Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. február 18., vasárnap 12:49

Remy írta:Valószínűleg úgyis a VB fog a legtöbbet érni. Egy ottani jó szereplés. Gólkirályi cím, érem, stb.
Normális esetben a vb-n nyújtott teljesítmény lehet a döntő. Szerintem CR még simán versenyben lehet az aranylabdáért, a bl ugye adott, és a vb-n is letehet egy jó teljesítményt.



Salah meg Kane, mint aranylabdás, hát ez azért a vicc kategóriája. De sosem lehet tudni.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: csababarca » 2018. február 18., vasárnap 12:35

M1Ö írta:
Csak egy BL-lel nem fog aranylabdát kapni. Ahhoz nem elég nagy név. A bajnokságban is sanszos, hogy a 4. hely körül fognak végezni. Ha meg ti megnyeritek a bajnokságot meg a kupát is, Messi meg spanyol gólkirály lesz, akkor ő fogja kapni. Rádásul a BLben is villanthat még, ha meg nem is nyeri.
szerintem sem, de az kellene neki, hogy egyáltalán szóba kerülhessen.
így hiába megy jól, semmi esélye nincs odakerülni, még említés szintjén sem.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: sonic » 2018. február 18., vasárnap 12:35

Kercsó írta:Sokan már most sírnak, hogy mekkora igazságtalanság lesz, ha CR nyeri meg újra az aranybogyót :lol:
Majd meglepnek mindenkit a VB-n, CR vezerletevel megnyerik, Ronaldo vallal kettot a dontoben. Es akkor nem lesz miertrinyalni... :D
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. február 18., vasárnap 12:27

Remy írta:
De Bruyne nekem kicsit szürke. Jónak jó, de sehol nem olyan kiemelkedő, hogy róla beszéljenek. Csapatszinten mondjuk mellette ott lesznek a kupák. VB-n még alakíthat.
A Guardiola rajongók, amiből rengeteg van, őt nagyon tolni fogják. Ő az új Iniesta.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. február 18., vasárnap 12:26

Süti írta:Megnyerjük a BL-t, franciák behúzzák a VB-t, győztes gólt fejel és Varane megkapja.
Vagy a braziloké a VB, és Marci viszi a bogyót.
Akarod mondani Benzema vagy Casemiro igaz? :mrgreen:

Én Kroostól sem sajnálnám, vagy Marcelotol akit említettetek. Sajnos Modric már kifele megy, és vbn is nagyon egyedül kéne produkálnia hogy sokáig jussanak. De idén még Cr vagy Messi fogja kapni, ez biztos.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. február 18., vasárnap 12:20

Megnyerjük a BL-t, franciák behúzzák a VB-t, győztes gólt fejel és Varane megkapja. :shifty:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. február 18., vasárnap 12:16

Valószínűleg úgyis a VB fog a legtöbbet érni. Egy ottani jó szereplés. Gólkirályi cím, érem, stb.

Salah mellett egy PL legjobbja cím (erre szerintem jelenleg Ő a legesélyesebb), esetleg gólkirály (bár ezt szerintem Kane behúzza) szólhat. Egyiptommal kétlem, hogy nagyot mennének a VB-n.

De Bruyne nekem kicsit szürke. Jónak jó, de sehol nem olyan kiemelkedő, hogy róla beszéljenek. Csapatszinten mondjuk mellette ott lesznek a kupák. VB-n még alakíthat.

Én akár még Kane-t is idesorolnám. PL gólkirályi cím, egy esetleges jó VB szereplés, akár gólkirályi címmel (ez még talán benne is lenne). A gólokat lövi, a médiában is fel van kapva.

Neymar meg alapból nyomatva van. VB-n meg szerintem neki van a legnagyobb esélye jó szereplésre. :hmmm:

Messi meg CR meg alap. Elég egy BL, esetleg egy jó VB és már is ott a laszti.

+1 (Griezmann: Bár idén szürke. De ha csoda történne a bajnokságban. Illetve a franciák hozzák a VB-t, amire mondjuk van esély. Akkor akár még ő is szóba kerülhetne) Sok a ha... nyilván.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. február 18., vasárnap 12:13

csababarca írta:kicsit röhögnék, ha egy Salah kapna aranylabdát Cé és Messi után egyből, erre csak akkor van esélye, ha bl-t nyer a pool-al. erre sem látok sok esélyt jelenleg.
Csak egy BL-lel nem fog aranylabdát kapni. Ahhoz nem elég nagy név. A bajnokságban is sanszos, hogy a 4. hely körül fognak végezni. Ha meg ti megnyeritek a bajnokságot meg a kupát is, Messi meg spanyol gólkirály lesz, akkor ő fogja kapni. Rádásul a BLben is villanthat még, ha meg nem is nyeri.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 18., vasárnap 11:56

Remy írta:
Kerlon írta:Mondjuk a teljesítménye alapján nem is adnám neki oda. De még Messinek se. Egyik sem annyira kiemelkedő, hogy valaki ne férjen már eléjük, főleg, hogyha alkotna valamelyik csapat a BL-ben.
Jelen állás szerint Salah-t tudnám elképzelni. (vicc nélkül. BL-ben is jó, a PL-ben oktat.) De ugye ott a VB, ahol ha a brazilok jók lesznek, akkor Neymar is közbeszólhat. Nála jelenleg az a nagy kérdés, hogy mi lesz a BL-ben. Egy korai búcsú eléggé rányomná a bélyeget a szezonjára, amit tényleg csak egy VB-vel tudna korrigálni.
Salah meg De Bruyne is jó pályázó. Előbbinél az a baj, hogy sanszosan semmit se fognak nyerni. A belgától meg kellene pár fontos gól majd a BL későbbi szakaszaiban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: csababarca » 2018. február 18., vasárnap 11:56

Remy írta: Nála jelenleg az a nagy kérdés, hogy mi lesz a BL-ben. Egy korai búcsú eléggé rányomná a bélyeget a szezonjára, amit tényleg csak egy VB-vel tudna korrigálni.
nála az nem kérdés, hogy kiesik a PSG-vel.
a mikéntje az érdekes, simán benne van hogy megsértődik és még ki is állítattja magát.

én nem tudom elképzelni, hogy a PSG tovább jut, tuti fogtok gólt/gólokat rúgni, és akkor mindegy is mit csinál a psg támadásban.


kicsit röhögnék, ha egy Salah kapna aranylabdát Cé és Messi után egyből, erre csak akkor van esélye, ha bl-t nyer a pool-al. erre sem látok sok esélyt jelenleg.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2018. február 18., vasárnap 11:57-kor.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. február 18., vasárnap 11:51

Kerlon írta:Mondjuk a teljesítménye alapján nem is adnám neki oda. De még Messinek se. Egyik sem annyira kiemelkedő, hogy valaki ne férjen már eléjük, főleg, hogyha alkotna valamelyik csapat a BL-ben.
Jelen állás szerint Salah-t tudnám elképzelni. (vicc nélkül. BL-ben is jó, a PL-ben oktat.) De ugye ott a VB, ahol ha a brazilok jók lesznek, akkor Neymar is közbeszólhat. Nála jelenleg az a nagy kérdés, hogy mi lesz a BL-ben. Egy korai búcsú eléggé rányomná a bélyeget a szezonjára, amit tényleg csak egy VB-vel tudna korrigálni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 18., vasárnap 11:47

Mondjuk a teljesítménye alapján nem is adnám neki oda. De még Messinek se. Egyik sem annyira kiemelkedő, hogy valaki ne férjen már eléjük, főleg, hogyha alkotna valamelyik csapat a BL-ben.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2018. február 18., vasárnap 11:40

Sokan már most sírnak, hogy mekkora igazságtalanság lesz, ha CR nyeri meg újra az aranybogyót :lol:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. február 18., vasárnap 8:58

pheco írta:
dzsi91 írta:Most látom,hogy messi csak 20 gólos a ligában,azt hittem van vagy 30.Még akár meg is lehet az a fogadás.
En is azt neztem, hogy ha mindegyik sorozatot nezzuk, akkor van max 5-tel tobb golja Messinek. En is latom, hogy jobb jelenleg Messi es nagyobb hatassal tud lenni a csapat jatekara, de ami a tuloldalon megy es aranylabdat koveteltek neki mar tavaly is es csak rohognek Ronaldon az ennek tudataban nagyon vicces. Mondjuk nem artana Messinek 3 ev utan a BL-ben is alkotnia valamit, mert emlekeim szerint 2015 tavaszan a Bayern ellen volt utoljara ertelmes meccse az egyenes kieseses szakaszban es akkor lehet ove lenne ujra az aranylabda.

szerk. kozben meg is irtad pontosan :D
Az a szomorú, hogy nem csak odaát "röhögnek" CR-en.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. február 17., szombat 18:56

Kerlon írta:Amúgy Messi is brutálisan lelassult.
Ezt írtam tavaly, hogy a dinamikussága meg a gyorsasága is kezd kopni. Nem látványosan, de már tavaly is látszott. Erre jött a kedves lesliejr, hogy mégis miről beszélek, nem látom jól. Közbe nem lehúzni akartam vele, csak egy megállapítás volt.

CR amúgy már nem hiszem, hogy beérné. Per pill jobb formában van CR, de nem hiszem, hogy sokáig fog tartani a góltalansága. Szerintem is Suarezzel fog versenyezni a 2. helyért.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 17., szombat 18:42

Amúgy Messi is brutálisan lelassult. Az első két méteren bírja gyorsan szedni a donga lábait, aztán kampó. Mondjuk ő még irányítónak bőven jó lehet, ha kap pár gyors embert köré.

Hát na, kezdenek kimenni. Tudtuk, hogy eljön ez. Mondjuk mögöttük sincs senki, aki eddig nagyon meggyőző lenne és átvenné tőlük a stafétát. Esetleg De Bruyne-t feltudják majd húzni, ha a BL-ben is alkotna a City. Vagy Salah? Esetleg Neymar, ha tovább mennének.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2018. február 17., szombat 18:37

Amilyen szerencsétlen lett Messi az utóbbi 4-5 meccsen nem is csodálkoznék.És igen , jó lenne tőle egy fasza bl tavasz. Sztem Cr Suárezzel fog nyomulni a végén.
Som i Serem!
6oat

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. február 17., szombat 18:33

dzsi91 írta:Most látom,hogy messi csak 20 gólos a ligában,azt hittem van vagy 30.Még akár meg is lehet az a fogadás.
En is azt neztem, hogy ha mindegyik sorozatot nezzuk, akkor van max 5-tel tobb golja Messinek. En is latom, hogy jobb jelenleg Messi es nagyobb hatassal tud lenni a csapat jatekara, de ami a tuloldalon megy es aranylabdat koveteltek neki mar tavaly is es csak rohognek Ronaldon az ennek tudataban nagyon vicces. Mondjuk nem artana Messinek 3 ev utan a BL-ben is alkotnia valamit, mert emlekeim szerint 2015 tavaszan a Bayern ellen volt utoljara ertelmes meccse az egyenes kieseses szakaszban es akkor lehet ove lenne ujra az aranylabda.

szerk. kozben meg is irtad pontosan :D

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. február 17., szombat 18:24

Elnézve,hogy mennyit röhögtek rajta szezon elején igazán mókás lenne ha végül behozná messit vagy gólkirály lenne.


Egyébként minden sorozatot nézve 2 góllal van lemaradva úgy,hogy messi 7 meccsel többet játszott...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. február 17., szombat 18:18

dzsi91 írta:Most látom,hogy messi csak 20 gólos a ligában,azt hittem van vagy 30.Még akár meg is lehet az a fogadás.
11 gólos Ronaldo, 9 gól csak a hátrány és 2 meccsel kevesebbet játszott!
egy tavalyihoz hasonló tavasszal ez is meglesz :coffee:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 16 regisztrált és 0 vendég