Marcelo

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. február 8., péntek 8:35

Megfelelő taktikával pedig még hasznára lenne a csapatnak. Nyilván ezt a fel-ala rohangalast már nem bírja, de azért még nem annyira idős o, hogy abszolút ne számítsunk rá.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Professore » 2019. február 8., péntek 8:31

___Samy___ írta:Igazából túlzás lenne őt kirakni. Ha menni akar, el kell engedni, de én nem tessekelnem ki egy ilyen év után. Ebben az idényben maga a csapat is egy fing volt, nem emelném ki innen Marcelót. Egy évet még mindenképp megérdemelne, egy normális csapatban. Addig Reguilón meg tanulhatna tőle egy két dolgot.
Pedig az a helyzet hogy megérett a méltó búcsú. Sokat adott és ezért tisztelem de ide sajnos már kevés. Ő se lesz fiatalabb egy olyan poszton ahol futni kell rendesen. Cserenek meg nagy a fizu és valószínű ő se fogadná ezt kitörő örömmel. Anno Robi Carlos is hasonló helyzetben volt. Már nem azt a kort érünk hogy a legendák nagy klubbokbol vonulnak vissza. Kell egy patent balszelso hogy ki lesz az a vezetőség dolga.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. február 8., péntek 8:27

Igazából túlzás lenne őt kirakni. Ha menni akar, el kell engedni, de én nem tessekelnem ki egy ilyen év után. Ebben az idényben maga a csapat is egy fing volt, nem emelném ki innen Marcelót. Egy évet még mindenképp megérdemelne, egy normális csapatban. Addig Reguilón meg tanulhatna tőle egy két dolgot.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2019. február 8., péntek 8:23

ziro4vr írta:SZerintem érik, hogy nyáron búcsúzunk tőle, és remélem Bélától nem Modrictól.

Hakimit visszahoznám már most nyáron ha lehet, ehhez nem értek.
Én se értek ehhez nagyon, de azért erős túlzás lenne őt csak úgy kipaterolni innen és szerintem sokan így gondolják ezt. Ha menni akar, akkor menjen, de más esetben semmiképp sem. Egyébként azt szerintem ő is átlátja, hogy most kevés amit mutat, ez alapján nem gondolhatja azt, hogy máshol jobb helye lenne (pl. Juventus, ahol Alex Sandroval ugyanilyen harcot vívna).

Reguilón jól tolja, lehet hogy még jövője is van ebben a csapatban, úgy hogy Marceloval ketten kell, hogy megoldják a posztot jövőre is.

Hakiminek két éves kölcsön szerződése van a Dortmunddal, nyugodtan töltse ki azt, utána valóban úgy tűnik, hogy jó lesz erre a posztra. Addigra remélem Theot is végleg eladjuk és elfelejtjük.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 8., péntek 8:09

ziro4vr írta:SZerintem érik, hogy nyáron búcsúzunk tőle, és remélem Bélától nem Modrictól.

Hakimit visszahoznám már most nyáron ha lehet, ehhez nem értek.
Ehhez sem.








:mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. február 7., csütörtök 20:54

SZerintem érik, hogy nyáron búcsúzunk tőle, és remélem Bélától nem Modrictól.

Hakimit visszahoznám már most nyáron ha lehet, ehhez nem értek.
Nem illik.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. február 7., csütörtök 11:51

rashidm írta:Egyébként nagyon durva, milyen kommentek mennek facebook-on, egy-két játékossal kapcsolatban.

- Bale klasszis, sajnálatos hogy nincs formában,
- Marcelo volt a legbiztosabb tegnap.

Csak úgy a legviccesebbek közül kiválasztva pár. :lol: :lol:
https://youtu.be/3WRxyv5XeXQ?t=331

:mrgreen:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. február 7., csütörtök 11:48

Egyébként nagyon durva, milyen kommentek mennek facebook-on, egy-két játékossal kapcsolatban.

- Bale klasszis, sajnálatos hogy nincs formában,
- Marcelo volt a legbiztosabb tegnap.

Csak úgy a legviccesebbek közül kiválasztva pár. :lol: :lol:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. február 7., csütörtök 11:14

ezt írtam én is. akkor verte meg marcit amikor akarta.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. február 7., csütörtök 11:10

Malcom a Clásico előttig a szezonban 453 percet játszott és ezalatt 5 sikeres cselt vitt véghez. Tegnap ezt a számot megduplázta alig 75 perc alatt honfitársával szemben.
Most dobtuk ki FB-ra, gondoltam behozom ide.

Elképesztő... :( :|
ZIDANE

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. február 7., csütörtök 11:05

Nem is az akarás a legnagyobb probléma nála, hanem a lassúsága. Tegnap volt egy jelenet, amikor talán Malcommal sprinteltek a labdáért és 10 méteren vert rá 2 métert a srác. Biztos vagyok benne, hogy van rajta felesleg, mert régen se volt túl gyors, de ez hatalmas visszaesés még tavalyhoz képest is. Életveszély jelenleg.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 7., csütörtök 11:00

Megöregedett, ez van. Ha olvassa a fórumot és esetleg érti a magyart, a szemem és az ő saját érdekében ne igazoljon el mert annak csúnya vége lesz.Ő nem Céronaldo, bohócot fog magából csinálni máshol. Vonuljon vissza innen és ne égesse magát máshol.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. február 7., csütörtök 10:06

Imádom Marcelot, de ki kell rakni a keretből addig,amíg nem próbálkozik hajtani egy kicsit.

Ha nem megy,akkor maradhat cserének.

Brutálisan gyenge.

Az egyik legjobb játékosunkból,a keret legrosszabbja lett.

Néha írja az ember,hogy -1,de tényleg az volt. Felkocog a kp-ra majd ott áll és elégedetlenkedik.Támadással nem ér fel,védekezéshez meg baszik visszamenni.

Tényleg mindenki igyekszik oda tenni magát, láthatóan jobb lett egy kicsivel a morál, néha foci is van.De Marcelo csak tönkretesz mindent.

Totális zavart okoz a védelemben.Nem csak a munkáját nem látja el,a többiét is tönkre vágja,mert zavar lesz. Támadásban,meg nem tudunk emberfölényt kialakítani, mert ott sincs.

Vérzik a szívem, de nem lehet kezdetni,amíg ilyen.Ha nem változik,akkor meg max csere,vagy engedjük el.

Nem kerülhet az ő játéka kupákba,pontokba.Még akkor sem ha korábban miatta nyertünk pont,mert ő adta az extrát.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. február 7., csütörtök 10:04

sajnos neki letelt. tegnap próbált koncentrálni kicsit jobban, főleg szerintem az ellenfél miatt. de amúgy így is sokszor kolbászolt benzemával egyvonalban. így is kaphattunk volna róla több gólt.

emellé hozzájön, hogy orbitálisan lassú. 40 milliókert meg se kell gondolni, főleg ha el is akarna menni. arra az évi 5 védelmet megbontó megmozdulására felesleges alapozni, ami még benne van.

reguilónra szerencsére lehet számítani, nagy szerencsénk van, hogy pontos most jött ki a gyerek az utánpótlásból.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: babaking » 2019. február 7., csütörtök 10:00

Rossz így látni szegényt, azok után amit adott a csapatnak, és a sok varázslat után :(
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

pluszegy
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2018. augusztus 16., csütörtök 11:17

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: pluszegy » 2019. február 7., csütörtök 9:58

Várható volt, hogy Marcelo kezdeni fog, lévén, hogy kupameccs volt. Reguilon kezd az Atleti ellen, a visszavágón meg ismét a brazil kezd majd, ebben szinte biztos vagyok. Remélhetőleg a bajnokikon és BL-ben is Regu lesz az alap, Marcelo pedig csak tehermentesíteni fogja a lazább meccseken, ha nem tud drasztikus formajavulást produkálni.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. február 7., csütörtök 9:46

Neve miatt bekerult, de igy, hogy nem tamadhatott annyit teljesen felesleges volt berakni. Elore jatekban sem tudta igy hozni magat, vedekezesben meg Regu jobb. Rossz ezt latni.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. február 7., csütörtök 8:21

Az ellenfél legveszélyesebb emberét fogta... Kit? Malcom? Igazi B kategória, már azt sem értettem minek veszi meg a Barca. Anno a Bordeaux-ban a Vidi ellen is látszott, hogy semmi extra a gyerek.

Nem is ez a baj, mert a sebesség meg tud kopni, amit egy fiatal egyszer-egyszer ki tud használni. Nem ettől tartok. Hanem a közeli kameraképen látszó arcától... Mint egy kiégett vénember olyan arckifejezéssel volt a pályán. Itt nem elsősorban a fizikai adottságok kopása szerintem a baj, hanem mentális fáradság, fásultság. Lehet csak sok volt neki ez a tizenpár év Madridban már, elment a cimborája is, rommá is nyerte magát. Korábban meg olyan lelkesedés dolgozott benne, amit átragasztott másokra is, tüzelte a közönséget...

Nagyon szomorú leszek amikor elmegy, de év végéig ha nem talál vissza legalább annyiban önmagához, hogy az akarás látszik rajta, akkor lehet, hogy érdemes elengedni a Juvéba. Valószínűleg ott még fel is tudna pörögni pár szezonra, nekünk meg el lehet kezdeni versenyeztetni Requilónt Achraffal.

Szedd össze magad, kérlek! :'(
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Tádám » 2019. február 7., csütörtök 8:16

Kerlon írta:
BBeno írta:ramos is benne volt abban a golban azert mert o mutatta hogy nyugi melle megy aztan csak bement a rovidre. de ha marci nem setalva nezi vegig a tamadast akkor malcom mellett van es fixen nincs gol. botrany amit iden lehoz. szerintem innen mar nincs vissza ut ha egy barca ellen sem kepes felporogni.
Ramosnak mit kellett volna ott tennie? Navas nem ért oda, ő meg max kézgyanúsan belevetődik és kiállítják. Ne legyél vicces.

Nem tudom. Szerintem hibázott Ramos, 1 lépéssel kellett volna arrébb állnia, és akkor takarja a rövidet, és Malcom kilövi őt konkrétan. Nem tudta, hogy hol van, azt hitte, hogy mellé megy.
Nézd meg a lassításokat, mutatja, hogy calma-calma, aztán fogja a fejét, hogy bakker, ezt lazán tisztázhatta volna...
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. február 7., csütörtök 8:15

egesz vedelem elcsuszott marcelo nélkül mert o fentmaradt. :mrgreen: ramos meg elnezte a rovidet. siman odatudott volna allni a kapafahoz. o is azt hitte ott all nem veletlenul huzta fel a kezeit hogy nyugi.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 42 regisztrált és 0 vendég