Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. február 9., szombat 19:22

Kibaszott fiatal meg. Minden “hiba” amit felsoroltok itt, orvosolhato. Egyetlen dolog kell neki: turelem. Ha igy folytatja, sokra fogja vinni. CRonaldo mit csinalt ennyi idosen?
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 9., szombat 19:18

Vinícius Júnior for @realmadrid this season:

22 games
1220 minutes
4 goals
9 assists
2 penalties won
directly involved in a goal every 81 minutes

Difference maker.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 9., szombat 10:05

Steve írta:
Kerlon írta:Karim mondjuk jó mentor lehet, mert mindig alázatos volt a csapatfelé. De igazából a csapat többsége rendben van ilyen téren az idősek közül, szóval csak beszélni kell néha Vinivel aztán reméljük kupálódik.
Nekem annyi jelenleg a bajom Vinivel, hogy kicsit darabos a mozgása..ha értitek mire gondolok.

Nem tudom ez javulhat-e idővel.

Amúgy az, hogy esik-kel,az is talán vàltozhat,ha több rutinja lesz és 100%-ig meg mer húzni dolgokat majd.
Nem is darabos, mert dinamikus, inkább fejben lassú és kicsit "sok" időbe telik neki, mire rájön, hogy mit akar. Ezt a ritmus zavart szerintem majd kinövi, de jól látszik rajta, hogy sokszor áll a labdával és utolsó pillanatban teszi tovább. Ez ugye a fos brazil ligában bőven belefért, mert ott nem léptek oda egyből a védők, de itt nem ez a helyzet.

Szerintem ezt kinövi majd.

Ami engem aggaszt az az, hogy sokszor tovább cipeli a kelleténél és feleslegesen kivár. Ez lassít minket is, időt az ellenfélnek is a rendeződéshez és stb. Néha úgy érzem, hogy bele akar vinni még valami cselt vagy látványosabb mozdulat sort, de ez nem igazán szükséges. Kb. mint mikor Neymar elindul balról, aztán a pálya jobb oldalán leadja végre a labdát.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. február 9., szombat 10:00

Kerlon írta:Karim mondjuk jó mentor lehet, mert mindig alázatos volt a csapatfelé. De igazából a csapat többsége rendben van ilyen téren az idősek közül, szóval csak beszélni kell néha Vinivel aztán reméljük kupálódik.
Nekem annyi jelenleg a bajom Vinivel, hogy kicsit darabos a mozgása..ha értitek mire gondolok.

Nem tudom ez javulhat-e idővel.

Amúgy az, hogy esik-kel,az is talán vàltozhat,ha több rutinja lesz és 100%-ig meg mer húzni dolgokat majd.

Amúgy nagy szerencsénk,hogy ilyen gyorsan beilleszkedett és lehet rá számítani.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 9., szombat 9:54

Karim mondjuk jó mentor lehet, mert mindig alázatos volt a csapatfelé. De igazából a csapat többsége rendben van ilyen téren az idősek közül, szóval csak beszélni kell néha Vinivel aztán reméljük kupálódik.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. február 9., szombat 9:39

Realista24 írta:
Jim írta:és ki lenne jó mentora? :hmmm:
Karim a mentora, ha nem tűnt volna fel senkinek. :mrgreen:
Havi 100000 eur-ért természetesen vállalom. Csak értesítsetek.

Mindent a Realért és mindent a Madridomért!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 9., szombat 8:19

Jim írta:
Kerlon írta:Szerintem meg nagyon kéne neki egy jó mentor, aki megérteti vele, hogy Neymar például nem egy követendő példa, hanem egy csövesbánat.
és ki lenne jó mentora? :hmmm:
Karim a mentora, ha nem tűnt volna fel senkinek. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. február 8., péntek 22:54

Jim írta:
Kerlon írta:Szerintem meg nagyon kéne neki egy jó mentor, aki megérteti vele, hogy Neymar például nem egy követendő példa, hanem egy csövesbánat.
és ki lenne jó mentora? :hmmm:
Ő elment, mert kirakta a féket a csapatból, és el akarta adni. :lol:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. február 8., péntek 22:49

Kerlon írta:Szerintem meg nagyon kéne neki egy jó mentor, aki megérteti vele, hogy Neymar például nem egy követendő példa, hanem egy csövesbánat.
és ki lenne jó mentora? :hmmm:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. február 8., péntek 17:32

