Mariano

Archívum
kierkegaard
Hozzászólások: 1667
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. november 5., kedd 10:04

épp ezaz, hogy nem a benzemázás volt a mondanivalója lényege.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. november 5., kedd 10:04

Gaborone1 írta: Nekem egyre inkább, hangsúlyozom Nekem a véleményem az, hogy Zizu nem tud mit kezdeni a helyzettel és túl fafejű, makacs, hogy képes legyen belátni a saját hibái. Zizuban nincs több. De ne legyen igazam....
Milyen helyzettel nem tud mit kezdeni? Mihez fafejű és makacs? :ozil:

Nincs több benne :lol:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. november 5., kedd 9:48

Gaborone1 írta:
Értem én, hogy Benzema.....de elég humoros olvasni soraid és túlzás is. Azért a 81. percben meg a 76.-ban beállni sőt vagy be sem állni az ugyan olyan blama mint Jovicnak csak perceket adni és Marianot meg teljesen mellőzni. Nekem egyre inkább, hangsúlyozom Nekem a véleményem az, hogy Zizu nem tud mit kezdeni a helyzettel és túl fafejű, makacs, hogy képes legyen belátni a saját hibái. Zizuban nincs több. De ne legyen igazam....
A Benzemazason kívül nem igazán értem mit akarsz mondani. Az meg már uncsi, és semmi köze a dolgokhoz.

kierkegaard
Hozzászólások: 1667
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. november 5., kedd 9:39

Lyonban az edző is lenyilatkozta mik Mariano hiányosságai. Nem azért várom a kezdőben, mert aztán ha kap lehetőséget kirobbanthatatlan lesz. Az a probléma, hogy ha nincs más csak ő a csatár posztra a padon és a 65.percben továbbra is 0:0 az állás, Benzema pedig flop akkor...akkor se nyúl hozzá. Előbb száradna le Zidane keze, minthogy játszasson bizonyos embereket.

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2019. november 5., kedd 9:39

kodo írta:
kierkegaard írta: A középszer fogalmáról nincs sok fogalmad gondolom.:D Amúgy jah. jovic, ceballos, kovacic, brahim, reguilon..

Fiatalként akkor van lehetőséged játszani ha már nagyon ég a ház és már nincs kihez nyúlni.

Nem azzal van a gond, hogy nem kezdők, hanem az hogy 20percet se kapnak még egy alsóházi csapat ellen se.
Nem sok meccsunk volt amikor pl idén Jovicot be lehetett volna cserelni csak azért hogy szokja a légkört. Eloszezon kozepen sérült volt, nem nagyon galaztunk miutan felépült, meccshianyos, alapozast kihagyott jatekossal meg semmire nem megyünk. Brahim dettó.

Jovic most mar szépen kapja a perceket, ha februarra eljutunk arra a szintre, hogy lehet teljes meccsen rotalni Benzemaval akkor elegedett leszek. Brahimot pedig kolcsonben kell felépíteni szerintem. Mariano gatya, pedig o is szimpatikus volt, de kevés.
Értem én, hogy Benzema.....de elég humoros olvasni soraid és túlzás is. Azért a 81. percben meg a 76.-ban beállni sőt vagy be sem állni az ugyan olyan blama mint Jovicnak csak perceket adni és Marianot meg teljesen mellőzni. Nekem egyre inkább, hangsúlyozom Nekem a véleményem az, hogy Zizu nem tud mit kezdeni a helyzettel és túl fafejű, makacs, hogy képes legyen belátni a saját hibái. Zizuban nincs több. De ne legyen igazam....

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. november 5., kedd 9:28

kierkegaard írta: A középszer fogalmáról nincs sok fogalmad gondolom.:D Amúgy jah. jovic, ceballos, kovacic, brahim, reguilon..

Fiatalként akkor van lehetőséged játszani ha már nagyon ég a ház és már nincs kihez nyúlni.

Nem azzal van a gond, hogy nem kezdők, hanem az hogy 20percet se kapnak még egy alsóházi csapat ellen se.
Nem sok meccsunk volt amikor pl idén Jovicot be lehetett volna cserelni csak azért hogy szokja a légkört. Eloszezon kozepen sérült volt, nem nagyon galaztunk miutan felépült, meccshianyos, alapozast kihagyott jatekossal meg semmire nem megyünk. Brahim dettó.

Jovic most mar szépen kapja a perceket, ha februarra eljutunk arra a szintre, hogy lehet teljes meccsen rotalni Benzemaval akkor elegedett leszek. Brahimot pedig kolcsonben kell felépíteni szerintem. Mariano gatya, pedig o is szimpatikus volt, de kevés.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. november 5., kedd 9:20

Három edzőnél sem bírt magának értelmes lehetőséget kiharcolni, szóval én nem sajnálom. Még a tudatomba éget az is, amikor kirúgta a lábát a világűrbe, meg amikor belebotlott a labdába. Azonkívül a Rómának rúgott egy szép gólt és kb. ennyi a madridi karrierje. Ha lett vona esze, akkor eladatja magát angliában, odavaló, technikai hiányosságait elnézik, pöröghet meg futhat, néha bepattan róla egy két helyzet, aztán megkoroznázzák.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kierkegaard
Hozzászólások: 1667
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. november 5., kedd 9:12

A középszer fogalmáról nincs sok fogalmad gondolom.:D Amúgy jah. jovic, ceballos, kovacic, brahim, reguilon..

Fiatalként akkor van lehetőséged játszani ha már nagyon ég a ház és már nincs kihez nyúlni.

Nem azzal van a gond, hogy nem kezdők, hanem az hogy 20percet se kapnak még egy alsóházi csapat ellen se.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7226
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. november 5., kedd 8:45

kierkegaard írta: Semmi köze ahhoz, hogy sérült volt. A két 45milliós brazil mellett melyik fiatal játékos kapott lehetőséget a bizonyításra konstans?
Valverde.

Ki nem kapott? Brahim egyedül, meg Jovic. Elöbbi offolta a preseasont, azóta rejtély, utóbbi pechjére Benzema idén is remekel. Mendy is többet volt eddig sérült mint egészséges.

Amelyik fiatal teljesít az megkapja az esélyt. Lásd az uru vagy most Rodrygo. A lelkes középszereket mint Ceba v Mariano nem csípi Zizou, ez van
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. november 5., kedd 8:27

Valószínűleg edzésen sem meggyőző vagy magatartásbeli gondjai vannak, másképp biztos kapott volna lehetőséget.
Ez lehet az ok, hogy normális csapat nem jelentkezik már be érte, plusz az, hogy már ő sem emlékszik valószínűleg, hogy mikor játszott utójára.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. november 5., kedd 7:47

kierkegaard írta: Semmi köze ahhoz, hogy sérült volt. A két 45milliós brazil mellett melyik fiatal játékos kapott lehetőséget a bizonyításra konstans?
26 eves...

kierkegaard
Hozzászólások: 1667
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. november 5., kedd 7:07

Semmi köze ahhoz, hogy sérült volt. A két 45milliós brazil mellett melyik fiatal játékos kapott lehetőséget a bizonyításra konstans?

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. november 4., hétfő 21:22

_Bushido_ írta: Kár érte. A jó lyoni éve után nem hittem volna, hogy kb semmi esélyt nem kap. :(
Ugy azert nehez neki eselyt adni, hogy szezon kozben 3 honapra kidol. Nyaron hoztak a nyakara egy masik csatart, megmondtak neki, hogy nem szamolnak vele, voltak is keroi, de megis maradt. Ezek utan nem tudom sajnalni.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. november 4., hétfő 21:22

___Samy___ írta: Nem értem amúgy. Nyáron volt egy valag kérője, köztük nem rossz csapatokkal. Most meg elmegy Katarba.
gondolom bízott benne, hogy lehetőséget kap annak ellenére is, hogy Zizu komolyan nem számolt vele előzetesen sem
most meg belátta, esélye sincs játszani

Brahim is menjen kölcsönbe januárban, ha már Zizu nem játszatja
ne épüljön le teljesen...

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. november 4., hétfő 21:05

amellett, hogy néha ok nélkül volt mellőzve, el kell mondani azt is hogy állandóan sérült kisebb nagyobb bajokkal. nem lehetett rá számítani igazán akkor sem, ha zz akart volna.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. november 4., hétfő 20:25

Nem értem amúgy. Nyáron volt egy valag kérője, köztük nem rossz csapatokkal. Most meg elmegy Katarba.

Sajnálom egyébként a faszit, mert ettől sokkal több volt benne, sajnos még a szerencse sem volt mellette.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Mickey » 2019. november 4., hétfő 20:02

Menjen csak, minél hamarabb.
Ennek itt nincs már értelme....( bár a pótlásával se vagyunk sokkal előrébb, sajna )

Pedig tetszett a bemutatkozása és a hozzáállása.

Fiatal még, sportszakmailag nyáron lett volna jobb is sztm, de pénzügyileg ez tuti jó lesz neki. Aztán még vissza is térhet EU ba. vagy nem.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2019. november 4., hétfő 19:50

Kár érte. A jó lyoni éve után nem hittem volna, hogy kb semmi esélyt nem kap. :(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 4., hétfő 19:29

Megy Katarba 20 millióért.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. augusztus 29., csütörtök 21:07

Semmivel nem alávalóbb húzás mint a klubé, aki vett egy kb ugyanolyan képességű csatárt 60 millióért.
Love football, hate antifa.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 20 regisztrált és 0 vendég