Dani Ceballos - 24

Archívum
Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. január 13., szombat 15:14

Navamiro írta: Zidane meg egy jó Castillát edzett, Mourinho meg szintén nem kezelt top játékosok a Chelsea előtt, stb. Most komolyan. A liverpool nem egy kis csapat, ha valaki hisztizik mert sztárjátékos és egoista barom akkor majd leülteti a padra.
Zidane top játékos volt, pontosan tudja milyen egy ilyen öltöző. Mourinho előtte is letett ezt-azt az asztalra nemzetközi porondon. Klopp? De ez itt már off, csak isten ments hogy hozzunk egy benitez 2.0-t.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2018. január 13., szombat 15:11

Süti írta:
wxyz írta: Én például örülnék neki.

Ő pont egy olyan jelöltnek tűnik aki valószinűleg jól tudná kezelni az öltözőtt. Vele lenne támadójátékunk, nem csak a beadások mennének. A védekezéssel nem lenne annyi baja, mint a Poolnál, mert labdabiztosabb a középpályánk és gyorsabbak, jobbak a védőink. És, hogy ne legyen az egész off, nála szerintem Ceballos többet játszana.
És mi alapján tudná kezelni az öltözőt? Soha nem volt top játékos, mégcsak nem is nagyon foglalkozott top játékosokkal.
Zidane meg egy jó Castillát edzett, Mourinho meg szintén nem kezelt top játékosok a Chelsea előtt, stb. Most komolyan. A liverpool nem egy kis csapat, ha valaki hisztizik mert sztárjátékos és egoista barom akkor majd leülteti a padra.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. január 13., szombat 15:01

wxyz írta: Én például örülnék neki.

Ő pont egy olyan jelöltnek tűnik aki valószinűleg jól tudná kezelni az öltözőtt. Vele lenne támadójátékunk, nem csak a beadások mennének. A védekezéssel nem lenne annyi baja, mint a Poolnál, mert labdabiztosabb a középpályánk és gyorsabbak, jobbak a védőink. És, hogy ne legyen az egész off, nála szerintem Ceballos többet játszana.
És mi alapján tudná kezelni az öltözőt? Soha nem volt top játékos, mégcsak nem is nagyon foglalkozott top játékosokkal.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. január 13., szombat 14:42

A gyengén teljesítő játékosokat nevelési célzattal le kell ültetni a padra, vagy a tarcsiba. A bajnokság már úgy is elúszott, nyugodtan lehet helyet adni másoknak is..

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. január 13., szombat 14:26

Van itt hely bőven. Casemiro párti vagyok, de nem érzem indokoltnak az állandó játszatását. Kova beáll oda néha, egy hely felszabadult. Ha a nagy CR is kimaradt volna többször, nem érte volna olyna nagy veszteség a művészvilágot a látottak alapján. Volt már a bajnokságban fent egyszer Modric-Ase-Isco-Ceba egyszere is, és jól működött. Nem mondom, hogy most minden kiskedvencet hajigáljon ki egyszerre ZZ, de néha illene felkavarni az állóvizet. Kis túlzással at ellenfelek már előre tudják, hogy Modric mikor merre húzza el majd, Case mikor vakarja meg az orrát, vagy a 70. percben ki fog jönni ki helyett. Na ez a röhejes.
A másik dolog. ZZ beveti Lucast vagy Asensiot, azok többségében a pálya KÖZEPÉN tartózkodnak a széle helyett, amit jobban tudnának. Középen Ceba mindkettőjüktől jobb. Szélen meg gyengébb. El kell dönteni, hogy mit akarunk. Kicsit középiskolás tesióra fíling van néha, kidobják a labdát, aztán focizzatok.
Szerintem egy fiatal játékost nem az demoralizál, hogy egy jobb játékos előtte van a sorban, nagyjából egy profi focista el tudja helyezni magát, persze sokszor mást mond. Az idegesítő az lehet, ha úgy érzi, hogy tudná azt, vagy majdnem azt, mint aki előtte van, mégsem kap semmiféle lehetőséget. Valószínűleg Morata is ezért dobbantott, szerintem idén is a padot koptatná Mayoral helyett. Az meg érdekes, hogy Ceballos nem bizonyított. Egyszer kapott élesben lehetőséget, akkor két góllal megnyerte a meccset. Utána jutalomból kimaradt. Gratulálok. Nem azt mondom, hogy ő az új messi, mert nagyon nem. De az éles meccseken már igenis túlzás a mellőzése, mert annyira meg nem rossz. ha meg tényleg ennyire nem kell, akkor meg nem kellett volna megvenni. A barca köszönte volna szépen, és vitte volna.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. január 13., szombat 14:24

wZoLee7 írta: Klopp miért lenne jó megoldás? Szerintem semmivel sem lenne jobb. Nem ismeri a csapatot, a játékosokat, sosem dolgozott még ilyen kaliberű sztárokkal. Persze ez nem kizáró ok, de nem érzem azt, hogy az ő stílusa és játéka illene hozzánk
Én például örülnék neki.

Ő pont egy olyan jelöltnek tűnik aki valószinűleg jól tudná kezelni az öltözőtt. Vele lenne támadójátékunk, nem csak a beadások mennének. A védekezéssel nem lenne annyi baja, mint a Poolnál, mert labdabiztosabb a középpályánk és gyorsabbak, jobbak a védőink. És, hogy ne legyen az egész off, nála szerintem Ceballos többet játszana.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára wxyz 2018. január 13., szombat 14:26-kor.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: mocsok » 2018. január 13., szombat 14:18

Anthony írta:Igencsak megalapozott lehet a teljesen fölösleges Casemiro, meg a full lealssult Modric játszatása. Nincs hely sajnos a keretben, mindenki előtte van. Egyértelmű!
Naja, ceballosnak siman modric helyett kene a keretben lennie.

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2018. január 13., szombat 14:09

Szerintem annyi potenciál van Ceballosban, hogyha normálisan lenne kezelve jelenleg és valahol játszana (kölcsönben), akkor akár Isconál is jobb játékossá válhatna.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. január 13., szombat 14:07

KovaLlos írta:Hát ez hihetetlen.Celta elleni meccs után,gondoltam hogy ennek talán örülni is lehet kicsit,mert így lehet változtatni fog Zidane...erre..jó okéé,nem kezdő..de hogy még a keretben se legyen??Nem érdekel,hogy Zidane miket nyert,ilyenkor szokták mondani,hogy ilyen csapatnál mind1 hogy ki az edző..remélem Coutinho eladása után jelentősen gyengébb lesz a Liverpool és nyáron elhozzuk onnan Kloppot,de boldog lennék :angry:
Klopp miért lenne jó megoldás? Szerintem semmivel sem lenne jobb. Nem ismeri a csapatot, a játékosokat, sosem dolgozott még ilyen kaliberű sztárokkal. Persze ez nem kizáró ok, de nem érzem azt, hogy az ő stílusa és játéka illene hozzánk

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: chronic » 2018. január 13., szombat 14:03

[quote="KovaLlos"][/quote]

Nem kívánok én neked semmi rosszat, csak azt,hogy a Real Madrid gyengesége/rossz formája okozza neked a boldog pillanataidat az életedben te katalán söpredék. :salute: :coffee:

KovaLlos
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2017. december 16., szombat 17:22
Kedvenc játékosaid: Kovacic, Ceballos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: KovaLlos » 2018. január 13., szombat 13:54

Hát ez hihetetlen.Celta elleni meccs után,gondoltam hogy ennek talán örülni is lehet kicsit,mert így lehet változtatni fog Zidane...erre..jó okéé,nem kezdő..de hogy még a keretben se legyen??Nem érdekel,hogy Zidane miket nyert,ilyenkor szokták mondani,hogy ilyen csapatnál mind1 hogy ki az edző..remélem Coutinho eladása után jelentősen gyengébb lesz a Liverpool és nyáron elhozzuk onnan Kloppot,de boldog lennék :angry:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. január 13., szombat 13:43

Igencsak megalapozott lehet a teljesen fölösleges Casemiro, meg a full lealssult Modric játszatása. Nincs hely sajnos a keretben, mindenki előtte van. Egyértelmű!

illgner
Hozzászólások: 2517
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. január 13., szombat 13:27

"Butaság volt megvenni, főleg kölcsön nélkül. Így nem fog fejlődni semmit, csak kukázzuk az éveit."

És ez még több fiatal játékosunkról ugyanígy elmondható. Nagyon rosszul menedzselik a keretet, hogy finoman fogalmazzak.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. január 13., szombat 13:21

Zidaneban nincs rugalmasság a játékpercek elosztásában. Egyedül Casemiro tudott bekerülni a kezdőbe az edzősködése elején, amikor Isco flopnak bizonyult a Kroos, Modric páros mellé és engedett a követelésnek, berakott a helyére egy verőembert.
Ha ki is esik valaki a középpályáról, ott van előtte Kovacic, Isco és még Asensio is.

Butaság volt megvenni, főleg kölcsön nélkül. Így nem fog fejlődni semmit, csak kukázzuk az éveit.

Asensio annyival jobb szélen jelenleg, hogy abból a pozícióból lehet beadni.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. január 13., szombat 13:10

Kova sebességből tud megverni simán 2-3 embert a kp-n, ezt azért kár lenne Ceba miatt a lelátóra száműzni. Asensio továbbra is kérdéses, rosszul használjuk. LV az első ember akit előre berakunk, ezzel olyan nagy baj nincs is, mindig hajt és küzd. Itt hiányolom elsőre azt, hogy CR-t nem cseréljük le, pedig Asensio oda állhatna be, de mi elnézegessük azt, hogy CR center pozícióban erőlködik, ahol sosem tudott igazán jó teljesítményt lehozni, és amikor totál nem megy akkor sem hozzuk le. Asensio ezért nem tud szerepet kapni pl a támadó hármas valamelyik szélén, egy vonallal hátrébb kell szerepeltetni, 442-ben vagy 4312-ben. Utóbbiban egész biztos, hogy Ceba jobb választás lenne.
Mikor meg Dani lehetőséget kap, nem megy neki igazán. B csapat, gyenge keményen belépő ellenfelek. Próbálja de sok az eladott labda is. Az alapanyagunk fantasztikus, de valami borzalom ahogy használva vannak a játékosok. Cebanak várnia kell, ez most ilyen, érzésem szerint ebben az évben már nem is lesz jobb

illgner
Hozzászólások: 2517
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. január 13., szombat 13:09

Biztos jót tesz az önbizalmának, hogy még a keretben sincs. Egy ilyen fiatal játékosnak játszania kéne, hogy fejlődjön, így semmit sem fog. Nagy hiba volt, hogy nem adták kölcsönbe valamelyik középcsapatnak.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. január 13., szombat 13:08

a folyamatos kupameccsek miatt ez most nem számít
ott kezdő lesz Ceba
az hogy Kova vagy Ceba kap 10 percet midegy...

amúgy meg igen, néha maradjon otthon Kovacic is

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. január 13., szombat 13:01

wZoLee7 írta: Szóval akkor Asensio nézze otthonról a meccseket vagy Kovacic?
Ellenfélfüggő szerintem. Kisebb bekkelő csapatok ellen többet érhet Ceballos mint Kovacic pl. És az se mindegy, hogy kit hoz le Zidane. Mert ha szokás szerint mondjuk Iscot lecseréli, akkor helyette nem Vazquezt kéne hozni, hogy aztán talán szélről sikerül végre beadnia egy labdát. Egyénileg nyilván Asensioék előrébb vannak, de ha néha nem ilyen típusú játékosra van szükség...
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 13., szombat 13:00

Nos én Ceballos párti vagyok, de továbbra is amondó, hogy egy meccs keretben lévő Kroos, Modric, Isco, Kovacic, Casemiro 5-ösnél jobbart kitalálni se lehetne. Akkor lehet esélye, ha Kroos/Modric pihen. Amúgy én szívesen megnéznék végre egy Ceballos-Casemiro-Kroos/Modric kpt.

ma meg egy Kroos-Kova-Modricot. :ike:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. január 13., szombat 12:53

Süti írta:Asensiot pl. kár középen erőltetni, az ottani teljesítménye alapján indokolatlan hogy Ceba előtt legyen. Kovacic se az a poszt szerintem, hiába kp. Nálam simán ő lenne Isco cseréje, a felállt védelem megbontásához nem kéne jobb csere a 70. perc környékén. Betis húzóembere volt, itt is jól debütált a ligában, kupában még posztján kívül is próbálkozik, nem hiszem hogy ne lehetne hasznát venni a beszürkült gálakezdőnk mellett.
Szóval akkor Asensio nézze otthonról a meccseket vagy Kovacic?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 29 regisztrált és 0 vendég