Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 6., kedd 20:34

Ígéret szep szo...mindenki jobban jar.

Balerol meg ugy irsz.... sírva röhögök amikor eszembe jut, hogy hónapokig a kedvenceid kozott volt :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. október 6., kedd 20:32

Csak nem bírom ki, de muszáj hozzászólnom. Szerintem nem csalódás CR madridi karrierje. Trófeákról nem tehet. Azért, ha az egész karrierjét nézzük rengeteg gólt elrakott mindig és azért játékba is bőven tudott hozzátenni. De ez továbbra is csapatsport. Igazából nem is tudom hogy tehetett volna ennél többet a csapatért. Azért nem egyszer húzta ki a Real Madridot a szarból az évek során. Rúgta a gólokat a Barcának is, de akkor ezek szerint már ők is kis csapat. Mourinhonál, ha jól emlékszem a Bayern ellen az elődöntőben elrakott kettőt aztán visszaálltunk védekezni gondolom ő mondta a többieknek, hogy védekezzünk, amikor simán kitömhettük volna őket és döntőben vagyunk tizik nélkül, aztán megszívtuk. És nem egyszer volt ilyen a Mourinho korszak alatt. Nagyon sokszor ráfáztunk a bekkelésre. Vagy ott van még Pellegrini vele is tovább juthattunk volna a BL-ben, ha higany üres kapura nem kapufát rúgna. Mint mondtam ez csapatsport CR ennél többet nem tehetett volna a csapatért a társaknak kellett volna egy hangyányit felnőni hozzá és gyakrabban láttunk volna trófeákat. Meg Pereznek végre nem a pénzt kéne nézni, mert Ancelottival is jók lettünk volna tavaly egy bajnokságra, ha nem alibi emberek ülnek a padon meg nincsenek fix kezdőjátékosok. Ha meg mindenki egészséges és Bale ki van csapva a kezdőből akkor meg lett volna a BL ismét szerintem. De nem ismerné el, hogy nem ért hozzá így inkább kidobja az edzőt és hoz egy újat. Most meg minden klafa lenne a pad is jó csak az edzőnk nem ér semmit. Egyedül a kevés gól pozitívum nála, de az is inkább Navasnak az érdeme. Egyszerűen ebbe a csapatba valahogy mindig bekerül egy hatalmas fék, vagy Perez hozz egyet. Szerintem CR megtett a csapatért mindent a madridi karrierje alatt. És mint mondtam csapatsport. Hülye példa, de pl Messi se nyert vébét és nem feltétlenül ő volt a hibás mégis ő volt elő véve. Jogosak a kritikák CR-el szemben, mert tényleg szar most. De nevetséges már, ami itt megy. Múltkor azt is megtudtam, hogy anno a kupa döntőben a gólja a barca ellen a hosszabbításban se ért semmit. Bár tudom sokan nem ezt a véleményt osztják...

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. október 6., kedd 20:14

Az a jó, hogy tavaly játszott Bale, akkor ő volt a hibás a real eredménytelenségéért. Előtte Di Maria/Özil/Higuain. Mindig van valaki, most ő. Majd ez is lecseng, ha nyáron eligazol. :coffee: Csak az őt nehezebb lesz pótolni. :kivagyhe:
soroslop írta:Ha CR madridi pályafutása csalódás, akkor azért rögzítsük, hogy Figo, Ronaldo, Zidane, Kaka, Cannavaro madridi pályafutása is csalódás. A nem aranylabdás csöveseket mint pl. Alonso, Beckham, Benzema, Sergio Ramos meg sem említem, csalódás csalódás hátán (Ramos 11 szezon alatt 3 szaros bajnokságot és 1 bl-t hozott). Egyik se nyerte agyon magát és egyénileg még a flop CR-hez képest se voltak sehol, pedig mindegyik top pénzért, top fizetéssel jött.
Valójában az egész Real Madridnak szurkolás dolog csalódás ha belegondolunk. Lehetne ez a fórum mottója.
:agree:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. október 6., kedd 19:56

Dupla D írta:Matt, cr saját szemszögéből nézve csalódás szerinted az itt léte, vagy a csapat szemszögéből? Mert nem mindegy, hogy egy játékosnak a trófeáira érted a csalódást, vagy azt, hogy amit adott a csapatnak 6 év alatt az a csalódás. Az első érthető lenne, ha viszont a második az nagyon is támadható.
A saját szemszögéből a Realos karrierje rendben van. Egyénileg a csúcsra ért Madridban, minden trófeát megnyert legalább 1x, minden egyéni díjat bezsebelt, gólrekordot döntött, nyert 2 aranylabdát. Egyénileg ez hibátlan.

