19:41

6 millió felett keres jelenleg, azt nem nevezném olcsónak. Pláne, hogy még emelést akar. Valverde meg Mendy a felét kapja pl. Nem kell pénzt szórni mert a helyére kapásból vannak embereink. Szerintem itt tartani van 0 értelme, kidobott pénz.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. február 28., vasárnap 19:40

ateeemadrid írta: Hat ha utánpótlásbol lucas fele arcokat sem tudunk kinevelni, akkor meg is szuntethetjuk az egészet :lol:
+1
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. február 28., vasárnap 19:35

Hat ha utánpótlásbol lucas fele arcokat sem tudunk kinevelni, akkor meg is szuntethetjuk az egészet :lol:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. február 28., vasárnap 19:14

kevesebbet kell játszatni de a keret továbbra is 23 fő. nem lehet minden posztra 18-20 éves semmit nem mutatott embereket tenni és ha nagy erősítések kellenek akkor nem biztos hogy kiegészítőkre kéne szórni a pénzt. olcsó, bevált, és már itt van. ha menni akar menjen de elküldeni 0 értelme van.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7224
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. február 28., vasárnap 19:10

Ha már egy LV-t nem merünk elengedni nem tudom, hogy fogunk megújulni. Oké, hogy bármikor beteszed lót-fut, de ebben ki is merült. Gyakorlati haszna nem sok van, gondolok itt gólokra, gólpasszokra. Egy jobbszélsőtől meg hiába szoktunk hozzá az alibihez, elvárnék ilyen dolgokat.

Az meg, hogy lehozza jobbhátvédben úgy ahogy, idén kétségkívül hasznos, de azért na, emiatt ne tartsuk meg. All in all, nálam távozó nyáron. Zidane-nál viszont kerettag jövőre is, szóval arra szavaznék, hogy hosszabbít majd végül ő is.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. február 28., vasárnap 18:58

akarnak padozni? leteszik azt a melót amit Lucas? több poszton? komplexebb ez ennél

RicsiReal33
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2021. február 26., péntek 14:25
Kedvenc játékosaid: Benzema, Zaha, Mahrez, Mbappe, Redondo, RC3,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: RicsiReal33 » 2021. február 28., vasárnap 18:55

Pad'em írta:
RaúlCF írta: nem olyan egyszerű kiegészítőt találni aki be is válik. arról nem is beszélve hogy egy Lucas kaliberű kiegészítő is 20-25 körül kezdődik plusz fizu plusz ügynök. Lucas tökéletes kiegészítő aki már itt van és bevált ráadásul olcsó is. nem egy sexy hosszabítás de szerintem fontos. az már nem rajta múlik hogy ne játszon ennyit.
Brahim, Kubo. Támadójátékukat illetően mindkettőben nagyobb potenciál van. Fiatalabbak. Mieink.
Ott a pont !

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7224
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. február 28., vasárnap 18:52

RaúlCF írta: nem olyan egyszerű kiegészítőt találni aki be is válik. arról nem is beszélve hogy egy Lucas kaliberű kiegészítő is 20-25 körül kezdődik plusz fizu plusz ügynök. Lucas tökéletes kiegészítő aki már itt van és bevált ráadásul olcsó is. nem egy sexy hosszabítás de szerintem fontos. az már nem rajta múlik hogy ne játszon ennyit.
Brahim, Kubo. Támadójátékukat illetően mindkettőben nagyobb potenciál van. Fiatalabbak. Mieink.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. február 28., vasárnap 18:39

nem olyan egyszerű kiegészítőt találni aki be is válik. arról nem is beszélve hogy egy Lucas kaliberű kiegészítő is 20-25 körül kezdődik plusz fizu plusz ügynök. Lucas tökéletes kiegészítő aki már itt van és bevált ráadásul olcsó is. nem egy sexy hosszabítás de szerintem fontos. az már nem rajta múlik hogy ne játszon ennyit.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7224
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. február 28., vasárnap 18:33

Hát a 15%-os emelés és a 10%-os csökkentés nem éppen közeli állaspont. De sztem ő is elfogadja majd végül a csökkentést. Ő pláne nem akkora kaliber, hogy még feltételeket diktáljon.

Őszintén én mar hosszabbítást se kínáltam volna neki, megköszönném a szolgálatát és találunk más es jobb kiegészítőt. Vérfrissítés kell, kiegészítő fronton is. Persze nála jóval nagyobb problémák is vannak a keretben, de így, hogy most jár le a kontraktusa én már több pénzt nem ölnék bele.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. február 28., vasárnap 18:12

Realista24 írta: Három évet és 15% emelest akar.
Három évet és - 10%ot ajánlanak.
Na ez már nem leküzdhetetlen szakadék - egyik oldalról sem. Jó lenne ha megegyeznének. Nem vele kellene kezdeni a takarítást.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 28., vasárnap 18:00

Három évet és 15% emelest akar.
Három évet és - 10%ot ajánlanak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 24., vasárnap 9:42

Pad'em írta:
Realista24 írta:

Mindegy hol játszik, amióta rájött, hogy nem fog jobb feltételeket kapni, mint a jelenlegi.
Azt olvastam vmelyik spanyol firkásztól, hogy haragszik a vezetőségre, amiért tavaly nyáron elakarták adni arabföldre, és ezért nem akar hosszabbítani :lol:
Én meg úgy, hogy ezért különösen haragszik, de hosszabbítana, ha jobb lóvét ajánlanának neki.
:mrgreen:

A lényegen nem változtat, menjen ahova akar. 20 meccs a kezdőben egymás után.... :x
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7224
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. január 24., vasárnap 9:40

Realista24 írta:
Jim írta: semmi baj nem lenne vele, ha kiegészítő embernek lenne használva jobbszélen
de mostanában sokszor jobbhátvéd :(
Mindegy hol játszik, amióta rájött, hogy nem fog jobb feltételeket kapni, mint a jelenlegi.
Azt olvastam vmelyik spanyol firkásztól, hogy haragszik a vezetőségre, amiért tavaly nyáron elakarták adni arabföldre, és ezért nem akar hosszabbítani :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 24., vasárnap 9:32

Jim írta: semmi baj nem lenne vele, ha kiegészítő embernek lenne használva jobbszélen
de mostanában sokszor jobbhátvéd :(
Mindegy hol játszik, amióta rájött, hogy nem fog jobb feltételeket kapni, mint a jelenlegi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég