Marcelo

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. január 6., csütörtök 12:46

Oh shit :x
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2022. január 6., csütörtök 12:39

Realista24 írta: Marcelo: "I've always given my best at Madrid, I will continue until the end of my contract. I owe a lot to this shirt. If I play less or more, it doesn't matter: I have a history at the club, a successful career and I will continue to give everything until the end."

:sziv: :salute:
Így fordítson az ember... :(

https://madridom.hu/blog/2022/01/06/mar ... ehezebbek/

Marcelonak pedig :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. január 6., csütörtök 12:35

Marcelo: "I've always given my best at Madrid, I will continue until the end of my contract. I owe a lot to this shirt. If I play less or more, it doesn't matter: I have a history at the club, a successful career and I will continue to give everything until the end."

:sziv: :salute:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4420
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. január 1., szombat 11:11

realistahuni írta:
Marky írta: 18-19 eves kora ota a legmagasabb szinten teljesitett, minden letezo trofeat megnyert kiveve a VB-t. Az a normalis, hogy 30 eves korara kiegett :)
Az elején RC cseréje volt, majd a klub kölcsön akarta adni, ő nem ment, ami végül jó döntés volt, de akkor még szigorú értelemben vett alapember nem volt. Pellegrini alatt már kezdett stabil lenni, de akkor is Arbeloa ha jól tudom elég sokat játszott baloson. Mourinho alatt lett clutch a posztján szerintem kb 2010 ősze körül.
Mielőtt valaki azzal jönne hogy basztatom, én még elnéztem volna 2018 után is 2-3 szezont egy 70-80 százalékos Marcelot mert imádtam a játékát. Modric élő példa erre.
Pellegrini alatt nem Arbeloa helyett hanem mellett játszott - Juande Ramos (lol) és Pellegrini is szélsőként játszatta.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. december 29., szerda 19:35

Néha már el is felejtem, hogy nálunk játszik (pont mert alig játszik :( ). Már csak 3. számú balbekk meg a fizimiskája is megváltozott a 3 évvel ezelőttihez képest. Valahogy nem ugyanaz, de mégis annyi minden ott van még benne.
Tegnap gondolkoztam el rajta, hogy atyaég mit művelt le nálunk a brazil és talán mind csak évekkel a visszavonulása után érezzük majd meg igazán a hiányát. Óriási karriere futott és remélem meglesz a 24 kupa, de ha nagy balfaszok leszünk is meg kell, hogy legyen a 23. Hátha lesz egy fontos gólja/gólpassza vagy csak egy kiemelkedő meccse mint a 2020-as tavaszi Clásico, szép búcsú lenne és nagyon megérdemelné.



Nemsokára meg jöhetne egy újabb brazil balhátvéd fióka, csak hogy teljes legyen a trilógia :D
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. december 29., szerda 17:58

Steve írta: Nem haragszom rá érte.

Nem ment neki, pedig látszott, hogy igyekezett. Kirakták a kezdőből, ahogy lehetett és egy rossz szót sem szólt.

Semmi fura abban, hogy a sebessége a korral lelassul.

Garantáltan ha beraknád egy gyengébb ligába ott hülyítene mindenkit, mert a zseni örökre zseni marad, max nem fiatal és nem a legmagasabb szintre való.

Sorry a dupla miatt.

Jajj, erről volt már szó, ez biztos.. Tuti még olyan dolgokat tudna csinálni (akár irányítóban, akár bárhol), hogy leesne sokak álla..
A technikája semmit nem kopott, az agya a focihoz megvan..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8479
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. december 29., szerda 17:49

hehetheoriginal írta: Lol 12 ev legmagasabb szintu foci utan azt mondani, hogy tul hamar egett ki :lol:

Meg lehet nezni a tobbi nagy jatekost hany evig vannak topon.
Az ember egy evtizedig volt a legjobb a posztjan.
Igen, ebbe sokan bele se gondolnak és utána meg hallgatod, hogy Van Dijk a best ever védő, azt volt 1 nagyon max 2 kiemelkedő éve eddig :lol:

CR meg Messi se azért a valaha élt egyik legjobbak, mert mentek 1-2 űrszezont, hanem mert 10+ évig hozták folyamatosan az extra teljesítményt.
2005-2006tól 2017-2018ig 9szer nyerték meg a BLt, 4szer volt, hogy más nyerte, nem ők.

Abban a 4 évben is kétszer volt mindkettejük csapata az elődöntőben, a maradék 2 évben legalább az egyik ott volt az elődöntőben :lol: :lol: :lol:

Elmebeteg

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11470
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2021. december 29., szerda 17:31

Lol 12 ev legmagasabb szintu foci utan azt mondani, hogy tul hamar egett ki :lol:

Meg lehet nezni a tobbi nagy jatekost hany evig vannak topon.
Az ember egy evtizedig volt a legjobb a posztjan.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. december 29., szerda 17:26

ferni írta: Azért volt egy időszak hogy ahányszor kezdett Mendy helyett 80%ban buktunk pontot, az azért elég gáz volt.
Nem haragszom rá érte.

Nem ment neki, pedig látszott, hogy igyekezett. Kirakták a kezdőből, ahogy lehetett és egy rossz szót sem szólt.

Semmi fura abban, hogy a sebessége a korral lelassul.

Garantáltan ha beraknád egy gyengébb ligába ott hülyítene mindenkit, mert a zseni örökre zseni marad, max nem fiatal és nem a legmagasabb szintre való.

Sorry a dupla miatt.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. december 29., szerda 17:23

raul 4 ever írta:
hehetheoriginal írta: hat ja, negyed evszazadig a mienk volt a vilag legjobb balhatvedje, azert nagyreszt boven ez jelentett extrat a bajnoki cimekben es kupakban, hogy tamadasban is extrat tudtak hozzatenni.

en a helyeben visszavonulnek, minden mas csapat visszalepes lenne, sztem az jar a fejeben, hogy vagy a legmagasabb szinten, vagy sehogy. teljesen megertem, boldog emberkent vonul vissza, legendakent egy hatalmas karrierrel a hata mogott, mindenfele botrany vagy fasz dontes es balvanydontogetes nelkul.
Nekem mondjuk a végétől lett még szimpibb M12. Ahogy írod, semmi cécó, rinya, durci. Ez van, elfogadta..Az "off field" dolgaiból sokan tanulhatnának..

Meg szerintem tuti sokat tett, amikor Case, Eder, Vini, Rodry jöttek a csapatba. Ezekről nem nagyon szoktak hírek jönni (bár pont Casenál emlékszem, hogy mintha egy darabig nála pecózott volna?), de tuti segített beilleszkedni nekik, és az is nagyon fontos volt a csapatnak .

Mondjuk rosszul nem tud dönteni, ha visszavonul is király, ha csak elmegy, is az marad.
Én is így gondolom!

Egy fantasztikus karrier után szó nélkül tűri a padot, mosolyog, örül a csapat sikerének. Ha nem megy a csapatnak ott feszeng a padon és haronászik. Ebből látszik, hogy a Real Madrid az otthona, imádja a csapatot.

Ha elmegy máshova az is jó, ha innen vonul vissza az is jó. Ha maradnak még egy évet cserének alacsonyabb fizetéssel az is jó.

Mi Madridisták csak köszönettel tartozunk neki és bármi lesz, ő már beírta magát a Real történelmébe. Fantasztikus játékos, fantasztikus karrierrel és remek ember.
Boldog vagyok, hogy láthattam Roberto Carlost és Marcelot játszani a Realban,mert azt gondolom ez a minőség ami ebben a két emberben van, az nem mindennapos.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8479
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. december 29., szerda 17:09

Azért volt egy időszak hogy ahányszor kezdett Mendy helyett 80%ban buktunk pontot, az azért elég gáz volt.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. december 29., szerda 16:53

Kerlon írta:
realistahuni írta:

A bálványdöntögetés megvolt, arra írtam. Szerethető figura, de azért 30 évesen kiégni kicsit korai szerintem (tudom-tudom, brazil.). A karaktere és a szerethetőség miatt ezt így utólag könnyebben elfogadja a szurkoló.
Nem hinném, hogy az a bálványdöntögetés, ha a karrierje vége felé hoz 2-3 gyengébb szezont.
Nem hát..


Max a Lopés évre lehet azt mondani, de akkor ennyi erővel az egész csapat ledöntötte a sajátját.. Azóta meg van Mendy, ő meg már csak epizodista..
A bálványdöntés azért elég erős szó.. Rá ezt nem mondanám.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. december 29., szerda 16:45

Valahol a kettő között lesz az igazság szvsz.
Valóban nem bálványdöntögetés, de nagyon fura, hogy 29-30 éves korára ilyen szinten visszaesett anno.

Nézzük meg Modricot, CR-t vagy akár Ibrát.
40-hez közel még top formában vannak, csapataik húzóembere.
ZIDANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. december 29., szerda 16:20

realistahuni írta:
És? Nem írta senki, hogy végig top szint volt ez idő alatt. Nagyon elfáradt fejben, de egy rossz szavunk vagy szemre hányásunk nem lehet felé.
A bálványdöntögetés megvolt, arra írtam. Szerethető figura, de azért 30 évesen kiégni kicsit korai szerintem (tudom-tudom, brazil.). A karaktere és a szerethetőség miatt ezt így utólag könnyebben elfogadja a szurkoló.
Nem hinném, hogy az a bálványdöntögetés, ha a karrierje vége felé hoz 2-3 gyengébb szezont.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2021. december 29., szerda 15:59

A 2018-as BL döntő után, ő, Isco és Bale is kipukkantak. Nem égett ki, szerintem ugyanolyan szenvedélyes játékos mint eddig, és a szerepét is elfogadja, egyszerűen a top szinten ennyi volt a karrierjében.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7384
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. december 29., szerda 15:53

Marky írta: 18-19 eves kora ota a legmagasabb szinten teljesitett, minden letezo trofeat megnyert kiveve a VB-t. Az a normalis, hogy 30 eves korara kiegett :)
Az elején RC cseréje volt, majd a klub kölcsön akarta adni, ő nem ment, ami végül jó döntés volt, de akkor még szigorú értelemben vett alapember nem volt. Pellegrini alatt már kezdett stabil lenni, de akkor is Arbeloa ha jól tudom elég sokat játszott baloson. Mourinho alatt lett clutch a posztján szerintem kb 2010 ősze körül.
Mielőtt valaki azzal jönne hogy basztatom, én még elnéztem volna 2018 után is 2-3 szezont egy 70-80 százalékos Marcelot mert imádtam a játékát. Modric élő példa erre.
Love football, hate antifa.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. december 29., szerda 15:45

Én még azzal sem vádolnám, hogy kiégett. Egyszerűen már ennyit tud csak, fizikálisan sem olyan aki a végtelenségig bírja. Nem sír, felfogta hogy neki már csak ennyi szerep jut, teljesen jól viseli, hogy elment mellette az idő, ha eligazol ha visszavonul mindkettőt megértem. Ramoshoz képest eddig úgy néz ki úriemberként távozik és a klub sem véletlenül szeretné megtartani más pozícióban.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. december 29., szerda 15:42

Egyébként

Legtöbb megnyert trófea Real Madrid játékosként:

1. Gento (23)
2. Ramos (22)
2. Marcelo (22)

Idén remélem legalább kettőt behúzunk, és méltó búcsút kap a kis brazil.

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. december 29., szerda 15:27

18-19 eves kora ota a legmagasabb szinten teljesitett, minden letezo trofeat megnyert kiveve a VB-t. Az a normalis, hogy 30 eves korara kiegett :)

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7384
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. december 29., szerda 15:24

És? Nem írta senki, hogy végig top szint volt ez idő alatt. Nagyon elfáradt fejben, de egy rossz szavunk vagy szemre hányásunk nem lehet felé.
A bálványdöntögetés megvolt, arra írtam. Szerethető figura, de azért 30 évesen kiégni kicsit korai szerintem (tudom-tudom, brazil.). A karaktere és a szerethetőség miatt ezt így utólag könnyebben elfogadja a szurkoló.
Love football, hate antifa.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég