Marcelo

A Real Madrid egykori nagyjai.
petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2018. szeptember 4., kedd 21:15

Sztem jövő nyáron lépni fog a Juveba.
A Juve most erre a 2 évre amíg CRben lehet stenk addig összeszed mindent amire esély van csak h végre megnyerjék a BLt. (Arról is írnak h P0gba januárba visszamenne. Mindenki visszamenne már egyből januában érted... csak hogy megnyerjék a BLt idén mert CRrel.nehéz lesz 2-3 év múlva. )
Egyébként évekkel ezelőtt Marcelo már lenyilatkozta h kipróbálná magát a Juvéban, h miért azt nem tudom.

Most meg ő az egyetlen aki gyászol bmeg.
A.többieken inkább azt látom h sokkal jobban meg akarják mutatni, ez meg itt sirdogál. Lopival is mi baja lehet nem tudom. Talán hogy lecserélte amikor a mezőny legszarabbja volt?? Nem vágom.
Én azt mondom menjen. Juventus baszki... játékstílusra, meg mint brand is teljesen más szint. Ha ez a sok nuni így sír akkor menjen is az összes puncijátékos.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. szeptember 4., kedd 17:36

Egyre jobban idegesítenek a hírek vele kapcsolatban.

Az átigazolási ablak zárása óta ugyanúgy cikkeznek a torinói váltásról, csak most januári eshetőséggel. A Real Madrid 2. számú csapatkapitányáról beszélünk, és nem hogy a transzferidőszakban, de azóta sem cáfolta a híreket magával kapcsolatban. Ehelyett már Cétől való elköszönésnél is finoman utalt a későbbi közös jövőre, a teljesítménye hagy kívánnivalót maga után, testbeszéde több mint elbizonytalanító, újabban pedig Lopeteguivel való ellentétről is cikkeznek. Ezeket mind el lehetett volna intézni egy nyilatkozatban, amiben megnyugtatja a szurkolókat, a teljesítményének a megítélésére is más fényt vetne a szememben.

Kicsit felhúztam magam ezen, így beszéljünk a posztjáról:

A téli távozás teljesen nonszensz, nem is tudnánk pótolni megfelelően. Ha télen tervez távozni, egy ilyen kaliberű és ilyen szinten megbecsült játékosunk, akkor azzal nálam lerombolná a renoméját azonnal. Főleg, hogy maximum 2 ember van a piacon aki azonnal tudná pótolni. Szűk egy éve hosszabbított, 2022-ig szól a szerződése. Harminc éves. Ha menni akar akkor ez nálam valahol, 60 milliónál kezdődik vételárban a korára való tekintettel.
Marcos Alonso elég felkapott mostanában. Két emberről írtam, akit el tudnék képzelni Marcelo helyén, ő jelenleg egyik sem. Az első Alaba, a második Alex Sandro. Kettejükben összesen van annyi foci, mint Marceloban egyedül, de ez most mellékes, a világ legjobb balhátvédjénél csak rosszabbat fogunk találni. Lehet rosszul fogalmaztam: szóval amit a 28 éves Marcelo tudott, azt nem fogja tudni a 28 éves Alaba és a 28 éves Sandro se. Már akkor meg leszek elégedve a pótlásával, ha azt a teljesítményt hozni fogja, amit tavaly ő. Tavaly se már a csúcs Marcelót láttuk, maximum megvillanásokra.
Szóval ez a két csóka jöhet szóba ha elmegy az öreg. Alabát nyáron is nehéz lenne onnan kimenekíteni, télen egyenesen lehetetlen. A Marceloért kapott 60 millához hozzádobva egy 20ast már lehet elengednék Münchenből, ahogy hallom neki jót tenne egy kis légkörváltozás.
Sandrora akár télen is elcserélhetjük, ha mindenképp távozni akar. Láttam jól játszani, de összességében engem nem győzött meg a pali, de bevallom nem is sok Juventus meccset nézek. Ha el akarják vinni torinóba a zebrák, akkor csakis egy az egyben cserélném Sandrora, ez legyen az ára a jófejségünknek, meg a 4-szeres bl győztes rutinnak.
Pótolhatnánk igéretes fiatallal is, csak az a helyzet, hogy annak a fiatalnak már itt kellene pallérozódnia jó ideje Marcelo mögött, hogy a következő szezontól lehessen rá számítani. Én is a francia-brazil vonalon keresgélnék. Biztos nem hülyék a scoutjaink, és keresnek is, egyelőre úgy tűnik kevesebb sikerrel (bár a minap azt olvastam Vini balhátvédként kezdte :mrgreen: )
Lyonos Mendy, Gaya nálam ez a kategória. Egyik sem a legmagasabb szint még, kellene a betanulóév a nagy öreg mögött.
Marcos Alonsora is kitérnék. Nem lenne egy totálisan elkúrt opció, viszont azzal megszűnne valami ami Roberto Carlos óta jelen volt a bal oldalon. Idehoznánk, és lenne két Nachonk egy posztra(amennyiben Nachot középhátvéd mellett bal oldalon is számításba veszem). Nem Nacho érdemeit kisebbíti ez, hanem a stílusukra vonatkozik. Eltűnne az a faktor, amit Marcelo a fontos meccseken évek óta hoz, amivel blt lehet nyerni. Tökéletes katona lenne Alonso Lopetegui mostani focijába, de mégis vesztene valamit a csapat, valami olyat ami a szarból ki tudja húzni néha napján. A másik két fent említett csávó sem biztos, hogy képes lenne rá, de pl Alabát láttam már beast módban focizni. Amire azt mondtam, hogy ez igen, ez kell.
Továbbá a 3 nagy név közül a kor is abba a sorrendbe rendezi a játékosokat, ahogy én pozicionáltam őket.

Amennyiben sietős a brazilunknak(amit mélységesen sajnálnék és nagyot csalódnék benne ezáltal), akkor ebből a 2(3) emberből kell hozni valakit. Viszont ha megembereli magát, és rájön hogy neki rohadtul semmi keresnivalója nincs a Juventusban, akkor legkésőbb jövő nyáron hoznék egy tehetséget a posztjára, aki szépen fejlődne mögötte. Valószínűleg a távozási mizéria miatt nem igazoltunk mögé a nyáron, úgymond kényelmes helyzetbe hozva ezzel őt, hiszen ha gyenge se fogja kiszorítani Reguilon.

Remélem kitölti a szerződését, úgy hogy az utolsó két évében már főképp az utódja fog játszani helyette, akit hasonló szellemű játékosként képzelek el, de meglepődnék ha így lenne. Szerintem Dani Alves módra el akar menni 'levezetni', a kérdés hogy mikor fog.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5147
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. augusztus 27., hétfő 13:47

kodo írta:Ricardo Rodriguez is jo alternativa lenne, a Psgt pedzegetik vele kapcsolatban.
remélem nem. teljesen semmilyen az ember. a Wolfsburgban is átlag a Milanban is egy szürke semmi. akkor inkább Reguilon vagy akár Gaya vagy Lato a Valenciából vagy Lucas az Atmából ha fiatalokban gondolkodunk.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. augusztus 27., hétfő 13:33

Ricardo Rodriguez is jo alternativa lenne, a Psgt pedzegetik vele kapcsolatban.

Ebbol Reguilon lesz.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. augusztus 27., hétfő 13:12

pheco írta: Remelem nem fog hisztizni, ha ez gyakrabban elofordul vagy a padon kezd tobb meccset.
ha nem jön balhátvéd, nem fog sokat pihenni
ezt jelenleg problémának látom :hmmm:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. augusztus 27., hétfő 12:52

Meglepte a csere :ozil: Remelem nem fog hisztizni, ha ez gyakrabban elofordul vagy a padon kezd tobb meccset.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2018. augusztus 27., hétfő 12:45

Az átmenet nagy része alatt már volt Marcelo, csak még nem játszotta be magát, illetve kpn játszott.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. augusztus 27., hétfő 12:42

alap kezdő nem volt Torres
azért voltak jó meccse
nem volt rosszabb, mint Theo, de ingyen volt :mrgreen:

mint sokan írtuk, Alonso jó megoldás lenne Marceloval rotálva :salute:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. augusztus 27., hétfő 12:40

istimester írta: Azért volt ott egy kisebb átmeneti időszak egy bizonyos Miguel Torresszel :mrgreen:
Todod, aki odaívelte Nistelrooynak a Valencia ellen :mrgreen:

Heinze se volt egyszerű. Emlékszem volt, hogy két perc alatt duplázott balbekk létére...csak az egyik rossz kapuba ment. :mrgreen:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. augusztus 27., hétfő 12:19

ferni írta:Nagyon nagy szerencsénk volt, hogy Robi Carlost tudta váltani egyből Marcelo, kéne most is egy ilyen kisebb "csoda".
Azért volt ott egy kisebb átmeneti időszak egy bizonyos Miguel Torresszel :mrgreen:
Todod, aki odaívelte Nistelrooynak a Valencia ellen :mrgreen:

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2018. augusztus 27., hétfő 9:40

Kercsó írta:jó lenne, ha összekapná magát. :kivagyhe:
kell Marcos Alonso, mert ez így még sokba kerülhet.
Esetleg Coentrao megtartása sem lett volna baj. De gondolom elásta magát azzal, hogy nem jelent meg az első edzéseken. Reguilonnal mi a helyzet? Kevés még ehhez?
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2018. augusztus 27., hétfő 8:21

jó lenne, ha összekapná magát. :kivagyhe:
kell Marcos Alonso, mert ez így még sokba kerülhet.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8434
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: ferni » 2018. augusztus 16., csütörtök 21:29

kodo írta:Van a piacon normális balbekk vagy ertelmes tehetség?
Alex Tellest pletykálták még a Portóból, de őt nem ismerem.

Nagyon nagy szerencsénk volt, hogy Robi Carlost tudta váltani egyből Marcelo, kéne most is egy ilyen kisebb "csoda".

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. augusztus 16., csütörtök 21:28

Alaba drága lenne, plusz visszaesett, a hozzáállása sem túl jó. Sandro még prime korszakát éli, gyors és technikás. A lyoni meg fiatal és nem rég robbant be.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 16., csütörtök 21:24

kodo írta:
ziro4vr írta:Mendy a Lyon-ból, Alex Sandro bár ő nagyon drága lenne..
Azt a Mendyt nem ismerem, de miert nem vitte el valaki?

Sandro? Hmm mar akkor inkább Alaba.
Alaba leeresztett az elmúlt években. Sandro sokkal lendületesebb és játékos lett nála.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. augusztus 16., csütörtök 21:15

ziro4vr írta:Mendy a Lyon-ból, Alex Sandro bár ő nagyon drága lenne..
Azt a Mendyt nem ismerem, de miert nem vitte el valaki?

Sandro? Hmm mar akkor inkább Alaba.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. augusztus 16., csütörtök 21:04

Mendy a Lyon-ból, Alex Sandro bár ő nagyon drága lenne..
Nem illik.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. augusztus 16., csütörtök 20:57

Van a piacon normális balbekk vagy ertelmes tehetség?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 16., csütörtök 20:42

hunmadridista írta:Iszonyú motiválatlan lett az emberünk (Lukával karöltve)...pedig ezt pont belőle nem néztem volna ki...
Marceloval tavaly is bajok voltak, de Luka idei 70 percéből ezt, hogy sikerült levonni?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2018. augusztus 16., csütörtök 20:04

Iszonyú motiválatlan lett az emberünk (Lukával karöltve)...pedig ezt pont belőle nem néztem volna ki...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég