Marcelo

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. március 1., vasárnap 20:49

Mondjuk albahoz nem sok koze lesz marcelonak a meccsen.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. március 1., vasárnap 20:46

Taktikailag védhető szerintem hogy kezd, mert a barcában gyakorlatilag nincs szélső támadó.
Alba meg most jött vissza sérülésből.
Elől kibaszott impotens mindenki muszáj bepróbálni valamit.
Love football, hate antifa.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. március 1., vasárnap 20:12

flori írta: All in-t tesz ZZ, szetszednek ha ma nem nyerunk.
Baromsagot csinal szerintem. Ha lenne még hátra 2-3 forduló oké, de így ez faszsag. Namindegy legyen igaza.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: flori » 2020. március 1., vasárnap 20:10

All in-t tesz ZZ, szetszednek ha ma nem nyerunk.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2020. március 1., vasárnap 20:07

Esetleg még akár be is jöhet, mert a Barcának nulla széljátéka van. Meglátjuk.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. március 1., vasárnap 20:05

flori írta: ZZ kockáztat, támadni akar, gólokat szerezni. Ha elkapja a fonalat a brazil ma és extázisban lesz, akkor viszont nagy húzás. Ebben bízhatunk.


Ha nem ez jön, akkor már most be lehet írni a gólokat róla. Isco is érthetetlen..
Ez okes,bejohet,de a bajnoksagot ma sehogy sem nyerhetjuk meg,csak elbukhatjuk,ergo az x is eredmeny lenne mar ma,arra pedig mendy lett volna a kartya.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: flori » 2020. március 1., vasárnap 20:03

ZZ kockáztat, támadni akar, gólokat szerezni. Ha elkapja a fonalat a brazil ma és extázisban lesz, akkor viszont nagy húzás. Ebben bízhatunk.


Ha nem ez jön, akkor már most be lehet írni a gólokat róla. Isco is érthetetlen..
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2020. március 1., vasárnap 20:02

Kérlek, szedd össze magad.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. március 1., vasárnap 20:02

Jöhetnék meccs után, de előre iszok... ha véletlenül pozitívan csalódok bocsánatot fogok kérni az öregtől.

DE.

Kis túlzással az egész szezonunk elmehet azon, hogy Marcelo kezd, holott nem sérült Mendy, és semmi nem indokolja, hogy a brazil kezdjen.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. március 1., vasárnap 19:56

Toti írta: De miert ? Miert??
Erthetetlen az egesz,ez mar tenyleg a barytisagrol szol. Nem letezik mikor a vak is latja. Formaban sem vagyunk, mendy lehozott a nou campban is egy full biztos meccset, nyeljunk a bret hetek ota,nem baj ne legyen meg az a minimalis stabilitas se,kezdjen marcelo :agree:
De hat Zidane latja oket az edzesen. :mrgreen:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. március 1., vasárnap 19:55

De miert ? Miert??
Erthetetlen az egesz,ez mar tenyleg a barytisagrol szol. Nem letezik mikor a vak is latja. Formaban sem vagyunk, mendy lehozott a nou campban is egy full biztos meccset, nyeljunk a bret hetek ota,nem baj ne legyen meg az a minimalis stabilitas se,kezdjen marcelo :agree:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. február 23., vasárnap 16:01

dzsi91 írta:
sonic írta: Kezdett ket meccset, leadtunk 5 pontot. Elotte amig nem jatszott alig jutottak el a kapunkig.

Mit is mondhatnek, feletteb erdekes egybeeses. Megeri a jo oreg Brazilt jatszatni.
Ps. Modric ugyanez pepitában. Ez a két ember teljesen lefőtt.
A régi baszó 3as a középpályán már nagyon régóta nem működik, rendre szenvedünk csak velük, ezt Zizunak is elkéne tudni engedni végre.. Imádtam őket, szó se róla, de nálam már nem kezdenének együtt, főleg nem Marcival "megtámogatva" hátulról..

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. február 23., vasárnap 15:50

sonic írta: Kezdett ket meccset, leadtunk 5 pontot. Elotte amig nem jatszott alig jutottak el a kapunkig.

Mit is mondhatnek, feletteb erdekes egybeeses. Megeri a jo oreg Brazilt jatszatni.
Sajnos ez igaz és mindegy,hogy nem róla kapjuk a gólt, fent ragad elcsúszik minden és aztán szídhatjuk Ramost meg Varanet akik lehoztak egy fél szezont vereség nélkül. 2018ban adott annyit előre fele,hogy megérje a dolog. Már nem.

Ps. Modric ugyanez pepitában. Ez a két ember teljesen lefőtt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. február 23., vasárnap 14:25

Kezdett ket meccset, leadtunk 5 pontot. Elotte amig nem jatszott alig jutottak el a kapunkig.

Mit is mondhatnek, feletteb erdekes egybeeses. Megeri a jo oreg Brazilt jatszatni.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. február 16., vasárnap 23:12

Rossz nézni ahogy szenved, egyszerűen nem tudja milyen rendezvényen van. Látszólag a padon sokkal jobban együtt él a játékkal.

Az az érzésem, hogy ZZ makacsságból játszatja. Mindenki bírálja, hogy Marcelo miért kezdő 0 teljesítménnyel de ő csak azért is meg akarja mutatni, hogy neki van igaza. Imádom ZZ-t és remélem sokáig a mi edzőnk lesz, de az ilyenekből igazán tanulhatna már.

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. február 7., péntek 15:40

Realista24 írta: Mindenki itt pörög közben Ramos általában az ellenfél tizenhatosanal koricalt a meccs alatt :lol:
Vagy épp Marcelo helyén, mint pl az első gólnál, ami emiatt szintén felróható Marcelonak, sokkal inkább neki, mint a kapusnak, aki egy megpattanó labdát nem tudott lereagálni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 7., péntek 14:54

Realista24 írta: Mindenki itt pörög közben Ramos általában az ellenfél tizenhatosanal koricalt a meccs alatt :lol:
Botrány volt egész meccsen...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62626
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 7., péntek 14:46

Mindenki itt pörög közben Ramos általában az ellenfél tizenhatosanal koricalt a meccs alatt :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. február 7., péntek 14:42

Mickey írta: Sztm Nem Marcelon ment el a kupa.
Gólt is vállalt.


Harmadik gólnál Isakra szintén nem csak neki kellett volna figyelnie. Nekem lesnek is tűnt. Faszi meg élete gólját lövi....
Negyediket benézte, elég lagymatag módon fogta az embert, elszarta rendesen.
Szerintem a harmadik is az övé, Mendy mellett lövésig sem jut el a pali, a negyediknél is zavartalanul lehetett bejátszani az ő oldaláról.
SZóval alapból két gólban benne volt, de emellett még jó párszor borult a védekezésünk miatta, mivel nem ért vissza, valakinek meg ki kellett húzódnia a balosra..
Sajnos már támadásban sem a régi, a védekezése meg még gyatrább lett, így kapunk belőle egy életveszélyes kombót..
Rengeteget kaptunk tőle, imádtam a prime Marcit, de most már csak kisebb csapatok ellen játszatnám, ott is akkor, ha van Casemiro középen. :)

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. február 7., péntek 14:25

Sztm Nem Marcelon ment el a kupa.
Gólt is vállalt.

Első gól kapusé, benézte a lapos labdát.
Második gól nem az ő oldaláról indult, középen lévő védőké volt a gólszerző ember.
Harmadik gólnál Isakra szintén nem csak neki kellett volna figyelnie. Nekem lesnek is tűnt. Faszi meg élete gólját lövi....
Negyediket benézte, elég lagymatag módon fogta az embert, elszarta rendesen.

egyre rá lehet húzni teljesen, de vállalt is érte.

Kíváncsi leszek mi lesz vele a nyáron...Regu? Vagy Hakimi minden oldalt lehoz..eligazol, majd innen vonul vissza stb... :hmmm:
Volt egy időszak, mikor fogadtam volna, hogy megy CR után a Juveba.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 20 regisztrált és 0 vendég