Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2015. október 1., csütörtök 17:25

Na azért mostmár mindenki óvatosabban fogalmaz, itt azon voltak fennakadva néhányan legalább is én,hogy kicsit a ló túloldalára estek a kritikákkal.
Én most szóltam hozzá először a témához. :) Volt néhány ember részéről 1-2 túlkapás, ezt én is leírtam. De az alapja a vitának nem ez volt, csak páran félreértelmezik a mondanivaló lényegét és próbálják egy teljesen másik irányba elterelni a témát.
A tavasz kuka oké, idén egyelőre még nem volt igazán kemény meccsünk legalább azokat várjuk meg mielőtt eltemetjük.
Én nem temetem, csak számomra nem túl pozitívak az előjelek. De mondom még egyszer, remélem nem lesz igazam. Csak magamat tudom idézni: "Tavasszal meglátjuk."

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. október 1., csütörtök 17:06

Na azért mostmár mindenki óvatosabban fogalmaz, itt azon voltak fennakadva néhányan legalább is én,hogy kicsit a ló túloldalára estek a kritikákkal.Szerintem nincs a világon olyan ember aki vitatná,hogy CR 2015ös éve semmiképp sem pozitív,ami durva,hogy egy ilyen gyenge évben is egész jó statisztikákat hozott, és a fontos meccseken is rendre betalált, még ha játékban nem is hozta azt a színvonalat mint eddig.

Nekem meggyőződésem,hogy amikor CR elkezd fékké válni, akkora fék lesz mint még soha senki nem volt itt madridban(az egója miatt, a kiharcolt rangja miatt és az állandó játszani akarása miatt), de ennek még nincs itt az ideje szerintem, hullámvölgyben van, innen még visszalehet hozni.Azt én pont leszarom,hogy nyáron eladjuk-e vagy nem, amint távozik azonnal reagálni kell, mert nem csak statokban kell majd pótolni, fejben is, meg kell szoknia a csapatnak,hogy nincs már az a meccsenkénti 1-0 amiről indulunk.És valakinek előre kell lépni az ő helyére, nem számszerűleg hanem szerepkörben/fejben és én ezt az erőt ebből a keretből egyedül Bale-ben látom de ő meg nem akar élni a bizalmammal, de idén hátha...

A tavasz kuka oké, idén egyelőre még nem volt igazán kemény meccsünk legalább azokat várjuk meg mielőtt eltemetjük.Most meglátjuk a nehéz sorozatban mit fog csinálni.Szerintem innen még visszalehet őt hozni, akkora baj nincs, csak benítezen nem látom ezt a szándékot.

Amíg itt van ki kell használni az erősségeit, mert még vannak bőven erősségei,meg padozni úgysem fog, sose értettem ilyenek egyáltalán miért vetődnek fel mint lehetőség, se Bale se CR nem fog padozni soha, így ki kell hozni belőlük a maxot, mindkettőből és akkor jók vagyunk.És én most csak erről a szezonról beszélek, jelenleg hidegen hagy,hogy mi lesz jövőre vagy 2 év múlva, most kell megoldani a szitut.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. október 1., csütörtök 16:33

Realista24 írta:
A barcasok meg popcornt zabalva rohognek rajtunk, hogy ezeknek az idiota madridistaknak soha semmi sem eleg
Nem mintha nem röhögnének bármin :ike:
Megfogtad a mondandó lényegét.... :/

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2015. október 1., csütörtök 16:33

