Marcos Llorente - 18

Archívum
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62621
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 8., péntek 8:07

Kerlon írta:
ziro4vr írta:Nekem továbbra is gyenge a passzjátéka, mondjuk Casemirot veri benne, de az nem szint.
Jo, hogy jottel, egyedul tartom a frontot.
Ergo azon a poszton nem ennek kell lenni a legfobb erénynek.
Passzsavot kell zárni, futni, helyezkedni, utkozni, aztan odaadni a labdát Modricnak vagy Kroosnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 7., csütörtök 20:58

ziro4vr írta:Nekem továbbra is gyenge a passzjátéka, mondjuk Casemirot veri benne, de az nem szint.
Jo, hogy jottel, egyedul tartom a frontot.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. február 7., csütörtök 20:51

Nekem továbbra is gyenge a passzjátéka, mondjuk Casemirot veri benne, de az nem szint.
Nem illik.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. február 7., csütörtök 19:28

V. Mester 77 írta:Nem azt mondom, h meg van oldva a poszt vele évekre. De azért el lehet ismerni, h tegnap is nagyot ment.
A sebessége és az, h mindehol ott van, igenis pozitív
el is kell ismerni :salute:
még én is ( :mrgreen: ) mondtam, hogy menjen nyáron mert kevés
de nagyon pozitív meglepetés, van érzéke a játékhoz a posztjához
egyenlőre helye van a keretben, és mint írtátok gyorsabb technikásabb csapatok ellen
ő kell, és nem Casemiro

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. február 7., csütörtök 15:23

Casemiro egy fizikalisabb, statikusabb Atletico ellen boven hasznos lehet. Viszont egy Barcelona vagy egy gyors Ajax ellen teljesen felesleges. Fejben lassu a tamadasepiteshez, vedekezesben meg nem tud annyit hozzarakni. Kar hogy Llorente kidolt, vele sokkal labdabiztosabb a kp, en elovennem ujra Valverdet oda.

KovaLlos
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2017. december 16., szombat 17:22
Kedvenc játékosaid: Kovacic, Ceballos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: KovaLlos » 2019. február 7., csütörtök 15:18

Igen,így hogy nincs Llorente,kell Case.Csak úgy értettem,hogy ha Llorente lenne,akkor is Case kéne erre a meccsre szerintetek

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. február 7., csütörtök 15:16

KovaLlos írta:Ezen nem változtatna 1 ember és a támadóik ellen kell a VKP,akik ellen megint csak inkább 1 gyorsabb és ügyesebb ember lenne jó szerintem.

itt a lényeg

ellenük kell egy vkp. És ha nem Case, akkor ki? Modric és Kroos nem tud ott játszani, nekik az idegen. Láttuk már. A többit összetörnék..

Felálláson nem szokásunk váltani, nem is egy nap alatt állna be, szóval.. :kivagyhe:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

KovaLlos
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2017. december 16., szombat 17:22
Kedvenc játékosaid: Kovacic, Ceballos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: KovaLlos » 2019. február 7., csütörtök 15:13

Ezen nem változtatna 1 ember és a támadóik ellen kell a VKP,akik ellen megint csak inkább 1 gyorsabb és ügyesebb ember lenne jó szerintem.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. február 7., csütörtök 15:06

KovaLlos írta:De miért kell Casemiro az ATM ellen?Azért kell 1 romboló,mert ők is szeretnek rombolni?Nehogy már mi alkalmazkodjunk 1 ATM-hez,rakjanak be ők + védekező játékost,hogy megfogják az ügyes játékosainkat :hmmm:

azért mert fizikálisan megennének minket
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

KovaLlos
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2017. december 16., szombat 17:22
Kedvenc játékosaid: Kovacic, Ceballos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: KovaLlos » 2019. február 7., csütörtök 15:03

De miért kell Casemiro az ATM ellen?Azért kell 1 romboló,mert ők is szeretnek rombolni?Nehogy már mi alkalmazkodjunk 1 ATM-hez,rakjanak be ők + védekező játékost,hogy megfogják az ügyes játékosainkat :hmmm:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. február 7., csütörtök 14:59

Valakik a tapasztalattal és a klasszisukkal, a "gyengébb" képességűek, meg az alázattal és akarattal ösztönzik, nehogy elkényelmesedjenek a "sztárok".

Persze, teljesen jó ez így. Ezer éve egy edzőm is mondta, amikor nem nagyon értettük, hogy a sete-suta gyereket minek hozza magával NB2-be (óóó, mennyei pályám csúcsán... :mrgreen: ), hogy minden csapatba kell egy brusztolós, csupaszív figura, és igaza is volt.

Mondjuk Llorrente nem ez a kategória egyébként, de az akarás az kétségtelenül megvan benne. Most a páváskodás meg engem teljesen hidegen hagy, a kinézete meg főleg, ez az Ő dolga. Amíg a pályán megszakad, felőlem pink tüllben is balettozhat instagramon. :p
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. február 7., csütörtök 14:56

hát..meglátjuk. Az meg nem biztos, h jó ha két és fél hét után egyből megy a kezdőbe a barca ellen

rosszkor jött ez most. Nagyon rosszkor :(
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. február 7., csütörtök 14:49

2-3 hét elvileg
ismerve az akarását, ami eddig lejött róla akár nyilatkozat, akár videok, biztos, h szaporázni fogja
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. február 7., csütörtök 14:47

atma ellen case kell, nem kérdés.

de a visszavágón és/vagy a bajnoki klasszikuson megint Llorente kellene :\

kérdés, meddig esett ki
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62621
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 7., csütörtök 14:46

RealMadridFanatic írta:Komoly ez annak fényében, hogy annak örültem amikor visszahozták, hogy van kin szörnyülködni, hogy micsoda szőrökbe lép bele. :mrgreen:


Nem egy klasszis szint, de nagyon korrekt amit hoz, fegyelmezett, harcias, gyors és nem elveszett ha építkezni kell. A Real meg azért a meccsei 90%-án próbáljon meg kezdeményezni, ami sokszor az ellenfél stílusából amúgy is adódik. Ilyenkor hasznosabb lehet, mint Casemiro. A brazil viszont hétvégén mehet fenyíteni favágó matracékat.
A Barca még a prime korszak előtt tele volt ilyenekkel, szerintem Busi is hasonló volt. Bár nem ismerem a korai korszakát, de arra akarok kilyukadni, hogy nem kell minden posztra "Ronaldo", kell az egészséges ötvözet, ahol húzzák egymást a játékosok.

Valakik a tapasztalattal és a klasszisukkal, a "gyengébb" képességűek, meg az alázattal és akarattal ösztönzik, nehogy elkényelmesedjenek a "sztárok".
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. február 7., csütörtök 14:40

Komoly ez annak fényében, hogy annak örültem amikor visszahozták, hogy van kin szörnyülködni, hogy micsoda szőrökbe lép bele. :mrgreen:


Nem egy klasszis szint, de nagyon korrekt amit hoz, fegyelmezett, harcias, gyors és nem elveszett ha építkezni kell. A Real meg azért a meccsei 90%-án próbáljon meg kezdeményezni, ami sokszor az ellenfél stílusából amúgy is adódik. Ilyenkor hasznosabb lehet, mint Casemiro. A brazil viszont hétvégén mehet fenyíteni favágó matracékat.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. február 7., csütörtök 14:35

Én is azok mellett vagyok, akik szerint jó teljesítményt nyújtott a srác. Szorult helyzetekben rendre jól játszotta meg a labdát, ez már önmagában óriási előny Casemirohoz képest, 200-as lesz a pulzusom amikor a brazilhoz kerül a labda és letámadják. Emellett a fizikuma és a gyorsasága is rendben van, és ahhoz képest, hogy Clasicon nagyon még nem szerepelt, elég jó volt ez. Jelenleg nálam a Llorrente Kroos Modric kp az alap.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. február 7., csütörtök 14:13

nagy poén volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nem írják mennyi idő de ha izomszakadás akkor pár hét offos neki. kár érte
pláne ebben a sűrű meccses egy hónapban
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 7., csütörtök 14:08

Toti írta:
Kerlon írta:Jaj bocsánat, hogy van saját véleményem és lemertem írni.
:lol: :lol:
ezt el ne kezdd már, felnőtt ember vagy gondolom.
én csak annyit mondtam, hogy bármely topicba néztem be a tegnap esti meccs után te mindenhol negatív értékeléseket adtál szinte kivétel nélkül.

ezen meg ne sértődj már jézusom.
Miért írnék topikonként más véleményt? Skizo nem vagyok. :hmmm: vagy de? :hmmm:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. február 7., csütörtök 13:32

following the tests carried out today on our player Marcos Llorente by the Real Madrid medical team, he has been diagnosed with a grade 2 injury to his left adductor. His recovery will continue to be assessed.
nem írják mennyi idő de ha izomszakadás akkor pár hét offos neki. kár érte


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég