Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 6., szerda 11:38

Mickey írta:
pheco írta: Itt is elfért volna Militao kiesésével, erre a szezonra biztosan. Szerintem Alaba és Rüdiger szintjét simán hozta volna, ha elkerülik a sérülések.
Kíváncsi leszek rá mit alkot a Sevillában, a BL-ben a 16 közé papíron be kell jutniuk. A bajnokságban meg a tavalyinál biztosan jobban fognak szerepelni.
Ide ne, maradt volna mikor lehetett....nem gúy kellett volna menni :sly:
Sevillaban azért örülhetnek, hehe jót szólt. PSG ért valóban kár.
Egyszer kiakadsz, hogy mikent irnak itt a jatekosokrol, maskor meg a Real Madrid egyik legnagyobb legendajat nem varnad vissza, mert egyszer hozott egy rossz dontest.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: Babinho » 2023. szeptember 6., szerda 11:35

Annyira jó olvasni mindenhol hogy mekkora legenda visszatér 1 milláért a nevelőegyesületébe, nemet mondott a pénzre :lol: azt állítólag az asszony mondott nemet az arab világra, Ramos szerintem simán ment volna :lol: nagy a π-na 6alma :mrgreen: leyenda :mrgreen:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. szeptember 6., szerda 11:17

pheco írta: Itt is elfért volna Militao kiesésével, erre a szezonra biztosan. Szerintem Alaba és Rüdiger szintjét simán hozta volna, ha elkerülik a sérülések.
Kíváncsi leszek rá mit alkot a Sevillában, a BL-ben a 16 közé papíron be kell jutniuk. A bajnokságban meg a tavalyinál biztosan jobban fognak szerepelni.
Ide ne, maradt volna mikor lehetett....nem gúy kellett volna menni :sly:
Sevillaban azért örülhetnek, hehe jót szólt. PSG ért valóban kár.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. szeptember 6., szerda 9:05

Meccset se nyertek még idén, nem vagyok benne biztos hogy meglesz a továbbjutás. EL gyõzelemre mennek úgyis :D

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: pheco » 2023. szeptember 6., szerda 8:32

Itt is elfért volna Militao kiesésével, erre a szezonra biztosan. Szerintem Alaba és Rüdiger szintjét simán hozta volna, ha elkerülik a sérülések.
Kíváncsi leszek rá mit alkot a Sevillában, a BL-ben a 16 közé papíron be kell jutniuk. A bajnokságban meg a tavalyinál biztosan jobban fognak szerepelni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 6., szerda 8:09

pátkán írta: latom magamelott,ahogy talalkoznak Gavival... :mrgreen:
A valosagban meg majd Vinit tori kette :mrgreen:

Komolyra forditva, nagyon orulok, hogy visszatert a normalis vilagba. A PSG annyira abszurd volt tole, hogy valami hihetetlen, kb. barmi mas jobb lett volna.

Fizikalisan top, mentalitasa sosem fog valtozni, szerintem nagy fogas a Sevillanak. Nyilvan akik a bukasat keresik, orulnek, majd ha hibazik, de prime korszakaban is hibazott, most is fog.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: pátkán » 2023. szeptember 6., szerda 8:02

latom magamelott,ahogy talalkoznak Gavival... :mrgreen:
joabulicsak

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: lestat » 2023. szeptember 5., kedd 23:53

Jaja tavaly nagyon bika volt a BL ben amelyik meccseken èn láttam.
:agree:

Szurkolok neki Sevillaban csak ellenunk ne játszon :lol:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. szeptember 5., kedd 20:20

Szerintem 21-ben tökéletes pillanatban engedte el a klub és játékos egymás kezét. Amikor a psg-be igazolás után hónapokig nem tudott pályára lépni a sérülései miatt, Perezt dicsérte a többség, hogy milyen jókor lett vége a dolognak..

Aztán tavaly bitang formában mégegyszer odarakta, amit oda kellett. Ha jól olvastam bika volt a psg-ben (mondjuk ekkora golyszlikkal és karizmával, ami a holdról is látszik nem meglepő, de ennyi idősen azért mégis az..), letette a névjegyét ott is. Ha a sevillából vonul vissza nyáron, tökéletes keretbe foglal egy páratlan pályafutást..