Remy írta:Ha jól emlékszem ez volt a 21. meccse, van 3 gólja meg az öncélú viselkedesenek hála, 10 gólpassza. A rutintalansaga miatt vannak rossz döntései, de pont, hogy keresi inkább a társakat.
Meg a statok azt nem mutatjak meg, hogy tamadasban mennyit tesz hozza. Sokszor nem az ove a golpassz, de fontos szerepe van. Azert nem keresek "kulcspassz" statisztikat, mert annak megitelese elegge szubjektiv. Szaz szonak is egy a vege, akarhonnan vizsgaljuk es foleg az elojelek fuggvenyeben nagyon rendben van amit hoz.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. február 8., péntek 17:24

Ha jól emlékszem ez volt a 21. meccse, van 3 gólja meg az öncélú viselkedesenek hála, 10 gólpassza. A rutintalansaga miatt vannak rossz döntései, de pont, hogy keresi inkább a társakat.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4883
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. február 8., péntek 17:22

Kerlon írta:Szerintem meg nagyon kéne neki egy jó mentor, aki megérteti vele, hogy Neymar például nem egy követendő példa, hanem egy csövesbánat.

A játékával alapjában nincs is bajom, de az öncélú, saját magát szórakoztató megmozdulásokra remélem nem fog rászokni. Azzal meg alapjában egyetértettem, hogy jó amit csinál és kell is a csapatnak. Ami viszont bőven árthat neki, ha nem csesszük le és fixen kezdetjük. (Elszállhat fejben)
Szerintem a korulmenyek ellenere (penz es hogy mennyire felkaptak 16 evesen) stabil fejben es nagyon szorgalmasan focizik, oncelu hulyesegekre meg nem is nagyon emlekszem tole. Nyilvan hoz rossz donteseket, de nem szorakozik feleslegesen mint Neymar, hanem altalaban a legoptimalisabb megoldast keresi.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 8., péntek 17:18

pluszegy írta:ha nem Ádrianózza el a karrierjét.
Hát legyen igazatok. Szerintem egy jó prime dimaria lehet max.Ami amúgy rohadt hasznos lenne szóval én adnám.

Adriano azért tényleg méltó utódja lehetett volna R9nek.Ő más kategória.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 8., péntek 17:15

Szerintem meg nagyon kéne neki egy jó mentor, aki megérteti vele, hogy Neymar például nem egy követendő példa, hanem egy csövesbánat.

A játékával alapjában nincs is bajom, de az öncélú, saját magát szórakoztató megmozdulásokra remélem nem fog rászokni. Azzal meg alapjában egyetértettem, hogy jó amit csinál és kell is a csapatnak. Ami viszont bőven árthat neki, ha nem csesszük le és fixen kezdetjük. (Elszállhat fejben)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. február 8., péntek 16:46

Sztem ha nem is lesz klasszis, legalább belenyúlt ebbe a langyi állóvízbe, amit Bale-Asensio-LV trio csinál elől. Ha 2-3 év múlva megreked, de ugyanúgy nyomni fogja, max eladjuk.

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. február 8., péntek 16:46

Sztem ha nem is lesz klasszis, legalább belenyúlt ebbe a langyi állóvízbe, amit Bale-Asensio-LV trio csinál elől. Ha 2-3 év múlva megreked, de ugyanúgy nyomni fogja, max eladjuk.

pluszegy
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2018. augusztus 16., csütörtök 11:17

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: pluszegy » 2019. február 8., péntek 16:41

Kerlon írta:
szerinted nem lehetne 4 perc 18 másodpercet összevágni a be nem jött megmozdulásaiból? :lol: ggbb

Akárkiről lehetne csinálni négyperces videót a be nem jött megmozdulásaiból, aki legalább 20 meccset lejátszott már.
Becsülni kell, hogy próbálkozik cselekkel, váratlan megoldásokkal, mert a támadóink közül nem sokan teszik ezt meg rajta kívül. Vagy aki igen, az szinte mindig ugyanazzal az egy-két csellel próbálkozik (Lucas bicikli-megtolja a vonal felé-beadás).18 éves, majd ha nagyobb tapasztalata lesz, akkor a cselei is nagyobb számban fognak bejönni, mint most. Szerintem nagy jövő áll előtte, ha nem Ádrianózza el a karrierjét.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 8., péntek 16:35

szerinted nem lehetne 4 perc 18 másodpercet összevágni a be nem jött megmozdulásaiból? :lol: ggbb
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. február 8., péntek 16:21

A sablon és kiismerhető Vini :mrgreen: és még csak 18!!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 28

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 7., csütörtök 21:09

RealAsensio írta: Mindenki felfigyelt ra, meg a Hegyi is dicserte, az meg nagy szo :lol:
Hegyinek mindenre feláll ami brazil :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 29 regisztrált és 0 vendég