Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 30., szerda 18:51

OutSider írta:Lehet, de úgy érzem csak kifogytál az érvekből.
De végül is hagyhatjuk. :agree:
Oldalakon keresztül mentek a racionális érvek, hogy azokat te nem fogadod el, az egy másik dolog.
Nem illik.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: miro » 2015. szeptember 30., szerda 18:48

Viszont... ha jól rémlik tavaly 61 gólt pakolt el? Most komolyan... a góljaink felét lőtte majdnem.. és nem olyan hasznos? Meg csak 1 a többi közül? Talán idén nem olyan kiemelkedő... de az elmúlt 6 évet nézve igen is az volt.
Ezek az érvek,hogy elmúlt hat év,tavaly,stb.
Tudod hol érnek valamit? Csak is az öltözőbe.
A pályán,a teljesítmény megítélésében,semmit.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 30., szerda 18:46

Ahogy mondtam. Olvass vissza. Öreg vagyok papagájnak hogy minden egyes Cr vedougyvednek leirjam a dolgokat ahogy en gondolom.
Olyanokat irsz hogy :fpalm:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. szeptember 30., szerda 18:38

Lehet, de úgy érzem csak kifogytál az érvekből.
De végül is hagyhatjuk. :agree:

Szerintem meg egytől egyig szánalmasak ezek a dolgok,de főleg az hogy nem tud örülni más góljának.
Szánalmasak? Abszolute nem illik rá ez a kifejezés. A gólörömre semmiképp. De mindegy mert ez engem nem érdekel. Csak érdekes, hogy valakik ezek alapján ítélnek meg 1 játékost. Szóval én ezt nem is boncolgatnám tovább.

Viszont... ha jól rémlik tavaly 61 gólt pakolt el? Most komolyan... a góljaink felét lőtte majdnem.. és nem olyan hasznos? Meg csak 1 a többi közül? Talán idén nem olyan kiemelkedő... de az elmúlt 6 évet nézve igen is az volt.

Ha meg most az az érv jönne, hogy nem a múltban kell élni... akkor kit érdekelnek ezek szerint BL trófeák például mert az a múlt? Mégis sokan decimáznak... még a honlap dizájnjába is beletették a szerkesztők. Pedig csak a múlt...

Igen is az ember azért nézi a focit, hogy olyan dolgokat lásson ami maradandó... és ezeket a dolgokat meg kell becsülni legyen az egy korszakos, a csapat történelmének egyik legnagyobb játékosává kinövő játékos vagy akár a 10 BL serleg.

Itt kiszálltam :)

Te meg CR szedd össze magad és tedd oda magad végre! :lilasalas:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 30., szerda 18:33

Nagyon remélem hogy Bale vagy Karim eldönt pár nagyobb meccset,és akkor meglátjuk hogy mit reagál erre.
Ez is rossz hozzáállás, mert ezzel igazából azt akarod, hogy flop legyen a nagy meccseken, de mivel így is úgy is játszani fog, képbe jön dzsi hsz-e, hogy ha "már" itt van, akkor ki kéne hozni belőle többet.
Meg kellene találni a helyes utat, hogy újra motivált legyen.

Aki azt hiszi, hogy azért mert kritizálva van CR, az egyet jelent azzal, hogy nincs elismerve az eddigi teljesítménye vagy egy nímandnak tartjuk, az nagyon téved. Csak nem a múltban és a múltból kell élni, hanem a jelenben.

Cé itt van, júniusig fix, hogy itt is lesz, de ahhoz hogy sikeres legyen egyéni és csapat szinten, óriási változásokra van szükség. Van rá nagyjából 2-3 hónapja, mert aztán kezdődik a szezon.

Aztán jöhet az érzékeny búcsú.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: miro » 2015. szeptember 30., szerda 18:27

Maradjon,játsszon,de remélem ez az utolsó szezonja.
Mindenki jobban jár.
Sem a gólöröme sem a fetrengése sem az nem zavar ha nem áll tótágast mások góljainál a csapatban.
Szerintem meg egytől egyig szánalmasak ezek a dolgok,de főleg az hogy nem tud örülni más góljának.Undorító.
Ha ezeket a dolgokat Messi csinálná mindenki alázná itt.

Viszont elnézzük neki,mert sok gólt lőtt,és hasznos volt a csapatszámára.
Ez fordult,egyáltalán nem olyan hasznos már,szóval álljon be a sorba,Ő is 1 játékos a csapatból,se több,se kevesebb.

Nagyon remélem hogy Bale vagy Karim eldönt pár nagyobb meccset,és akkor meglátjuk hogy mit reagál erre.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 30., szerda 18:18

Én úgy érzem , hogy ami mellette zajlik nem túlzás.
Innentől kezdve akkor lényegtelen a diskurzus.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. szeptember 30., szerda 18:16

Realista24 írta:
Iden nincs formaban a vak is latja ez rendben es ez nyilvan nem menti fel a 2 meccsen szerzett 8 golja sem... de ettol meg ami a topikban folyik az barokkos tulzas vele szemben.
És ami mellette, az is.

A galaktikusos részre inkább nem reagálok, ha 17 éve Real drukker vagy és értesz valamit a focihoz, akkor tudod mi a különbség.
Én úgy érzem , hogy ami mellette zajlik nem túlzás. Ugyanis korszakos focistát a Real Madrid valaha volt legtöbb gólt szerző labdarúgóját tisztelhetjük benne hamarosan. Kit kellene védeni egy Madridistának ha nem Őt?
És pont ezért elkeserítő az, ahogy egyesek róla írnak. És nem kirívó eset mert ha az lenne a hozzám hasonló véleményen állók szerintem meg sem szólalnának hiszen ahogy írtam az idei teljesítményét valóban érheti kritika. Az meg, hogy emberileg milyen (egyrészt egyikünk sem tudja) az meg kit érdekel? Engem az érdekel milyen focit mutat a pályán. Sem a gólöröme sem a fetrengése sem az nem zavar ha nem áll tótágast mások góljainál a csapatban. Nem azt írtam, hogy ezek szimpatikusak viszont tovább lehet lépni ezeken szerintem egyszerűen...
Egyébként pl. csak, hogy ne tűnjek elvakult CR fannak... ha oda áll 1 szabadrúgáshoz már én is alapból forgatom a szemem... gondolom nem kell részletezni miért.


A galaktikusos rész: Ebben az országban 10 millió ember ért a focihoz... Az átlag szinten szerintem én is. Nyilván alapból az a csapat ezer sebből vérzett főképp a védekezési pontokon akár kp-n akár védősorban, de ettől még a labdát az akkori madrid általában birtokolta tehát lett volna lehetőségük ha nem is annyi pontot szerezni (a védelem miatt) , de annyi gólt lőni mindenképp. Még sem sikerült hasonló szinten ez annak a támadó potenciállal igen csak megáldott csapatnak sem.

nmate írta:
Sokkal jobban eloszlottak a minőségi játékosok a fociban, kár összehasonlítani.

Azért egy elég szép réteg minőségben nálunk volt ha csak 4 aranylabdást veszek alapul plusz RC-t,Raúlt és akár Beckset is még ha ő nem is volt tekinthető általános klasszisnak... de nyilván ő sem véletlenül végzett dobogón aranylabda szavazáson. Ilyen véletlenek nincsenek... még akkor sem ha tud a mai és az akkori futball is érdekes dolgokat kihozni...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 30., szerda 16:52

Iden nincs formaban a vak is latja ez rendben es ez nyilvan nem menti fel a 2 meccsen szerzett 8 golja sem... de ettol meg ami a topikban folyik az barokkos tulzas vele szemben.
És ami mellette, az is.

A galaktikusos részre inkább nem reagálok, ha 17 éve Real drukker vagy és értesz valamit a focihoz, akkor tudod mi a különbség.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. szeptember 30., szerda 16:51

OutSider írta:De a lenyeg hogy aranylabdasok hada volt akkoriban a Realnal meg sem lettek 90-100 pontos szezonok ahogy a Barcanak sem hiaba volt ott Ronaldinho. Azert mert nem volt igazi golgep a csapatban. Meg a Brazil Ronaldo sem tudott ilyen tekintetben nagyot alkotni vagy neki is gyenge volt az osztogatoi? Zizu,Figo,,Guti es a tobbiek?
Borzasztoan ala becsulitek Crt joparan pedig ő és Messi is egyebkent a szemetek előtt ír igazi törtenelmet...
Sokkal jobban eloszlottak a minőségi játékosok a fociban, kár összehasonlítani.

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. szeptember 30., szerda 16:50

Realista24 írta:
De a lenyeg hogy aranylabdasok hada volt akkoriban a Realnal meg sem lettek 90-100 pontos szezonok ahogy a Barcanak sem hiaba volt ott Ronaldinho. Azert mert nem volt igazi golgep a csapatban. Meg a Brazil Ronaldo sem tudott ilyen tekintetben nagyot alkotni vagy neki is gyenge volt az osztogatoi? Zizu,Figo,,Guti es a tobbiek?
Nem értem az összefüggést. Adott egy csapat, a 38-ból megnyer 30 meccset egy-egy góllal, lőtt gólok száma a 38 meccsen mondjuk 60-70. Szerez 90 pontot, meg még pár apró becsúszik döntetlenből esetleg.

Aztán adott a Real Madrid CR-rel, Cé rúg 40 gólt, de ezzel is csak 25 meccset tud megnyerni a csapat, mert az egyik csapatnak rúg ötöt, másik kettőnek meg egyet sem.

Mi értelme a sok gólnak, ha a mennyiség nincs egyenes arányban a minőséggel és fontossággal?
Az a baj, hogy az akkori Real a Csapat ahogy irod sem nyert meg 30 meccset sot ettol nagyon messze voltak. Emlekeimben el egy szezon ahol a galaktikus csapat elszenvedett egy szezonban 10 vereseget is... remelem nem csal az emlekezetem. De volt egy borzaszto gyenge szezon is. De a lenyeg h a tobbi szezonban sem tudtak igazan nagyot alkotni hiaba voltak csapat...

Persze idealis lenne hogy Cr minden mecvsen rugjon csak 1-et es minden meccset azzal az egy gollal nyerjunk de ez utopia....
Iden nincs formaban a vak is latja ez rendben es ez nyilvan nem menti fel a 2 meccsen szerzett 8 golja sem... de ettol meg ami a topikban folyik az barokkos tulzas vele szemben.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 30., szerda 16:49

Sid Lowe (egy neves sport újságíró) on ESPN: "It would've been better consistency wise if CR7's 5 goals were spread out to 1 in each game."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 30., szerda 16:44

De a lenyeg hogy aranylabdasok hada volt akkoriban a Realnal meg sem lettek 90-100 pontos szezonok ahogy a Barcanak sem hiaba volt ott Ronaldinho. Azert mert nem volt igazi golgep a csapatban. Meg a Brazil Ronaldo sem tudott ilyen tekintetben nagyot alkotni vagy neki is gyenge volt az osztogatoi? Zizu,Figo,,Guti es a tobbiek?
Nem értem az összefüggést. Adott egy csapat, a 38-ból megnyer 30 meccset egy-egy góllal, lőtt gólok száma a 38 meccsen mondjuk 60-70. Szerez 90 pontot, meg még pár apró becsúszik döntetlenből esetleg.

Aztán adott a Real Madrid CR-rel, Cé rúg 40 gólt, de ezzel is csak 25 meccset tud megnyerni a csapat, mert az egyik csapatnak rúg ötöt, másik kettőnek meg egyet sem.

Mi értelme a sok gólnak, ha a mennyiség nincs egyenes arányban a minőséggel és fontossággal?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. szeptember 30., szerda 16:25

Realista24 írta:
az Atletico meg egyértelműen rengeteget fejlődött de ezt a pont átlagot amit leírt előttünk a bajnoki címüket leszámítva egyszer sem bírtak hozni.
Átlagban húsz ponttal többet szereznek mint 4-5 éve, pedig kétszer is berántották a Európa Ligát.. Because of CR.

Na meg gondolom az sem lehet, hogy Cé érkezésével és érkezése után minőségi játékosok jöttek, nem tucathollandok. Ez sem járulhat hozzá a több ponthoz. Mind csak fikció. Ha a Vidibe raknánk Cét, akkor egyből spanyol bajnoki esélyesek lennének.

Hihetetlen ami itt megy. Akkor gondolom indul újra az a lemez, hogy a csapattársak nem értek fel hozzá, mert ő szerzett 70 pontot a csapatnak évente, meg rúgott 60 gólt, csak a többiek kevesek hozzá.
Az atma ketsegtelenul jobb jatekosallomannyal dolgozik mint elotte ennyi a titok. Nem csak egy igazi klasszisuk van elol mint anno Torres vagy Aguero hanem klasszisokat tudnak felvonultatni a vedelemtol kezdve a csatarsorig.

Klasszisok voltak elegen a galaktikus korszakban is meg sem szereztek nagyon tobbet 80 pontnal de meg azt hiszem egyszer 70 pont alatt is lett spanyol bajnok abban az idoben az egyik csapat talan a valencia benitezzel de ebben nem vagyok biztos.
De a lenyeg hogy aranylabdasok hada volt akkoriban a Realnal meg sem lettek 90-100 pontos szezonok ahogy a Barcanak sem hiaba volt ott Ronaldinho. Azert mert nem volt igazi golgep a csapatban. Meg a Brazil Ronaldo sem tudott ilyen tekintetben nagyot alkotni vagy neki is gyenge volt az osztogatoi? Zizu,Figo,,Guti es a tobbiek?
Borzasztoan ala becsulitek Crt joparan pedig ő és Messi is egyebkent a szemetek előtt ír igazi törtenelmet...

De majd ha nem lesznek itt kiderül kinek lesz igaza... én Real szurkolo leszek akkor is ahogy lassan mar 17 eve az vagyok es en halas vagyok Crnek emberi negativ tulajdonsagaival egyutt is, hogy ilyen paratlan teljesitmenyt lathatok tole... es bar biztos segitseg pl. Benzema sokszori onzetlensege , de sem Cr sem Messi nem a csapattarsai miatt irnak tortenelmet hanem mert ket olyan klasszisrol beszulunk akik parjukat ritkitjak.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 30., szerda 16:10

Ahhoz hogy a csapat elbírja hogy Cé és Bale nem védekezik,
nem bírja el,ezért is váltunk labdavesztés után 4-4-2re.
minden fejben dől el.
ja,mint a bl elődöntő,meg a bl döntő. Ott is az nyert aki erősebb volt.

de geci, ezt én is megcsinálom fele ennyit pénzért.
Azt elhiszem.... :D
tucat.
Minden csapatnak több is van belőle. :lol:
Ha év elején láttál meccset, tudhatnád az égadta világon semmi baj nem volt Jamesszel.
Kb húzóemberük volt a sérüléséig.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. szeptember 30., szerda 14:12

Azzal sem tudsz mit kezdeni, hogy a csapat 442-ben, 443-ban vagy 325-ben áll fel.
igen, de hamarabb lesz felállás váltás, mint alapkezdő emberek lecserélése.

vagy ez az edző is idő előtt megy.
Ez pedig igaz. Pont ebben látjuk gyengébbnek CR-t az utóbbi időben.
oké. ezzel se tudsz mit kezdeni, csak saját maga segíthet saját magán.
ahogy a hírekből hallom, irinát ő maga baszta el, a csaj évekig kitartott mellette.
Kép
Kép
Kép

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. szeptember 30., szerda 13:46

Azzal sem tudsz mit kezdeni, hogy a csapat 442-ben, 443-ban vagy 325-ben áll fel.
minden fejben dől el.
Ez pedig igaz. Pont ebben látjuk gyengébbnek CR-t az utóbbi időben.
Merci Zizou!

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. szeptember 30., szerda 13:14

oké, de mit tudsz ezzel kezdeni?
semmit.

minden fejben dől el.
Kép
Kép
Kép

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. szeptember 30., szerda 12:53

ha egészséges, akkor bbc az alap. nem te, nem én döntöttük el.
Pont erről szól a vita, hogy a BBC-nek nem szabadna alapnak lennie, pont a csapat érdekében. És arról, hogy Ronaldoért lassan meg kéne hallgatni az ajánlatokat, főleg ha igazak a 130-150 milliós hírek.
Továbbá azt ecseteltük, hogy a portugálnál valami fejben tört el. Itt van előttem a nyilatkozata, hogy legjobban a korai haláltól fél. Gondolom, elég nehéz lehet elfogadnia, hogy már túl van a karrierje zenitjén, ráadásul az ex is Hollywoodot részesíti előnnyben, ahol ez annyira nem probléma. Mindenkinek vannak félelmei, komplexusai, lehet neki pont ez, és ez befolyásolja a teljesítményét, a görcsösségét, nem is a sérülései. Még valami nagyot akarna alkotni, mielőtt szögre akasztja a stoplist, erre Messi újra meglép a kis Aranylabda versenyükben.
Merci Zizou!

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. szeptember 30., szerda 12:49

Ezt ertem, de elbeszélünk egymás mellett mert nem errol szólt a diskurzus.
te arról beszélsz, hogy céronaldo és bél szarabbul védekezik, mint isco és hamesz.

ez lehet, de tovább kell gondolni a dolgot: sosem lesz bél és céronaldo előtt a sorban se isco, se hamesz.
innentől azzal főzünk, ami van, és többet nyerünk hosszútávon egy 3. kp-ssal, mint egy 4. támadóval.

magyarul megintcsak vissza kell kanyarodjak benitezhez, a csapat azt játssza, amit az edző kér, azokkal a játékosokkal, akiket az elnök látni akar. tetszik, nem tetszik, ez van.
jól van kihasználva a keret?
nem hiszem.
lehetnénk jobbak a lehetőségekhez mérten? hogyafenébene.
Kép
Kép
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 64 regisztrált és 0 vendég