De ha 92:48kor nem fogja egy szögletüknél a Bernabeuban legalább 4 ember, akkor igazán sírni fogunk, hogy visszatért...

Grande Sergio
Grande Capitán :salute:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. szeptember 5., kedd 18:20

dzsi91 írta: Nem megoldhato,hogy ekkora kaliberek szépen csendben tapsikoljanak a padról. El se kezdődött a szezon már a szerény háborús menekült modric 40 évesen elégedetlen a perceivel. És ez ha igaz ha nem folyamatos támadási felület a csapatnak baszogatják vele az edzőt stb.

Ezen a szinten 3 rossz meccs után a legnagyobb legendát a halálfaszára kívánja a nép amikor meg az edző egy ekkora kalibert kihagy a csapatból ugranak a patkányok a médiából és már jön a bullshit az összes sajtótájékoztatón vagy a kitalált cikkek az öltözőből stb.
ebbe van valami :mrgreen:

lásd Raúl és Casillas sztorija

(kicsit OFF: Raúl utolsó szezonjában voltam az Atletico elleni rangadón, már egy tényleg megkopott, kispados Raúlt is úgy várták a pályára a spanyolok, mint senki mást :D
ez nyílván a legendának szólt, akkor már majd mindenki elfogadta, hogy jogosan pados )

Avatar
Tomidzsi
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2022. június 11., szombat 10:13
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: Tomidzsi » 2023. szeptember 5., kedd 18:13

Nagyon nagy respect, hogy nem Arábiába ment hanem haza. Asszem kovetni fogom a Sevillat idén. :)
Bernabeuba nagyon fura lesz látni. 2. felidobe beallhatna hozzánk is. 1. felido Sevilla 2. felido Madrid.

:salute:






Ki lesz a kapitány Ő vagy Navas?
Navas valoszinuleg...ha nem serult
Marcos, Cafú, Lúcio, Thiago Silva, Robi Carlos, Casemiro, Marcelo, Kaká, Ronaldinho, Adriano, R9

Dida, Juninho, Alex, Rivaldo, Gilberto Silva, Pato, Robinho, Vinicius

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. szeptember 5., kedd 17:48

Itt azt kell megérteni , hogy ezek a focisták már kissebb bajnokságban akkora egóval rendelkeznek mint amit sokunk még életében nem is látott. Akkor ezt tegyük Egy Ramos Céronaldo messi vagy hasonló szintre.

Nem megoldhato,hogy ekkora kaliberek szépen csendben tapsikoljanak a padról. El se kezdődött a szezon már a szerény háborús menekült modric 40 évesen elégedetlen a perceivel. És ez ha igaz ha nem folyamatos támadási felület a csapatnak baszogatják vele az edzőt stb.

Ezen a szinten 3 rossz meccs után a legnagyobb legendát a halálfaszára kívánja a nép amikor meg az edző egy ekkora kalibert kihagy a csapatból ugranak a patkányok a médiából és már jön a bullshit az összes sajtótájékoztatón vagy a kitalált cikkek az öltözőből stb.

Akkor van esély ilyen visszavonulós romantikához ha valaki időben észlel és nincs kedve már focizni mint Zidanenak.

Én annyira nemlátom a Ramos storyban a hűde elcseszte dolgot. Sérült volt egész szezonban aztán beraktuk ahogy felépült és ki is estünk a blből. Kövi szezont a psgben ugyanúgy sérülten töltötte és ugyanúgy beerőszakoltuk vona a fontos meccsekre és lehet nem nyerünk bl-t.

Elég megnézni a tavalyi elődöntőt ahol a godmodeban játszó rüdigert csontnélkül kirakta Carlo a visszavágóról mert militao bevethető lett. Pedig vele szerintem máshogy alakúlt volna a meccs.

