Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. október 1., csütörtök 12:54

Madridom.hu @MadridomHU írta:Cristiano Ronaldo: A Real Madrid történelmének legeredményesebb játékosa http://madridom.hu/?p=78491 #halamadrid #realmadrid
Lehet Ronaldot, a jatekat, a teljesitmenyet vagy a viselkedeset szeretni, esetleg nem szeretni, idonkent ki is kell elemezni. Nem akarok a vitaba beszallni vagy igazsagot osztani. Inkabb, mint magat a jelenseget szomoru latni, ahogyan egy tortenelmi pillanat kozepette egy, egyebkent megnyert meccs alatt es utan is az unneples helyett ilyen szinten marja egymast a ket fel. A barcasok meg popcornt zabalva rohognek rajtunk, hogy ezeknek az idiota madridistaknak soha semmi sem eleg. Es igy belegondolva, talan igazuk is van.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. október 1., csütörtök 12:38

nmate írta:
Realitás írta:,de az érdemeit elvitatni,közhelyes lufikat eregetve
Durva, hogyan ki tudják forgatni az ember véleményét.
Szerintem senki nem vette el az érdemeit. Leírta mindenki, aki kicsit is kritizálta CR-t, hogy 6 év alatt 300+ gól, az 300+ gól. Ez egy "leesik az álla az embernek" kategóriájú teljesítmény, legenda a faszi. Ezt senki nem vitatta, egy percig sem.
De ti ezekre a kritikákra egyből ugrotok, mint valami védelmi mechanizmus beindultok, és vészmadarak módjára visítotok, hogy hogyan is merünk némi kritikát megfogalmazni erre az emberre. Szörnyű, borzasztó, felháborító, hogy valaki megpróbál a számok mögé nézni és focit fociként felfogni és meg meri fogalmazni a véleményét.

Lehet kövezni.
Ennél többet nem is lehet már írni. Aki úgy érzi, hogy csak fröcsögés van CR felé, az érezze úgy.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 1., csütörtök 12:10

Anthony írta: Erre egyszerűen nincsenek jelzők, mindenki térdeljen be
:ike: :ike:

Ne be térdeljetek, hanem le, és mehet a menet. Enjoy.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. október 1., csütörtök 11:34

Realitás írta:,de az érdemeit elvitatni,közhelyes lufikat eregetve
Durva, hogyan ki tudják forgatni az ember véleményét.
Szerintem senki nem vette el az érdemeit. Leírta mindenki, aki kicsit is kritizálta CR-t, hogy 6 év alatt 300+ gól, az 300+ gól. Ez egy "leesik az álla az embernek" kategóriájú teljesítmény, legenda a faszi. Ezt senki nem vitatta, egy percig sem.
De ti ezekre a kritikákra egyből ugrotok, mint valami védelmi mechanizmus beindultok, és vészmadarak módjára visítotok, hogy hogyan is merünk némi kritikát megfogalmazni erre az emberre. Szörnyű, borzasztó, felháborító, hogy valaki megpróbál a számok mögé nézni és focit fociként felfogni és meg meri fogalmazni a véleményét.

Lehet kövezni.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. október 1., csütörtök 11:24

Sierra írta:
Cristiano Ronaldo: A Real Madrid történelmének legeredményesebb játékosa
De hivatalosan az a 2010-es gól Pepe-é, a LFP neki adta azt a gólt, úgy viszont "csak" 323 gólos.
ergó ugyanannyi, mint raúlnak így a megállapítás igaz. sőt, ha meccs számot v perceket nézzük akkor is.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Realitás
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015. október 1., csütörtök 11:05

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realitás » 2015. október 1., csütörtök 11:21

Anthony írta:A Real Madrid történetében a legtöbb gólt lőtte 7(!!!) szezon alatt, akarom mondani 6 és egy kicsi ugye. Erre egyszerűen nincsenek jelzők, mindenki térdeljen be és a kritikáit tegye el egy másik napra!
Egy az egyben....Egy kicsit mindenki magába nézhetne,és Cr mellett kicsit önmagát is szemrevételezhetné kritikusabban.308 meccsen 323 gól,egyszerűen nincs miről beszélni!!Vannak hibái,de az érdemeit elvitatni,közhelyes lufikat eregetve,hogy nagycsapatok ellen nem talál be...Vicc kategória..Persze a barcások jönnek a tetemre a túloldalon meg ezen csámcsognak,milyen hálátlanok vagyunk és igazuk van.Nem megbántva senkit kicsit úgy érzem,mesterségesen van ez a kritika életben tartva R24 és az udvarhölgyei által.Akik mellé csatlakoztak a Barcelona drukkerek,mert persze ők csak a jót akarják a Realnak...:)Féreg rágja a füled királyom,takarítsd ki,mert így magadat és a madridizmusodat köpöd szembe.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. október 1., csütörtök 11:18

Cristiano Ronaldo: A Real Madrid történelmének legeredményesebb játékosa
De hivatalosan az a 2010-es gól Pepe-é, a LFP neki adta azt a gólt, úgy viszont "csak" 323 gólos.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. október 1., csütörtök 11:03

A Real Madrid történetében a legtöbb gólt lőtte 7(!!!) szezon alatt, akarom mondani 6 és egy kicsi ugye. Erre egyszerűen nincsenek jelzők, mindenki térdeljen be és a kritikáit tegye el egy másik napra!

