Dani Ceballos - 24

Archívum
Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. január 13., szombat 12:41

Süti írta:Asensiot pl. kár középen erőltetni, az ottani teljesítménye alapján indokolatlan hogy Ceba előtt legyen. Kovacic se az a poszt szerintem, hiába kp. Nálam simán ő lenne Isco cseréje, a felállt védelem megbontásához nem kéne jobb csere a 70. perc környékén. Betis húzóembere volt, itt is jól debütált a ligában, kupában még posztján kívül is próbálkozik, nem hiszem hogy ne lehetne hasznát venni a beszürkült gálakezdőnk mellett.
Ha Cassemiro tobbet lenne a padon akkor siman lehetne jatekperceket adni Kovanak es neki is. Igy viszont Kova elorebb van a sorban joggal szerintem.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. január 13., szombat 12:21

Asensiot pl. kár középen erőltetni, az ottani teljesítménye alapján indokolatlan hogy Ceba előtt legyen. Kovacic se az a poszt szerintem, hiába kp. Nálam simán ő lenne Isco cseréje, a felállt védelem megbontásához nem kéne jobb csere a 70. perc környékén. Betis húzóembere volt, itt is jól debütált a ligában, kupában még posztján kívül is próbálkozik, nem hiszem hogy ne lehetne hasznát venni a beszürkült gálakezdőnk mellett.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: mocsok » 2018. január 13., szombat 12:17

És talán van olyan a gálakezdőben aki folyamatosan lehengerlően játszik és nem lehetne akár kihagyni?
Nincs, de ismerve zidanet ceballosnak minimum faszra kellett volna húzni mindenkit mikor lehetőséget kapott hogy ha ki akar valakit szorítani a galakezdobol. Cserének meg szerintem jogos hogy kova es asensio előrébb van náluk.

De persze be lehet valahogy szorítani a keretbe mondjuk asensio helyett, csak nem ertem ezt a nagy meglepodest es kiakadast mikor nem kerül be.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. január 13., szombat 12:16

Professore írta:Pedig szerintem egyszeru a keplet. Ha nem tudunk neki rendszeresen jatekperceket adni akkor kolcsonbe kell kuldeni egy olyan csapathoz ahol kezdo jatekos lehet. Igy csak le fog epulni. Zizut sem ertem ezen a teren. Szemmel lathatoan nem kedveli akkor meg miert nem engedjuk kolcsonbe?
Leigazolása előtt arról szóltak a hírek, hogy egy évre szeretnénk még a Betisben hagyni. A szerződéskötéskor viszont állítólag Ceba kötötte ki, hogy mindenképp már idén szeretne csatlakozni a kerethez, és nem akar még egy évet kölcsönben lehúzni. Ennek ellenére szerintem egy kicsivel több bizalomra számított ő is, úgyhogy lehet átértékelte már a helyzetét, és nem biztos, hogy ellenére lenne egy év egy Villarealban mondjuk.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. január 13., szombat 12:13

Mégis kit kellene kihagyni miatta? Itt most nem a kezdőről van szó, hanem arról, hogy kikre lehet szükség, az ő posztján meg előtte van Modric, Kroos, Isco és még Kova is, teljesen érthetően. Asensio előre inkább bevethető, vkp-nak meg Casemiro. Maradjon ki egy támado vagy védő, hogy a padról nézze végig a meccseket? Azért nyáron ha valaki megszámolta a kp-sokat az sejthette, sőt itt is szó volt róla hogy 1 "komolyabb" név mindig ki fog maradni.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. január 13., szombat 12:10

itt akkor lehet jövője, ha van türelme, mint Isconak
Isco gyakorlatilag stabil kezdő (ha visszarakja később Zizu a BBC-t mehet :vivo: )
de ehhez évek kellettek...
ha marad nyáron, jövőre a bajnokságban is használni kell Cebát

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. január 13., szombat 12:10

Pedig szerintem egyszeru a keplet. Ha nem tudunk neki rendszeresen jatekperceket adni akkor kolcsonbe kell kuldeni egy olyan csapathoz ahol kezdo jatekos lehet. Igy csak le fog epulni. Zizut sem ertem ezen a teren. Szemmel lathatoan nem kedveli akkor meg miert nem engedjuk kolcsonbe?

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2018. január 13., szombat 11:54

mocsok írta:Ugy csináltok mintha ceballos folyamatosan lehengerloen játszana es nem lehetne kihagyni a keretből.
1. Alig játszott.
2. Minden bajnokin kimarad a keretből, ez a probléma.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2018. január 13., szombat 11:52

mocsok írta:Ugy csináltok mintha ceballos folyamatosan lehengerloen játszana es nem lehetne kihagyni a keretből.
És talán van olyan a gálakezdőben aki folyamatosan lehengerlően játszik és nem lehetne akár kihagyni?

Jelenleg kb egyedül Varanenak van betonhelye a kezdőben és ennyi.

Az itt a baj, hogy Zidane bele se gondol abba, hogy az ellenfeleknek már készülnie is alig kell a kezdőnkből, mert nagy taktikai húzásokra nem kell számítani tőle, max a Barca ellen bedobja Kovát, hogy Messit fogja és ennyi.
Valszeg felépül Benzema és ha még egészséges lesz Bale, akkor összeáll a BBC is elől. Na nem mintha Isco mostanában mutatott formája kezdőtagságot érdemelne, de itt a lényeg az, hogy -16 pontnál, miért nem lehet kicsit változtatni..

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: mocsok » 2018. január 13., szombat 11:40

Ugy csináltok mintha ceballos folyamatosan lehengerloen játszana es nem lehetne kihagyni a keretből.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. január 13., szombat 11:25

Bocsánat rosszul fogalmaztam. Marad arra hogy valahogy formába lendüljenek :)
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2018. január 13., szombat 11:21

Keretbe lehet nevezni, és akár be is lehet cserélni. Nem szar játékos. De nem, fontos a bajnokság, meg a bl helyet el kell érnünk, ezért játszanak azok, akik eddig képtelenek voltak a jó teljesítményre. Zidane out.
A bajnokság meg marad arra hogy az alap 14 ember a BL-ig ne kerüljön formán kívül.
Ezek szerint most formában vannak. Milyen akkor, ha formán kívül vannak? :lol: :lol:

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2018. január 13., szombat 10:53

Arra nem gondoltok, hogy azért nem játszik a bajnokságban, azért a "fáradt" Casemiro játszik ,mert ott már mindegy? Majd a kupát és bl-t megkapja. :lol:

Komolyra fordítva, szerintem is teljesen helyén van kezelve, akik a mai keretben szerepelnek középpályásként, mind előrébb vannak nála. Szerintem amikor aláírt, tudta jól, hogy Zidane alatt hogy mennek a dolgok Madirdban.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. január 13., szombat 10:47

Realista24 írta:
realistahuni írta:És megint kimaradt csóri gyerek, hihetetlen, pedig megvan a tehetség a vak is látja. Mehet újra a fáradt lassú középpálya Casemiroval. :roll:
Semmi meglepő nincs benne. Első eve, kupát megkapta. Szezon elején sokan ezt akartak. Legyen fix a kupában, néha kapjon szerepet bajnokin, illeszkedjen be, stb.
Most ez van, most ez a baj...

És várható volt a kihagyása, ebben sincs semmi meglepő. Jövőhéten újra kupa. Ha abból kimarad, talan akkor van gond.

+1

Szerintem teljesen rendben van a gyerek,nemtudom miért ez a nagy siránkozás mindig amikor kimarad. A kupában játszon,fejlődjön,vegye le azt a gálakezdő válláról hogy legalabb a BL-ben alkossunk valamit.
A bajnokság meg marad arra hogy az alap 14 ember a BL-ig ne kerüljön formán kívül.

Jővőre meg meglátjuk hogy alakul a keret de biztosan egyre több lehetősége lesz főleg hogy Modric is már nagyon megy kifele sajnos.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. január 13., szombat 10:38

Ha jol menne a csapatnak megertenem, de igy nem igazan. Mivel lehetne rosszabb a csapat, ha neha az alap kp-t megbontana ZZ Kovaval es/vagy Cebaval?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 13., szombat 10:32

realistahuni írta:És megint kimaradt csóri gyerek, hihetetlen, pedig megvan a tehetség a vak is látja. Mehet újra a fáradt lassú középpálya Casemiroval. :roll:
Semmi meglepő nincs benne. Első eve, kupát megkapta. Szezon elején sokan ezt akartak. Legyen fix a kupában, néha kapjon szerepet bajnokin, illeszkedjen be, stb.
Most ez van, most ez a baj...

És várható volt a kihagyása, ebben sincs semmi meglepő. Jövőhéten újra kupa. Ha abból kimarad, talan akkor van gond.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2018. január 13., szombat 10:18

És megint kimaradt csóri gyerek, hihetetlen, pedig megvan a tehetség a vak is látja. Mehet újra a fáradt lassú középpálya Casemiroval. :roll:
Love football, hate antifa.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. január 11., csütörtök 23:42

+1 Jimnek.
Egyébként nem csak Kova kárára lehetne ott. Pl. Isco sem olyan fényes mostanában, hogy ne lehetne kihagyni. Tavaly nagyon nagy szezont hozott, de megint visszaszürkült. Sajnos a játékosaink mostanában egymást múlják felül abban, hogy ki játszik leginkább a tudása alatt. Na szerintem pontosan ilyenkor kellene néha leporolni a nem használt embereket, és megnézni őket, nem pedig várni a csodára.
Amúgy ezt a szerepcserét én sem értettem. Asensio (egy vicc volt megint ez az ember) szenvedett középen, Ceba meg a bal szélén próbált valamit okozni. Úgy látszik, ZZ esélykiegyenlítő meccset játszatott, kicsit gyengítette a csapatot. :)
Egyébként van egy testbeszéde a srácnak, majd figyeljétek meg. Ha elkezd belelendülni a játékba, jól érzi magát, akkor elkezd folyamatosan mutogatni a társaknak, hadonászni, meg ilyeneket (amúgy elég idegesítő, utoljára az a hülye Sahin csinálta ezt itt). A bal szélen sosem csinálta, csak küzdött görcsösen. Középen viszont előjött nála megint azalatt a pár perc alatt, amikor ott volt. Lehet, hogy hülyeség, csak érdekességként mondtam, már többször feltűnt.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. január 11., csütörtök 17:33

szerintem nem kölcsön kéne adni, hanem használni...
Kova előtte jár, de a sérülése óta a horvát nem mutat sokat szerintem

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 11., csütörtök 17:05

Süti írta:Na, valamiben egyetértünk.
Egy pár dolog azért van amiben ha nem is teljesen, de egyet értünk. :(
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég