Dani Ceballos - 24

Archívum
Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. július 22., hétfő 18:34

Realista24 írta: Úgy fest, hogy Arsenal lesz belőle.
az a lényeg, hogy játsszon sokat, a csapat szerintem mindegy

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 22., hétfő 18:17

A Spursnek nem hiszem, hogy kellene fog, ha Lo Celsot is megveszik.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
MARKING06
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2019. július 21., vasárnap 3:11
Kedvenc játékosaid: CR7, Puskás, Raúl, Hazard, Ramos, Zidane, Casillas...
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: MARKING06 » 2019. július 22., hétfő 18:11

Realista24 írta: Úgy fest, hogy Arsenal lesz belőle.
Több újság azt írja, hogy az Arsenal vagy a Tottenham lessz a befutó. :coffee:
:sziv: HalaMadrid :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 22., hétfő 16:34

Úgy fest, hogy Arsenal lesz belőle.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. július 3., szerda 22:31

wxyz írta: Zidanenak még mindig nem esett le, Isco mennyire kevés, még mindig azt hiszi róla, hogy minőség. Innentől fogva mindegy mi a valóság vele kapcsolatban, vagy ki mit gondol róla. Be van számolva a középpályások közé és játszani fog Modric helyett, be lesznek áldozva miatta is jobb képességű fiatalok.
Ezt egyszerűen én sem értem. Miért? Imádom ZZ-t, de már az is bűn, hogy Iscot eddig is erőltettük. Most mikor generáció váltás van, őt cseszném ki elsők között.

Egy millió esélyt kapott. Semmi, átlag. A forgolódásaival, felesleges alibi hátra passzaival, csak lassítja, vagy megöli a játékunkat.

Használni kell helyett egy minőségi, támadó felfogású fazont.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. július 3., szerda 22:18

Süti írta: ... Ezért zúdult rám a népharag, mint ügyeletes Jimre. :mrgreen:
visszatértem a szabadságból, köszi a helyettesítést :mrgreen:

amúgy így van, kölcsön kell adni 1-2 évre
és utána megnézni, tudunk-e helyet biztosítani neki a rotációban
megugrotta-e a szintet, ami ide kellene :)
én mindenképp a spanyol bajnokságba adnám kölcsön, Sevilla Valencia pl

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. július 2., kedd 13:14

Pad'em írta: Kezdő: Casemiro x Kroos - előttük Pogba
Csere: Valverde x Modric - előttük Isco

Ez például lehet egy elképzelése Zidane-nak. Papíron 6 ember 3 posztra nem feltétlen vékony, de figyelembe véve, hogy Modric 34, Isco meg fizikálisan nagyapám szintjén volt tavaly, Ödegaard simán elférne a keretben. Más kérdés, hogy fejlődése szempontjából meg valószínű jobban jár a kölcsönnel. Összességében én is kicsit szűkösnek érzem. Van de Beek még beférne

Vagy igen, nem kéne elengedni Ceballost, cserének bőven megfelel.
Azért Fede szerepére kíváncsi leszek. Az ""előttük"" posztot például azt hiszem a Villareal ellen kifogástalanul lehozta. Utána jöttek a hírek, hogy ZZ-t is meggyőzte a teljesítménye.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. július 2., kedd 13:03

dannen írta:
Fenoo írta:

Kik azok a jobb képességű fiatalok? Modric helyén egyet se látok.

odegaardot siman ide vennem. szerintem neki nem a szelen lesz a posztja, nagyon jol tudna hozni a kreativ kp-st, a vedekezes sem budos neki.

Ő valószínűleg kölcsönbe megy ezért vele nem is számoltam, de jogos. Viszont hosszabb távon ő és mi is jobban járunk szerintem ha kölcsönbe megy és játszik valahol minthogy itt koptassa a padot.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. július 2., kedd 12:46

Kezdő: Casemiro x Kroos - előttük Pogba
Csere: Valverde x Modric - előttük Isco

Ez például lehet egy elképzelése Zidane-nak. Papíron 6 ember 3 posztra nem feltétlen vékony, de figyelembe véve, hogy Modric 34, Isco meg fizikálisan nagyapám szintjén volt tavaly, Ödegaard simán elférne a keretben. Más kérdés, hogy fejlődése szempontjából meg valószínű jobban jár a kölcsönnel. Összességében én is kicsit szűkösnek érzem. Van de Beek még beférne

Vagy igen, nem kéne elengedni Ceballost, cserének bőven megfelel.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. július 2., kedd 12:40

Amugy anno amikor ancelottinal at lett rakva "seedorf posztra" az egesz jol ment neki. Vedekezesbol is boven kiveszi a reszet.

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. július 2., kedd 12:32

Abban tényleg van igazság, hogy ZZ azt nyilatkozta, hogy Iscora számít a középpályán, mert ott klasszis játékos.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. július 2., kedd 12:28

wxyz írta: Zidanenak még mindig nem esett le, Isco mennyire kevés, még mindig azt hiszi róla, hogy minőség. Innentől fogva mindegy mi a valóság, vagy ki mit gondol erről. Isco be van számolva a középpályások közé és játszani fog Modric helyett, be lesznek áldozva miatta is jobb képességű fiatalok.
Kik azok a jobb képességű fiatalok? Modric helyén egyet se látok.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. július 2., kedd 12:26

Zidanenak még mindig nem esett le, Isco mennyire kevés, még mindig azt hiszi róla, hogy minőség. Innentől fogva mindegy mi a valóság vele kapcsolatban, vagy ki mit gondol róla. Be van számolva a középpályások közé és játszani fog Modric helyett, be lesznek áldozva miatta is jobb képességű fiatalok.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2019. július 2., kedd 12:20

Kroos, Modric, Casemiro, Valverde, Ceballos. Ha 4-3-3-ban akarunk játszani, akkor 5 kp van és itt nincs cseréje egy embernek, az pedig Modric. Megint túlterhelt lesz az ember és színtelen meg szagtalan. Az ő posztjára kell csere. Iscot hagyjuk, ahhoz hogy valamilyen szinten figyelembe tudjuk venni át kellene alakítani a taktikát és még akkor se biztos, hogy hasznos lesz. Mehet átadóra.

Pogbának feküdne a poszt, ő lenne a leghasznosabb oda, más kérdés, hogy 175 millió eurót sehogy sem ér.

Ceballost viszont nem kellene eladni, több poszton is bevethető és nagyobb meccsszámmal kellene játszatni. Emellett ha eladjuk igazolhatunk még egy embert. Nem hiszem, hogy a Castillából fog hozni embert ZZ... Llorentét pedig hülyeség volt eladni, Valverdet kellett volna kölcsönadni. Gyorsítani kell a középpályán az előre játékunkat nagy csapatok ellen, divatos kis barátunk pedig ebben sokkal jobban tudott részt venni és építkezni mint Casemiro.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

pluszegy
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2018. augusztus 16., csütörtök 11:17

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: pluszegy » 2019. július 2., kedd 12:07

Ha Isco-t is idevesszük, akkor megvagyunk igen. De az ő posztja egyel feljebb van, nem lehet hosszú távon KKP-ként számolni vele, max pár meccsen beugrónak. De ez csak az én véleményem, cáfoljon rám.
Meg aztán az is lehet, hogy nem fogunk 3 KKP-val játszani a legtöbb meccsen, akkor meg bőven elég az 5(6) fő.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 2., kedd 12:04

pluszegy írta: Arról továbbra sem ír senki, hogy ha elengedjük Cebát is, akkor legalább két játékost kell igazolni arra a posztra, hogy meglegyen a létszám. Ha jön még esetleg Pogba vagy valaki, akkor is csak 5 KKP lesz, abból az egyik Modric, aki erősen kifele megy már. Vagy csak szerintem nem elég ez egy három frontos szezonra?
Kroos, Casemiro, Modric, Isco, Valverde és plusz egy fő lesz ebből. Annyira nem vészes azt leszámítva, hogy Casemirot ideje lenne már tényleg kiváltani, de idén sem fogjuk. Mondjuk, ha Modricot sikerül egy mozgékonyabb emberrel, akkor Casemiro támadásbeli hiányosságait megint lehet ellensúlyozni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

pluszegy
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2018. augusztus 16., csütörtök 11:17

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: pluszegy » 2019. július 2., kedd 11:57

Arról továbbra sem ír senki, hogy ha elengedjük Cebát is, akkor legalább két játékost kell igazolni arra a posztra, hogy meglegyen a létszám. Ha jön még esetleg Pogba vagy valaki, akkor is csak 5 KKP lesz, abból az egyik Modric, aki erősen kifele megy már. Vagy csak szerintem nem elég ez egy három frontos szezonra?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 2., kedd 11:11

Süti írta: Ezzel teljesen egyetértek. Ezért is írtam hogy ha eladjuk, remélem lesz rá opció, mert szerintem jó lehet.

Ezért zúdult rám a népharag, mint ügyeletes Jimre. :mrgreen:
Senki sem kert helyettesitest :(
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 2., kedd 11:09

Ceballos asked Real Madrid to only loan him out this summer. His relationship with his current agents (Bahia) is not good and he prefers to be sold next summer so the money from the possible sale goes to his new agency. Real Madrid understand and will try to loan him. [marca]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. július 2., kedd 11:09

Süti írta:bot. :ike:
Mindenki elismerte, hogy tehetséges, de 2 év alatt nem tudott szintet lépni. Nálunk a padon, mert max oda való jelenleg, nem is fog fejlődni. Ha máshol, folyamatos játéklehetőség mellett szintet, szinteket tud lépni, akkor jöhet haza nyugodtan, ha nem, akkor legalább játszik valahol.

Ui: semmi népharag nem zúdult rád, csak mi azt mondtuk, hogy jelenleg Ceba kevés a Real Madridba, padon rohasztani meg fölösleges, míg Te valahogy eddig ezt nem láttad be.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 29 regisztrált és 0 vendég