Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. szeptember 29., kedd 18:23

wZoLee7 írta:Én meg remélem, hogy beindul, ver 50 gólt és 100-120-ért elviszik. Egy példás sport ember, de szerintem a csapatnak jót tenne ha nélküle kellene kimenni a pályára. Van egy Isconk és egy Bale-ünk, vígan meglehet oldani a helyettesítését, talán még jobban is menne a játék. Péreznek ha esze van és képes sportszakmai szempontokat figyelni, nagy csere lenne a CR-Verratti kettős.
Bale? A csávó egy nulla és eddig két jobb meccs nem győzött meg arról, hogy pótolhatja CR-t. Isco se remekel mostanában. Benzema meg ha csúcsformába van akkor is lutri a kapu előtt. Tény, hogy szar formába van CR, de nehezebb lesz, ha nem lesz itt. Javulni kell neki mindenképpen. Főleg fejben. De ez igaz a csapat többi tagjára is, mert mindenki szerencsétlenkedett a kapu előtt. És ha CR góljait ugye bárki belőtte volna akkor ugyanúgy Benzemáét is kb. Főleg az ajándék gólt amit kapott. Nem tudok olyan játékost mondani, aki pótolhatná, mert egyelőre olyan nincs. De hosszútávon megfogjuk érezni a hiányát úgy ahogy majd a Barca is, ha Messi kiöregszik.

Aztán ha jövőre elmegy a MU-ba és a BL-ben majd kiejt minket egy mesterhármassal majd itt fog sírni mindenki. :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. szeptember 29., kedd 17:56

Mondjuk szerintem Hazard nem lenne megoldás a helyére.
Nem elég gólerős. Ő is lenyilatkozta, hogy nincs benne az, hogy előnynél is ugyanúgy menjen a gól után, ha törik, ha szakad.

És mivel Cé menne ezért nem is nagyon lenne igazi góllövőnk a csapatba.
Most Benya elmúlt pár meccseket hozta rendre ez tény, de azért eddig nem ez volt a tendencia.
Szóval, ha Cé megy akkor szerintem kelleni fog egy olyan játékos is aki jobban gólra tör, kapura lő és nem a passzt keresi a 16os sarkán 10/8x.
Hazard pedig +1 ilyen lenne, épp elég hasonló karakter van a csapatban.


azt ne kérdezzétek, hogy akkor kit hoznék.
ZIDANE

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. szeptember 29., kedd 17:51

wZoLee7 írta:Én meg remélem, hogy beindul, ver 50 gólt és 100-120-ért elviszik.
ne vedd támadásnak és nem konkrétan neked írom. :)
de nem értem ezt h miért hozzátok fel ezt 100-120 milliót, cr itt olyat tett 6év alatt vagyis mostmár ugye ez a 7. amire gyakorlatilag senki nem lett volna képes. az meg a másik hogy ő a dolgok pénzügyi részét nézve visszahozta az ára többszörösét, és a pályán is visszahozta. nála már ha ingyen engednénk se buknánk csak ha a direkt bevételeket és kiadásokat nézzük.

én meg amúgy pont leszarom h h játszik szeptember elején. :)
Hazard
tőle mentsen meg a jó isten.
felesleges cselek, a félpályánál visszafele királya, próbálkozik, próbálkozik de nincs meg benne az a plusz..
cr-t csak csapatszinten lehetne pótolni, nem egy ilyen túlsztárolt premier league celebbel.
és nem azt mondom h rossz játékos jelenleg top10 de ez inkább a felhozatalt minősíti mint hazardot. nekem reus se kéne..

