Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 13., péntek 10:15

Ez a Cé interjú megint ütött :lol: :lol: anyám...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. november 13., péntek 9:13

Realista24 írta:A véleményem nem fejtem ki, mert így is közellenség vagyok, de másokéra kíváncsi lennék.
Szerintem totál szét van esve fejben. Saját maga sem tud magyarázatot adni egy két dologra: pl. hogy Irina- és a formavesztés mi miatt történt meg... és van egy olyan gyanúm, hogy azt hiszi, mindenki hibás, csak ő nem.
Merci Zizou!

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. november 13., péntek 8:50

Ez csapta ki nálam is leginkább a biztosítékot a jelenlegi vesszõfutása mellett. :cens:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. november 13., péntek 8:44

Realista24 írta:Azt mondja meg valami okos, hogy az mire jó, hogy

x héten azt mondja; 1 évet biztos fogok az MLS-ben játszani.
y. héten azt, hogy a Realból vonul vissza.
z héten pedig azt, hogy nagy rajongója a ManU-nak, most persze boldog a Realnál, de senki nem ismeri a jövőt.

A véleményem nem fejtem ki, mert így is közellenség vagyok, de másokéra kíváncsi lennék.
Szerintem épp amilyen kedve van, olyat nyilatkozik. Ha jó kedve van, nyalják a seggét tövig, akkor itt akar maradni még sokat. Ha épp az 5 perc hiszti van, akkor meg "ki tudja, hogy mit hoz a jövő". :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 13., péntek 8:25

Azt mondja meg valami okos, hogy az mire jó, hogy

x héten azt mondja; 1 évet biztos fogok az MLS-ben játszani.
y. héten azt, hogy a Realból vonul vissza.
z héten pedig azt, hogy nagy rajongója a ManU-nak, most persze boldog a Realnál, de senki nem ismeri a jövőt.

A véleményem nem fejtem ki, mert így is közellenség vagyok, de másokéra kíváncsi lennék.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. november 12., csütörtök 22:28

Addig nem fog változni a mentalitása és a hozzáállása amíg díjakat nyer és mindenki elhiteti vele, hogy még mindig ő a világ legjobbja.
Erről szól a film is. Legalábbis a feléig biztos. A másik felét még nem néztem meg. Mindenki csak hajtogatja neki, hogy te vagy a világ legjobbja, de ő saját magának is bemagyarázza. Sőt, tőle nem lehet jobb senki semmiben. Viszont nincs is ezzel semmi baj, kell egy egészséges önbizalom, de talán pont emiatt nem is veszi észre mindazt, hogy nem ő már a legjobb és, hogy megvannak a hibái bőven.

Nekem nem is annyira a sebessége, sokkal inkább az hiányzik, hogy senkit nem ver már meg egy az egyben. Értem én, hogy az eredményesség érdekében valamilyen szinten be kellett ebből áldoznia, hogy direktebb focit játszhasson, de ez már rég túllendült az egyensúlyon. És ugye mostanság a gólok sem jönnek.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. november 12., csütörtök 21:35

én meg úgy örülök a wizzair 20% off nak mint majom a farkának :lol: :lol: :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 12., csütörtök 19:19

Chris írta: Nem erről van szó, senki nem mondott ilyet. Hanem hogy csak önmaga körül forog ez az ember, ez látszik a fiával való kapcsolatán (nyilván ezt kevésbé tudjuk, de pár elszólásból elég egyértelmű), illetve a pályán is ez látszik.
Kedvencem a filmben, mikor a bl döntőt mutatják, csak akkor látszik a játékosok gólöröme, amikor Cé lőtte be a negyediket. Előtte nem akarták mutatni, ahogy egykedvűen különül el a többiektől? :mrgreen:
Nem illik.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. november 12., csütörtök 19:08

Sastre írta:Szerintem túlgyúrta magát... tiszta izom a fickó, szerintem túlzásba vitte. Magán a futásán is látszik... most valahogy izomból akar futni, nincs meg az a könnyedség a mozgásában, mint régen. Szomorú visszanézni, hogy milyen jól tolta régen, és most hogy. Egy veszett jó szélső volt, remek befejezéssel... most már csak a remek befejezés van meg.

