Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 11., hétfő 20:46

Pad'em írta:
Realista24 írta: Nem kell belekalkulalni semmit, meg statisztikával védeni vagy támadni.
Latni kell a meccseket.
Valakinek ez nem veri ki a biztosítékot, valakinek igen.

Egy Real Madridnál ez nálam nem fer bele. Más csapatnál az ilyen játékosokra a patkány jelző volt a legfinomabb korábban.
Te hoztad a statisztikát, csak megemlítettem, hogy az torz.

Egyetértek, de a lényeg, hogy a vezetőségnek belefér, sőt, semmiféle kóbor pletykát nem olvastam, hogy irritálna bárkit is az amit csinál. Ezért is gondolom, hogy esetleg nem, hogy visszafognák, hanem még talán örülnek is a viselkedésének, mondván legalább szem elött van folyamat a bírók munkája rajta keresztül. Ha meg akarnánk nevelni, annak számos módja lenne.
A statot nem én hoztam, hanem a kolléga, én csak szamszerusitettem.

Egy sárgára van az eltiltastol, már csak ezért is baromság amit csinal.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7221
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. március 11., hétfő 20:44

Realista24 írta: Nem kell belekalkulalni semmit, meg statisztikával védeni vagy támadni.
Latni kell a meccseket.
Valakinek ez nem veri ki a biztosítékot, valakinek igen.

Egy Real Madridnál ez nálam nem fer bele. Más csapatnál az ilyen játékosokra a patkány jelző volt a legfinomabb korábban.
Te hoztad a statisztikát, csak megemlítettem, hogy az torz.

Egyetértek, de a lényeg, hogy a vezetőségnek belefér, sőt, semmiféle kóbor pletykát nem olvastam, hogy irritálna bárkit is az amit csinál. Ezért is gondolom, hogy esetleg nem, hogy visszafognák, hanem még talán örülnek is a viselkedésének, mondván legalább szem elött van folyamat a bírók munkája rajta keresztül. Ha meg akarnánk nevelni, annak számos módja lenne.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. március 11., hétfő 20:43

Süti írta:
MarioCirolo írta:

Tehat azt mondod, hogy Ronaldo viselkedese kulonb volt Vinietol?
Szerintem akinek van ket szeme es használta az elmúlt 15 évben az ezt mondja.
a meccseket sem nézik, statisztikával védik az ilyen viselkedést, és akkor CR-hez hasonlítják. Pont az ilyen szurkolói gondolkodás miatt nem hogy javulni, lecsúszni fog még mélyebbre. Na meg akkor kell neki egy doku film is ahol majd mindent az ellene irányuló támadásokra hegyeznek ki, a foci másodlagos. Vinicius lehetne a világ legjobb szélsője, de aki nézte azt a meccset, az láthatta hogy elég kicsit kizökkenteni és olyan ostoba cseleket meg húzásokat csinál amikkel csak elszórja a labdákat. Amíg a csapat és a szurkolók adják alá a lovat, nem pedig ráküldenek egy psichológust és helyre teszik, addig a benne rejlő potenciál marad potenciálnak.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Süti » 2024. március 11., hétfő 20:38

MarioCirolo írta:
Kerlon írta: Komoly a gond, ha barmilyen szinten is egy lapon vannak emlitve.
Tehat azt mondod, hogy Ronaldo viselkedese kulonb volt Vinietol?
Szerintem akinek van ket szeme es használta az elmúlt 15 évben az ezt mondja.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

MarioCirolo
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. március 11., hétfő 20:37

Kerlon írta: Komoly a gond, ha barmilyen szinten is egy lapon vannak emlitve.
Tehat azt mondod, hogy Ronaldo viselkedese kulonb volt Vinietol?

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Süti » 2024. március 11., hétfő 20:36

Jo eg, lassan díjat kell adni neki mert úgy viselkedik mint egy 5 eves kisgyerek.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 11., hétfő 20:35

MarioCirolo írta:
Realista24 írta: Nem kell belekalkulalni semmit, meg statisztikával védeni vagy támadni.
Latni kell a meccseket.
Valakinek ez nem veri ki a biztosítékot, valakinek igen.

Egy Real Madridnál ez nálam nem fer bele. Más csapatnál az ilyen játékosokra a patkány jelző volt a legfinomabb korábban.
Oszinten kerdezem, hogy Cristiano Ronaldonal is ezt gondoltad?
Érted amit írtam?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2024. március 11., hétfő 20:33

Komoly a gond, ha barmilyen szinten is egy lapon vannak emlitve.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

MarioCirolo
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. március 11., hétfő 20:32

Realista24 írta: Nem kell belekalkulalni semmit, meg statisztikával védeni vagy támadni.
Latni kell a meccseket.
Valakinek ez nem veri ki a biztosítékot, valakinek igen.

Egy Real Madridnál ez nálam nem fer bele. Más csapatnál az ilyen játékosokra a patkány jelző volt a legfinomabb korábban.
Oszinten kerdezem, hogy Cristiano Ronaldonal is ezt gondoltad?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 11., hétfő 20:28

Nem kell belekalkulalni semmit, meg statisztikával védeni vagy támadni.
Latni kell a meccseket.
Valakinek ez nem veri ki a biztosítékot, valakinek igen.

Egy Real Madridnál ez nálam nem fer bele. Más csapatnál az ilyen játékosokra a patkány jelző volt a legfinomabb korábban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7221
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. március 11., hétfő 20:21

Realista24 írta:
Most megneztem az UEFA honlapjat, vini top100ban sincs, nemhogy top3ba, az elszenvedett szabalytalansagok tekinteteben.
https://www.uefa.com/uefachampionsleagu ... order=desc

Ez meg a La Liga, 15 helyen all.
https://en.as.com/resultados/futbol/pri ... recibidas/

Szoval bocsanat, de ugy fest, hogy ez is kapufa.
Azért kalkuláljuk bele, hogy két hónapot kihagyott sérülés miatt, 90 percre vetítve a ligában 7. legtöbb faltot kapja, Bellingham meg vezeti a listát. Vini fejben gyenge ez nem kérdés, de egyrészt még mindig baromi fiatal, másrészt a koránál sokkal érettebb Bellingham is látjuk, hogy fél év alatt ideggyenge lett ebben a ligában a dilettáns bírók meg favágó paraszt védők ellenszelében. És itt jön a képbe, hogy mennyire tönkre bassza az egész játékunkat, hogy nincsenek szankcionálva az ellenfelek kellőképpen, hogy csak az 5. faltra ad lapot a köcsög bíró.

Jövőre itt lesz Mbappé, ezt a hármast mennyire fogják majd szarrá rúgni? Hatványozottan szopunk majd ha továbbra is engedik ezt a bírók, és nem lesznek kézben tartva ezek a vagdalkozó pióca spanyol csapatok. És ez az egész Vininél nem tegnap kezdődött, hanem 2 éve kb, szóval érthető ha meg van említve a múlt a jelenlegi helyzet vizsgálatánál, most a Mingueza szitu szerintem krvára sokadlagos, ott szimplán fasz volt, nem ez a lényeg, hanem a nagyobb kép. Ott meg krvara engedik, hogy aprítsák a játékosainkat, a klub szerintem ahogy mondtam is meg nem fogja vissza Vinit, mert vele legalább folyamat felszínen van a bíró probléma. Mbappéval ez még inkább kiéleződhet.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2024. március 11., hétfő 20:16

Alapbol adom, amit hehe irt, de tegnap pont tok jogtalan volt a kirohanasa. Sima visszahuzas volt, taktikai szabalytalansag, nem geci modon utanarugott. Nem is reklamalt, sargajat is megkapta, tok erthetetlen volt. De az is gaz, hogy semmit nem tud a klub ezzel kezdeni sztem.

De en meg bizok benne, hogy kinovi.

Avatar
mexes
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: mexes » 2024. március 11., hétfő 19:54

Persze hogy gyökér Vini ezekkel a dolgaival, ez nem kérdés, de a játékát szét adom ebben a mai unalmas fostalicska fociban. Utóbbi jobban érdekel, engem pl. felqr egy Asensio meg Rodrygo féle szobanövény, se teljesítményben, se mentalitásban nincs bennük 10percnél több évente.

Nyilván ha lehetne akkor 11 Bellingham legyen itt, aki klasszis, nézhető, érdekes focista és - így kamerán keresztül - klasszis ember is... kár h van belőle 10 a bolygón, abból is kb 3 25 éven aluli.