De a csapat sikerességének szemszögéből szerintem ez így vékonyka. Azért lett véve, hogy trófeákhoz segítse a csapatot. Egy a karrierje csúcsán lévő CR-től, aki körül minden évben top3-as csapat, top edző volt, több trófeát várna az ember. Pláne, ha köré van építve a csapat.

R9-ről meg annyit, hogy róla is meg Zidaneról is lehetne hasonló esszét írni, de ott a körülmények sokkal kevésbé voltak adottak a sikerekhez 2003 után.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. október 6., kedd 19:18

Remy írta: CR madridi karrierje sehogy nem lehet csalódás.
És akkor te írtad korábban, hogy mi vagyunk kirekesztőek és nem fogadjuk el más érveit. Szerintem Matt elég jól leírta miért csalódás neki.
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. október 6., kedd 19:15

Matt009 írta:
Az a kérdés, kinek mi a prioritás. Nekem az a fontos, hogy a kedvenc csapatom trófeákat nyerjen. Egy trófea nélkül zárt idényben engem nem vigasztal az, hogy CR rúgott 60 gólt. Ha nem nyerünk trófeát, tök mindegy, hogy 1 vagy 60 gólt rúgott. Ez az én nézőpontom.
CR-t emelted ki, Ő ennél többet nem tudott volna csinálni. 2x lett itt aranylabdás, gólrekorder lett a BL-ben és a Realban is. (És, ha 1 ember lett kiemelve, akkor csapatsikerekről nem lehet beszélni, mert 1 ember, normális csapat nélkül nem igazán tud nyerni) Miután nem Zidane szinten űzi a csapat irányítását, hanem egy gólgép, akkor már alapból az elvárásoknál gondok vannak. Ő, a sajt részét megoldotta. CR madridi karrierje sehogy nem lehet csalódás. A CR-korszak, csapatostul, na az már nekem is kissé csalódás, mert sokszor csak alig pár centin múlott a dolog. De itt már képbe jön az edző, a kapus, a védő, a középpálya, a szerkezet, az elnök és a sérülések is.

*egész Realos karrierről van szó, szóval az idei formáját ne keverjük bele, vagyis ne emeljük ki külön. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. október 6., kedd 19:05

Realista24 írta:Azért irta hogy szerinte.
A csúcson levo R9 meg nem jatszott Madridban. Kaka meg eleve kuka volt mar amikor idejött.
Oket nem lehet igy mérni.
oda is írtam, h tudom, h szerinte és meg is értem, mert elég szépen megfogalmazott mindent, de sztem akkor sem lehet így mérni.
azt is értem, h a csucson levo r9 nem játszott madridban, de én csak az érzékeltetés miatt írtam azt vele kapcsolatban. úgy is érted sztem. nem a madridon van a hangsúly abban a hsz-ben.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. október 6., kedd 19:00

Remy írta: Számodra. De ez akkor is bicska nyitogató kijelentés. Miután karrierről van szó, így a teljes képet kell nézni. a Real Madrid gólrekordere lett bő 6 év alatt. Ennél többet mit csinálhatott volna?
A kevesebb lehet több lett volna. Kevesebb gól, mondjuk más csapatszerkezet miatt, de úgy több trófea. Persze ez csak feltételezés. Nyilván Matt mondandójának ezen része szubjektív, kinek mi a csalódás, és főleg a miért vagy mi miatt csalódás rész. Nekem is az egyébként, ha a Perez-projektet nézzük, és az abban csatahajóként funkcionáló Cét, akkor elő lehet venni a portugált is, ahogyan még sok mást is.

Nálam árnyaltabb a kép, külön bontanám a madridi karrierjét. Az első részben, amikor még nem csak egy befejező, mutogató, mezőnyben minimális hasznot hozó játékos volt, akkor én elégedett voltam vele teljesen. Tudatosan alakította a játékát, fizikálisan olyan szintre jutott, hogy pl a korábbi stílusa már nem volt kivitelezhető, és mivel az nem is volt annyira eredményes, váltott. Tudtuk milyen ez a Cé, hoztunk mellé egy Özilt, egy DM-et, és így volt egy hatékony alapjátékunk. Ennek az időszaknak volt a kissé korábbra várt, de végül csak bekövetkező BL győzelem. Azt mondom itt csak kisebb tüske van bennem, de bl a megnyert bajnokságokat tekintve már nagyobbak ezek a tüskék.

Most viszont az "új" Ronaldo kapcsán már nem működik úgy az alapjáték, nem tudunk olyan egyértelmű alá-fölé rendeltségű taktikát kiépíteni. Egyrészt az emberek sincsenek meg hozzá, Cé miatt sem éri már meg, és nem is eredményes, nyilván ezek összefüggésben vannak egymással. És itt jön el az a pont, amikor el kell gondolkodni, hogyan tovább. Lemondasz évi +akármennyi gólról, egy legendáról de ezzel utat törhetsz egy új korszak felé, vagy várod a csodát, és gyönyörködsz a szépen csillogó egyéni rekordokban. Ez most kissé sarkos lett, de van benne valami.
Nem illik.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. október 6., kedd 18:57

Matt, cr saját szemszögéből nézve csalódás szerinted az itt léte, vagy a csapat szemszögéből? Mert nem mindegy, hogy egy játékosnak a trófeáira érted a csalódást, vagy azt, hogy amit adott a csapatnak 6 év alatt az a csalódás. Az első érthető lenne, ha viszont a második az nagyon is támadható.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
soroslop
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 20:31
Kedvenc csapatod: Darnózseli SE

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: soroslop » 2015. október 6., kedd 18:47

Ha CR madridi pályafutása csalódás, akkor azért rögzítsük, hogy Figo, Ronaldo, Zidane, Kaka, Cannavaro madridi pályafutása is csalódás. A nem aranylabdás csöveseket mint pl. Alonso, Beckham, Benzema, Sergio Ramos meg sem említem, csalódás csalódás hátán (Ramos 11 szezon alatt 3 szaros bajnokságot és 1 bl-t hozott). Egyik se nyerte agyon magát és egyénileg még a flop CR-hez képest se voltak sehol, pedig mindegyik top pénzért, top fizetéssel jött.
Valójában az egész Real Madridnak szurkolás dolog csalódás ha belegondolunk. Lehetne ez a fórum mottója.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. október 6., kedd 18:46

Remy írta:
Be kell, hogy valljam, hogy számomra Ronaldo madridi karrierje csalódás. A gólok számában persze minden várakozásomat felülmúlta, de a trófeák számában komoly a hiányérzetem.
Számodra. De ez akkor is bicska nyitogató kijelentés. Miután karrierről van szó, így a teljes képet kell nézni. a Real Madrid gólrekordere lett bő 6 év alatt. Ennél többet mit csinálhatott volna? Nem esett le annyi kupa, mint amennyit te, vagy akár én vagy bárki várt volna. Ez továbbra is csapatsport, szóval rossz az egész kijelentés.
Az a kérdés, kinek mi a prioritás. Nekem az a fontos, hogy a kedvenc csapatom trófeákat nyerjen. Egy trófea nélkül zárt idényben engem nem vigasztal az, hogy CR rúgott 60 gólt. Ha nem nyerünk trófeát, tök mindegy, hogy 1 vagy 60 gólt rúgott. Ez az én nézőpontom.

Amit pedig a csapatsportról írtál, nos rátapintottál a lényegre. Ez egy csapatsort, és mégis CR sok szempontból a csapat fölött áll. Pont erre hegyeztem ki az egész hsz-t. Ha van valaki, aki a csapat fölött állhat, ha van valaki, akinek kevesebbet kell kivenni a csapatmunkából, akkor felé magasabbak is az elvárások. És egy csapatsportban nem az egyéni díjak begyűjtése az elvárás, hanem a csapatszintű sikereké. Nem azért kap kiváltságokat, hogy 60 gólt rúgjon, hanem azért, hogy trófeákhoz segítsen minket. Ebben adós maradt.
Toti írta:én is értem, h mit mond matt, de akkor sem lehet ilyet kijelenteni, h csalódás, sztem.
akkor mit mondanál kaká madridi karrierére? ha cré csalódás..
vagy ronaldo karrierje? sosem nyert bajnokok ligáját. akkor arra mit?

ezt így nem lehet mérni sztem.
Leírtam, hogy aki erre érzékeny, az ne olvasson tovább. Mert csak felesleges vitákhoz vezet.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. október 6., kedd 18:42

Parfüm, cipő kollekció, instagram, face, barátnő hajkurászás. Valamint még azt vettem észre hogy már nem is zavarja hogy egész szezonban szar. :ozil:
Ez tényleg nagyon igaz az utóbbi időre. :lol:

Instán lassan beéri Benzemát, biztos ebben is rekorder akar lenni.
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 6., kedd 18:41

Azért irta hogy szerinte.
A csúcson levo R9 meg nem jatszott Madridban. Kaka meg eleve kuka volt mar amikor idejött.
Oket nem lehet igy mérni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. október 6., kedd 18:26

én is értem, h mit mond matt, de akkor sem lehet ilyet kijelenteni, h csalódás, sztem.
akkor mit mondanál kaká madridi karrierére? ha cré csalódás..
vagy ronaldo karrierje? sosem nyert bajnokok ligáját. akkor arra mit?

ezt így nem lehet mérni sztem.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. október 6., kedd 18:05

Be kell, hogy valljam, hogy számomra Ronaldo madridi karrierje csalódás. A gólok számában persze minden várakozásomat felülmúlta, de a trófeák számában komoly a hiányérzetem.
Számodra. De ez akkor is bicska nyitogató kijelentés. Miután karrierről van szó, így a teljes képet kell nézni. a Real Madrid gólrekordere lett bő 6 év alatt. Ennél többet mit csinálhatott volna? Nem esett le annyi kupa, mint amennyit te, vagy akár én vagy bárki várt volna. Ez továbbra is csapatsport, szóval rossz az egész kijelentés.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. október 6., kedd 17:56

Azért annyit hozzátennék, hogy a trófeaszegény évekhez az is hozzájárult, hogy 2007/8-ban volt utoljára Zamora díjas a Real Madrid kapusa...
Lassan tényleg lehiszem hogy CR maga az Antikrisztus ás amióta itt van csak hátráltatja a csapatot a trófeák elnyerésében...

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. október 6., kedd 14:49

Alapvetően sok igazságot írtál Matt, de ez a "madridi karrierje csalódás" kicsit böki a szememet csak úgy mint többeknek, még akkor is ha hozzátetted hogy számodra.
Én anno nem vártam rá messiásként. Inkább mint egy kiváló erősítés akire lehet támadójátékot építeni, úgy gondoltam rá. Mondjuk abszolút mást adott, mint amit elképzeltem. Ebből a szerepkörből azonban úgy néz ki kinő lassan, szóval lépni kell.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. október 6., kedd 14:44

Be kell, hogy valljam, hogy számomra Ronaldo madridi karrierje csalódás. A gólok számában persze minden várakozásomat felülmúlta, de a trófeák számában komoly a hiányérzetem. 6 év alatt 4 komoly trófea (de ebből csak egy bajnokság és egy BL, ami azért még inkább keserűbbé teszi ezt a számot), miközben az elmúlt 6 évben 3 másik csapat is triplázni tudott egy szezonban.
Sok mindennel én is egyetértek, de ezt kcisit árnyalnám. Vagy hát, igen, bizonyos értelemben csalódás, viszont erről nem hinném, hogy ő tehet. Trófeák szempontjából többet vártam Pwerez visszatérésével, ennyi pénz elszórásával, illetve voltak olyan fordulópontok, amikor azt hittem, a madrid újra lehet "korszakos" csapat, amikor egyértelműen mi vagyunk a legjobbak. Igazából a barca és a bayern volt az, ami az utóbbi évtizedben megtette ezt, hogy szinte senki nem volnta kétségbe az adott szezonban, hogy mindenkinél egyértelműen jobbak voltak.

Nem lehet tudni, hogy mi lett volna nélküle, de azért jó eséllyel még ennyi kupát sem nyertünk volna.

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Ursus » 2015. október 6., kedd 14:32

A hiánya meglátjuk mekkora hiány lesz amikor már nem lesz itt. Ezt csak így bemondani hogy nem lesz akkora probléma , mert "a gólok majd eloszlanak" nekem ez kissé ködös. Butaság lenne azt is állítani hogy ha nem lesz akkor vége itt mindennek. Egyszerűen bele kell majd csöppennünk azokba az évekbe amikor nem lesz ilyen szintű kaliber és személyiség a csapatan mint ő, csak is utána tudunk mérlegelni.

Amit Matt leírt abból én leginkább azzal tudok egyetérteni ahol azt elemezte hogy ahhoz hogy a hátralevő éveiben még tudjon pluszt adni a csapatnak ahhoz nagyon át kéne alakítani a pályán betöltött szerepét, valamint alárendelnie magát a csapatnak. Hogy ez most az aktuális edzőn múlik-e vagy magán a játékoson az nehéz kérdés. Azt gondolom ez bármelyik másik csapatban könnyebben menne, csak itt nálunk nem.

Én azért bízok benne és nem szeretném őt temetni, remélem hogy azért karrierjében talán utoljára tud még egy nagyot alkotni és választ tud adni a kritikákra.

A távozását illetően szerintem nem lesz semmiféle eladás, ki fogja tölteni az azt hiszem 2018-ig tartó szerződését vagy talán egy évvel hamarabb távozik, ami nem lenne szerintem probléma csak kérdés, hogy addigra milyen szerepe lesz a csapatban. Ez viszont ismét csak nehéz kérdés.

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2015. október 6., kedd 14:08

Én örülnék Griezmannak is, még csak 1.5 éve Matracos :D
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 5 regisztrált és 0 vendég