Végigolvastam az utolsó oldalakon folyó diskurzust és gondoltam én is hozzászólok már a témához. :) Ahogy látom, elég sokan nem igazán értik miről is van itt szó pontosan. Egy-két elvakultabb egyéntől eltekintve senki sem "szapulta" CR-t, az elért eredményeit pedig szerintem mindenki elismeri. Ugyanakkor azt is mindenki látja, hogy a fickóval az utóbbi időben valami nem okés, és hogy ez most a térde, a nője, vagy a kora, az mindenki számára rejtély. Másfél éve Messi is valami hasonlón ment keresztül és gondolatban már mindenki temette, hogy kiégett, nincs motivációja, stb. Aztán tessék, visszatért és januárban teljesen jogosan veheti át az 5. bogyóját. Azonban az korántsem biztos, hogy Ronaldo esetében is hasonló lesz a végkimenetel, sőt a körülmények inkább az ellenkezőjét vetítik elő. Amik a leginkább motiválták, azokat már vagy elérte (tizedik bl, Raúl rekordja), vagy jó eséllyel lőtávolon kívülre kerültek (Messi beelőzése az aranylabdákban). Azt meg ugye tudjuk, hogy CR-nek az egyéni elismerések legalább olyan fontosak (ha nem fontosabbak), mint a csapat sikerei, de egyébként ezzel nincs is probléma, hiszen eddig mindkét fél profitált a dologból. Az elmúlt fél évben viszont már korántsem olyan harmonikus ez a kapcsolat, elég ha csak arra gondolunk, hogy mi lett volna, ha pl a szabadrúgásokat más végezte volna el. Persze azt is túlzás lenne kijelenteni, hogy ő már csak fék a csapatban, viszont elindult egy romló tendencia, ami jelen állás szerint nem úgy néz ki, hogy hirtelen megfordulna. Ez sem lenne feltétlenül probléma, mivel egészen páratlan az a teljesítmény, amit itt (és az MU-ban) lehozott, szóval teljesen normális, ha ennyi év után kiengedett valamelyest. Viszont ha így haladunk tovább, akkor ennek az egésznek a csapat is hamarosan meg fogja érezni a hatását és ez itt a probléma. Hozzáteszem, az már most sem normális, hogy a szabadrúgásaink egy ideje nem számítanak potenciális gólveszélynek (ha nem James, vagy Bale áll a labda mögött), illetve hogy akármennyire is szar egy adott meccsen, egyszerűen nem lehet őt lecserélni. Ráadásul ez még sokkal rosszabb is lehet később és ez adja itt a fő vitatémát. A rekordjait és a korábbi sikereit idekeverni eléggé bárgyú dolog itt most, tekintve hogy miről is van szó. De remélem nem lesz igazam és csak mi vagyunk túl borúlátóak. Szerintem a többiek is így vannak ezzel. Tavasszal kiderül.
A rekordhoz pedig: :salute: :salute: :salute:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mythos90 2015. október 1., csütörtök 16:35-kor.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. október 1., csütörtök 15:57

Ronaldo mindig nagy egóval futott ki a pályára, ezt láttuk mindannyian, személy szerint nekem ez a hozzáállás be is jött, ez emeli őt a többi fölé. De 2015-ben egy sértődött, komplexusos primadonnaként viselkedik, aki még annyit sem tesz hozzá a csapat játékához, mint előtte. (A félreértések elkerülése végett, nem azt mondom, hogy nincs érdeme a győzelmekben, hanem hogy nem csapatban gondolkodik). Most, hogy megkopott, elméletileg bölcsebb lett, még inkább alá kéne magát rendelnie a csapatnak, jobban, mint eddig bármikor. Erre sosem látott mennyiségben grimaszol, cseszi le a társakat, csapkod idegében. Egy kis csapat ellen ez belefér, de egy derbin 100%-ig ott kell lennie fejben, és ez a viselkedés nem annak a jele, hogy húdenagyon koncentrált. Sőt, a társakat idegeli feleslegesen.
Senki se mondja, hogy szar, senki sem vitatja az eredményeit, senki sem akarja őt bántani, de csak a vak nem látja, hogy az emberünk elindult egy olyan úton, ami a csapatnak tuti, de talán neki sem tesz jót.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 1., csütörtök 15:44

Bagoly mondja. Amúgy volt olyan időszak, amikor értelmes eszmecserét próbáltam itt összehozni, tényekkel, érvekkel, de teljesen fölösleges és értelmetlen, mert nonszensz, ami itt megy. Így minek is tegyek bele értelmes kontentet?
Ha értelmeset nem akarsz - vagy nem tudsz - akkor mást se tegyél, mert csak gerjeszted a feszültséget. És akkor még most csak megkérlek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. október 1., csütörtök 15:20

MesQueUnClub írta:3-4szeres aranylabdásoktól pedig éppen azt várják a szurkolók, hogy ne a kiscsapatok ellen, hanem a nehéz meccseken ők legyen a plusz ami segít a másik csapat fölé kerülni.
Ennyi a lényeg. :agree:

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. október 1., csütörtök 15:16

Egyébként, az úgynevezett "ellentábor" nem az elmúlt 6 évét vitatja, hanem kb a tavasz és a mostani tényeket, hogy ez így nem jó, pontosan ez volt Messivel odaát, ahogy már előttem is leírták, mikor hullámvölgyben volt, ellene is ugyan úgy megfogalmazódott a kritika, 3-4szeres aranylabdásoktól pedig éppen azt várják a szurkolók, hogy ne a kiscsapatok ellen, hanem a nehéz meccseken ők legyen a plusz ami segít a másik csapat fölé kerülni.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. október 1., csütörtök 15:00

PEEtör írta:Igen. Rajta. Egyedül.
Senki sem mondta, hogy csak egyedül ő tehet róla. Szövegértelmezés.
PEEtör írta:Mert nyugodtan mondhatta volna Ikernek, hogy figyu haver, beállok helyetted, amikor támad az ellenfél, és mondta? Nem.
Vagy:nyugodtan mondhatta volna a védőknek ugyanezt, mondjuk kettőnek egyszerre, és nem mondta.
Vagy:nyugodtan tolhatta volna a pályán Modricot egy tolószékben, amikor sérült volt a kis horvát, de erre sem volt képes.
Vagy:akár Krossal is megtehette volna, de dehogyis volt ez eszében a rohadék önimádónak.
Ezek meg honnan jöttek...

PEEtör írta:Vagy:nyugodtan elmagyarázhatta volna Benzemának és Bale-nek, hogyan kell gólokat rúgni, bár ez talán nem lett volna annyira jó ötlet, mert ő is csak a kiscsapatoknak tud rúgni, nagyoknak nem.
Első felét adom félig. Az tény, hogy bénák a kapu előtt elég gyakran. Csak hogyha ők vannak baszogatva, akkor CR is lehet, amikor gólhelyzetet elpuskáz. Ami mostanában előfordul, vagy éppen még az sem, mert eltűnik vagy semmit nem csinál (ez ebben a hónapban előfordult, hiába mondjátok, hogy nem).

PEEtör írta: Vagy:nyugodtan beadhatott volna egy szabálymódosítást, hogy amikor már amúgyis nyerünk egy góllal, de ő még rugdos egy párat utána, akkor annyival több pontot érjen a győzelmünk, amilyen gólkülönbséggel nyerünk, mert ez így lófaszt se ér, a rohadékja meg csak rúgja.
Ez is mi?
PEEtör írta:Vagy:mondhatott volna pár okos húzást az oldalvonalra kirohangálva, akár Carlonak, akár Josénak, hogy mester, ezt így meg így csináljunk, sőt, ne álljunk meg itt, te csak ülj le a padra, én majd elszervezgetem az egész meccset innen a pályáról.
De semmi, 0, kisköcsög csak a gólokat rúgja, azt is minek meg kinek?
Nem az edző tehet arról, ha nem lövik be a játékosok a helyzeteket.
PEEtör írta: Jajj, istenem, olyan jókat röhögök ezen a topikon mindig, még szerencse, hogy ennyire pörög.
Próbáljátok bemagyarázni azt, amit nem érdemes. Én is jót röhögök rajtatok. :agree:

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. október 1., csütörtök 14:58

Realista24 írta:
Jajj, istenem, olyan jókat röhögök ezen a topikon mindig, még szerencse, hogy ennyire pörög.
Mondjuk veled ellentétben van aki értelmesen ír bele
Bagoly mondja. Amúgy volt olyan időszak, amikor értelmes eszmecserét próbáltam itt összehozni, tényekkel, érvekkel, de teljesen fölösleges és értelmetlen, mert nonszensz, ami itt megy. Így minek is tegyek bele értelmes kontentet?
és mégis kiröhögöd, érdekes
Ezt meg nem állítottam sehol. :)
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. október 1., csütörtök 14:56

PEEtör írta:Jajj, istenem, olyan jókat röhögök ezen a topikon mindig, még szerencse, hogy ennyire pörög.
Ilyen provokatív hozzászólások után még jó hogy pörög. Érdemelegeset nem írtál, csak puffogsz egy szélsőséges véleményről, amit talán senki le sem írt. Közben elmész azon kommentárok mellett, amelyek megmagyarázzák értelmesen a kritikákat.

Így kell ezt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 1., csütörtök 14:54

Jajj, istenem, olyan jókat röhögök ezen a topikon mindig, még szerencse, hogy ennyire pörög.
Mondjuk veled ellentétben van aki értelmesen ír bele és mégis kiröhögöd, érdekes.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. október 1., csütörtök 14:45

KAG írta:
Realista24 írta:Értem én hogy a legtöbb gól a Real Madridban, meg BL-ben, meg ki tudja hol az ő neve mellett lesz.
De én így a hetedik(?) szezonban annak örültem volna igazán, ha a legtöbb trófea titulus az övé (vagy legalább megközelíti).

És ez kurvára egyedül rajta múlt.
Mégis mivel tudott volna többet hozzá tenni az elmúlt 6-7 évben ?
Sorra döntögette meg az egyéni rekordokat (és igen, ez azt jelentei, hogy Ő a lehető legtöbbet adta)
Igen. Rajta. Egyedül. Mert nyugodtan mondhatta volna Ikernek, hogy figyu haver, beállok helyetted, amikor támad az ellenfél, és mondta? Nem.
Vagy:nyugodtan mondhatta volna a védőknek ugyanezt, mondjuk kettőnek egyszerre, és nem mondta.
Vagy:nyugodtan tolhatta volna a pályán Modricot egy tolószékben, amikor sérült volt a kis horvát, de erre sem volt képes.
Vagy:akár Krossal is megtehette volna, de dehogyis volt ez eszében a rohadék önimádónak.
Vagy:nyugodtan elmagyarázhatta volna Benzemának és Bale-nek, hogyan kell gólokat rúgni, bár ez talán nem lett volna annyira jó ötlet, mert ő is csak a kiscsapatoknak tud rúgni, nagyoknak nem.
Vagy:nyugodtan beadhatott volna egy szabálymódosítást, hogy amikor már amúgyis nyerünk egy góllal, de ő még rugdos egy párat utána, akkor annyival több pontot érjen a győzelmünk, amilyen gólkülönbséggel nyerünk, mert ez így lófaszt se ér, a rohadékja meg csak rúgja.
Vagy:mondhatott volna pár okos húzást az oldalvonalra kirohangálva, akár Carlonak, akár Josénak, hogy mester, ezt így meg így csináljunk, sőt, ne álljunk meg itt, te csak ülj le a padra, én majd elszervezgetem az egész meccset innen a pályáról.
De semmi, 0, kisköcsög csak a gólokat rúgja, azt is minek meg kinek?

Jajj, istenem, olyan jókat röhögök ezen a topikon mindig, még szerencse, hogy ennyire pörög.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9200
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. október 1., csütörtök 13:50

Cristiano Ronaldo 323 Goals With Real Madrid | Record | HD - Rom7ooo

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. október 1., csütörtök 13:30

dzsi91 írta:Nem a kritikákkal van gond mert azok jogosak ,ha az idei évet nézzük, hanem,hogy ilyenkor már mindent felhoznak.Kiderült,hogy amúgy sose volt szimpatikus senkinek,bezzeg amikor ment a nagy aranylabda csata mindenki egy emberként védte, már azt is megtudtam,hogy az eldöntött spanyol kupa döntő sem ér semmit mert végülis 102 percig mit csinált.Aztán a bl gyözelemhez se segített hozzá semmit a 18 góljával meg a bajnoki címhez se a 46al. Ugyanez ment Mourinhoval de még Casillas-al meg Raúl-al is, mindenki foggal körömmel védte őket aztán hirtelen ahogy megválozott a többség véleméyne úgy derült ki,hogy amúgy Casillas a legsúnyibb, Raúl miatt nem igazoltunk csatárt, Mourinhot amugy is mindenki utálta ja és Ronaldo sose volt szimpatikus senkinek.


Nincs baj a kritikákkal, én is szidom mint a bokrot amikor a 80ezredik szabadrúgásnak fut neki,de szerintem most az ellenzék esett túlzásba.Például tegnap teljesen rendben volt a játéka azt valaki elkezdett a mimikákon lovagolni hát hol az anyámba volt az az elmúlt 6 évben ,vagy hogy hogy csak most szólal fel ez ellen :roll:
Mondjuk nekem sosem volt szimpatikus amit a pályán leművelt. :mrgreen: Gondolok itt a gólörömére, vagy a durcizására. Ez is csak egy támadó felület az antirealosok/antiCR-sek kezében. De amikor meccs volt, én mindig szukroltam neki, hogy basszon vagy 5-t minden csapatnak. Én elismerem őt, meg nem értek egyet a "nem ért semmit a kupa döntő", meg stb.

Csak azért amellett se menjünk el szó nélkül, hogy más orrba-szájba van fikázva (bárki, most nem mondok példát), ha egész meccsen nem csinál semmit. Csomó rossz döntés/passz, és lő egy győztes gólt.


"most már abban a státuszban tartunk, h cé irányít mindent, más nem lőhet kapura, gondolom megmondja ki milyen gatyát vegyen fel, stb.. na csak nem bírtam ki."

Remélem ezt nem az én írásomból következtetted ki. :D

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. október 1., csütörtök 13:15

dzsi91 írta:Nem a kritikákkal van gond mert azok jogosak ,ha az idei évet nézzük, hanem,hogy ilyenkor már mindent felhoznak.Kiderült,hogy amúgy sose volt szimpatikus senkinek,bezzeg amikor ment a nagy aranylabda csata mindenki egy emberként védte, már azt is megtudtam,hogy az eldöntött spanyol kupa döntő sem ér semmit mert végülis 102 percig mit csinált.Aztán a bl gyözelemhez se segített hozzá semmit a 18 góljával meg a bajnoki címhez se a 46al. Ugyanez ment Mourinhoval de még Casillas-al meg Raúl-al is, mindenki foggal körömmel védte őket aztán hirtelen ahogy megválozott a többség véleméyne úgy derült ki,hogy amúgy Casillas a legsúnyibb, Raúl miatt nem igazoltunk csatárt, Mourinhot amugy is mindenki utálta ja és Ronaldo sose volt szimpatikus senkinek.


Nincs baj a kritikákkal, én is szidom mint a bokrot amikor a 80ezredik szabadrúgásnak fut neki,de szerintem most az ellenzék esett túlzásba.Például tegnap teljesen rendben volt a játéka azt valaki elkezdett a mimikákon lovagolni hát hol az anyámba volt az az elmúlt 6 évben ,vagy hogy hogy csak most szólal fel ez ellen :roll:
egyazegyben. csak az a baj, h ez is olaj lesz a tűzre, majd figyeld meg. épp ezért nem írok semmit, nehezen de kibírom.

most már abban a státuszban tartunk, h cé irányít mindent, más nem lőhet kapura, gondolom megmondja ki milyen gatyát vegyen fel, stb.. na csak nem bírtam ki. :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. október 1., csütörtök 13:10