Azért ki lehet ebből nőni, láttunk már rá példát...
https://www.youtube.com/watch?v=xWCfgnrysfY

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 11., hétfő 19:50

h3x0r írta:
hehetheoriginal írta: a helyzet a kovetkezo: ezeknek az eseteknek - akar binicius, akar papi esetei - nagy resze abbol ered, hogy a biro egy inkompetens balfasz ezeken a meccseken, es nem fuj semmit vagy epp nem idejeben fuj, nem vedi meg a tamadojatekost a hentelestol.
teljesen ertheto a reakcio, jatekoskent ugyanigy viselkednek igy is, ha a biro nem teszi a dolgat, akkor nekem kell magamrol gondoskodnom.
Ertem, amit mondani akarsz, hogy folyamatosan faragjak, a biro nem vedi meg, Vini agya pedig egy kevesbe durva szitunal elkattan.

Tegnap nem lattam a meccset, most potolom, epp az 55. percnel jarok; ugy ultem le, hogy felirom az eset elott hanyszor rugjak meg Vinit, ebbol mennyit fuj le a biro, hanyszor ad lapot. Kicsit meglepett, de hat 0 darab jott ossze.

(18:03-nal volt az egyetlen szabalytalansag, amikor a kaputol 35 meterre megkapta a labdat, egy 1 meter sugaru korben volt 3 celtas, kicsit birkoztak, de nem volt semmi komoly; a biro lefujta, en tovabb engedtem volna)
De ezt most azért csinálta, mert 2022 november meg decemberben felrúgták és a biro nem fújta le.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2024. március 11., hétfő 19:21

hehetheoriginal írta: a helyzet a kovetkezo: ezeknek az eseteknek - akar binicius, akar papi esetei - nagy resze abbol ered, hogy a biro egy inkompetens balfasz ezeken a meccseken, es nem fuj semmit vagy epp nem idejeben fuj, nem vedi meg a tamadojatekost a hentelestol.
teljesen ertheto a reakcio, jatekoskent ugyanigy viselkednek igy is, ha a biro nem teszi a dolgat, akkor nekem kell magamrol gondoskodnom.
Ertem, amit mondani akarsz, hogy folyamatosan faragjak, a biro nem vedi meg, Vini agya pedig egy kevesbe durva szitunal elkattan.

Tegnap nem lattam a meccset, most potolom, epp az 55. percnel jarok; ugy ultem le, hogy felirom az eset elott hanyszor rugjak meg Vinit, ebbol mennyit fuj le a biro, hanyszor ad lapot. Kicsit meglepett, de hat 0 darab jott ossze.

(18:03-nal volt az egyetlen szabalytalansag, amikor a kaputol 35 meterre megkapta a labdat, egy 1 meter sugaru korben volt 3 celtas, kicsit birkoztak, de nem volt semmi komoly; a biro lefujta, en tovabb engedtem volna)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 11., hétfő 19:00

dzsi91 írta: Nem láttam a meccset, csak annyit tudok, hogy 4-0 lett és 5 oldal a vinidzsítopikban úgyhogy lehet inkabb visszase nèzem :mrgreen:
Ebbol indult az öt oldal tömör gyönyör :mrgreen:
https://x.com/LaLigaExtra/status/176691 ... 98742?s=20
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. március 11., hétfő 18:56

Nem láttam a meccset, csak annyit tudok, hogy 4-0 lett és 5 oldal a vinidzsítopikban úgyhogy lehet inkabb visszase nèzem :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 11., hétfő 18:44

kiserik írta:
wZoLee7 írta: Én nem tudom a brazil mivel vívta ki ezt a védelmet, de ez is addog tart majd amíg egy fontos meccsen kiállíttatja magát egy ilyen baromsággal és kiesünk.
Ez eddig szerencsére feltételezés
wZoLee7 írta:

Szóval ha valakiről leírjuk az igazat, leírjuk hogy milyen gondok vannak vele az egyenlő a gyűlölettel. Értem.
Nem. Az a gyűlölet, hogy van, aki már gyakorlatilag nem tud örülni, ha gólt lő.
wZoLee7 írta:
Kiserik te meg próbáld meg nem minden hülyeségét védeni, ha már egymásnak mondjuk meg ki mit próbáljon :lol: Meg hozz bele magyart politikát mert sok köze van ehhez. Ha olvasnád is amiket ír itt mindenki, még én is többször írtam róla ha jó volt.
Nagyon régen nem védtem Vinit. Most sem védtem egyik lökése után sem, sőt, az Orbán elleninél el is ítéltem a tettét. Ha nem tetszik a magyar példa, akkor helyettesítsd be orosz, észak-koreai vagy bármilyen hasonló propagandával. És egyébként is, akinek nem inge, ne vegye magára.
Mondjuk te vagy a Rodrygo elleni propaganda egyik fozevere.

Mbappe meg ha ilyen troger viselkedest nyom le Real mezben a palyan, akkor a velemenyem pont ugyanaz lesz. Nalam a merce ott van, ahol Modric, Kroos vagy eppen Karim van.

Elfogadom, hogy sokaknal normalis ez a legalja stilus, izles kerdese.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

untouchable
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: untouchable » 2024. március 11., hétfő 18:41

wZoLee7 írta: De most komolyan, akik ennyire véditek pl ezt a 2 agyatlan megmozdulását, mit írnátok ha ezt ellenünk csinálná valaki? Nacho meg pár elkésett szabálytalanságért vagy a múltkori hátulról büntetésért közutálat tárgya lett. Én nem tudom a brazil mivel vívta ki ezt a védelmet, de ez is addog tart majd amíg egy fontos meccsen kiállíttatja magát egy ilyen baromsággal és kiesünk.

Szóval ha valakiről leírjuk az igazat, leírjuk hogy milyen gondok vannak vele az egyenlő a gyűlölettel. Értem.

Kiserik te meg próbáld meg nem minden hülyeségét védeni, ha már egymásnak mondjuk meg ki mit próbáljon :lol: Meg hozz bele magyart politikát mert sok köze van ehhez. Ha olvasnád is amiket ír itt mindenki, még én is többször írtam róla ha jó volt.
Semmit nem szólnék, rengetegszer előfordul, sima sárga lapos eset a lökés.

Nachot szerintem mindenki kedveli a hibái ellenére, amúgy is kényszerből kezdő, 4. számú csereként még 1-2 szezon simán benne van.

Mivel szolgált rá Vini a védelmünkre???
Az imádott klubunk egyik legjobb játékosa, aki már most többet elért 24 éves korára, mint rengeteg olyan játékos, akit csodálva néztek más csapatokban.
Az elmúlt évek eredményei Vinit igazolják, nincs mit hozzátenni, nézd meg a statjait és játékát.

Ja, itt rengetegen rühellik a saját csapatuk játékosát, lehet, hogy te és Realista nem, de egyébként nagyon sokan.
Számomra ez már eleve érthetetlen, amíg a kedvenc klubunk játékosa, addig én mögötte leszek, ahogy Rodrygo, Brahim, Nacho és a többiek mögött.

szerk.: amúgy meggyőződésem, hogy Orban lemajmozta, azért volt a második lökés.
Hala Madrid y nada más 🤍

MarioCirolo
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. március 11., hétfő 18:40

Realista24 írta:
MarioCirolo írta:

Mi volt ezen valotlan?
Azt irtad, hogy Vini szenvedte el a legtobb szabalytalansagot Europaban. Idei evrol, mostani teljesitmenyrol, hetvegi teljesitmenyrol beszelunk.
Es akkor irod, hogy igen, elfelejtetted irni, hogy tavalyrol volt szo.
Reagáltam egy hozzászólásra, ami arról szólt, hogy mi lesz a sztori vége, ha így folytatja. Mivel feltételezem a sztori nem tegnap kezdődött, ezért teljesen valid idehozni olyan dolgokat amik hozzájárultak a kialakult helyzethez. Erre utána te reagáltál. Majd beírtam egy valós statisztikát, amiből lehagytam egy "tavalyt" és amikor felhívtad a figyelmemet rá, javítottam magam.

[/quote]
A masik, egeszen a Real Madrid Castillaig nyult vissza, ahol a fejbe harapos szerinted nem kapott semmit. Pedig kapott sargat, a Real meg szabadrugast, Vini meg szinten sargat, mert mar akkor is ilyen volt a habitusa, pedig akkor meg nem lehetett az, hogy ellene szabalytalankodnak legtobbet evek ota es nem vedik meg a birok.
[/quote]

Próbáltam visszakeresni a jatékvezetői aktát de a meccs alatt egy másik meccs jegyzőkönyve van az Rfef honlapján, csak egy cikket találtam, amiben azt áll, hogy a bírói jegyzőkönyvben nem szerepel a harapás. Ha ez igaz, akkor a játékos nem harapásért kapta a sárga lapot, harapásért eleve piros járna.

[/quote]
Ahogy irtam, nem kepes megvaltozni, korlatozott az agyi kapacitasa.
[/quote]

Ez a te saját szubjektív véleményed és elfogadom.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 39 regisztrált és 0 vendég