Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1408
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2021. január 30., szombat 7:27

Én nem sokat tudok erről a problémáról, de szerintem egy lassan 35 éves játékosnak, nem most kellene megszednie magát, volt ideje erre a pályafutása során. Most válhat legendává és megmutathatja azt, hogy hogyan kell a karrierje utolsó 2 évét tisztességesen lezárnia, abban a klubban, amivel mindent megnyert. Ha egy kicsit jövőbe látó lenne, akkor rájönne, hogy a vírushelyzet végével és a visszavonulása után is jól fizető állást kapna a klubnál, így a sejk pénzére nincs szüksége. Azzal ha viszont elmegy itt ledönt egy szobrot, összekap a vezetőséggel is és nem lesz helye többet a klubban, mivel a szurkolók sem akarják majd itt látni. A PSG-ben pedig egyáltalán nem biztos, hogy nagy karriert tud majd befutni.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. január 29., péntek 21:47

Tjacks írta:
h3x0r írta:
Jol mondod, kiegeszitonek maradhatott volna, csak epp nem akart. Mourinho korrektul elmondta neki, hogy Benzema es Higuain mellett csak keves percet tud adni, viszont szamit ra, felig a palyan - felig a kispadon, mint ahogy Materazzira az Interben. Raul viszont jatszani akart, ezert fogta magat es lelepett. Perez szegyelheti magat, hogy a klub legendajanak szivesseget tett es ingyen elengedte, sot meg a 7 millios fizetesebol 2 milliot mi alltunk.
Ha nem érted amit írtam akkor csekkold a két búcsúztatót. Nem a pénzről beszéltem. És igen, ide Raul már nagyon kevés volt, de a Schalkeba még hozta magát bőven, ezért is ment el.

Míg Ramos KEZDŐ lehetne, de neki ez nem elég. Van különbség.
Te irtad, hogy amikor a Schalke bucsuztatta, szegyelted magad Perez + a klub helyett. Erre mondtam, hogy Perezeknek semmi szegyelnivalojuk nincs, nem ok tehetnek rola, hogy a Schalke "kellett" bucsuztassa. (Ugyanakkor Rault is megertem)

Ha Ramos tavozik, en nem fogok haragudni se a klubra, se ra, VISZONT legkesobb a szezon vegeig vagy irjon ala vagy kapjon az utolso meccsen egy kapitanyhoz melto bucsuztatot (meg ha szurkolok nelkul is). Ha egyik se tortenik meg es a hatso ajton tavozik, az nalam Perezek szegyene.

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. január 29., péntek 20:30

h3x0r írta:
Tjacks írta:Raulnál nem a pénz volt a gond, egyszerűen játszani akart, a probléma csak az volt hogy érkezett egy CR+Benzema pakk(+ kaká), kezdőbe már nem lehetett rakni, kiegészítőnek maradhatott volna. Teszem hozzá ahogy a Schalke búcsúztatta ott én szégyeltem magam Perez+ klub helyett...... :'(
Jol mondod, kiegeszitonek maradhatott volna, csak epp nem akart. Mourinho korrektul elmondta neki, hogy Benzema es Higuain mellett csak keves percet tud adni, viszont szamit ra, felig a palyan - felig a kispadon, mint ahogy Materazzira az Interben. Raul viszont jatszani akart, ezert fogta magat es lelepett. Perez szegyelheti magat, hogy a klub legendajanak szivesseget tett es ingyen elengedte, sot meg a 7 millios fizetesebol 2 milliot mi alltunk.
Ha nem érted amit írtam akkor csekkold a két búcsúztatót. Nem a pénzről beszéltem. És igen, ide Raul már nagyon kevés volt, de a Schalkeba még hozta magát bőven, ezért is ment el.

Míg Ramos KEZDŐ lehetne, de neki ez nem elég. Van különbség.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. január 29., péntek 20:12

Tjacks írta:Raulnál nem a pénz volt a gond, egyszerűen játszani akart, a probléma csak az volt hogy érkezett egy CR+Benzema pakk(+ kaká), kezdőbe már nem lehetett rakni, kiegészítőnek maradhatott volna. Teszem hozzá ahogy a Schalke búcsúztatta ott én szégyeltem magam Perez+ klub helyett...... :'(
Jol mondod, kiegeszitonek maradhatott volna, csak epp nem akart. Mourinho korrektul elmondta neki, hogy Benzema es Higuain mellett csak keves percet tud adni, viszont szamit ra, felig a palyan - felig a kispadon, mint ahogy Materazzira az Interben. Raul viszont jatszani akart, ezert fogta magat es lelepett. Perez szegyelheti magat, hogy a klub legendajanak szivesseget tett es ingyen elengedte, sot meg a 7 millios fizetesebol 2 milliot mi alltunk.

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. január 29., péntek 19:36

dzsi91 írta:
Jim írta: írja alá, és lépjünk tovább :shutup:

nagy madridista tény, de pl Hierro vagy Raúl el nem tudom képzelni, hogy ne írta volna alá már rég a szerződést, bármilyet is kínálnak nekik...
Wtf Raúlt úgy kellett a hátsókapun kitessékelni annyira rátelepedett a klubra.Casillas meg ugyanúgy kavarta a szart.

Az ő idejük véges a klubé nem ezért megértem Raúlt is Ramost is és perezt is.Csakhogy Perez kurvára nem ért a fotballhoz csak a pénzhez. Nagyon megmutatta Céronaldonak is kiafaszacsávó. Még tapsoltam is nekk,hogy első a klub csak aztán úgygondolta ,hogy majd benzema meg viniciusz meg bale lehozzák. :lol: azóta se rúgtunk gólt, ugyanez lesz most is. Megmutatja Ramksnak ki a fasza csávó, aztán a balhátvéd alaba fog bohóckodni a helyén.

A klub az első igen. Meg a pénz. De nemlátom,hogy a Céronaldón megspórolt pénz hova ment,mármint sajnos látom és úgynézki Ramos +pár millája is megy majd alaba számlájára. Az egész azért különösen humoros mert a védelem és a kp az ami ebben a nyomorúlt időszakban is úgy ahogy rendben volt. Most nem elég,hogy a támadósort de a védelmet is építsük újra nyáron. Gg
Raulnál nem a pénz volt a gond, egyszerűen játszani akart, a probléma csak az volt hogy érkezett egy CR+Benzema pakk(+ kaká), kezdőbe már nem lehetett rakni, kiegészítőnek maradhatott volna. Teszem hozzá ahogy a Schalke búcsúztatta ott én szégyeltem magam Perez+ klub helyett...... :'(

Ramosnál más a helyzet, meg lenne az esélye hogy még 2 évig kezdőjátékosként innen vonulhasson vissza. Óriási idióta az emberünk ha ennek ellenére elmegy.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 29., péntek 11:02

h3x0r írta:
Realista24 írta: Real Madrid won't change their mind about the new contract renewal policy. They have told Sergio Ramos' entourage: "If he leaves, we'll sign another."
@elpais
Ez jelenleg mennyi? 2 ev -10%?
Real Madrid offered Ramos two years with a 10% salary reduction or one year with the same salary but the captain refused the offer. Real Madrid believe that Ramos will leave in June. [@jpedrerol]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. január 29., péntek 9:29

füst írta:
Azt írják, Ramosnak kell hívnia Ramost, hogy aláírja a papírt és marad. De a Prezi többet nem fogja keresni.
Ha nem teszi meg Ramos, akkor nyártól nem a Real játékosa.
Mármint Ramosnak kell hívnia Perezt? Vagy mi? Azt hiszem nem értem. :mrgreen:
Szerintem a testvérére gondolt R...aki az ügynöke is, asszem.

Azt lehet nem így van. De mindegy, legyen végre ofisöl hogy marad, és elfogadja a csökkentést meg a 2 évet :mrgreen:

Közben meg , sehol semmi , Ramosnál....megy a show tovább B-)
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 29., péntek 9:28

füst írta:
Azt írják, Ramosnak kell hívnia Ramost, hogy aláírja a papírt és marad. De a Prezi többet nem fogja keresni.
Ha nem teszi meg Ramos, akkor nyártól nem a Real játékosa.
Mármint Ramosnak kell hívnia Perezt? Vagy mi? Azt hiszem nem értem. :mrgreen:
Whatever :lol:

Sergio Ramos has not received any offer from Real Madrid. He will not listen to offers until the club pronounces. He wants to finish his career in Madrid.
@lamacope
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: füst » 2021. január 29., péntek 9:27

Azt írják, Ramosnak kell hívnia Ramost, hogy aláírja a papírt és marad. De a Prezi többet nem fogja keresni.
Ha nem teszi meg Ramos, akkor nyártól nem a Real játékosa.
Mármint Ramosnak kell hívnia Perezt? Vagy mi? Azt hiszem nem értem. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 29., péntek 9:21

Azt írják, Ramosnak kell hívnia Perezt, hogy aláírja a papírt és marad. De a Prezi többet nem fogja keresni.
Ha nem teszi meg Ramos, akkor nyártól nem a Real játékosa.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 28., csütörtök 21:32

El Pais, kéretik erős fenntartásokkal kezelni.
Ők írták most hogy a klub olyan nagy pénzügyi válságban van, hogy bárki eladó akiért jó pénzt fizetnek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

M@dridista@
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2019. július 21., vasárnap 12:33

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: M@dridista@ » 2021. január 28., csütörtök 21:28

Nem tudom gyerekek... lehet közellenség leszek... de anno sokaknál CR maga az ördög volt mert egy szintű fizetést szeretett volna Messivel magyarul béremelést kért...
Itt meg Sergio Ramos aki elvileg óriási kapitány meg minden... 1-2 millió euron rúgózik a covid válság közepén ami mint tudjuk a szeretett klubbunk gazdasági részét is megviseli...
Mondjuk nem nehéz a szavaimból kiolvasni, hogy nagyon remélem már a hónapok óta lévő rugózás után, hogy nem kapja meg... lehet menni Messivel Párizsba...
Ez az én álláspontom.
És persze, tudom, hogy rohadjak meg emiatt mert mit képzelek meg amúgy se tudhatok én innen semmit 😀

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: füst » 2021. január 28., csütörtök 21:22

Szerintem megbecsülésre, 20 millióra. :D

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. január 28., csütörtök 21:21

csak új kihívásra vágyik

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. január 28., csütörtök 20:59

Realista24 írta: na, állítólag Ramos felhívta Pérezt, hogy van egy 20 milliós ajánlata a PSGtől, Perez meg mondta neki, hogy beszélt a sejkkel és nem igaz :lol: :lol:
Ne b+ :lol:

Ez most rohadtul röhögő görcsös hír :lol:
Egy jó show műsor kinéz :smile:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. január 28., csütörtök 20:52

Realista24 írta: na, állítólag Ramos felhívta Pérezt, hogy van egy 20 milliós ajánlata a PSGtől, Perez meg mondta neki, hogy beszélt a sejkkel és nem igaz :lol: :lol:
:lol: Ez azért kumma jó lehet :lol:
Lassan mónika show lesz a Real Madridból :angry: :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7230
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. január 28., csütörtök 20:49

Sztem csak riogatják itt egymást, Ramos Perezt a PSGvel, Perez minket Alabával, aztán a vége az lesz, hogy aláírja a hosszabbítást. Nagyon remélem legalábbis.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. január 28., csütörtök 20:46

Realista24 írta: Real Madrid won't change their mind about the new contract renewal policy. They have told Sergio Ramos' entourage: "If he leaves, we'll sign another."
@elpais
Ez jelenleg mennyi? 2 ev -10%?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 28., csütörtök 20:43

na, állítólag Ramos felhívta Pérezt, hogy van egy 20 milliós ajánlata a PSGtől, Perez meg mondta neki, hogy beszélt a sejkkel és nem igaz :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 28., csütörtök 20:42

Real Madrid won't change their mind about the new contract renewal policy. They have told Sergio Ramos' entourage: "If he leaves, we'll sign another."
@elpais
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 32 regisztrált és 0 vendég