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. október 1., csütörtök 10:33

kiserik írta:
MesQueUnClub írta: Nem tudom mit nézett a barátod, Messi de azért az nem úgy van. :D
Megnézegettem felületesen (mert nem volt időm, de kb jó lesz :D ) a számokat, csak La Ligára:
CR 13 meccsen nem lőtt gólt tavaly, és egy csapat volt, akinek nem talált be, a Sociedad.
Messi: 13 meccsen nem lőtt gólt, és 4 csapat volt, akinek nem talált be, Sociedad, Malaga, Celta, RM.
Annyival kiegeszitenem, hogy Messi mind a 38 meccsen jatszott, mig Ronaldo ebbol a 13 goltalan meccsbol 3x palyara se lepett (Socieadad elleni idegenbeli meccsen serult volt, mig a Sociedad es Sevilla elleni otthonin eltiltott)

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. október 1., csütörtök 10:30

MesQueUnClub írta:
KAG írta:Az egyik jó barátom küldött pont egy tavalyi statot Cé-ről Messihez hasonlítva.
Én úgy gondoltam, hogy Messinek oszlottak el jobban a góljai, de CR valami 10-12 mérkőzésen maradt gól nélkül Messi Pedig majdnem a duplája környékén járt.
Nem tudom mit nézett a barátod, Messi de azért az nem úgy van. :D

Itt nem jelölik, hogy ki hány meccset hagyott ki sérülés miatt, ha jól látom.
CR kihagyott kb 5-10 meccset tavaly Messi talán 1-2 környékét.
Szóval, ha ezeket beleveszed (és persze nem kéne) akkor megint teljesen más képet kapsz.
Realista24 írta:
Azt mondani, hogy egy olyan játékost, aki 5+ éve 50 gólokat termel kivennénk és nem lenne más a csapat, hát..... :roll:
Ki mondta, hogy nem lenne más? Megint akkora zavarok vannak a leírtak értelmezésében, hogy borzasztó.
Nincs benne semmi zavar, folyamatosan úgy ütitek mint ahogy a másik oldal védi. :kivagyhe:
ZIDANE

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. október 1., csütörtök 10:23

MesQueUnClub írta:
KAG írta:Az egyik jó barátom küldött pont egy tavalyi statot Cé-ről Messihez hasonlítva.
Én úgy gondoltam, hogy Messinek oszlottak el jobban a góljai, de CR valami 10-12 mérkőzésen maradt gól nélkül Messi Pedig majdnem a duplája környékén járt.
Nem tudom mit nézett a barátod, Messi de azért az nem úgy van. :D
Megnézegettem felületesen (mert nem volt időm, de kb jó lesz :D ) a számokat, csak La Ligára:
CR 13 meccsen nem lőtt gólt tavaly, és egy csapat volt, akinek nem talált be, a Sociedad.
Messi: 13 meccsen nem lőtt gólt, és 4 csapat volt, akinek nem talált be, Sociedad, Malaga, Celta, RM.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 1., csütörtök 9:59

Érdekesség
https://pbs.twimg.com/media/CQNrQv2UcAAerAk.jpg
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 1., csütörtök 9:41

Azt mondani, hogy egy olyan játékost, aki 5+ éve 50 gólokat termel kivennénk és nem lenne más a csapat, hát..... :roll:
Ki mondta, hogy nem lenne más? Megint akkora zavarok vannak a leírtak értelmezésében, hogy borzasztó.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. október 1., csütörtök 9:38

KAG írta:Az egyik jó barátom küldött pont egy tavalyi statot Cé-ről Messihez hasonlítva.
Én úgy gondoltam, hogy Messinek oszlottak el jobban a góljai, de CR valami 10-12 mérkőzésen maradt gól nélkül Messi Pedig majdnem a duplája környékén járt.
Nem tudom mit nézett a barátod, Messi de azért az nem úgy van. :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. október 1., csütörtök 9:18

Realista24 írta: Egyáltalán nem. Amig nem vagytok képesek csapatban gondolkodni, addig nincs érteleme beszélgetni arról hogy Cr jelenleg hogy viszonyul a csapathoz.
Nektek egy a lenyeg. Cr rúgjon golt, o legyen a góllövőlista élén. Jobban örültök egy aranyciponek mint egy kiraly kupanak. Sokaknál meg az is lényeges, talan a leglényegesebb hogy mindegy mi van, csak Messi elott legyen.
Ha kikapunk 4-3-ra es rúg harom golt, hátradőltök es elégedettek vagytok.

Már miért ne lennék én pl személyesen elégedetlen azzal, ha valahol a csapatunk 2.? Elsősorban Real drukker vagyok és utána örülök csak annak ha a csapatból BÁRKI megnyer egy egyéni díjat.
Ha ezt pont egy Barca játékos elől happolja el az csak hab a tortára.
Csapaton belül Cristiano még csak nem is a kedvenc játékosom... Most leírtad az egyik végletet, viccen kívül kiválóan. Ezek a MU-ból Cr-el együtt érkező fanboyok, akik idővel reálsok lettek.
Na, itt az a probléma, hogy te meg már lassan pont élesen a másik végét kezded játszani.
Azt mondani, hogy egy olyan játékost, aki 5+ éve 50 gólokat termel kivennénk és nem lenne más a csapat, hát..... :roll:
És tudom, hogy ez a "múlt", de az idei szezont leszámítva nem az volt a tendencia, hogy 1-2 csapatot megszór utána pedig kussol 3-4 meccsig. Az egyik jó barátom küldött pont egy tavalyi statot Cé-ről Messihez hasonlítva.
Én úgy gondoltam, hogy Messinek oszlottak el jobban a góljai, de CR valami 10-12 mérkőzésen maradt gól nélkül Messi Pedig majdnem a duplája környékén járt.
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 1., csütörtök 7:44

Újabb "off" :lol:
Több helyről - Real Madrid tévéstől is - az az infó jön, hogy a Pepén megpattanó gól Cristianóé, így már ő vezeti a góllövőlistát. Ezzel szemben sok helyen még "csak" beállította a rekordot. A Realtól is egy Celebrate the Record! Free Delivery on All Ronaldo Jerseys email jött :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. október 1., csütörtök 7:29

czmark86 írta:
Kerlon írta: Attól még egy kalapszart ért CR is meg a hírneve is, hogy a többiek nem lőttek gólt. Óvoda középső csoportban szokták kezdeni, hogy "de óvónéni, óvónéni, ő is rossz".
Nem is írtam,hogy jó lett volna,sőt szeptemberben elég gyenge volt,de sztem többször elő van véve mint más játékosok.
Mivel, ha a valakiben bízol és cserben hagy, akkor nagyobbat a csalódsz...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. október 1., csütörtök 7:12

Realista24 írta: Egyáltalán nem. Amig nem vagytok képesek csapatban gondolkodni, addig nincs érteleme beszélgetni arról hogy Cr jelenleg hogy viszonyul a csapathoz.
Nektek egy a lenyeg. Cr rúgjon golt, o legyen a góllövőlista élén. Jobban örültök egy aranyciponek mint egy kiraly kupanak. Sokaknál meg az is lényeges, talan a leglényegesebb hogy mindegy mi van, csak Messi elott legyen.
Ha kikapunk 4-3-ra es rúg harom golt, hátradőltök es elégedettek vagytok.
Teljesen igazad van. Amikor rendszeresen oboáztunk a Barcától ez volt az egyetlen kis öröm, hogy megveri Messit. Ez mára változott. DE! Ugyan ennek a másik oldala is igaz egy csoportra. Lassan az a baj nekik. Hogy ha CR gólt lő, mert egy önző népművészeti cserépedény, hogy merészeli. Az igazság pedig a kettő között van valahol eltünve.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 1., csütörtök 6:39

OutSider írta:
R.M.C.F írta:Akkor most csak két sorozatban van élen a góllövőknél....liga és bl.

Más számban nem indult. Irenka után szabadon.
Ugyan már ilyen érvekkel ide jönni...
Más is lőtt gólt nélküle is meg lett volna a 3 pont... ja nem, nem lett volna meg...
Honnan tudod?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 1., csütörtök 6:36

KAG írta:
Realista24 írta:Értem én hogy a legtöbb gól a Real Madridban, meg BL-ben, meg ki tudja hol az ő neve mellett lesz.
De én így a hetedik(?) szezonban annak örültem volna igazán, ha a legtöbb trófea titulus az övé (vagy legalább megközelíti).

És ez kurvára egyedül rajta múlt.
Mégis mivel tudott volna többet hozzá tenni az elmúlt 6-7 évben ?
Sorra döntögette meg az egyéni rekordokat (és igen, ez azt jelentei, hogy Ő a lehető legtöbbet adta)
Egyáltalán nem. Amig nem vagytok képesek csapatban gondolkodni, addig nincs érteleme beszélgetni arról hogy Cr jelenleg hogy viszonyul a csapathoz.
Nektek egy a lenyeg. Cr rúgjon golt, o legyen a góllövőlista élén. Jobban örültök egy aranyciponek mint egy kiraly kupanak. Sokaknál meg az is lényeges, talan a leglényegesebb hogy mindegy mi van, csak Messi elott legyen.
Ha kikapunk 4-3-ra es rúg harom golt, hátradőltök es elégedettek vagytok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 65 regisztrált és 0 vendég