Tény, ha néha visszajár, akkor is előkap pár szép cselt, és rutinosan meg tudja már játszani a labdát, de a fiatalos lendülete sajnos elveszett. (az más kérdés, hogy nem jár vissza... amit én nagyon sajnálok)
Ezt akartam írni. De ez elképzelhető, nem csak az ő hibája, vissza lehet nézni az elmúlt cirka 10 évet, úgy látszik Madrid ezen részén csak addig terjed az orvostudomány, hogy "minéltöbbizomvanrajtaannálkevésbésérülékeny". Brutál mértékben pakolják az izmokat a játékosokra, azok meg ugyanilyen mértékben vesztenek a sebességükből. MEg az is ki lett vesézve korábban, hogy mennyire nagy különbség van a PL felkészítése és a miénk között, Bale is csak visszafejlődött ezen a téren, gáz.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

lovep
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015. november 12., csütörtök 12:45

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: lovep » 2015. november 12., csütörtök 12:48

Addig nem fog változni a mentalitása és a hozzáállása amíg díjakat nyer és mindenki elhiteti vele, hogy még mindig ő a világ legjobbja. Amikor elmaradnak a díjak és az esetleges jelölések, akkor észbe fog kapni. Lehet, hogy akkor már 40 éves lesz...

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. november 12., csütörtök 12:41

Szerintem túlgyúrta magát... tiszta izom a fickó, szerintem túlzásba vitte. Magán a futásán is látszik... most valahogy izomból akar futni, nincs meg az a könnyedség a mozgásában, mint régen. Szomorú visszanézni, hogy milyen jól tolta régen, és most hogy. Egy veszett jó szélső volt, remek befejezéssel... most már csak a remek befejezés van meg.

Tény, ha néha visszajár, akkor is előkap pár szép cselt, és rutinosan meg tudja már játszani a labdát, de a fiatalos lendülete sajnos elveszett. (az más kérdés, hogy nem jár vissza... amit én nagyon sajnálok)

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. november 12., csütörtök 12:35

Nincs már meg az sebessége, és ez a legfőbb probléma. Ennek köszönhetőek a sok "megtolom-elesek" megmozdulásai is. Talán a motivációjára is kihat, hogy érzi nincs meg a kellő sebessége, így inkább el sem indul.

A videón lévő Ronaldo az brutális volt. Amit csúcssebességen művelt az volt az igazi klasszis Ronaldo, kár hogy azt itt szigorúan véve egy évig láttuk.

Avatar
fehérlap
Hozzászólások: 400
Csatlakozott: 2015. szeptember 26., szombat 20:27
Kedvenc játékosaid: Raúl González Blanco, Sergio Ramos, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: fehérlap » 2015. november 12., csütörtök 12:07

KAG írta:Már el is felejtettem, hogy régen mekkora sebesség volt a focijában.
Brutális :|


Talán a legelső szezonban hozott valami hasonlót nálunk aztán szezonról szezonra egyre kevesebb ezen a téren. :/
hát igen. régen nem volt büdös futni, dolgozni. Ezeket a videókat kellene vele nézetni nap mint nap és rájönne, hogy ha minden 3. vagy 4. mérkőzésen le is cserélek attól nem lesz világvége... mert így biztos nem lesz aranylaszti többször, úgy meg lehet. zsarolják már egy kicsit :mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. november 12., csütörtök 11:59

Ezt a filmet de felfújják te jó ég...már ki is elemezték :D

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. november 12., csütörtök 11:40

Már el is felejtettem, hogy régen mekkora sebesség volt a focijában.
Brutális :|


Talán a legelső szezonban hozott valami hasonlót nálunk aztán szezonról szezonra egyre kevesebb ezen a téren. :/
ZIDANE

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Chris » 2015. november 12., csütörtök 8:12

Elég gáz, ha már valakinek van egy erős jelleme és akarata akkor az önkép zavarnak hívjuk, de igazatok lehet. Álljunk be a sorba a másik 10000000000000 birka mellé/mögé.
Nem erről van szó, senki nem mondott ilyet. Hanem hogy csak önmaga körül forog ez az ember, ez látszik a fiával való kapcsolatán (nyilván ezt kevésbé tudjuk, de pár elszólásból elég egyértelmű), illetve a pályán is ez látszik. Amikor hajtja az aranylabdát, nem passzolja le a labdákat, ragaszkodik a szabadrúgásaihoz stb. Tudjuk mi ezt pláne az utóbbi pár hónapban. Ez amíg nagy formában van, megy a játék nagyszerű hajtóerő, de ha nem jön össze valami akkor jön a hiszti (szó szerint). Nem akarok nagyon pszichologizálni, de egy ilyen embernek baromi nehéz lesz azt elviselni, hogy szép lassan nem ő a világ közepe. Ezt magával kell elrendeznie, csak reméljük ezt a csapat nem sínyli meg túlzottan. Arról meg ne beszéljünk, hogy most mindenki róla beszél, ez most elégedettséget hoz neki, de mellesleg még lesz pár évtized, amikor nem ez lesz. Ez nem a mi dolgunk, csak mondom, hogy ez a hozzáállás így nem biztos hogy fenntartható egy életen át. És nem is teljesen egészséges (még ha csomó pozitív hozadéka is van), én személy szerint ezt gondolom.
Nem vagyok a pszichológusa, de ez az emberfeletti akarás kell, hogy valahonnan fakadjon és a filmből erre még utalás szintjén sem kaptunk választ. (Talán az, hogy nem kívánt gyerek volt és e miatt extrán kell bizonyítania vagy ilyesmi, de ebbe nem mennék bele.)
Mindegy engem ezek érdekeltek volna, mert érdekes jelenség, személyiség. A felszínt meg eddig is láttuk.

ui.: Oscart meg egyébként is csak egyet kaphatott volna, mert dokumentumfilm. :)

Avatar
fehérlap
Hozzászólások: 400
Csatlakozott: 2015. szeptember 26., szombat 20:27
Kedvenc játékosaid: Raúl González Blanco, Sergio Ramos, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: fehérlap » 2015. november 12., csütörtök 0:25

Nem tudom ti mit vártatoka a filmtől? talán, hogy 65 Oscart nyer és megszüntetik az Oscart, mert a Ronaldo film mindent visz és többi nincs szükség a díjra? :D

Szerintem egyedül a mama részei voltak gázosak, amúgy se bírom azt a teremtést.

Elég gáz, ha már valakinek van egy erős jelleme és akarata akkor az önkép zavarnak hívjuk, de igazatok lehet. Álljunk be a sorba a másik 10000000000000 birka mellé/mögé.

"big Jorge" hát nem tudom, de ha ő írna egy könyvet vagy valaki az ő munkásságáról írna egy könyvet, szerintem az minden vállalkozó embernek vagy olyannak, aki szeretne valamit az élettől kötelező olvasmány. Igaz az is életcél, hogy egy gyárban 3 műszakban dolgozz, mert az menő vagy tudom is én.


Igazából, hogy csak az aranylasztiról szólt. nah hát egy témát fel kellett karolni. 1 évet forgattak. Sportingról, MU-ról így nem nagyon lehetett "beszélni", mert akkor a másfél óra nem nagyon elég. Sose tudhatod mit hoz a jövő, ezért egy bizonyos csapatról, mint Real Madrid megint nem lehet főleg úgy, hogy ez a film nem "A Real Madrid", hanem Ronaldo címet viszi. A legnagyobb egyéni cím, amit meglehet szerezni (elvileg) az az aranylaszti, így ez a legkézenfekvőbb téma. Ronaldo élete miről szólna másról? Megállás nélkül körbeugrálják. nem tudsz elmenni egy nem top-top étterembe enni, mert mindenki arra vár, hogy kimenj a mosdóba és pisilés közben toljátok a selfiet. (még a pap is kért egyet :mrgreen: ) Szerintem ő teljes boldog azzal, hogy elmenekül a csöndbe, nyugalomba. Engem nem ugrálnak körbe az emberek, nincs milliárd fanom a földön, nem néz minden hétvégén több millió ember arra gondolva, hogy de jó lenne vele egyet rugdosni vagy bulizni vagy bármi. Szimplán olyan a munkám, hogy napi 8-10 új emberrel találkozok és egy idő után meggyűlölöm az embereket. Nem akarok egy embert se látni, mert sok. Gondold végig ez neki milyen lehet. Nem hiába van a kifejezés, hogy a béke szigete. A gyerek anyjáról meg mondta, hogy majd ha a fiú elég nagy lesz, neki elmondja, aztán majd, hogy a gyerek, hogy reagál rá az talány, de szerintem ez így korrekt. Persze tudni akarjuk én is tudni akarom (lehet Paris Hilton :mrgreen: vagy valami pultos noname ), de most hogy reagálnál ha megkérdezném, hogy asszony kicsoda? Gyerek tőle van? Biztos te vagy az apa, olyan impotensnek tűnsz? #nooffense


Kicsit hosszú lett, bocsi :mrgreen: Nekem olyan érzésem van, hogy most a Barcelona ellen beindul és az utolsó hónapig a beast CR-t látjuk. Aztán jönnek a fontos meccsek a kupákért és kipukkad, de James neve aranyba lesz rakva gyémánttal Madridban :mrgreen: :sziv:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. november 12., csütörtök 0:07

Egyetértek Chris-el.
Megnéztem én is, korrekt önszopás, kevés jó jelenettel. Számítottam is rá.
Love football, hate antifa.

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Chris » 2015. november 11., szerda 22:09

Nekem alapvetően csalódás volt a film. Aki új információt akar szerezni belőle az különösen csalódhat. Indokolatlannak éreztem a másfél órát, aminek egyharmada az apa-fiú kapcsolatra épít, úgy hogy annak is jó részéről nehezen eldönthető mennyi a színészkedés meg mennyi az őszinte.
A többit meg nagyjából eddig is tudtuk. Egy nárcisztikus személyiség, elképesztő bizonyítási vággyal. Ahhoz, hogy ennek az iszonyatos akarásnak vannak-e pszichés okai nem jutunk közelebb.

Ami igazán átjött számomra az két fontos dolog volt:
1. Az aranylabda mint ahogy eddig is sejthettük központi eleme CR karrierjének. Tanulságos, hogy a csapattársait meg sem szólaltatták. Nem mondja, hogy pl. Ferguson vagy a Real Madrid merre formálták jellemét. Csakis erről az egyéni díjról van szó, ezzel kezdődik és záródik a film.
2. A másik ami a egocentrikus karakteréből és a népszerűségből adódik az az elszigetelődés volt. A baromi nagy ház, üres terek meg a 10 luxuskocsi, közben meg a fiával tölti az estéit, akinek azt se tudjuk ki az anyja (lehet béranyától született vagy futó kapcsolatból?). Valahogy nekem végig olyan szomorkás érzésem volt a film alatt, talán pont emiatt. A média, az őrült rajongók kiszakítják a normális életből, így aztán nem is várható, hogy normálisan reagáljon (pl. ahogy a fiát okítja, hogy ő erősebb, mint a másik bácsi és hasonlók, elég árulkodó dolgok, vannak gázok az önképével, ami majd akkor robbanhat ki amikor kezd drasztikusan visszaesni a teljesítménye. nem lesz könnyű neki elviselni, hogy kifele megy).

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. november 11., szerda 19:54

Egyértelmű. Rafa nem meri őt leültetni. Pereztől, Ronaldotól vagy mindkettőtől fél? :)
Merci Zizou!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég