Marcos Llorente - 18

Archívum
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 9., szombat 10:37

wZoLee7 írta:Sok esetben nincs esélye ütközni mert simán kipasszolják. A kiállítás meg kb a meccs első percétől az utolsóig benne van :lol:
Az első megállapításod nem változtat a tényen. A második megállapításoddal egyetértek, de itt egy statisztika csak neked: 302 meccs, 0 piroslap.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. február 9., szombat 10:32

Sok esetben nincs esélye ütközni mert simán kipasszolják. A kiállítás meg kb a meccs első percétől az utolsóig benne van :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 9., szombat 10:21

Én azt se mondanám, hogy jobb. Elsőkörben még csak pár igazán jó meccse volt, míg Casemiro azért lehúzott már pár szezont, illetve mindkettőnek másban erősebb. Casemironál pl jobb ütköző ember talán nincs is. Wanyama, aki még ennyire masszív vkp.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. február 9., szombat 10:07

Szerintem Kova nem jön már vissza, viszont nálunk ez a poszt nincs megoldva, Casemirotol égnek áll a hajam, Llorente valóban jobb, de lehetne jobb is

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 9., szombat 9:49

R. Carlos írta:
Kerlon írta: Azt is régóta írtuk, hogy az egyik poszt, amin fejlődhetne a csapat, aztán beragadt, mint a támadó igazolás. Bár kicsit Zidanet éreztem türelmetlennek Kovaciccal, illetve a horvát egyik sérülése is nagyon rosszkor jött. Pedig akkor a szuperkupán a Modric-Kovacic-Kroos 3-as nagyon pengetett.

Most meg ahogy már írtam Kovacicnak szánt Sarri szerep sem jó, neki vkp-t kéne fixen játszania, hogy beleszokjon.
Sarri nem fogja Kovát ott játszatni hiszen azon a poszton van egy sokkal erősebb játékosa Kante személyében. Barkleyval küzdhet maximum a kezdőbe jutásért (teszem hozzá nem valami sikeresen), vagy abban reménykedhet, hogy átállnak 4-2-3-1-re, akkor esetleg bejöhet még ez a vkp szerepkör neki a francia mellett.

Szerintem szezon végén szó nélkül visszapasszolja nekünk majd a Chelsea, maximum akkor marad ha be akarjuk vonni a Hazard üzletbe.
Szerintem te nem láttál idén Chelsea meccset. :hmmm: Kovacic/Barkley-Jorginho-Kanté felállásban játszanak és Kanté és Kovacic echte btb-t játszik, míg Jorginho biztosít és osztogat hátulról. Az olasz-brazil feladatait kellene nálunk átvennie a horvátnak.

És amúgy Kovacic többet játszott, mint Barkley, de egyik sem túl meggyőző azon a poszton (teszem hozzá kijavítva megint téged).
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2019. február 9., szombat 9:26

Kerlon írta: Azt is régóta írtuk, hogy az egyik poszt, amin fejlődhetne a csapat, aztán beragadt, mint a támadó igazolás. Bár kicsit Zidanet éreztem türelmetlennek Kovaciccal, illetve a horvát egyik sérülése is nagyon rosszkor jött. Pedig akkor a szuperkupán a Modric-Kovacic-Kroos 3-as nagyon pengetett.

Most meg ahogy már írtam Kovacicnak szánt Sarri szerep sem jó, neki vkp-t kéne fixen játszania, hogy beleszokjon.
Sarri nem fogja Kovát ott játszatni hiszen azon a poszton van egy sokkal erősebb játékosa Kante személyében. Barkleyval küzdhet maximum a kezdőbe jutásért (teszem hozzá nem valami sikeresen), vagy abban reménykedhet, hogy átállnak 4-2-3-1-re, akkor esetleg bejöhet még ez a vkp szerepkör neki a francia mellett.

Szerintem szezon végén szó nélkül visszapasszolja nekünk majd a Chelsea, maximum akkor marad ha be akarjuk vonni a Hazard üzletbe.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 9., szombat 9:08

Jim írta:
ziro4vr írta:Nem tudtok meggyőzni, hogy elég ő ide kezdő szintnek, nem is lesz az. Kiegészítőnek oké, annak elviselem. :mrgreen:
jelenleg nem elég kezdő szintnek
de Casemiro elég? szerintem nem :mrgreen:
a brazilnak is van sok hiányossága, mint írtátok
Azt is régóta írtuk, hogy az egyik poszt, amin fejlődhetne a csapat, aztán beragadt, mint a támadó igazolás. Bár kicsit Zidanet éreztem türelmetlennek Kovaciccal, illetve a horvát egyik sérülése is nagyon rosszkor jött. Pedig akkor a szuperkupán a Modric-Kovacic-Kroos 3-as nagyon pengetett.

Most meg ahogy már írtam Kovacicnak szánt Sarri szerep sem jó, neki vkp-t kéne fixen játszania, hogy beleszokjon.

Lyonban a fiatal kkp-t kellene előtérbe helyezni. Illetve ziro Weigl szerelmével nem tudom mi lett, de ő is ígéretesen mozgott.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. február 8., péntek 22:47

ziro4vr írta:Nem tudtok meggyőzni, hogy elég ő ide kezdő szintnek, nem is lesz az. Kiegészítőnek oké, annak elviselem. :mrgreen:
jelenleg nem elég kezdő szintnek
de Casemiro elég? szerintem nem :mrgreen:
a brazilnak is van sok hiányossága, mint írtátok

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 8., péntek 12:46

BBeno írta:biztos elengedné a chelsea a két legjobbját :D
Hazardot nem elengedik, hanem nem tudják megtartani.

Coutinhót akarják a helyére bytheway bár ez itt nagyon off.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. február 8., péntek 11:36

biztos elengedné a chelsea a két legjobbját :D
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3832
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. február 8., péntek 11:29

Kanté a posztján numero uno, ha egy újabb sikertelen éve lenne a Chelseavel, szerintem az új kihívásra mozdítható lenne.
Igaz, most írt alá új szerződést...plusz a fizu lenne érdekes. többet keres, mint Hazard. évi 15 millió körül perkál a Chelsea...

én Kázmért is beáldoznám érte :shifty:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. február 8., péntek 11:21

Neymar kivasarlasa nekunk lehetetlen volt. Annyit Perez soha a budos eletben nem fizetett volna ki.
:goat:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 8., péntek 11:19

RealAsensio írta:
KAG írta:Kante az ultimate évek óta ezen a poszton.
Valahogy őt kéne berántani.

Egy Kova plusz 40-50-60 ba is simán benne lennék.
Kante leigazolasa lehetetlenebb, mint Mbappe.
Meg Neymar kivásárlása is az volt anno, nem?

Amúgy sem biztos, hogy Kantéban kell gondolkozni. Franciaországot kellene előtérbe helyeznie a megfigyelőinknek, ahogy R is írta és nem csak a portugál-brazil vonalat tolni orrbaszájba.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. február 8., péntek 11:14

KAG írta:Kante az ultimate évek óta ezen a poszton.
Valahogy őt kéne berántani.

Egy Kova plusz 40-50-60 ba is simán benne lennék.
Kante leigazolasa lehetetlenebb, mint Mbappe.
:goat:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. február 8., péntek 10:38

Kante az ultimate évek óta ezen a poszton.
Valahogy őt kéne berántani.

Egy Kova plusz 40-50-60 ba is simán benne lennék.
ZIDANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 8., péntek 9:50

Realista24 írta:
Kerlon írta: Jo, hogy jottel, egyedul tartom a frontot.
Ergo azon a poszton nem ennek kell lenni a legfobb erénynek.
Passzsavot kell zárni, futni, helyezkedni, utkozni, aztan odaadni a labdát Modricnak vagy Kroosnak.
Evidens, de rohadtul nem mindegy, hogy valaki tud-e bele pluszot adni, illetve nála is azt érzem, mint Lucasnál, hogyha csúcsformában vannak és 110%on mennek, akkor igazán hasznosak. Amúgy meg nem. Az sem véletlen, hogy Llorente 2-3 penge meccs után izomsérülést szenved. Simán túlpörög és nem bírja.

A pluszot én még mindig pl egy Kantéban látom, vagy Kovacicban, akit tovább is ezen a poszton kéne erőltetni és nem a Sarri féle btb-ben. Ahhoz nem elég kreatív, viszont a melója és agresszivitása megvan a védekező feladatokhoz, illetve a labdaügyessége stb sokkal jobb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. február 8., péntek 9:43

Azért egy védőt nem releváns összehasonlítani egy kps-sal.

Nem tudtok meggyőzni, hogy elég ő ide kezdő szintnek, nem is lesz az. Kiegészítőnek oké, annak elviselem. :mrgreen:
Nem illik.

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. február 8., péntek 9:38

Ott van Varane, aki a világ egyik legjobb védője, mégis rendre eladja a labdákat. Llorente simán hozza azt a labdakihozatalnál, amit a posztja megkövetel. Ha nem tud passzolni egyből, akkor tartja, feljebb viszi, megindul, cselez, stb. A passz pontossága is általában kiemelkedő. Persze, ezt nem a Barca ellen fogja csinálni egyelőre az első klasszikusán. Nem rég volt, hogy Kovacic egy védhetőt hibázott és mindenféle bűnbaknak lett kikiáltva utána. Érthető, hogy csak a biztosra ment. 24 évesen szerintem nagy jövő állhat előtte, ha fejben rendben lesz és tud még fejlődni. (amúgy meg mondjatok jobb alternatívát arra a posztra :mrgreen: )

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. február 8., péntek 9:04

Nem az a legfontosabb, de ha az ellenfél edzőjének van egy kis esze, akkor nyilván Kroost meg Modricot pressingeli labdakihozatalnál, ergo nagyobb szerepet kell hogy kapjon a 3. kp-s tag. Egy Kovacic ilyenkor volt előny, mert megindult és ezt áthidalta, más kérdés, hogy aztán elég sok esetben el is szórta a lasztit. Másik kiküszöbölés, hogy Benz visszalép labdákért és megjátsza, csak hogy ő most a fő befejezőnk, és annyira nem megy a 2in1 neki, és nem is kell hogy menjen, vigye most csak azt. Szóval oké, hogy nem az a fő esszencia a posztján, de azért igencsak lényeges. De mondom, Casemironál jobb ebben, már az is valami.
Nem illik.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. február 8., péntek 8:43

Nekem a legközelebbi emberhez való passznál nagyobb elvárásom van a Real keretének legsutább tagja irányába is, de amúgy tényleg nem a poszt elsődleges elvárása, hogy irányítói vénával rendelkezzen az ott szereplő játékos. Llorrente meg simán hozza azt a szintet labdabiztosságban és technikai képzettségben, valamint passzok terén is, ami teljesen rendben van.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 38 regisztrált és 0 vendég