Alvaro Morata - 21

Archívum
Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. május 5., péntek 12:57

"A sors aztán összehozott minket a Real Madriddal, és nagyon szenvedtem emiatt. Gólt is szereztem, pedig egy vagyont fizettem volna azért, hogy az ne ellenük, hanem bármelyik másik csapat ellen menjen be. Adósa vagyok a Real Madridnak és a Bernabéunak”.
A végére R24 is mindent megfog bocsátani neki. :mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. május 2., kedd 18:16

70 milliós ajánlatokról lehetett olvasni Morataval kapcsolatban, nem is gondolkodnék rajta

Minden igazolás előtt egy szerkezetváltás lenne az első amit meg kellene húznunk. Annyira minőségi kp-saink vannak, hogy ez a 433 egy komoly öngyilkossággal is felérne lassan. Helyváltoztatások, kreatív kiugratások, egyéni megindulások. Isco, Asensio, Kovacic, Modric, Kroos, brutál nevek, erre ebből az ötből mi hármat stabilan a padon jegeltünk szinte egész évben. A szélső védőink felfutásaival szerintem egy 4321-ben nagyot játszanának ezek a játékosok, de egy 4312-nek is több értelme lenne. Valahogy Bale is hasznosabb lenne, szerintem...szeret középen játszani, onnan vannak igazán jó lövései.

Amúgy ha Morata azt mondaná, hogy jó nekem a csere szerep is, néha leszek kezdő még talán meg is tartanám egy újabb évre, de 70 millió az 70 millió

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Mickey » 2017. május 2., kedd 11:39

wZoLee7 írta:Moratat is elkell adni, nagy meccseken kezdokent keves, Hazard meg teljesen feleleges igazolas lenne nekunk. Nem latom hogy olyan nagy huzo ember lehetne a spanyol bajnoksagban, foleg hogy sokszor a chelseaben sem az.
Az is biztos h komplett tamado sort nem egy nyaron fogunk lecserelni, CR tavozasara en semmi eselyt nem latok. Bale meg az elnoktol fugg, ne feledjuk hogy Bale volt a valaszunk a Neymar ugyre, elnokunket ismerve amig nem lesz a piacon egy nala nagyobb erteket kepviselo szelso akit elhozzon addig Bale maradni fog

+1

Szerintem sem most fogjuk elöl cserélni a garnitúrát. De nem is gondolom, hogy nagyon meg kellene forgatni a keretet. Egy ember ide, egy másik oda, attól függően ki megy el.

Amennyiben Morata el akar menni és el is tudják adni rendes üzletben, úgy helyette egy kicsit más felfogású támadó jó lenne, de max ennyi.

CR és Benz mehetne feltoltban/befejezőben, szaladgálni meg Bale-Lucas Vasquez-Asensio és egy esetleges Morata helyett érkező ember megoldás lehetne, és elegendően is lennénk létszámban.

( Marianot is el lehetne engedni, nem igen maradna szerintem padosnak )
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. május 2., kedd 11:29

Moratat is elkell adni, nagy meccseken kezdokent keves, Hazard meg teljesen feleleges igazolas lenne nekunk. Nem latom hogy olyan nagy huzo ember lehetne a spanyol bajnoksagban, foleg hogy sokszor a chelseaben sem az.
Az is biztos h komplett tamado sort nem egy nyaron fogunk lecserelni, CR tavozasara en semmi eselyt nem latok. Bale meg az elnoktol fugg, ne feledjuk hogy Bale volt a valaszunk a Neymar ugyre, elnokunket ismerve amig nem lesz a piacon egy nala nagyobb erteket kepviselo szelso akit elhozzon addig Bale maradni fog

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. május 2., kedd 6:56

Bale meg Ronaldo nálam eladó. Leirtam már többször, hogy előbbi használhatatlan utóbbi jelenlegi formájában inkább káros, mint hasznos, de tudom, hogy ő maradni fog. Benzema is tavozhatna igazából és Mbappe jöhetne. Szerintem a csapat sokkal jobban muzsikalna, ha ténylegesen lenne balszelsonk, illetve ha mindenki mozogna, mint a B csapat esetében és nem csak a kaput támadna. Nagy változásnak tűnik, de egy Ddg, Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo, Asensio, Isco, Kova, Kroos, Hazard, Ronaldo/Benzema kezdőt raknek fel. És ez mehetne egy 433/4231/442ben is. Hazard nélkül, Modric a kezdőben, Isco meg CR mögött. De nekem nagyon kell előre egy gyors ember, mert CR már nem az, Isco meg soha nem is volt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Simi » 2017. május 1., hétfő 22:15

Kerlon írta:Leirtam a taktikai topikban. Kell Hazard, Cronaldo csatár, Isco meg Kova kezdő, jobbon Asensio.
Egyet értek Cronaldoval és Iscoval is, Hazardot viszont csak akkor hoznám, ha a Bale-Benz duóból valaki távozna - ami szerintem nem valószínű. Kovát elképzelhetetlennek tartom, hogy kezdőként lássuk jövőre - én nagyon örülnék neki a brazil helyett például, de sajnos ez sem fog szerintem megtörténni.

Ilyen vezetés mellett már az csoda, ha Isco jövőre a kezdő tagja lehet, pedig már nagyon nagyon rászolgált régóta.

Morata pedig szerintem azért kell távozzon, mert ha még a Benzemával való játékpercekért folyó küzdelmében jobban is jönne ki, akkor is ha sikerülne valahogy Benzt hátrább tolnia a sorban (ami egyébként nem fordulhat elő sem Perez, sem Zidane miatt szerintem), akkor is ott van előtte CR középre. Moratanak itt nem terem babér, max cserecsatár maradhat, ami neki kevés.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. május 1., hétfő 9:44

Leirtam a taktikai topikban. Kell Hazard, Cronaldo csatár, Isco meg Kova kezdő, jobbon Asensio.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. május 1., hétfő 9:39

Én reménykedek benne, hogy jövőre valamennyire váltani fog Zidane. Ezt szerintem el is mondta az öltözőben és ezzel képes Iscot a sok padoztatas mellett arra biztatni hogy maradjon. Nem azt mondom hogy teljes stuktura váltás lesz, mert például a 433 cuccot kétlem hogy elengedné. De az, hogy a támadásépítés másképp fog történni, az simán benne van a pakliban.
Maradjon CR, mert megérdemeli, hogy itt legyen ameddig szeretne és ugyebár nem egy fogalmatlan 35 éves jatekosrol beszélünk.

Na de ez már minden csak nem Morata topic

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. május 1., hétfő 9:17

nem a jövő realmadridját hanem a jövő év realmadridját. ahogy látjuk idén ez a menő zidane-nál nem hiszem hogy jövőre eltérne ettől a móditól, nem mellesleg jó ha az ívelgetést egy olyan várja bent aki tud is vele mit kezdeni. remélem nem csak ebből áll majd a játékunk de idén a gálakezdővel ezt játszuk tehát sok jóra nem számítok jövőre sem.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 1., hétfő 9:16

Na ettől meg méginkább agyfaszt kapok..rakjuk csatáraba és keresni kell az ívelgetésekkel? Így látod a jövő Real Madridját? Ott van a lehetőség a csapatban hogy szép focit játszon szar beadásokat hanyagolva, erre meg ugyebár ne.
Kivételsen meg kell támogatnom Benőt :lol:
Lehet, hogy ő sem így képzeli el, de mivel nem adjuk el Cét, és a pályán kell lennie, és nem szélsőként, nagyon más opciónk nincsen, mint betenni középre.
Az már más kérdés, hogy a labdát le lehet vinni a kapuig Kovacic és Isco módra, vagy a Danilo féle belekúrok egy nagyot, és megy ahova megy megoldással is
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. május 1., hétfő 9:14

BBeno írta: csak azt felejted el hogy roncit nem fogjuk eladni. o addig marad amig o akar. ergo jatszani is fog es ezert meg kell talalni azt a posztot amiben nem -1 ember es az a csatar poszt. jelenleg -2 vel jatszunk ha ronaldo a szelrol tamad es benzema varja kozepen.
ha ronaldo bemegy kozepre egybol mar csak -1ben vagyunk es lehet keresni ot ivelgetessel. ebben az ivelgetos fociban neki van csak haszna. jovore is jatszani fog ketseg nem ferhet hozza. viszont az is biztos hogy tobbet is fog pihenni igy kell egy olyan aki turi a padot es az nem morata. elotte meg ott van a lehetoseg angliaban. erre lesz jo benzema.
Na ettől meg méginkább agyfaszt kapok..rakjuk csatáraba és keresni kell az ívelgetésekkel? Így látod a jövő Real Madridját? Ott van a lehetőség a csapatban hogy szép focit játszon szar beadásokat hanyagolva, erre meg ugyebár ne.
A Deportivo elleni Morata szerepet szerinted Ronaldo nem tudná mégjobban lehozni?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 1., hétfő 8:40

mostanában elég sokat olvasok külföldi real/sima foci fórumokat és megnyugtatok mindenkit.
Most már tudunk aludni, köszönjük.
Ugyanezen szakértők Jamest játszatnák Isco helyett és adták volna el pár hónapja Cét :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. május 1., hétfő 8:15

Persze klasszis befejezo CR, aztan majd csodalkoztok, ha majd Asensio, Isco vagy az uj szelso nem tamad direktben a kapura, mert CR mutogat es hisztizik...tenyleg ez lenne mindenkinek a legjobb. :roll: A B csapat megmutatja, h CR nelkul is van elet, es ha jon MPappa es Dembele akkor megjobban is lehet CR utan elet.
csak azt felejted el hogy roncit nem fogjuk eladni. o addig marad amig o akar. ergo jatszani is fog es ezert meg kell talalni azt a posztot amiben nem -1 ember es az a csatar poszt. jelenleg -2 vel jatszunk ha ronaldo a szelrol tamad es benzema varja kozepen.
ha ronaldo bemegy kozepre egybol mar csak -1ben vagyunk es lehet keresni ot ivelgetessel. ebben az ivelgetos fociban neki van csak haszna. jovore is jatszani fog ketseg nem ferhet hozza. viszont az is biztos hogy tobbet is fog pihenni igy kell egy olyan aki turi a padot es az nem morata. elotte meg ott van a lehetoseg angliaban. erre lesz jo benzema.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 1., hétfő 7:50

Az idei év tökéletesen megmutatja azt hogy nem azon múlik, hogy a támadók hany gólt rúgnak, hanem hogy milyen a csapat összetétele.

Cr es Karim 28 gól a bajnokságban, 19 es 9 megoszlásban, Messi es Suarez meg 54. Es mire mennek vele? Mire mentek a BLben a sok góllal? Semmire.

Az mar csak hab a tortán ha van egy golbaszarinto játékosod, mondjuk eddig ez is megvolt. Az idei év a csapatról szól, a duplázás küszöbén vagyunk, de nektek ekezni kell Zidanet továbbra is elore. Aztán ha összejön, akkor meg egymásnak fogjatok kiverni örömtokben.

Idegeskedni ráértek utána is, ne legyetek buták.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 1., hétfő 7:44

Jim írta:
Realista24 írta: Tudsz olvasni? Leírtam.
te, ez milyen stílus?? :roll:

mindenesetre sokan elismerjük Moratát a korlátaival együtt
azért háborgunk, mert nem a forma alapján állítja össze a csapatot Zidane, hanem a mezre írt nevek alapján...
különben már rég bajnokok lennénk idén :salute:
Persze. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. május 1., hétfő 2:01

Persze klasszis befejezo CR, aztan majd csodalkoztok, ha majd Asensio, Isco vagy az uj szelso nem tamad direktben a kapura, mert CR mutogat es hisztizik...tenyleg ez lenne mindenkinek a legjobb. :roll: A B csapat megmutatja, h CR nelkul is van elet, es ha jon MPappa es Dembele akkor megjobban is lehet CR utan elet.

Azert eleg szelektiv a memoria, Moarata osszel nem egyszer volt kezdo es eleg beleszarok stilusban nyomta, nem volt ilyen hajtos.
Pipita írta:
A lehet úgy viselkedni mint DM meg Asensio vonalra még annyit tudnék mondani hogy DM fél éves teljesítménye hatalmas mértékben járult hozzá a Tizedikhez mert extra klasszis volt amit abban a félévben épp nyújtott..
Hagyjuk DM-t ha lehet. En arra emlekszem, h a dontoben a tamadasok nagyresze elakadt rajta, a kapura toreseig inkabb volt hatranyara a csaptnak, mint elonyere. Annak a szezonnak a legjobb meccsen a Bayern elleni idegenbeli meccsen ahol galaztunk nem is jatszott. Lehet, h a legjobbak kozott volt, de hogy extra klasszis lett volna, szerintem nem volt.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Jim » 2017. május 1., hétfő 0:36

Realista24 írta: Tudsz olvasni? Leírtam.
te, ez milyen stílus?? :roll:

mindenesetre sokan elismerjük Moratát a korlátaival együtt
azért háborgunk, mert nem a forma alapján állítja össze a csapatot Zidane, hanem a mezre írt nevek alapján...
különben már rég bajnokok lennénk idén :salute:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2017. május 1., hétfő 0:08

mocsok írta:
nem tudom mivel válthatta ki egyesekben az ellenszenvet, nem szolgált rá
itt a válasz rá:
Navamiro írta:Ott volt megint 20 percet kb. Esernyő után gólpassz. :mrgreen: Az ügyetlen botlábúja. :lol:
semmi bajom moratával. tök jó cserecsatár, és tök jó hogy így teljesít idén.
de az hogy be kell böfögni a semmiből egy ilyen provokatív, nyomorék faszságot nevető szmájlival csak hogy pörögjön a topic és benzemát lehessen oltani.. szánalmas.

aztán ha kapnak egy hónapot amiért több oldalas vitát generálnak, akkor meg megint jön a "karimkát nem lehet bántani" szöveg.
És arról mennyire Morata tehet, hogy egy szurkoló beböfög valamit? Ez elég gyenge.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. április 30., vasárnap 23:29

d.gergo írta:
BlancoMark írta:kiveteles helyzetben vagyunk, hogy ket ilyen csatarunk van
Már csak egy olyan csatár kéne, aki a kezdőben is megállja a helyét, és nem csak cserének jó
Ronci. ő lesz a csatár. nem kell keresgélni senkit sem. szélre meg jön hazard vagy dembele nem érdekel. több haszna van csatárban ronaldonak mint bárkinek ott.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Pipita » 2017. április 30., vasárnap 23:06

Realista24 írta:Úgy írsz róla mint a csúcs Ronaldorol. :lol:

Es nem, nem vagy kénytelen felhozni a franciát, csak jol esik ;)
Én? Nemár. :mrgreen: Hát épp azt ecseteltem hogy nem szeretem, hogy nem tartom kiemelkedően technikásnak, vagy különösebben kiemelkedő képességű csatárnak, de az elszántsága miatt odáig jutott, ameddig. Pont mint Higuaín. Nem azt írtam hogy ő minden idők legnagyobbika és hogy a Real Madrid örökös kilencesévé kéne avanzsálni, hanem hogy tökéletes cserecsatár aki idén tökéletesen teljesít amikor csak lehetőséget kap. De nyilván nem vele képzelem el a Real Madrid kezdőjét, nem tartom többre mint ami, viszont ezzel együtt én örülök annak hogy idén itt van mert rengeteget köszönhetünk neki, többek között például azt is hogy még mindig van némi izgalom a ligában.

Úgy írok róla mint Ronaldóról, ne már, amiatt az ember miatt kezdtem el focit nézni, Moratát meg szeptemberig gyűlöltem. :lol:

Benzemát meg hidd el nem esik jól felhozni. Én lennék a legboldogabb ha a jogos helyére kerülne végre és nem kellene azon idegeskedni minden fontosabb meccs előtt, hogy már megint ő kezd. :mrgreen:
d.gergo írta:Már csak egy olyan csatár kéne, aki a kezdőben is megállja a helyét, és nem csak cserének jó
Miért, Benzema cserének jó? :shifty: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég