Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. február 5., péntek 21:22

Még mindig remélem, hogy marad, szimpatikusabb lenne ha ő lenne ott , nem pedig Alaba. Tehermentesítésre meg Nacho és Militao elég kell legyen. Esetleg Militao helyett más, ha borul a bili ....
Balosra meg Regu, Marci helyére. Teljesen jó.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 5., péntek 21:19

Realista24 írta: Ma sem edzett.
A holnapival együtt ez lesz a 13. kihagyott meccse az idei 27bol.

35eves, két éves szerződést ajánlottak neki jó fizetéssel.

Aztán mégis menne. Szomorú.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 5., péntek 17:59

Ma sem edzett.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. február 4., csütörtök 12:18

Real Madrid have set a deadline for Sergio Ramos in March. He has until then to accept the 2-year contract with a 10% paycut, and if he doesn't, he will leave the club. Manchester City are interested. @abc_deportes
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: flori » 2021. február 3., szerda 22:07

Sírnának az emberek a búcsúmeccsén az új Bernabeuban. Ha ezt elengedi a pénzért, akkor kapja be.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. február 3., szerda 22:01

Nekem az lenne a legszimpatikusabb, ha maradna a picsáján és még legalább 2 évig hozna egy ilyen szintet mint a mostani, ez még kezdőbe való. Sérülés meg van mindenkinél, ez még lófc.


Maradna a védelemben meg a csapatban vezérnek, és kalap kabát. Baloson ott van Mendy, esetleg Regut bejátszani Marci helyett. Középpályán meg teljesen rendben vagyunk, leszámítva hogy Ödegaard kipakolhatná onnan Iscot, azt akkor 5 ember oda elég is lenne.
Hátul meg Bodri elhúzhat a pcsába, Militao meg Nacho/LV és Regu lehozná a 4 kezdő ember mellett, beugrósan.
Nem kellene nekem Alaba 3 posztra nyóc ember helyére....

Elöl meg jöhetne valami reform, ami mondjuk nem jön mert pénzünk nem lesz.De Bale meg Hazard még jó lehet :| :lol:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. február 3., szerda 21:59

Az aranylabdás Modric belemegy a csokkentésbe, mert tudja, hogy covid van, nem lesz fiatalabb Ő sem, de itt akar még játszani. Ugyan azt miért kell heteken keresztül magyarázni a csapat kapitányának? Ennyire agyatlan az emberünk vagy mi a baj? A sérülésekből egyre több lesz és azok egyre hosszabbak lesznek. A teljesítmény is visszaesik. A csapat morál és minden szempontból mélyen maga alatt, de azért a kapitány tolja a primadonnát és veri az asztalt a pénz miatt. Menni akar akkor álljon ki és közölje, ha meg marad akkor minek a cirkusz. Pérez engedni úgy sem fog, itt léte alatt megtanulhatta már volna, nincs az a játékos akinek a kedvéért Pérez engedni fog és szerintem jól is teszi.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3576
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. február 3., szerda 21:30

Mickey írta:
Realista24 írta:
Idén közel 60 nap sérülés van a neve mellett. Az nem kevés.
Mikor volt utoljára ennyit sérült? Csak nem lesz ebből tendencia, mármint ha maradna ...egyébként ebből a 2 éves fizuból sztm többet ne akarjon kihozni. mármint ha itt akar maradni. nem csökkentenek ilyen helyzet közeperre, és ő sem lesz fiatalabb. Érdekes, ha ez sem elég korrekt neki.
16/17es szezonban okt. 10től majdnem 6 hetet, aztán még decemberben több mint 3 hetet, februárban hagyott még ki 1meccset. Ez volt ami ramosi szinten idénre hasonlít. 1000szer bizonyította már, hogy nincs cukorból, de az idő nem fogja kímélni őt sem..

Jogos azzal a szemüveggel is nézni amit Ziro és Tjacks írtak, kicsit sz@rban a haza, kapott annyit a klubtól (Perez nyilatkozata, amikor a socio néni le svéd turistázta pl.), hogy ne feltétlen a della legyen a legfontosabb ami miatt marad. Legenda, de nem a farok csóválja a kutyát.
Most hogy Perez koronás, amúgy lehet hosszabbítani? Sorry ennyire a klub szerkezetét nem ismerem, hogy ki a munkáltató, ki írja alá a szerződést a csapat részéről.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. február 3., szerda 20:08

Realista24 írta:
BlancoMark írta: Ezzel azert nem tudok egyeterteni mert nem kert emelest, csakis a jelenlegi fizujat. A teljesitmenye es a terhelhetosege se latszik visszaesni (felreteve azt a kaoszt ami a jelenlegi vedelmet jellemzi szervezetlenseg miatt), meg mindig az egyik legmeghatarozobb jatekosunk. Megerdemelne ezt a plusz ket evet valtozatlan fizuval.
Idén közel 60 nap sérülés van a neve mellett. Az nem kevés.
Mikor volt utoljára ennyit sérült? Csak nem lesz ebből tendencia, mármint ha maradna ...egyébként ebből a 2 éves fizuból sztm többet ne akarjon kihozni. mármint ha itt akar maradni. nem csökkentenek ilyen helyzet közeperre, és ő sem lesz fiatalabb. Érdekes, ha ez sem elég korrekt neki.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 3., szerda 20:03

BlancoMark írta:
Marky írta:
Ha nem tartja magat a klub az iratlan szabalyaihoz es enged Ramosnak, akkor ezzel minden korabbi idosebb jatekos lesz szembekopve.
Szerintem nagyon helyes, hogy nem engedi Perez azt a tebolyt, akibe Messi belerangatta a klubjat. Legyen normalis gazdalkodas, abbol lesz sportszakmai siker.
Ezzel azert nem tudok egyeterteni mert nem kert emelest, csakis a jelenlegi fizujat. A teljesitmenye es a terhelhetosege se latszik visszaesni (felreteve azt a kaoszt ami a jelenlegi vedelmet jellemzi szervezetlenseg miatt), meg mindig az egyik legmeghatarozobb jatekosunk. Megerdemelne ezt a plusz ket evet valtozatlan fizuval.
Idén közel 60 nap sérülés van a neve mellett. Az nem kevés.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. február 3., szerda 20:00

Marky írta:
BlancoMark írta: Pénzügyi szempontok alapján mindenféleképpen itt tartanám. Inkább egy biztos Ramos + pár milláért két szezonra, minthogy hozzunk valakit nagy pénzekért aztán vagy beválik vagy nem. Inkább a támadósorba toljuk a lóvét ezerrel.
Ha nem tartja magat a klub az iratlan szabalyaihoz es enged Ramosnak, akkor ezzel minden korabbi idosebb jatekos lesz szembekopve.
Szerintem nagyon helyes, hogy nem engedi Perez azt a tebolyt, akibe Messi belerangatta a klubjat. Legyen normalis gazdalkodas, abbol lesz sportszakmai siker.
Ezzel azert nem tudok egyeterteni mert nem kert emelest, csakis a jelenlegi fizujat. A teljesitmenye es a terhelhetosege se latszik visszaesni (felreteve azt a kaoszt ami a jelenlegi vedelmet jellemzi szervezetlenseg miatt), meg mindig az egyik legmeghatarozobb jatekosunk. Megerdemelne ezt a plusz ket evet valtozatlan fizuval.

Tjacks
Hozzászólások: 2680
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. február 3., szerda 19:10

ziro4vr írta: Jelen körülmények között több mint korrekt ajánlatot kapott, ha nem jó, takarodjon meg aztán majd fröcsögjön ha van kedve.

Ennyi díszbuzit mint a mai focisták, hihetetlen.
Vhogy így. Baromi ostobának kell lenni ahhoz hogy pár millióért elmenjen és kockáztassa azt amit eddig felépített. Madridban bizonyítania már nem kéne, legend státuszban van 2014 óta.

Mindig az a kib*szott pénz.....többettöbbettöbbet.

Maradni fog :smile: :kalapos:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. február 3., szerda 18:55

ziro4vr írta: Jelen körülmények között több mint korrekt ajánlatot kapott, ha nem jó, takarodjon meg aztán majd fröcsögjön ha van kedve.

Ennyi díszbuzit mint a mai focisták, hihetetlen.
Ámen.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. február 3., szerda 18:44

Jelen körülmények között több mint korrekt ajánlatot kapott, ha nem jó, takarodjon meg aztán majd fröcsögjön ha van kedve.

Ennyi díszbuzit mint a mai focisták, hihetetlen.
Nem illik.

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. február 3., szerda 18:43

BlancoMark írta: Pénzügyi szempontok alapján mindenféleképpen itt tartanám. Inkább egy biztos Ramos + pár milláért két szezonra, minthogy hozzunk valakit nagy pénzekért aztán vagy beválik vagy nem. Inkább a támadósorba toljuk a lóvét ezerrel.
Ha nem tartja magat a klub az iratlan szabalyaihoz es enged Ramosnak, akkor ezzel minden korabbi idosebb jatekos lesz szembekopve.
Szerintem nagyon helyes, hogy nem engedi Perez azt a tebolyt, akibe Messi belerangatta a klubjat. Legyen normalis gazdalkodas, abbol lesz sportszakmai siker.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 3., szerda 15:59

füst írta: Én le vagyok maradva szerintem. Azt tudom hogy mit ajánl neki a klub. És az nem tetszik neki. De neki konkrétan mi is az igénye?
Két év fix, csökkentés nélkül.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: füst » 2021. február 3., szerda 15:45

Én le vagyok maradva szerintem. Azt tudom hogy mit ajánl neki a klub. És az nem tetszik neki. De neki konkrétan mi is az igénye?

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. február 3., szerda 15:42

Anthony írta: Viszlát, aztán kiadunk 5-szörös pénzt minden balfaszra :lol:
Pénzügyi szempontok alapján mindenféleképpen itt tartanám. Inkább egy biztos Ramos + pár milláért két szezonra, minthogy hozzunk valakit nagy pénzekért aztán vagy beválik vagy nem. Inkább a támadósorba toljuk a lóvét ezerrel.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. február 3., szerda 15:38

Viszlát, aztán kiadunk 5-szörös pénzt minden balfaszra :lol:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. február 3., szerda 15:36

Viszlát.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 41 regisztrált és 0 vendég