Nem a kritikákkal van gond mert azok jogosak ,ha az idei évet nézzük, hanem,hogy ilyenkor már mindent felhoznak.Kiderült,hogy amúgy sose volt szimpatikus senkinek,bezzeg amikor ment a nagy aranylabda csata mindenki egy emberként védte, már azt is megtudtam,hogy az eldöntött spanyol kupa döntő sem ér semmit mert végülis 102 percig mit csinált.Aztán a bl gyözelemhez se segített hozzá semmit a 18 góljával meg a bajnoki címhez se a 46al. Ugyanez ment Mourinhoval de még Casillas-al meg Raúl-al is, mindenki foggal körömmel védte őket aztán hirtelen ahogy megválozott a többség véleméyne úgy derült ki,hogy amúgy Casillas a legsúnyibb, Raúl miatt nem igazoltunk csatárt, Mourinhot amugy is mindenki utálta ja és Ronaldo sose volt szimpatikus senkinek.


Nincs baj a kritikákkal, én is szidom mint a bokrot amikor a 80ezredik szabadrúgásnak fut neki,de szerintem most az ellenzék esett túlzásba.Például tegnap teljesen rendben volt a játéka azt valaki elkezdett a mimikákon lovagolni hát hol az anyámba volt az az elmúlt 6 évben ,vagy hogy hogy csak most szólal fel ez ellen :roll:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. október 1., csütörtök 13:09

Nem tudom, hogy leírták-e már (bár gondolom igen :mrgreen: ), de most jelen pillanatban (számomra legalábbis) a legnagyobb gond az CR-rel, hogy ő rá van kihegyezve a játék, neki kell befejezni a támadásokat. Mindenkinek őt kell keresni, ezért van az, hogy Benzema is elég sokszor passzol a lövés helyett. Ami szép is jó is, én is tőle várnám a gólok jó részét, hiszen mindenki tudja, mire képes.

A gond ott kezdődik, hogyha elkezd durcizni ha nem neki passzolnak, görcsölni, önzőzni, rossz döntést hozni, esetleg neadjisten beszarik a térde, akkor megvagyunk lőve, mert eddig a taktika az volt hogy ne lőjjetek, majd Ronci megoldja. A másik gond szerintem, amit már korábban is leírtak, az a nagycsapatok ellen (tavasszal ezt láthattuk) mutatott teljesítménye. Lehet itt mondani, hogy hát gólt lőtt a barca, valencia, stb. csapatok ellen, meg hogy 34535352 gólt lőtt. Ez a szám elismerésre méltó, meg is emelem a kalapomat, de ez nem egyéni sport. Sosem volt az.


És végül mielőtt valaki azt mondaná, hogy szerintem is csak egy nímand, egy senki, az nagyon téved.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. október 1., csütörtök 13:06

h3x0r írta:. A barcasok meg popcornt zabalva rohognek rajtunk, hogy ezeknek az idiota madridistaknak soha semmi sem eleg. Es igy belegondolva, talan igazuk is van.
elfelejtették "otthon", hogy ugyanezt lejátszották Messivel is.
El akarták adni, túlértékelt jelzők röpködtek, meg a Neymar átvenné a stafétát, csapatnak jót tenne stb, annyi pénzből lehetne egy komplett csapatot venni,stb...januárban volt ez pl.

Persze volt igazság,mert volt Messinek is komolyabbnak mondható hullámvölgye, tavaly tavasszal pl mélyen volt, de akkor az egész csapat is.

Ronaldonak grat a számokhoz,ez brutális és egyedülálló teljesítmény, 6 év alatt, belegondolni is "szörnyű".
Ezek mellett megértem a másik oldal álláspontját is, illetve kapisgálom,hogy mi a "poroblémájuk" Cével, és a teljesítményével.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 1., csütörtök 12:58

A barcasok meg popcornt zabalva rohognek rajtunk, hogy ezeknek az idiota madridistaknak soha semmi sem eleg
Nem mintha nem röhögnének bármin :ike:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 43 regisztrált és 0 vendég