Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. június 18., hétfő 9:09

tudtam, hogy rád számíthatok ha munkáról van szó. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 18., hétfő 9:08

Csabi írta:
Realista24 írta:Cé ráadásul nem játszott a döntőben :mrgreen:
Ja, szerintem is el kéne tőle venni az EB címet. Megyek is a wikipédiára és törlöm neki.
Már reggel megcsináltam.







:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. június 18., hétfő 9:07

Realista24 írta:Cé ráadásul nem játszott a döntőben :mrgreen:
Ja, szerintem is el kéne tőle venni az EB címet. Megyek is a wikipédiára és törlöm neki.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 18., hétfő 8:34

Remy írta:Dehogy fogják... a portugál EB gyozelmet is semmibe nézik, mert hát, hogy nyertek.... Ha véletlenül valami osszejonne a VBn, ugyanez lenne. Érdemtelenül.

Messi meg örüljön, hogy egyáltalán VB döntőbe vitték a társai. Már az tobb, mint amit megerdemelt a teljesitmenyere.
Cé ráadásul nem játszott a döntőben :mrgreen:

Mondjuk engem nem igazán érdekel, hogy a Barcások, meg az antimadridisták nem ismerik el írásban Cét, mint a valaha élt egyik legjobb.
Nem bizonygatnák ennyire, hogy nem az, ha nem úgy gondolnák ők is, hogy az.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2018. június 18., hétfő 8:30

lestat írta:Dzsi-vel csak egyetérteni lehet.

:agree:
Tényleg.
Az ami Crnél észre van véve hiba, kritika, ugyanaz nincs Messinél. Az, hogy a pénteki játékát is magyaráznom kell, és bizonygatni a haveroknak valami nonszensz. Sose lesz úgy gy elismerve, mint messi. Messi egy nagy tehetség, egy született zseni, de cr7 amit letett az asztalra csak magának köszönheti, azt az embertelen munkát, kitartást, példás hozzáállást csak csodálni lehet, ő amit tud azért keményen megdolgozott és sose adta fel, mindig küzdött, ellenben az argentinnal... és ezt jobban tudom értékelni is.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. június 18., hétfő 7:09

Dzsi-vel csak egyetérteni lehet.

:agree:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. június 18., hétfő 6:38

Dehogy fogják... a portugál EB gyozelmet is semmibe nézik, mert hát, hogy nyertek.... Ha véletlenül valami osszejonne a VBn, ugyanez lenne. Érdemtelenül.

Messi meg örüljön, hogy egyáltalán VB döntőbe vitték a társai. Már az tobb, mint amit megerdemelt a teljesitmenyere.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
M@dridist@
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2018. április 25., szerda 19:16
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: M@dridist@ » 2018. június 18., hétfő 6:35

dzsi91 írta:
Messinek még is mi az isten pöcsével tartozik a labdarúgás? :lol: Annak ellenére,hogy a valaha volt egyik legjobb képességű játékos az egyik legtúlértékeltebb is.Gyakorlatilag az egész pályafutását végigkövette egyfajta védettség amit a média generált köré és amiből a mai napig képes pozitívan kijönni olyan dolgokból amikből más nem. Ha most leveszem a barszát ahol aztán tényleg akármit csinálhat, lepasszolja a tizit suareznek és goat.Megnéztem volna Cr mekkora egy beképzelt fasz lett volna és mennyire megalázónak tartotta volna a köznép ezt a húzást.

Na mind1 szóval ha az egész klubfutballt figyelmen kívül hagyom az embernek adott egy keret ami tele van tömve papíron klasszis játékosokkal(főleg 2014ben),gyakorlatilag minden adott lenne neki egy sikeres nemzetközi pályafutáshoz is de amikor szükség volt rá éppen okádott a pályán vagy 3km-eket futott és szart bele az egészbe, vagy éppen föld körüli pályára állított egy tizit.Még a torna legjobbjának is megválasztották egy olyan vb után ahol nem lőtt egy darab gólt sem a csoportkörön kívül.

R9-nek tartozott a labdarúgás egy vb-vel. Cr-nek tartozik a labdarúgás egy vb-vel aki a hátán cipelt egy sokkal szerényebb képességű portugál válogatottat és ő az utolsó felelős azért,hogy nincs még és valószínűleg nem is lesz vb címe.Ha csak a balfasz higuainékat megkapná magamellé vb-t nyerne ebben biztos vagyok.De ha csak figo és rui costa egy 10évvel később születik akkor is.

Messinek gyakorlatilag az egész élete egy mese ahol bármit csinál úgy van forgatva neki,hogy az végül pozitívan jöjjön ki.Hány cikk savazta egyáltalán a válogatott visszavonulása miatt csapatkapitányként?hány szakértő volt magából kikelve emiatt? És hányan ütik rúgják CR-t amint alkalmuk van? Mi volt amikor a vb győztes németek elgázolták a portugálokat 14ben? Mindenki Cr-e röhögött,mindenki kritizálta...

Egy olyan világban ahol Ramos szándékosan eltöri szálá vállát...egy olyan világban biztos tartozik messinek a labdarúgás egy vb-vel.Ebben a világban annak tartozik aki egy Real Madridból elmegy a sokkal szerényebb portugál válogatotthoz és megszakad a mezért, meg vezérként viselkedik és rábeszéli Moutinho-t hogy vállalja el a tizit, vagy sérüléssel megpróbálja végignyomni az eb döntőt.Amekkora pojácának van beállítva akár szarhatna is bele, mert sutákkal nem tud mit kezdeni,moshatná kezeit de nem.Tartozott neki a labdarúgás, meg is kapta Éder gólját. Messinek egyelőre semmivel nem tartozik...sőt
Talán néha kicsit sarkositasz, de nem tudok nem egyet érteni a lényegi mondandoval. Számomra is CR az igazi goat... De mire véget ér a pályafutásuk még azt is el tudom képzelni, H a közvélemény is meg fogja változtatni a véleményét és ha nem is magasabb szintre , de legalább egy szintre helyezi "isten fiával"....

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 18., hétfő 6:19

Es Karimnak is tartozik a labdarúgás egy válogatott sikerrel :mrgreen:
EB-n, ZZ-vel, kapitányként.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 18., hétfő 5:43

Faust írta:En a “labdarugas tartozik Messinek egy VB cimmel” cimu nyilatkozat utan mar tenyleg nem lepodok meg semmin. Hihetetlen. Meg szerencse, hogy nem O tartozik Argentinanak egy ertelmes tornaval...
Messinek még is mi az isten pöcsével tartozik a labdarúgás? :lol: Annak ellenére,hogy a valaha volt egyik legjobb képességű játékos az egyik legtúlértékeltebb is.Gyakorlatilag az egész pályafutását végigkövette egyfajta védettség amit a média generált köré és amiből a mai napig képes pozitívan kijönni olyan dolgokból amikből más nem. Ha most leveszem a barszát ahol aztán tényleg akármit csinálhat, lepasszolja a tizit suareznek és goat.Megnéztem volna Cr mekkora egy beképzelt fasz lett volna és mennyire megalázónak tartotta volna a köznép ezt a húzást.

Na mind1 szóval ha az egész klubfutballt figyelmen kívül hagyom az embernek adott egy keret ami tele van tömve papíron klasszis játékosokkal(főleg 2014ben),gyakorlatilag minden adott lenne neki egy sikeres nemzetközi pályafutáshoz is de amikor szükség volt rá éppen okádott a pályán vagy 3km-eket futott és szart bele az egészbe, vagy éppen föld körüli pályára állított egy tizit.Még a torna legjobbjának is megválasztották egy olyan vb után ahol nem lőtt egy darab gólt sem a csoportkörön kívül.

R9-nek tartozott a labdarúgás egy vb-vel. Cr-nek tartozik a labdarúgás egy vb-vel aki a hátán cipelt egy sokkal szerényebb képességű portugál válogatottat és ő az utolsó felelős azért,hogy nincs még és valószínűleg nem is lesz vb címe.Ha csak a balfasz higuainékat megkapná magamellé vb-t nyerne ebben biztos vagyok.De ha csak figo és rui costa egy 10évvel később születik akkor is.

Messinek gyakorlatilag az egész élete egy mese ahol bármit csinál úgy van forgatva neki,hogy az végül pozitívan jöjjön ki.Hány cikk savazta egyáltalán a válogatott visszavonulása miatt csapatkapitányként?hány szakértő volt magából kikelve emiatt? És hányan ütik rúgják CR-t amint alkalmuk van? Mi volt amikor a vb győztes németek elgázolták a portugálokat 14ben? Mindenki Cr-e röhögött,mindenki kritizálta...

Egy olyan világban ahol Ramos szándékosan eltöri szálá vállát...egy olyan világban biztos tartozik messinek a labdarúgás egy vb-vel.Ebben a világban annak tartozik aki egy Real Madridból elmegy a sokkal szerényebb portugál válogatotthoz és megszakad a mezért, meg vezérként viselkedik és rábeszéli Moutinho-t hogy vállalja el a tizit, vagy sérüléssel megpróbálja végignyomni az eb döntőt.Amekkora pojácának van beállítva akár szarhatna is bele, mert sutákkal nem tud mit kezdeni,moshatná kezeit de nem.Tartozott neki a labdarúgás, meg is kapta Éder gólját. Messinek egyelőre semmivel nem tartozik...sőt
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: miVida » 2018. június 17., vasárnap 23:28

Vki erre reagált alatta:
"My man missing is missing doesn't matter whether you left footed ,right footed or center footed" :lol:

"So if it is “scientifically proven” then he should’ve let someone else take the penalty. Aguero was nearby you know.." :hmmm:

Stb
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8348
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. június 17., vasárnap 21:33

En a “labdarugas tartozik Messinek egy VB cimmel” cimu nyilatkozat utan mar tenyleg nem lepodok meg semmin. Hihetetlen. Meg szerencse, hogy nem O tartozik Argentinanak egy ertelmes tornaval...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 17., vasárnap 20:54

Ezek teljesen betegek
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 17., vasárnap 19:57

https://twitter.com/ReidTheGame/status/ ... 7763483648
:lol:
:lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 17., vasárnap 16:15

https://twitter.com/RealMadrid_Vid/stat ... 4600213504
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. június 17., vasárnap 9:44

gyerekek öröme amikor kecskét látnak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
https://twitter.com/Ngwenyuh/status/100 ... ._napja%2F
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. június 17., vasárnap 9:27

El Sie7e írta:
Realista24 írta:Cristiano:
Taken: 133
Scored: 110 (83%)
Missed: 23 (17%)

Messi:
Taken: 107
Scored: 82 (77%)
Missed: 25 (23%)

A számokat nem ellenőriztem.
tegnap láttam egy magyar honlapon is ezeket a számokat, stimmelnek
meg is van:
S hogy folytassuk kettejük összevetését: Cristiano Ronaldo tizenegyes-mutatója 110/133 (82.7 százalékos sikeresség), Lionel Messié 82/107 (76.6 százalék), beleszámítva a tizenegyespárbajokat is. Ronaldóé tehát valamivel jobb, de korántsem annyival, mint amekkora különbséget az elmúlt időszak címben idézett számai mutatnak.

http://www.nemzetisport.hu/foci-vb-2018 ... 66-2641711
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 17., vasárnap 9:23

A Realnál örülnek Cristiano remek teljesítményének, de nincs hatással az ajánlatra, amit kínálnak neki. Továbbra is tartják, hogy amit ígértek, azt megadják, de többet nem. Biztosak benne, hogy Cé el fogja fogadni. (AS)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. június 17., vasárnap 9:21

Realista24 írta:Cristiano:
Taken: 133
Scored: 110 (83%)
Missed: 23 (17%)

Messi:
Taken: 107
Scored: 82 (77%)
Missed: 25 (23%)

A számokat nem ellenőriztem.
tegnap láttam egy magyar honlapon is ezeket a számokat, stimmelnek
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 17., vasárnap 9:20

Cristiano:
Taken: 133
Scored: 110 (83%)
Missed: 23 (17%)

Messi:
Taken: 107
Scored: 82 (77%)
Missed: 25 (23%)

A számokat nem ellenőriztem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 39 regisztrált és 0 vendég