Túl kényes téma már ez a visszavonulósdi ezen a szinten. Túl sok pénz túl nagy egók én már leszarom az ilyet a vezetőség időben észlelje mikor nemtud már valaki annyit adni, hogy megérje a fiatalokat jegelni az öreg miatt. Céronaldo esetében szerintem hibáztunk mert ő még 2 szezont lehozott volna azon a szinten de így utólag már kitizgat. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 5., kedd 17:06

gutihaz14 írta: hat arrol szolt a fama hogy ramos kapott egy ajanlatot meg egy hataridot, letelt a hatarido zarultak a kapuk hiaba gondolta meg magat ramos.

bappera nem csuktuk ra egyszer sem az ajtot. csak ennyi a parhuzam :kalapos: amugy en nem banom hogy ramos ment mert mar csak a vezer volt benne ami plusz amugy jatekban boven potolhato volt
ennyire vagod, mit vagy mit nem csinalt perez es a madrid a bappe ugyben az elmult 2 evben?
mint a psgcommunitysek? :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. szeptember 5., kedd 16:42

Ha nem vesszük ide Benzemat, aki egyértelmű kedvencem, akkor én amúgy az ő távozását sajnálom a legjobban. Sőt, talan megkockaztatom, hogy első helyre rakom, mert Benzemanak valamilyen szinten időszerű volt, a csúcson fejezte be. Ramos már szintén vén volt, de nem akkor és nem ilyen körülmények között kellett volna távoznia. Távozása óta nincs még egy ilyen vezére a csapatnak. Szinte gyerekként kezdte itt és igazi kapitany lett, védő létére megannyi emlékezetes és végzetesen fontos góllal, pillanattal, tortenessel. Mióta elment, azóta mondom, hogy lassan már senkin nem kell meglepődni. Idén láttam a BLben játszani, vérprofi volt és még mindig nagyon magas szinten volt. Ne vegyük ide az utolsó évét, amikor gondjai voltak a hosszabbítás körül és kb. folyamat sérült volt. Kondiban tartotta magát, még mindig képes magas szinten játszani és ezt a Sevillaban is fogjuk látni. Ha vannak Realos fejezet lezarasok, akkor ezt biztosan nagyon sajnálom, de sajnos ő rontotta el. Biztosan ma már másként látja, ahogy szerintem Ronaldo is. Egyszer élünk, és a Realtol is csak egy esélyt kapsz. Ez így van (fájóan) jól megcsinálva.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5169
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. szeptember 5., kedd 16:27

hat arrol szolt a fama hogy ramos kapott egy ajanlatot meg egy hataridot, letelt a hatarido zarultak a kapuk hiaba gondolta meg magat ramos.

bappera nem csuktuk ra egyszer sem az ajtot. csak ennyi a parhuzam :kalapos: amugy en nem banom hogy ramos ment mert mar csak a vezer volt benne ami plusz amugy jatekban boven potolhato volt
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: Süti » 2023. szeptember 5., kedd 16:25

gutihaz14 írta: csak bappe jatszat perezzel, holmi ramos nem
Te egyébként miről beszélsz? :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5169
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. szeptember 5., kedd 16:24

csak bappe jatszat perezzel, holmi ramos nem
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

zsuninnyo
Hozzászólások: 1214
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. szeptember 5., kedd 15:59

lestat írta: Azt viszont sosem fogom megérteni hogy innen miért és hogyan is ment el...
Az egy eleg egyszeru szituacio volt. A hataron tartotta a szerzodeshosszabitast, hogy tobbet es jobbat kapjon, aztan koppant egy nagyot.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. szeptember 5., kedd 15:54

De miről beszélnek? Volt egy meccs 2016 17ben ahol szidták ő meg a góljánál ünnepelt ezért. 15-6 év alatt egy ligában évi 2 meccsen ez annyira sértő ? :D 2-3 meccs és mindenki leszarja majd.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 5., kedd 15:00

Miert kurta el?
Raul is lelepett schalkeba pl.
Sevillaban kezdte, ott is fejezi be, szep palyafutas.
Vagy a sevilla drukkerek megis mi a faszt varnak? Hogy van valami tehetsegesebb nevelesuk, es akkor az egesz eleteben naluk fog megrohadni?
Navas, reyes, mindenki lelepett a picsaba onnan, akkor ramos miert baj? Vagy hogy beszoltak neki, amikor meg itt jatszott, es azt várják, hogy tűrje?
Meg a lónak a faszát.
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 29 regisztrált és 0 vendég