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 29., kedd 17:49

wZoLee7 írta:Én meg remélem, hogy beindul, ver 50 gólt és 100-120-ért elviszik. Egy példás sport ember, de szerintem a csapatnak jót tenne ha nélküle kellene kimenni a pályára. Van egy Isconk és egy Bale-ünk, vígan meglehet oldani a helyettesítését, talán még jobban is menne a játék. Péreznek ha esze van és képes sportszakmai szempontokat figyelni, nagy csere lenne a CR-Verratti kettős.
Cé-ért semmi értelme nem lenne Verrattinak, Hazard logikusabb döntés lenne helyette, túl sok lenne a KP-s. Fifába működne, de nincs az a mágus aki annyit tudna rotálni, hogy az összes KP-s eleget játsszon.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. szeptember 29., kedd 17:46

Én meg remélem, hogy beindul, ver 50 gólt és 100-120-ért elviszik. Egy példás sport ember, de szerintem a csapatnak jót tenne ha nélküle kellene kimenni a pályára. Van egy Isconk és egy Bale-ünk, vígan meglehet oldani a helyettesítését, talán még jobban is menne a játék. Péreznek ha esze van és képes sportszakmai szempontokat figyelni, nagy csere lenne a CR-Verratti kettős.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 29., kedd 17:30

Ja, és írod úgy mindezt, hogy egy meccset sem láttál idén.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 29., kedd 17:29

nem egy 31 évesnek kéne lennie a fő húzóelemnek, el kéne fogadni, hogy a teljesítménye csak gyengébb lesz az idővel. hol vannak a menő manók, akiknek át kéne venni a stafétát? nincsenek se sehol. se bale, se benzema.
Amíg orrba szájba erőltetve van Cé, addig nehéz a pótlásáról beszélni és álmodozni, mert amíg itt lesz, addig biztos lehetsz benne, hogy törött lábbal is a kezdőben lesz. Amúgy a James, Isco, Karim, Bale, Modric, Kova, Kroos társulat vígan tudná helyettesíteni Cét. Lehet, hogy nem rúgna egyik sem 40 gólt, de kevesebb pontunk nem lenne, ebben biztos vagyok.

Már megint Benzema és Bale. Mondjuk Benzema az előző forduló előtt két meccset is eldöntött a csapatnak, Cének ez nem nagyon sikerült még idén. De vegyük elő megint a csigazabálót, meg a vadlovat, mert a portugálnak nem megy.
azért költünk százmilliókat, hogy azok is fellépjenek a porondra és vigyék a hátán a csapatot. cé itt van x éve, ezt csinálta sok-sok hónapon, sőt éven át, a többi fiúcska csak ímmel-ámmal vagy úgy se. kezd kiöregedni, lassabb lenni, kopnak az izületek, ez van fiúk.
Akkor jogosan kapja a kritikát gondolom. Így továbbra sem értem egyesek felháborodását és másra való mutogatását, amikor a portugál teljesítménye a téma.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. szeptember 29., kedd 17:27

Csabi írta:el kéne fogadni, hogy a teljesítménye csak gyengébb lesz az idővel
Elsősorban ezt neki kéne elfogadni.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. szeptember 29., kedd 17:17

Rúgjon csak huszonötöt, de azt 15 meccsen tavasszal.
erre reagáltam nem? nem a hozzállására, teljesítményére, összjátékára vagy csapatjátékára. erre az egy mondatra. mivel, ahogy mondtam nem olvasom a topicot, most is csak az utolsó 5 hsz-t olvastam el. vagy nem lehet? de lehet.

akkor még gyorsan erre:
Kinek kéne lőnie a legtöbb gólt, ha nem annak akire ki van hegyezve a támadójáték?
nem egy 31 évesnek kéne lennie a fő húzóelemnek, el kéne fogadni, hogy a teljesítménye csak gyengébb lesz az idővel. hol vannak a menő manók, akiknek át kéne venni a stafétát? nincsenek se sehol. se bale, se benzema.

azért költünk százmilliókat, hogy azok is fellépjenek a porondra és vigyék a hátán a csapatot. cé itt van x éve, ezt csinálta sok-sok hónapon, sőt éven át, a többi fiúcska csak ímmel-ámmal vagy úgy se. kezd kiöregedni, lassabb lenni, kopnak az izületek, ez van fiúk.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. szeptember 29., kedd 12:02

De én meg arra reagáltam amit írtál.

Kinek kéne lőnie a legtöbb gólt, ha nem annak akire ki van hegyezve a támadójáték? Leírták már, kicsit több "minőség" kéne, akár a mennyiség rovására is. Olvass csak vissza.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 29., kedd 11:53

Más véleménye okádék, mert nem mondjuk nem szarja össze magát Cétől, pláne hogy még vissza sem olvasod a pro és kontra érveket. Így akkor tényleg nem sok értelmét látom hozzászólni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. szeptember 29., kedd 11:47

nmate írta:Megfogtad a lényeget. :roll:
szerintem kurvára nem rád reagáltam, egyetlen mondat ütötte meg a szemem, és nyilván nincs kedvem elolvasni az ebben a topicban folyó hetek óta tartó okádékot, tehát nem is fogok visszaolvasni harminc oldal "jaj de szar cé, miatta nem jó a csapatot"

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. szeptember 29., kedd 9:25

Megfogtad a lényeget. :roll:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. szeptember 29., kedd 9:03

Realista24 írta:
R.M.C.F írta:Majd ver egy 65öt év végére és lenyugszik mindenki....
Akinél a mennyiség számít, az lehet. Rúgjon csak huszonötöt, de azt 15 meccsen tavasszal.
SzerinTem hanmegneznenk h tavasszal kimrugja a legtobb golt a csapatban akkor is elso lenne

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. szeptember 29., kedd 8:33

irina óta van megzuhanva a tag, azóta posztol napi 2 képet instára. most nem irinára fogom, de h vmi azóta cénél elkattant az biztos. aztán itt van a parfümje, itt van a filmje.. hát érdekes.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 29., kedd 8:29

R.M.C.F írta:Majd ver egy 65öt év végére és lenyugszik mindenki....
Akinél a mennyiség számít, az lehet. Rúgjon csak huszonötöt, de azt 15 meccsen tavasszal.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 29., kedd 8:27

Majd ver egy 65öt év végére és lenyugszik mindenki....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. szeptember 28., hétfő 23:32

Dupla D írta:
Realista24 írta: Nem azt írtam, hogy másfél éve szar, hanem hogy nem tetszik, amit másfél éve csinál a pályán és azon kívül.
másfél éve játszik csatárt. azóta esett vissza mezőnyben a teljesítménye.
Ezzel a masfel evvel nem ertek egyet. Tavaly osszel egy az, hogy fosta a golokat, viszont mezonyben is az elozo evekhez kepest sokkal aktivabb volt. Tobben is irtak akkoriban, hogy vegre a golok mellett jatekban is ott van.

Januarban esett vissza a teljesitmenye, nem csak jatekban, hanem golokban is. Volt az Irinas eset, az eltiltasa, a terdevel is volt valami, pihentetve soha nem volt, se elotte, se utana. Persze a tavaszi statisztikajat kozmetikazta a Granada ellen lott 5 gollal vagy az utolso 4 forduloban lott 3 mesterharmasaval. De ezzel nem javitja ki, hogy a tavaszi pontveszteses derbiken (atleti (4-0), villarreal (1-1), bilbao (1-0), barca (2-1), valencia (2-2)) csak 2 golt hozott ossze (villarreal meg barca ellen).

Az idei szezonja egy nagy nulla, sokszor inkabb hatrany, mint elony. A ket meccsen lott 8 golja utan azt hittem vegre lenduletbe jott, de ugy nez ki, megsem. En meg bizom benne, hogy osszehoz egy brutal jo tavaszt, de ahhoz pihentetni is kene, amit Bale es James serulesei miatt kicsit nehezebb.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. szeptember 28., hétfő 22:27

Realista24 írta: Nem azt írtam, hogy másfél éve szar, hanem hogy nem tetszik, amit másfél éve csinál a pályán és azon kívül.
másfél éve játszik csatárt. azóta esett vissza mezőnyben a teljesítménye.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. szeptember 28., hétfő 21:52

De mit művel 1,5 éve azon kívül?
Mostanában kezdett el újra f@szként viselkedni.
Bár szerintem még most is jobban alárendelni magát az egész csapatnak, mint anno tette amikor idejött.
Bár ezt lehet azért teszi mert már egyedül nem megy annyira? :hmmm:
ZIDANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég