Theo Hernández - 15

Archívum
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Theo Hernández - 15

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. január 6., szombat 14:00

wxyz írta:
kodo írta:Ha meg a kölcsön a megoldás, akkor egy évig Tejero is lehozza ezt amit eddig produkált.
Szerintem nem, mert Tejero nekem magabiztosabbnak és ügyesebbnek tűnik, mint ő. Kár, hogy Theo ára miatt nem fog lehetőséget kapni.
Egyet kell értenem, azon a pár meccsen is látszott, hogy még benne is több van. Az sem segít, hogy mivel ilyen játékosok állnak rendelkezésünkre, mint Theo, Bale, Hakimi, kontrázni akarunk, leakarjuk futni az ellenfelet, de a legtöbb esetben egy jól tömörülő csapat ellen erőltessük ezt. Barcát is magunkra húztuk, pedig ott nem ezek a játékosok voltak a pályán. Jelenleg ZZ a rossz taktikát alkalmazza a rossz keretre, vagy ő a ludas vagy a játékosok nem azt csinálják amit kellene (ez utóbbit azért erősen kétlem).

A másik, hogy akkor vegyük csak Theo posztját. Marcelo az első, neki nagyon nem megy. Theo a második, és Nacho a C megoldás oda. Nacho szerintem a csapat leggyorsabb tagja, Theo erőssége meg a futás. Viszont hányszor láttuk már, hogy Nacho képes akár 2 embert is megverni támadásban a szélen, Theo max 1-et, a másodikon fenn akad. Beadások szempontjából szintén Nacho az erősebb, és kapura lövésben is a spanyoltól láttunk szebb dolgokat. Teljesen érthető, hogy Theonak kell játszania ha nincs Marcelo, csak sajnos nem engedhetjük ezt meg magunknak a Bl-ben és később a kupában sem.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Theo Hernández - 15

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. január 6., szombat 13:27

Újabb bukta..
Nem tudom mit láttak benne.
Érdekes ez, hogy a sajtó nagy része is úgy hozta le, mint valami óriási igazolást...hihetetlen, egyeseknek csak egy jó manager kell, és onnan egész ügyesen ellavíoznak az életben.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Theo Hernández - 15

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. január 6., szombat 13:07

kodo írta:Ha meg a kölcsön a megoldás, akkor egy évig Tejero is lehozza ezt amit eddig produkált.
Szerintem nem, mert Tejero nekem magabiztosabbnak és ügyesebbnek tűnik, mint ő. Kár, hogy Theo ára miatt nem fog lehetőséget kapni.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Theo Hernández - 15

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2018. január 6., szombat 11:55

wZoLee7 írta:Nem lesz visszahozva, azzal elismernek hogy Theo kuka, Danilonal is kellett par ev mire beismertek h mondenkinek jobb ha tavozik
Van benne valami, de legalább Daniloval annyiban jól jártunk, hogy Carvajal hosszú ideig konkurenciának tekintette, ezáltal jobb játékra ösztönözte őt láthatóan. Ezzel szemben Marcelonak sokkal inkább el voltak tűnve az "ellenfelei" az utóbbi években. A legjobb alternatíva Nacho volt Coentrao után... így az is meglepő, hogy csak idén kényelmesedett el.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Theo Hernández - 15

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. január 6., szombat 11:35

Nem is kell már Coentrao, ha full egészséges lett volna egész pályafutása során akkor is max 2-3 éve lenne vissza.

Theoról bár tegnap leírtam a véleményem, azért szezon végéig kiosztanék neki egy-két atyait, meg üvölteném a fejét Zidane helyében, hogy térjen észhez aztan nyújtson valamit a pályán. Szerintem is többet tud annál amit mutat, és kis alázattal jó kiegészítő ember válhat belőle. Ha meg a kölcsön a megoldás, akkor egy évig Tejero is lehozza ezt amit eddig produkált.
Nem találtuk meg vele Marcelo utódját? Valószínűleg nem, de nem is lehet mindig belenyúlni egyből a jóba. Majd lesz más idővel.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Theo Hernández - 15

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. január 6., szombat 11:17

Nem lesz visszahozva, azzal elismernek hogy Theo kuka, Danilonal is kellett par ev mire beismertek h mondenkinek jobb ha tavozik

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Theo Hernández - 15

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. január 6., szombat 11:08

Coentraót Bájern ellen is be lehetett rakni bármikor, nem csak a Numancia ellen. Kár, hogy ő már ide nem fog akarni visszajönni.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Theo Hernández - 15

HozzászólásSzerző: primrose » 2018. január 6., szombat 9:44

Szerintem a portugál top 3 lenne ma is, ha nem lett volna sérülékeny.
Egyértelmű. Habár az új hullám sokat röhögött a portugálon, pedig azért nem kis játékos volt a Real előtt, de nálunk is alkotott, ha épp nem volt sérült. Szvsz Coentrao tipikus példája annak, hogy egy sérülés hogyan tud elb*szcsizni egy karriert teljesen.
But he is a good boy...

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Theo Hernández - 15

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2018. január 6., szombat 9:40

Kerlon írta:Szerintem a portugál top 3 lenne ma is, ha nem lett volna sérülékeny.
A portugál top 3-ba simán benne volt 4-5 éve. Marcelo is vért izzadt vele szemben a kezdőbe kerülésért akkoriban. A sérülései viszont kicsinálták, nem hiába nem akarja elvinni senki se innen csak a portugál csapatok, azok is csak úgy, hogy a fizuját álljuk. Talán ebben a szezonban van egy kis esélye, hogy regenerálódjon, egész sokat játszott eddig a Sportingba, nála az kérdés, hogy mikor sérül meg és mennyi időre. Továbbra is azt mondom, hogy a látottakat figyelembe véve, vissza kellene ide hozni addig, amíg le nem jár a szerződése.

Elnézést az offért...
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Theo Hernández - 15

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 6., szombat 8:42

eReMA írta:
ToniKroos írta:....mert amúgy erős,gyors játékos.
Erős? Tegnap úgy dőlt, mint a rohadt nád. A legkisebb kontaktnál már a földön volt. Utoljára egy meccsen Drenthét láttam ennyiszer a fűről tápászkodni.

Szegény srác nagyon eccerű. Nagyon úgy látszik sajna, hogy nem kis flop lesz.

Emlegettétek Coentraot: Szerintem (amikor épp nem lábadozott) ehhez képest klasszis teljesítményt hozott, pedig akkor még ő is igen fiatal volt, mikor ide került. Theot oda-vissza verte mindenben, talán csak a sebességben nem.
Szerintem a portugál top 3 lenne ma is, ha nem lett volna sérülékeny.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Theo Hernández - 15

HozzászólásSzerző: eReMA » 2018. január 5., péntek 22:45

ToniKroos írta:....mert amúgy erős,gyors játékos.
Erős? Tegnap úgy dőlt, mint a rohadt nád. A legkisebb kontaktnál már a földön volt. Utoljára egy meccsen Drenthét láttam ennyiszer a fűről tápászkodni.

Szegény srác nagyon eccerű. Nagyon úgy látszik sajna, hogy nem kis flop lesz.

Emlegettétek Coentraot: Szerintem (amikor épp nem lábadozott) ehhez képest klasszis teljesítményt hozott, pedig akkor még ő is igen fiatal volt, mikor ide került. Theot oda-vissza verte mindenben, talán csak a sebességben nem.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Theo Hernández - 15

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2018. január 5., péntek 13:55

kodo írta:Theorol inkább a nagyképűseg süt le.
Pont ezt érzem én is. 19 évesen leigazolta a Real Madrid és teljesen az jön le, mint aki elhitte magáról, hogy már letett valamit az asztalra és hogy ő a következő Ronaldo. Szerintem nem ilyen gyenge játékos, mint amit eddig mutat nálunk, de ez a nagyképűség nagyon kijön a játékán. Sokan nem tudják kezelni ezt a hirtelen jött népszerűséget ilyen fiatalon. Remélem azért idővel kinövi, mert amúgy erős,gyors játékos. Nem egy Marcelo, de lehet hasznára a csapatnak, ha tapad rá kellő rutin, meg alázat.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Theo Hernández - 15

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. január 5., péntek 12:44

Elkepesztoen gyenge, mint Danilo volt legrosszabb napjain. De o legalabb alazatos volt, Theorol inkább a nagyképűseg süt le.

En szeretek bízni minden fiatalban, de o fel ev alatt nem mutattott semmi biztatót.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Theo Hernández - 15

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2018. január 5., péntek 12:36

realistahuni írta:Az öreg Coentrao ennél háromszor magasabb szintet hozna.
Az "öreg" 29 éves Coentrao idén már 20 tétmeccsen játszott a Sportingba. Lehet, hogy érdemes lesz még egy szezonra visszahívni, ha nem lesz félévig sérült, majd játszik két meccsen és ismét sérült lesz.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Theo Hernández - 15

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 5., péntek 8:56

kelemen.istvan írta:Az a szomorú, és ezzel mindent el is mondok a csapat tegnapi teljesítményéről, hogy ugyan csak fél szemmel figyeltem a meccset, de nálam nem lógott ki! :lol:
Az a baj hogy én is fél szemmel néztem, de még így is kilógott... lefele. :lol: :lol: Nyáron adjuk valakinek kölcsön, hátha fejlődik valamiben aztán adjuk el egy angol klubnak. Ott talán jó lesz ez a megtolom és futok utána.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Theo Hernández - 15

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 5., péntek 8:43

Én már mondtam a nyáron is, hogy nem tartom sokra és becsülettel igazolja is. Konkrétan csak a futáshoz van agya.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Theo Hernández - 15

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2018. január 5., péntek 8:31

Az a szomorú, és ezzel mindent el is mondok a csapat tegnapi teljesítményéről, hogy ugyan csak fél szemmel figyeltem a meccset, de nálam nem lógott ki! :lol:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Theo Hernández - 15

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. január 5., péntek 0:15

Szerintem Danilo vérig lenne sértve, ha hozzá hasonlítanánk. Egészen elképesztő, hogy mekkora szar játékosokat lehet nagycsapatokra rásózni. És a Real még megtolta az árat egy ötössel, hogy az ATMA ne vegye támadásnak. Most egy tizest kéne visszakérni, hogy megszabadítottuk őket tőle. Soriába való ő, a Numanciába a másodosztály 5. helyezettjéhez. Nagy bamba esetlen kölyök. Neki kéne majd a kiöregedő Marcit pótolni. Aha. 40 évesen is jobb lesz a brazil. Azonnal kölcsönbe kell vágni nyáron, aztán meglátjuk, mi lesz. Fiatal még. Ide most nem igazán való, a keret leggyengébb játékosa. Csak azért sorolom még Llorente alá is, mert utóbbit legalább már láttam egyszer-kétszer jól játszani.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Theo Hernández - 15

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2018. január 4., csütörtök 23:38

Az öreg Coentrao ennél háromszor magasabb szintet hozna.
Love football, hate antifa.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Theo Hernández - 15

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. január 4., csütörtök 23:36

ha így folytatja ki van zárva, hogy kezdő lesz itt a jövőben
megy Danilo után 1-2 év múlva :D
(reméljük)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég