Alvaro Morata - 21

Archívum
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 18., csütörtök 7:42

A hírek szerint Morata a konditeremben a lábára ejtett egy súlyzót, és a hírek szerint olyan mértékű a zúzódás, hogy kizárt a játéka vasárnap. Aztán közöltek egy updatet, hogy a baleset még hétfőn történt és a Bernabéu kupán ugye játszott is.
Pedig már kezdtem örülni, hogy Mariano ismét bizonyíthat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. augusztus 17., szerda 0:40

Van egy szezonja észhez térni. Örökké nem lehet durci :D
Merci Zizou!

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. augusztus 17., szerda 0:37

Iden is lesz kit savazni, azt hiszem, es most jogosan... :lol: szornyu...
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 17., szerda 0:31

KAG írta:Mehetett volna 60-80 ért.
Annyiért meg bőven lehetett volna hozni Aubemeyangot pl.
Szerintem Ő sem teljesen idevaló, de vszleg itt akar lenni és Moratanál egy-két fokkal talán jobb is.
Elmondta hogy idén nem vált csapatot. Moratat akkor adtuk volna el ha kell a pénz Pogbara.
Egészen addig a levegőben lógott a sorsa. Ahogy aláírt a ManUhoz, jött is a szerződés, bemutatás, stb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. augusztus 17., szerda 0:12

Valahogy nem tudom elhinni ezeket a 70 milliós híreket, egyszerűen nem értem. Igaz Higunál a mai napig nem dolgoztam fel a 90-et.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. augusztus 16., kedd 23:57

Mehetett volna 60-80 ért.
Annyiért meg bőven lehetett volna hozni Aubemeyangot pl.
Szerintem Ő sem teljesen idevaló, de vszleg itt akar lenni és Moratanál egy-két fokkal talán jobb is.
ZIDANE

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. augusztus 16., kedd 23:46

Sokatokkal ellentétben nálam tisztalappal indult.Úgy gondoltam cserének bőven jo lesz.

Másfél meccs alatt sikerült kiverje a biztositékot,azt leszarom hogy szar, de egy saját nevelés nekem ne áljon trófea átadásnál mint egy darab szar, ez a gól öröm meg... Ilyet Cristiano Ronaldonak nézek el 360 Real góllal és 4 aranylabdaval...

Nem tom miafalloszt akar így de nekem az a gyanúm,hogy ő menni akart nekünk viszont kellett egy csatár és ezért duzzog... Javíthat még de nálam is leszerepelt most.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Géci » 2016. augusztus 15., hétfő 20:27

Morata kb 2 évet tolt le a felnőtt keretben, meg volt, hogy fel lett hozva nagy ritkán még a Castillából is. Ugyan ezt az emlitett játékosok nem mondhatják el magukról...

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. augusztus 15., hétfő 20:25

Carvajalt is bemutatták amikor visszajött a Leverkusenből. És Asensiot is be fogják. Igaz, hogy ők annyi vizet sem zavartak a kölcsönadásuk előtt, mint Morata, de ez a rendszer. Gondolom egyrészt egy kis show, megadják a módját meg a játékosnak is egy gesztus.

Egyébként én nagyon kíváncsi leszek arra, hogy mit művel idén. Csak nem lehet sétálgatni egy idényen át, értelme sem lenne. Emlékeim szerinte a juvés korszak előtt, amikor lehetőséget kapott hajtott normálisan. Talán észbe kap és leszáll a földre.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Steve » 2016. augusztus 15., hétfő 19:20

wZoLee7 írta:azt azért valaki halkan mondja már el miért kellett bemutatni :D oké, hogy megvettük, de éltünk az opciónkkal, ha jövőre eladjuk, megint opcióval, amit kihasználunk, ismét be lesz mutatva? :lol:

Mert ő az idei sztár igazolásunk.

Más Pogbát mutatja be. Ő nekünk a 70 milliós szuper igazolásunk.

Spanyolország első számú csatára, Real nevelés.

Csak mi gondoljuk itt páran, hogy ez xart sem ér és kevés. Perezéknek top igazolás a visszaszerzése. :hmmm: :ike:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Steve » 2016. augusztus 15., hétfő 19:16

Az a baj, hogy az elmúlt időben(rövid távon) nem igazán volt olyan játékos aki kiakasztott minden meccsen és zsigerből utáltam a játékát és őt is.

Attól félek Morata ez a típus lesz.

Szerintem mocskosul felháborítóan sétálgatott a Sevilla ellen is. Jó példa Asensio aki futott, küzdött.

Bizonyítaniuk kellene és küzdeni a kezdő helyért, de ez a félpénisz úgy sétált, mint ha legalább ő nyerte volna meg nekünk a legutóbbi két BL-t. Aztr hiszi top játékos, azt hiszi ténylegesen ő Spanyolország legjobb csatára, de megmutatta az EB-n is mennyit ér...

Ha így folytatja nem leszünk jóba.

Nem egy labdaügyes, cselezős csatár. Egyáltalán nem élmény nézni a fociját. De ezt elviselném ha látnám a szándékot...de azt sem láttam eddig. :hmmm: :'( :roll:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. augusztus 15., hétfő 19:13

azt azért valaki halkan mondja már el miért kellett bemutatni :D oké, hogy megvettük, de éltünk az opciónkkal, ha jövőre eladjuk, megint opcióval, amit kihasználunk, ismét be lesz mutatva? :lol:

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. augusztus 15., hétfő 18:30

Chris írta:
Bocs, de nem igazán tudlak komolyan venni. Vagy trollkodsz. :mrgreen:
Biztos azt is csak álmodtam, amikor kiejtett minket, meg amikor idén hülyét csinált a Bayern védelméből. Lehet utálni, de ettől még azokon a meccseken kulcsszereplő volt. Kezdettől fogva nem kedvelem a játékát, most sem örülök, hogy marad, de azért ennyire ne tegyük fel a szemellenzőt.
Attól, hogy arra a 4-5 meccsre egész jó volt, attól még ugyanúgy nem szint az ember... De ha még 4-5 meccsre lesz csak jó az még hagyján... de hogy a semmire legyen valakinek ekkora pofája...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 15., hétfő 18:09

Chris írta: Az miért ne lenne plusz motiváció, hogy egy magukfajta ott tud maradni az első csapatnál? Nyilván a CR félék a számukra az igazi példaképek, de nekem senki nem mondja, hogy a fiataloknak nem demoralizáló, hogy a legjobbak a Rayonál kötnek ki és esélyük sincs bekerülni a nagyok közé. Ezért is jó Carvajal, Nacho vagy épp Morata példája. Ez persze csak egy szempont, ezért önmagában én sem tartanám meg, de igenis ez szerintem pozitívum.
Morata egy hisztigép, Nacho és Carvajal a jó és követendő példa.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. augusztus 15., hétfő 17:45

Bocs, de nem igazán tudlak komolyan venni. Vagy trollkodsz. :mrgreen:
Biztos azt is csak álmodtam, amikor kiejtett minket, meg amikor idén hülyét csinált a Bayern védelméből. Lehet utálni, de ettől még azokon a meccseken kulcsszereplő volt. Kezdettől fogva nem kedvelem a játékát, most sem örülök, hogy marad, de azért ennyire ne tegyük fel a szemellenzőt.

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. augusztus 15., hétfő 17:43

Realista24 írta:
Jó példa a megtartása a fiatalok számára. Érdemes energiát belefektetni a fociba, mert bárkiből ( :D ) lehet első kerettag. De tényleg számíthat ez, nagy példakép lehet Morata sokaknak,
A kábszi rossz. :ozil:
Az miért ne lenne plusz motiváció, hogy egy magukfajta ott tud maradni az első csapatnál? Nyilván a CR félék a számukra az igazi példaképek, de nekem senki nem mondja, hogy a fiataloknak nem demoralizáló, hogy a legjobbak a Rayonál kötnek ki és esélyük sincs bekerülni a nagyok közé. Ezért is jó Carvajal, Nacho vagy épp Morata példája. Ez persze csak egy szempont, ezért önmagában én sem tartanám meg, de igenis ez szerintem pozitívum.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. augusztus 15., hétfő 17:41

Chris írta:Nézzük azért a pozitív dolgokat: Jó példa a megtartása a fiatalok számára. Érdemes energiát belefektetni a fociba, mert bárkiből ( :D ) lehet első kerettag. De tényleg számíthat ez, nagy példakép lehet Morata sokaknak, h amár Jesének nem jöttek össze a dolgai.
Nagy meccseken, meg úgy általában is fejben elég erős. van önbizalma. Csereként behozva igenis benne van a gól bármikor, tud plusszt hozzátenni a csapathoz.
Ezek a dolgok szerintem sem összevethetőek a 70 milliós árával, amit kaptunk volna érte, de azért próbáljuk meg ezeket értékelni, ha már itt maradt. Amúgy meg jövőre is el lehet sózni legalább 50 körül, BL-ben lő 1-2 gólt és a 70-et is tarthatja...
Bocs, de nem igazán tudlak komolyan venni. Vagy trollkodsz. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 15., hétfő 17:32

Jó példa a megtartása a fiatalok számára. Érdemes energiát belefektetni a fociba, mert bárkiből ( :D ) lehet első kerettag. De tényleg számíthat ez, nagy példakép lehet Morata sokaknak,
A kábszi rossz. :ozil:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. augusztus 15., hétfő 17:30

Nézzük azért a pozitív dolgokat: Jó példa a megtartása a fiatalok számára. Érdemes energiát belefektetni a fociba, mert bárkiből ( :D ) lehet első kerettag. De tényleg számíthat ez, nagy példakép lehet Morata sokaknak, h amár Jesének nem jöttek össze a dolgai.
Nagy meccseken, meg úgy általában is fejben elég erős. van önbizalma. Csereként behozva igenis benne van a gól bármikor, tud plusszt hozzátenni a csapathoz.
Ezek a dolgok szerintem sem összevethetőek a 70 milliós árával, amit kaptunk volna érte, de azért próbáljuk meg ezeket értékelni, ha már itt maradt. Amúgy meg jövőre is el lehet sózni legalább 50 körül, BL-ben lő 1-2 gólt és a 70-et is tarthatja...

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8467
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. augusztus 15., hétfő 16:47

Mondjon bárki bármit Morata bőven van az a szint, ami elég a Real cserecsatárának.
Fejben el kell fogadnia, hogy ő most cserecsatár és kész, egyáltalán nem olyan bfasz amennyire be van itt állítva.
Igen, azért a pénzért nagy kár, amennyiért vitték volna, de ha fejben helyrerakja magát nagy gond nem lesz vele.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég