Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. január 5., kedd 17:35

„Valaki a PSG-től elmondta nekem, hogy egy nagy csapatot akarnak felállítani Messivel és velem.”
:lol: isten, mennyi baromságot összeírnak az újságot.

kibszttul unalmas ez a szappanopera. és kibszttul unalmas, hogy nem először csinálja ezt Ramos.

minden a szart kiposztol ő is a socialmediaba, legyen töke, és mondja el mi a szitu, mert így lejáratja magát.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. január 5., kedd 17:31

Realista24 írta:
lestat írta: Szerintem eddig sem volt rola szo hogy ramos azert szeretne ezt azt mert 6 eve fejelt egy golt. A jelent és jovot nezik ott is. Foleg a jovot.

Pont nem ő az a jatekos aki a multbol élne.

Engem sem érdekelne az egész ha nem azt latnam hogy szopunk nelkule allandoan,főleg a BL-ben. Egyenlore nemtudjuk potolni.
Amilyen fizikai allaptban van meg szerintem bőven adható a két év stb.

Mindegy lerágott csont. Legyen már vége.
Nem a két évvel van a gond. Neki van gondja a mínusz tíz százalékkal.
Jaja ezen mar nem is agyalok mert mindenki ir itt mar mindent. Egyik cikk cafol ra a masikra.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. január 5., kedd 17:28

Csabi írta: nem tudom, lehet én vagyok a fac meg érzéketlen, de engem nem nagyon tud érdekelni, hogy de eddig mennyit tett xy játékos a klubért. ramosnál se érdekel most, és cr-nél sem érdekelt, pedig ő nálam a top. de. aki nem szeretne itt játszani, az akkor folytassa máshol. ramos eddigi teljesítmény, amit tett a csapatért mind meg is lett neki szerintem honorálva, egészen 19 éves korától mostanáig az évi tízmilliós fizetésekkel, autókkal, tökéletes infrastruktúrával, stb.

a szerződéshosszabbítás a jövőről és a jelenről szól, nem arról, hogy eddig mi volt. egy adott szerződés egy adott időpontban írnak alá, amikor figyelni kell több összetevőt is (játékos kora, teljesítménye, várható teljesítménye, csapat pénzügyi helyzete, stb stb stb). 35 éves játékos számára a 2 év 10% csökkentéssel szerintem megfelelőnek kellene, hogy legyen. így is a csapat egyik legjobban fizetett játékosa lesz.
Lelkemből szólt ez a dal.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. január 5., kedd 17:19

Csabi írta: nem tudom, lehet én vagyok a fac meg érzéketlen, de engem nem nagyon tud érdekelni, hogy de eddig mennyit tett xy játékos a klubért. ramosnál se érdekel most, és cr-nél sem érdekelt, pedig ő nálam a top. de. aki nem szeretne itt játszani, az akkor folytassa máshol. ramos eddigi teljesítmény, amit tett a csapatért mind meg is lett neki szerintem honorálva, egészen 19 éves korától mostanáig az évi tízmilliós fizetésekkel, autókkal, tökéletes infrastruktúrával, stb.

a szerződéshosszabbítás a jövőről és a jelenről szól, nem arról, hogy eddig mi volt. egy adott szerződés egy adott időpontban írnak alá, amikor figyelni kell több összetevőt is (játékos kora, teljesítménye, várható teljesítménye, csapat pénzügyi helyzete, stb stb stb). 35 éves játékos számára a 2 év 10% csökkentéssel szerintem megfelelőnek kellene, hogy legyen. így is a csapat egyik legjobban fizetett játékosa lesz.
CsAK
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 5., kedd 17:02

lestat írta: Szerintem eddig sem volt rola szo hogy ramos azert szeretne ezt azt mert 6 eve fejelt egy golt. A jelent és jovot nezik ott is. Foleg a jovot.

Pont nem ő az a jatekos aki a multbol élne.

Engem sem érdekelne az egész ha nem azt latnam hogy szopunk nelkule allandoan,főleg a BL-ben. Egyenlore nemtudjuk potolni.
Amilyen fizikai allaptban van meg szerintem bőven adható a két év stb.

Mindegy lerágott csont. Legyen már vége.
Nem a két évvel van a gond. Neki van gondja a mínusz tíz százalékkal.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. január 5., kedd 16:06

vele is ugyanúgy roller van. közel sincs már a topon de még így is jó. kapna is 2 évet ami azért nem kevés tekintve hogy 37 éves lenne. ő is folyamat csinálja a hülyeségeket a pályán. több konstrukció is előtte van és mindegyik fair. nem kell neki lehajolnia a klubnak. ha nem tetszik akkor ennyi volt.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. január 5., kedd 15:35

Szerintem eddig sem volt rola szo hogy ramos azert szeretne ezt azt mert 6 eve fejelt egy golt. A jelent és jovot nezik ott is. Foleg a jovot.

Pont nem ő az a jatekos aki a multbol élne.

Engem sem érdekelne az egész ha nem azt latnam hogy szopunk nelkule allandoan,főleg a BL-ben. Egyenlore nemtudjuk potolni.
Amilyen fizikai allaptban van meg szerintem bőven adható a két év stb.

Mindegy lerágott csont. Legyen már vége.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 5., kedd 15:29

Csabi írta: nem tudom, lehet én vagyok a fac meg érzéketlen, de engem nem nagyon tud érdekelni, hogy de eddig mennyit tett xy játékos a klubért. ramosnál se érdekel most, és cr-nél sem érdekelt, pedig ő nálam a top. de. aki nem szeretne itt játszani, az akkor folytassa máshol. ramos eddigi teljesítmény, amit tett a csapatért mind meg is lett neki szerintem honorálva, egészen 19 éves korától mostanáig az évi tízmilliós fizetésekkel, autókkal, tökéletes infrastruktúrával, stb.

a szerződéshosszabbítás a jövőről és a jelenről szól, nem arról, hogy eddig mi volt. egy adott szerződés egy adott időpontban írnak alá, amikor figyelni kell több összetevőt is (játékos kora, teljesítménye, várható teljesítménye, csapat pénzügyi helyzete, stb stb stb). 35 éves játékos számára a 2 év 10% csökkentéssel szerintem megfelelőnek kellene, hogy legyen. így is a csapat egyik legjobban fizetett játékosa lesz.
Szétadlak Csabi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. január 5., kedd 15:18

nem tudom, lehet én vagyok a fac meg érzéketlen, de engem nem nagyon tud érdekelni, hogy de eddig mennyit tett xy játékos a klubért. ramosnál se érdekel most, és cr-nél sem érdekelt, pedig ő nálam a top. de. aki nem szeretne itt játszani, az akkor folytassa máshol. ramos eddigi teljesítmény, amit tett a csapatért mind meg is lett neki szerintem honorálva, egészen 19 éves korától mostanáig az évi tízmilliós fizetésekkel, autókkal, tökéletes infrastruktúrával, stb.

a szerződéshosszabbítás a jövőről és a jelenről szól, nem arról, hogy eddig mi volt. egy adott szerződés egy adott időpontban írnak alá, amikor figyelni kell több összetevőt is (játékos kora, teljesítménye, várható teljesítménye, csapat pénzügyi helyzete, stb stb stb). 35 éves játékos számára a 2 év 10% csökkentéssel szerintem megfelelőnek kellene, hogy legyen. így is a csapat egyik legjobban fizetett játékosa lesz.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 5., kedd 15:06

Yazid írta:
Realista24 írta: @SergioRamos is moving away from renewing his contract with Real Madrid. [@jfelixdiaz]
ezek még mind spekulációk, én megvárnám a végét
Nyilván, az official bejelentésig minden az. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. január 5., kedd 15:00

Realista24 írta: @SergioRamos is moving away from renewing his contract with Real Madrid. [@jfelixdiaz]
ezek még mind spekulációk, én megvárnám a végét

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. január 5., kedd 14:52

Realista24 írta: @SergioRamos is moving away from renewing his contract with Real Madrid. [@jfelixdiaz]
Szép
Konkrétan ismét eldobjuk a legjobb játékosunkat.
És itt tényleg nem romanitkáról van szó és egyebekről, hogy jó lenne, ha innen vonulna vissza.

Szimplán csak ő adja a legtöbbet a keretből.
Ah, vicc.
Na mind1, jöjjön 3 barzil csikó 50-be. :-*
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 5., kedd 14:48

@SergioRamos is moving away from renewing his contract with Real Madrid. [@jfelixdiaz]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. január 5., kedd 14:29

Azért Messinél is az volt ami nála is szerintem, 33-35 évesen, asszonnyal, sok gyerekkel, megszokva a spanyol klímát meg életvitelt, átcuccolni máshova, az se könnyű. Angliába kizártnak tartom pláne. Párizs, vagy mondjuk Olaszország jobban belefér iylen szempontból, vagy majd a 40 hez közelebb már Amerika.
Nem illik.

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. január 5., kedd 13:49

Pad'em írta: 35 éves, de fizikai állapotából kiindulva, simán nyomja még 2-3 évig top szinten.
Ezt egyaltalan nem lehet kijelenteni. Nem veletlenul lett kitalalva a max 1 eves szabaly, ilyen korban egy komolyabb serules a palyafutas veget jelentheti.
Szerintem maradni fog, csak megy a szokasos szappanopera. Ha tavozik, akkor sem a penz miatt fog, hanem a kalandert.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. január 5., kedd 13:38

Realista24 írta:
Pad'em írta: Tök mindegy nekem, akkor ha Arsenalos biztos Mustafi szintjén lenne és már egy Galatasarayban vezetne le :D

Vannak a focisták, mint Di Maria, Higuain, LV akárki akit elhajtunk ha pénzért hisztiznek páros lábbal, meg van CR meg Ramos, akit semmi pénzért nem engednék el a csapatomból. Ez a senki sem nagyobb a Realnal szöveg jól hangzik, csak pont ezek a kaliberek emelték ide a klubot, ahol van. Di Stefano, Puskás, Zidane, CR, Ramos.

Persze érthető minden érv pro-kontra, ott a Barca példa, de csak meg lehetne ezt vhogy oldalni. Sztem meg is fogjuk végül
Meg persze, de ha egy klubnál 2 évig nincsenek nézők, és száz millió eurók esnek ki ezért, akkor irreális elvárásokkal ne üljünk le tárgyalni.
Persze, önmagában én se értek egyet azzal, hogy most kilincsel emelésért egy válság közepette, de ha most jár le a szerződése, ez van, érthető. Eleve világ összes pénzét megkeresi, meg voltak már korábban is ügyei, de megint azt érezném, hogy nagyon könnyen engednénk el egy óriási klublegenda kezét.

A lenne megoldás alatt meg azt értettem, hogy mit tudom én 2 év hosszabbítás, most mondjuk csökkentéssel, de jövőre meg emelkedne ha elmúlt ez a szar, vagy akármi. Kicsit azt érzem, hogy ha elfogadja a board ajánlatát részükről oké, de ha nem, az se baj, sőt, legalább megszabadulunk az egyik legnagyobb hangadótól az öltözőben. 35 éves, de fizikai állapotából kiindulva, simán nyomja még 2-3 évig top szinten. Elviszi egy PSG, City, Man. U aztán majd kesergünk, hogy az aktuális 50 milliós igazolásunk is flop lesz a helyén. Generációváltásba beleférne a távozása, de közben még itt rontják a levegőt olyan arcok, akiknek már évek óta nem lenne itt helye, sőt vettünk melléjük egy rakatot, akiknek meg pláne.

Mindegy, meglátjuk, én nem engedném el semmi pénzért, de ez már kiderült. Több fórumtárs úgy látom kevésbé ragaszkodó :D

Ps.: Kereshetnénk nem mellesleg edzőt is megint.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. január 5., kedd 13:31

pep is hívja a citybe :lol:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. január 5., kedd 13:30

Realista24 írta: Ceballos azt mondja, hogy beszélt tegnap Ramosszal és szerinte hosszabbít.

Ez oké, de miért beszéltek? Lecsekkolta az angliai élettel kapcsolatos dolgokat? :mrgreen:
Ramos várja vissza a nyáron Cebát :mrgreen:

cart
Hozzászólások: 2640
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: cart » 2021. január 5., kedd 12:33

Mester77 írta:
Nem egyszerű ügy. Sőt, a Chiringuito tévéműsorban egy olyan párbeszédet is megszellőztettek, ami (feltételezések szerint) Ramos és Pérez elnök közt zajlott le, és amiben a játékos kiemeli, a PSG tárt karokkal várja Párizsba, ahol vele és Messivel szupercsapat épülhet fel.
Szerintem ez inkabb ilyen oreg fiuk csapat lenne a 34-35 eves Messi es Ramossal :lol:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. január 5., kedd 12:22

A legjobb idoszakban csinalja egyebkent, agya neki sincs sok. Na mind1. Meg a vegen ZZ haverjai megkonnyitik az edzo dolgat es szep sorban maguktol tavoznak, kar h nem a megfelelo arcok kezdik


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 33 regisztrált és 0 vendég